U organizaciji Karate saveza Osječko-baranjske županije u petak 09. lipnja i subotu 10. lipnja, održan je Sudački seminar za nova karate zvanja sudaca.
Teorijski dio održan je u Osijeku u OŠ Mladost, dok je testiranje i praktični dio održan u Vukovaru u okviru 4. KUPA VUKOVARA (međunarodnog karate turnira).
Seminar su vodili; predsjednik sudačke organizacije HKS (Hrvatskog karate saveza) gospodin Tibor Mateša (sudska praksa i teorija) i dr. Dražen Gorjanski ( prva pomoć opći i specifični dio – karate povrede), tehnička organizacija Jasmina Gorjanski.
Karate klub Osijek se od danas može pohvaliti s 4 nova suca koji su stekli zvanja pomoćnih županijskih karate sudaca za kate i borbe. Nakon dvodnevnog teorijskog i praktičnog obučavanja i uspješnog prikaza stečenih znanja, sudačko zvanje su stekli majstori karatea: Obrenka Balog, Jelena Grgić, Zoran Ðurkić i Zdravko Perić.

Na seminaru su još sudjelovali kandidat za suce iz karate klubova: Hrvatski sokol, Vukovar, Vinkovci i Ðakovo koji su također bili uspješni.
Ovo je još jedan pokazatelj uspješnog ulaganja u znanje starijih članova Karate kluba Osijek.
Tajnica Karate kluba Osijek
Jasmina Gorjanski
P.S. Na fotografiji s lijeva na desno: Tihomir Zarić (KK Hrvatski sokol), Obrenka Balog, Jelena Grgić i Zoran Ðurkić (KK Osijek) nedostaje Zdravko Perić.



![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)
