Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tajna društva..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.10.2007. 18:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › neka tajna društva sigurno postoje, ali u 99% slučajeva sve je stvar interesa...


Slažem se.
Ako imaš volje pogledaj si na youtubeu dokumentarac (u nekoliko 20 +/- minutnih dijelova) o Aleister Crowleyu.Jako zanimljiv filmić o njegovom životu i svemu čime se bavio.O Crowleyu sam gledao i odličan je.Koliko god neki tvrdili da je lud,ovakav ili onakav...pa baš i nije bio toliko lud...do samog kraja,jel.
Praskao je što je htio kao neman,a budale mu davale silne novce i pomoć.
Mislim da sam isto tako vidio i o Anton Szandor LaVeyu...nisam siguran,ali garant ima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 14:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Treba se više bojati kultova i raznoraznih sekti nego masona, rosenkreutzera, illuminata...

ma masone i ove sam navela samo kao primjer.. oni su općepoznati, to je jasno.. a o ovim reptilomanima sam bila gledala jedan dokumentarac, i bio mi je više nego stravičan.. ne znam što bih rekla na to..
.. sad sam očekivala kako ćete me obasuti pričama iz vlastitog iskustva sa sektama, a kad ono.. Wink da li je netko čuo za ''Crnu ružu''?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tonya
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2171
Lokacija: Nedođija
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 17:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Joj, jel to bila ona skupila mladih ljudi od kojih su se mnogi ubili? Znam za neke slučajeve iz Miholjca, pričala mi cura što je išla sa mnom u školu...

_________________
Space: The final frontier
These are the voyages of the Starship, Enterprise
Its 5 year mission
To explore strange new worlds
To seek out new life and new civilizations
To boldly go where no man has gone before
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2007. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

GasssoLina je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›

Ne znam kako vas, ali mene su uvijek zanimala ta tajna društva.. Jel stvarno ima šta u tome.. sotonizam, masonstvo, illuminati... ? Sjećam se, prije par godina sam bila negdje pročitala i neki prilog o okrenutim križevima na grobovima, i polemiziralo se da li je to dio nekakvih sotonističkih obreda ili.. Ima li takvog nečeg i u Hrvatskoj? Tajnih društava i kojekakvih kultova.. ? Meni je to sve nekako spooky.. osijek031.com smile Vjestica osijek031.com smile

pa bilo je nedavno u vinkovcima da je oko kapelice na groblju stavljeno 13 naopakih križeva..
vjerojatno sotonisti..kako god..sve su samo pretpostavke..


Sotonisti?????? Ne, oni sigurno nisu...
Ovo možda nije točno...No koliko ja znam...Da bi se postao sotonist moras ubiti svoje dijete, popiti njegovu krv, ili tako nešto s tom krvlju...Ne moraš samo to...Ovo je samo 1 primjer...
Ovo je samo neka budala koja misli da je to bilo fora i da ce dospjet u novine...

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 22:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Ovo možda nije točno...No koliko ja znam...Da bi se postao sotonist moras ubiti svoje dijete, popiti njegovu krv, ili tako nešto s tom krvlju...Ne moraš samo to...Ovo je samo 1 primjer...


Prije bih rekao totalni poremećeni kreten nego satanist.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: ›
pa bilo je nedavno u vinkovcima da je oko kapelice na groblju stavljeno 13 naopakih križeva..
vjerojatno sotonisti..kako god..sve su samo pretpostavke..


Sotonisti?????? Ne, oni sigurno nisu...
Ovo možda nije točno...No koliko ja znam...Da bi se postao sotonist moras ubiti svoje dijete, popiti njegovu krv, ili tako nešto s tom krvlju...Ne moraš samo to...Ovo je samo 1 primjer...
Ovo je samo neka budala koja misli da je to bilo fora i da ce dospjet u novine...
[/quote]
da, koliko sam ja malo istraživala, da bi se netko smatrao sotonistom, potrebno je puno više.. određeno znanje i provođenje određenih rituala.. zanimljivo je da je sami Paulo Coehlo bio sotonist! navodno mu se je, tijekom jednog od njegovih osobnih obreda bila otvorila crna rupa u zidu, na šta je on bio zamračio, i odlučio prekinuti s tim.. kao, to ga je dovelo do ruba.. nakon toga se okrenuo drugoj krajnosti.. dijela su mu nakon toga poprimila popriličan ''vjerski'' karakter..
tonya je napisao/la: ›
Joj, jel to bila ona skupila mladih ljudi od kojih su se mnogi ubili? Znam za neke slučajeve iz Miholjca, pričala mi cura što je išla sa mnom u školu...

ja znam za priču od koje je to navodno sve krenulo, a radi se o jednom bircu ''Crna ruža'' u Grubišnom Polju (mjesto blizu Virovitice, rodno mjesto Momčila Bajagića.. za neupućene.. Wink) di su se počeli sastajati tinejdžeri.. uglavnom, radilo se o tome da, nakon što dobiješ crnu ružu moraš počiniti samoubojstvo.. bio je jedan period prije nekih 5 godina, kad su se na tom području, u roku nekoliko mjeseci masovno bila radila samoubojstva među mladima.. navodno to više ne postoji, iako se otad samoubojstva među mladima redovito povezuju s tim..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 22:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › da bi se netko smatrao sotonistom, potrebno je puno više.. određeno znanje i provođenje određenih rituala...


A i novaca ko blata isto tako.Davno sam čitao neke Crowleyeve knjige i koliko se sjećam hrpa potrebnih rekvizita je napravljena od srebra,zlata,ovoga,onoga...glupost. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2007. 22:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vjerovatno znate da oni na misama svojim mole unazad...To bi baš volio vidit...Ja bi se polomio od smijeha Very Happy
Takoder na misama rade orgije...Svecenik pije krv il nečije pišalo...Fuuj...
Odvratni su Very Happy
Ima li u gradskoj knjznici nešto više o satanizmu...Sad sam se baš zainteresiro (ne da postanem satanist nego da saznam više o tome)

eeej...pa zaboravili ste na ku klux klan...
Oni su mi najsimpaticniji u onim ogromnim kapuljacama Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DanicaV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4765
Lokacija: ... gdje caruje drugarstvo...
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Paulo Coehlo bi bio zanimljiviji kao sotonist.

_________________
"To je nepravda" Kalimero
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 23:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a šta kažete na ono, kada se sviraju unatraške, da neke pjesme odaju štovanje vragu itd itd.. ? evo jednog primjera..
A Hidden Subliminal Message from Jay Z BACKMASKING


_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 23:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

To u vezi pjesama je teška gluparija lansirana od strane PMRCa i sličnih roditeljskih udruga u Americi.Manje više svi znamo da su Zeppeline,Judase,Ozzya...i hrpu sličnih optuživali za takve stvari.Razmisli kakav ultra-super savršeni um taj "dugokosi narkoman" mora biti da bi napisao text dužine npr. "Stairway to Heaven" u kojem se ama baš svaka riječ može čitati "normalno" u oba smijera.
Konkretno ovaj primjer sa Jay Z je presmiješan svakom donekle normalnom čovjeku.Vjerujem da je to trebalo ispasti - "Murder Jesus" ili neko slično sranje...očaj jebote.

_________________
"...sve čopore i sva jata,sve od blata sve od zlata...progutat će danas ista vatra..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.10.2007. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
To u vezi pjesama je teška gluparija lansirana od strane PMRCa i sličnih roditeljskih udruga u Americi.Manje više svi znamo da su Zeppeline,Judase,Ozzya...i hrpu sličnih optuživali za takve stvari.Razmisli kakav ultra-super savršeni um taj "dugokosi narkoman" mora biti da bi napisao text dužine npr. "Stairway to Heaven" u kojem se ama baš svaka riječ može čitati "normalno" u oba smijera.
Konkretno ovaj primjer sa Jay Z je presmiješan svakom donekle normalnom čovjeku.Vjerujem da je to trebalo ispasti - "Murder Jesus" ili neko slično sranje...očaj jebote.

da, pa baš sam ga zato i stavila.. Wink

da, a u vezi ovog ku klux-a.. hm, to je već another story..
.. mislim da najviše tih ''sekti'' ima kod Amera.. sjećam se jedne emisije (mislim kod Oprah Very Happy) u kojo je bilo govora o nekoj sekti u kojoj neki lik ima preko nekoliko stotina žena, šta li, i uglavnom, on se jelte i sa svojim kćerima.. bilo je prikazano cijelo obiteljsko stablo.. nešto ekstremno bolesnog..
.. zna li netko nešto konkretnijeg o tome, ili neki drugi takav slučaj?

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 23:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
To u vezi pjesama je teška gluparija lansirana od strane PMRCa i sličnih roditeljskih udruga u Americi.Manje više svi znamo da su Zeppeline,Judase,Ozzya...i hrpu sličnih optuživali za takve stvari.Razmisli kakav ultra-super savršeni um taj "dugokosi narkoman" mora biti da bi napisao text dužine npr. "Stairway to Heaven" u kojem se ama baš svaka riječ može čitati "normalno" u oba smijera.
Konkretno ovaj primjer sa Jay Z je presmiješan svakom donekle normalnom čovjeku.Vjerujem da je to trebalo ispasti - "Murder Jesus" ili neko slično sranje...očaj jebote.

a zamisli tek bolesnike koji su danima i noćima preslušavali tone pjesama unatrag (!), e ne bi li otkrili neku skrivenu poruku! nakon nekoliko dana toga, i ja bih svašta čuo! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.10.2007. 23:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kak im je uopce palo na pamet da idu slušat pjesmu unatrag...nemaju oni baš društveni život Very Happy

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Metalucifer
Offline
Avatar

Ukupno postova: 599
Lokacija: NYC
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.10.2007. 23:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
.. mislim da najviše tih ''sekti'' ima kod Amera.. sjećam se jedne emisije (mislim kod Oprah Very Happy) u kojo je bilo govora o nekoj sekti u kojoj neki lik ima preko nekoliko stotina žena, šta li, i uglavnom, on se jelte i sa svojim kćerima.. bilo je prikazano cijelo obiteljsko stablo.. nešto ekstremno bolesnog..
.. zna li netko nešto konkretnijeg o tome, ili neki drugi takav slučaj?


Mislim da znam o čemu pričaš...bile su neke žene koje su uspjele pobjeći iz te zajednice.
Imaš i onaj primjer Peoples Temple i Jonestowna. Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: