Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Tajna društva..

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 24.10.2007. 20:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Metalucifer je napisao/la: ›
Ma i Rusi su ganjali Jetija u nadi da je on neko posebno biće i da će im pomoći na neki način oko pobjede...
Hitler i ekipa su imali svoju verziju okruglog stola i sličnih stvari,a i Ameri su navodno kojekakve medije i slične likove koristili u vojne svrhe.

da, samo što je razlika između Hitlera i ostalih u tome što je Hitler stvaarno i vjerovao u to.. Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.10.2007. 21:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Metalucifer je napisao/la: ›
Ma i Rusi su ganjali Jetija u nadi da je on neko posebno biće i da će im pomoći na neki način oko pobjede...
Hitler i ekipa su imali svoju verziju okruglog stola i sličnih stvari,a i Ameri su navodno kojekakve medije i slične likove koristili u vojne svrhe.

da, samo što je razlika između Hitlera i ostalih u tome što je Hitler stvaarno i vjerovao u to.. Wink

Eh,,tako ti je to kada se stalno šusaš meskalinom i lsd...nakon nekog vremena se izgubiš u halama i zbilji,,,, Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.10.2007. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: ›
da, samo što je razlika između Hitlera i ostalih u tome što je Hitler stvaarno i vjerovao u to.. Wink


Hitler nikada nije bio član Thule Gesellschafta, niti je bio previše zainteresiran u okultne i nadnaravne spike. Isto tako, Hitler nije vjerovao da arijevska 'rasa' vuče svoje podrijetlo od nordijskih bogova, niti je (osobno) gajio previše simpatija prema teoriji po kojoj su arijevci zapravo potomci stanovnika drevne atlantide. Istina je, potpisao je financiranje ekspedicije u Tibet i centralnu Ameriku koje su trebale naći tragove arijevaca poslije egzodusa sa Atlantide, ali više zbog propagande i Göbbelsove zamisli kako je Himmlerov prijedlog (šef SS-a bio je u gadnim okultističkim spikama) dobar naći odvraćanja pažnje javnosti sa drugih stvari (pripreme za rat u punom jeku, početak rješavanja 'židovskog pitanja').
Okultne stvari i elitističke spike oduvijek su bile prisutne u redovima SS-a, koji je bio, na neki način, 'elitna arijevska jedinica'. Hitler je Himmleru dopuštao takvu slobodu, iz jednostavnog razloga - SS-ovci su bili nemilosrdni i neustrašivi borci.
Naravno da ljudi u redovima Wehrmacht-a nikada nisu gajili previše simpatija prema SS-ovcima, ali o unutarnjim konfliktima unutar vojske 3. Reich-a, kao i svađama među rodovima vojske (iste su dovodile do prihvaćanja apsurdnih projekata naoružanja - vodile prema odbacivanju onih nužnih) ne bih ovdje...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OligofreniDikobrazoid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2339
Lokacija: Šikara uz Dravu
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.10.2007. 9:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›

Hitler nikada nije bio član Thule Gesellschafta, niti je bio previše zainteresiran u okultne i nadnaravne spike. Isto tako, Hitler nije vjerovao da arijevska 'rasa' vuče svoje podrijetlo od nordijskih bogova, niti je (osobno) gajio previše simpatija prema teoriji po kojoj su arijevci zapravo potomci stanovnika drevne atlantide. Istina je, potpisao je financiranje ekspedicije u Tibet i centralnu Ameriku koje su trebale naći tragove arijevaca poslije egzodusa sa Atlantide, ali više zbog propagande i Göbbelsove zamisli kako je Himmlerov prijedlog (šef SS-a bio je u gadnim okultističkim spikama) dobar naći odvraćanja pažnje javnosti sa drugih stvari (pripreme za rat u punom jeku, početak rješavanja 'židovskog pitanja').
Okultne stvari i elitističke spike oduvijek su bile prisutne u redovima SS-a, koji je bio, na neki način, 'elitna arijevska jedinica'. Hitler je Himmleru dopuštao takvu slobodu, iz jednostavnog razloga - SS-ovci su bili nemilosrdni i neustrašivi borci.
Naravno da ljudi u redovima Wehrmacht-a nikada nisu gajili previše simpatija prema SS-ovcima, ali o unutarnjim konfliktima unutar vojske 3. Reich-a, kao i svađama među rodovima vojske (iste su dovodile do prihvaćanja apsurdnih projekata naoružanja - vodile prema odbacivanju onih nužnih) ne bih ovdje...
osijek031.com smile Da, a ako nekoga više zanima gore navedena tema neka pročita izvrsni roman Sedmo Utočište Daniela Eastermana.....

_________________

Tis' mi mjesec, tis' mi zvijezda, dobra ti je mliječna žlijezda...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Nedeljko Bezmarević
Offline
Ukupno postova: 6
Lokacija: Osijek, Kamila Firingera 6.
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.12.2008. 12:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kako se prijaviti sa željom da postaneš član lože ?

_________________
B E Z M A
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.01.2009. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hm, ja osobno ti ne znam dati odgovor na to pitanje.. ovdje samo polemiziramo.. probaj s google-om Wink

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Kugla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 467
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.01.2009. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedeljko Bezmarević je napisao/la (Pogledaj post): › Kako se prijaviti sa željom da postaneš član lože ?


Njihovi ljudi kontaktiraju tvoje ljude.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
obyzouth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.01.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
I do it because I can. I can because I want to. I want to because...Anonymous said I couldn't!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.01.2009. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nedeljko Bezmarević je napisao/la: ›
Kako se prijaviti sa željom da postaneš član lože ?


javi se @magy,ona ti je u shemama s Vatikanom

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 19:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

katolici nemaju lože, nego masoni...

kak su super ta tajna društva, i ja sam imao jedno kad sam bio mali, zvali smo se crni kondori... jbg sad smo svi odrasli, možda je sad red na masonima Very Happy

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.01.2009. 19:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

znam ja to @saar,al magy je povezana s vatikanom a vatikan je povezan s masonima,pa zaključi sam,
he he,ma to je bila moja zajebaja sa magy...

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 06.01.2009. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali, gledajte, nije loše pitanje.. Kako stvarno postati članom tako nečega (da netko stvarno želi).. Nije da se raspisuju natječaji za tako nešto, ne? Smile

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Saar Kazaam Jr.
Offline
Avatar

Ukupno postova: 94
Lokacija: Legaland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.01.2009. 19:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
znam ja to @saar,al magy je povezana s vatikanom a vatikan je povezan s masonima,pa zaključi sam,
he he,ma to je bila moja zajebaja sa magy...

ne spominji njeno ime lega, ona je ko bubimir... Very Happy
najveća isprika za život otkako postoji... život

_________________
...religion creates nothing, except intangible emotional solace for those who require...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.01.2009. 19:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

insomnia je napisao/la: › Ali, gledajte, nije loše pitanje.. Kako stvarno postati članom tako nečega (da netko stvarno želi).. Nije da se raspisuju natječaji za tako nešto, ne? Smile
Vjerujem da je novacenje novih clanova takvih drustava inicirano od strane samog drustva.

Naravno, postoje i sarlatanska drustva, ali njihova moc i utjecaj nisu nista veci od npr. udruzenja lovaca sto se sastaje jednom mjesecno i zapija rakijom uz obredno cerecenje divljih zivotinja.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.01.2009. 9:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: › Ali, gledajte, nije loše pitanje.. Kako stvarno postati članom tako nečega (da netko stvarno želi).. Nije da se raspisuju natječaji za tako nešto, ne? Smile
Vjerujem da je novacenje novih clanova takvih drustava inicirano od strane samog drustva.

Naravno, postoje i sarlatanska drustva, ali njihova moc i utjecaj nisu nista veci od npr. udruzenja lovaca sto se sastaje jednom mjesecno i zapija rakijom uz obredno cerecenje divljih zivotinja.

Znači, to bi onda stvarno išlo onim stilom - my people will contact your people - Wink
No, vjerujem da netko ipak treba nekako biti uključen u to, tj. u dodiru s takvim ljudima.. Sumnjam da bi se netko iz čista mira javio meni, recimo, koja nemam s tako nečim veze..

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: