Čelnici pet slavonsko-baranjskih gradova, koji bi prema trenutnoj situaciji Strabagu i Saubermacheru trebali uplatiti 80 milijuna kuna za nikad izgrađeno regionalno odlagalište otpada, održali su u Osijeku sastanak na kojem su usuglasili daljnje pravne i političke poteze. U pravnoj bitci uložit će dvije žalbe, a napisat će ih dva odvjetnika koji će biti plaćeni u skladu s rezultatom spora. Naglašeno je kako će se koristiti i mogućnosti koje slijede prema drugim sudovima. Gradonačelnici su se dogovorili kako će zatražiti prijem kod premijera Zorana Milanovića te na taj način u svoju borbu uključiti državu i državna tijela. Kao otvorena mogućnost stoje i eventualni pregovori s drugom stranom odnosno Strabagom, koji navodno ima ambicije uključiti se u još neke poslove u Hrvatskoj.
U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:
– fizički sukob u Vukovaru zbog ploča
– cijepljenje protiv gripe krajem studenog
– Noć kazališta u Dječjem kazalištu
Osječka televizija – Vijesti, 12.11.2013.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4xkBHObl7dE[/youtube]
Više informacija; Osječka televizija
Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.



![Velika Gospa u Aljmašu [2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/Velika-gospa-aljmas-obz--768x511.jpeg)

![Sajam antikviteta [kolovoz, 2026.]](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2026/08/2026_08_01_sajam_antikviteta_spaic_00002-768x512.jpg)

![[FOTO] 34. Street Race Show](https://www.osijek031.com/wp-content/uploads/2025/09/2025_09_07_street_Race_milicic_004-768x512.jpg)