Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tajna društva..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 23:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › a zamisli tek bolesnike koji su danima i noćima preslušavali tone pjesama unatrag (!), e ne bi li otkrili neku skrivenu poruku! nakon nekoliko dana toga, i ja bih svašta čuo! Smile


Ma da me neko masno plati ili sponzorira za tako šta naučio bih ja i sve to pjevati unazad. Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 23:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, i ja sam se baš toga sjetila.. evo isječka s you-a.. 909 ljudi je počinilo samoubojstvo!!
Jim Jones And The Jonestown Tragedy


ne moš' vjerovati čega sve ima.. meni je uvijek bilo fascinantno kako se ljudi navuku na to.. ? kako netko postane dijelom nekog kulta..?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 0:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni se nekad čini da u toj famoznoj Americi svaka budala može uspjeti po tom pitanju.Samo složiš dobru priču i to je to...para kao kiše.

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2007. 0:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
Meni se nekad čini da u toj famoznoj Americi svaka budala može uspjeti po tom pitanju.Samo složiš dobru priču i to je to...para kao kiše.

da.. baš me zanima da li bi u Hrvatskoj prošlo tako nešto.. moć mase.. uzmimo Hitlera kao primjer.. navodno da u Hrvatskoj možeš osnovati religiju ako skupiš 10 članova.. imaš i porezne olakšice Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aethur
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2861
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.10.2007. 0:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
Can't stand me now...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.10.2007. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9088&start=0
evo jedno tajno društvo...


Hehe, zamisli kako njihova inicijacija izgleda? Već vidim tuce krvavih dilda Smile

A Ameri sa svojim sektama, crkvama i gluparijama više nisu normalni. Jedna (nekada dobra) prijateljica postala je (tj. 'preobratila se') pentakostalka. Nisam se dugo vidio s njom, ali nadam se da nije završila kao klinci iz Jesus Camp-a...

Sick bastards!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 23.10.2007. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Jedna (nekada dobra) prijateljica postala je (tj. 'preobratila se') pentakostalka. Nisam se dugo vidio s njom, ali nadam se da nije završila kao klinci iz Jesus Camp-a...

hm, nisam sigurna da se pentakostalci smatraju kultom (ok, kako tko okrene.. ) .. oni su priznati kao religija, zar ne? isto kao i jehovini i svi ti..

.. tko kaže da su sektaši samo u Americi.. Ku klux Klan u Srbiji!



..Bože pomozi ak su oni normalni.. evo ku Klux Klana u.. (guess where? America!) jadna li ta njihova djeca..


_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 23.10.2007. 17:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovo u srbiji su debili 100%...
a nisu ni ovi u americi bolji...
al meni se svejedno ta njihova odijela svidaju Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2007. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
hm, nisam sigurna da se pentakostalci smatraju kultom (ok, kako tko okrene.. ) .. oni su priznati kao religija, zar ne? isto kao i jehovini i svi ti..


Što se mene tiče - sve sami kultovi.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ViVian05
Offline
Avatar

Ukupno postova: 64
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2007. 16:02 
Naslov:  Re: Tajna društva..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E da tajna društva i kultovi...fascinantno kako se samo ljudi uvuku u takve stvari, kao što ste i rekli samo je potrebna dobra priča i evo ti kulta...
a što se tiče kultova i tajnih društva u Osijeku..eh da tu brojne glasine kruže(urbani mitovi Razz ) Na židovskom groblju se kao izvode neki sotonistički obredi, i da ispod matematičke postoji " tajni" prolaz u neku prostoriju u podrumu gdje se sakupljaju sotonisti,također i u katakombama Rolling Eyes joj i da u drvenom parku(a onom di su se sad održavali dani piva) se navodno u tihim noćnim satima okupljaju članovi "Ku klux klana" osijek031.com smile

Eh, što sve mašta može...i da te informacije mi proslijeđuje jedan dječak malo preufuran u okultne stvari(također kaže da je to prevrtanje križeva njima je fora,kao vole pit na groblju,a kad se napiju-leti i koji križ osijek031.com smile ...) Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2007. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ViVian05 je napisao/la: › .
Eh, što sve mašta može...i da te informacije mi proslijeđuje jedan dječak malo preufuran u okultne stvari(također kaže da je to prevrtanje križeva njima je fora,kao vole pit na groblju,a kad se napiju-leti i koji križ osijek031.com smile ...) Rolling Eyes

mi se tu zezamo, a možda je tu među nama neki sotonist, ili illuminati, koji čita naše postove i misli si-ma nemate vi pojma.. Wink
... ma hebete mi ovu našu zezu, ja vjerujem da u Hrvatskoj ima stvari od kojih bi se nama kosa digla od glave.. osijek031.com smile vještica i fora.. Vjestica ..samo što ih još nitko nije ''razotkrio''.. Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 17:43 
Naslov:  Re: Tajna društva..
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ViVian05 je napisao/la (Pogledaj post): › ...kaže da je to prevrtanje križeva njima je fora,kao vole pit na groblju,a kad se napiju-leti i koji križ...


Takve treba politi benzinom i zapaliti!
Ako je nešto na ovome svijetu sveto i ne smije se dirati to su djeca i groblja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 24.10.2007. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sirgurno se okolo hvale...da su se napili ko stoke da ruse krizeve i grobove...govna neodgojena...Kao što kaže Metalucifer treba to zapalit...Da uhvatim nekog da tak šta na groblju radi...Još ako je na grobu od nekoga koga znam...Prebio bi ga i odma zakopo tamo...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2007. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
Sirgurno se okolo hvale...da su se napili ko stoke da ruse krizeve i grobove...govna neodgojena...Kao što kaže Metalucifer treba to zapalit...Da uhvatim nekog da tak šta na groblju radi...Još ako je na grobu od nekoga koga znam...Prebio bi ga i odma zakopo tamo...

da, a zanimljivo mi je to što obično sva groblja za koja sam čula da se to dešava su Židovska groblja.. daj, ma užas..

evo nešto o tome kako, tj. od čega se nacizam razvio.. poganskih kultova i vjerovanja! tj., kako su oni svi-Himmler, Hitler itd vjerovali kako su potomci nordskih bogova.. ma svašta nešto tu ima.. pa evo, za one kojima se da, preporučam da pogledate ovo, ful je zanimljivo..
Occultism Of The Third Reich





_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.10.2007. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma i Rusi su ganjali Jetija u nadi da je on neko posebno biće i da će im pomoći na neki način oko pobjede...
Hitler i ekipa su imali svoju verziju okruglog stola i sličnih stvari,a i Ameri su navodno kojekakve medije i slične likove koristili u vojne svrhe.

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: