Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
tinamar
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Gradonačelnik je dodao i kako neće ni tražiti očitovanje o Sjednici od Ministarstva uprave jer mu ono nije ni potrebno. Razlog je što Gradske stručne službe znaju svoj posao


Mali Bubi eto nešto i zna, odnosno misli da zna. Njemu ne treba nikakav pravorijek....


Svatko ima pravo na svoje mišljenje, al' ja se ne bi složila s tobom. Ovo što se jučer dogodilo nije stvar Bubija (kako ga ti nadimkom nazivaš). To je pomalo sramotno za građane grada Osijeka, jer su oni ti koji su zaokružili recimo da dva SDP-ova vijećnika. Ne slažem se s tobom ni u tome da Bubalo misli da zna. On ima kadar ljudi oko sebe koji su vjerujem stručne osobe sa 20 godina radnog staža u Gradskoj upravi i za vrijeme HDSSB-a i za vrijeme drugih stranaka koje su bile na vlasti u gradu. I gle čuda, ispostavilo se da je tajnica grada bila u pravu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
Chavez
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja bi se i dalje zadržao na postupcima HNS-a...

Izašli su iz koalicije s HDSSB-om, ali zadržali su sve privilegije koje im je ta koalicija donijela. Prema mojem mišljenju to je licemjerno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
cadis1
Offline
Ukupno postova: 74
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bubalo postupio potpuno ispravno, na sastanak došao čovjek koji nije bio pozvan i predstavio se krivo, taj šimić nije nikakav predsjednik GV

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
1810_Os
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:13 
Naslov:  Re: Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po pročitanom članku, čitam komentare i jako me žalosti kako "moram" čitati kako se moji sugrađani stide živjeti u ovom prekrasnom gradu, gdje je nekada vladala sloga i pravica. Čemu su se naši stari borili? Za ovakav grad da se njihova djeca stide živjeti??? NE! Tek sada kada je našem nepokorenom gradu krenilo na bolje, dolaze isti oni koji su pokopali ovaj grad! Bubalo je potpuno u pravu s ne prihvaćanjem "novog predsjednika GV" jer je i pravnim putem to ne regularno. Ne želimo grad u kojem se na vlast dolazi ne legularnim i ne legalnim putem, grad u kojem vlada samo prozvani predsjednik GV!!!
Ali unatoč svemu i cirkusu koji je stvorila oporba, ja se NE STIDIM živjeti u Osijeku, ali se STIDIM svojih SUGRAĐANA koji se bore samo za svoje fotelje ne birajući sredstva (ako se Borzanica uopće može nazvati Osjećankom)!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chavez je napisao/la: ›
Ja bi se i dalje zadržao na postupcima HNS-a...

Izašli su iz koalicije s HDSSB-om, ali zadržali su sve privilegije koje im je ta koalicija donijela. Prema mojem mišljenju to je licemjerno.


Ja bi se zadržao na postupcima HDSSB-a... Izgubili su većinu u Vijeću a i dalje koriste sve privilegije koje ta većina donosi...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tyler_durden
Offline
Avatar

Ukupno postova: 295
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 15:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chavez je napisao/la (Pogledaj post): › Tu je stvar poprilično jasna. Ako se na sjednici GV-a ne usvoji dnevni red sjednica se prekida i zakazuje se nova. Tako da sve ono što se događalo nakon prekida sjednice u prostorijama gradske vijećnice je neregularno. Ne idu mi u glavu oporbeni zahtjevi kad i sami, valjda, znaju da im to pravno ne može proći. Samo blamiraju sebe, ali i naš grad.


Spremili razanj, a zec u sumi... Embarassed

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fixie031 je napisao/la: ›
Legosi i legice, pa koja politićka opcija osim HDSSB-a bi se borila za naš grad, zavičaj, regiju ?! Pa ovo je naša stranka, stranka Slavonaca i Baranjaca. Pa zar uistinu mislite da bi druge stranke, dolaskom na lokalnu vlast radile za ovaj kraj, ili pak za Zagreb, za svoje džepove!? Ne dozvolite centralizam! Vjerujem da svi imamo isti cilj: bolji život i napredak u Slavoniji i Baranji, pa protiv koga se onda dižemo? Protiv HDSSB-a čiji ljudi su naši susjedi, naši kolege, naši prijatelji, ili se pak trebamo dići protiv ljudi koji žive i rade u Zagrebu, te koji žele da Slavonija živi i radi za Zagreb!!? Nedajmo naš Osijek!


STRANAČKI SLUGO!
HDSSB radi za svoje džepove,gradom se upravlja iz bosne i tako dalje i bliže!tako da prestaneš kenjati o borbi za slavoniju jer se ti tvoji dragi vođe bore za sebe!tak da molim te nemoj pričati gluposti!

vidim puno vas se pridružilo danas na forum,jel to iz stranke svi tipkate po zapovjedi glave ili kak????
mislim preočiti ste i mislite da su ljudi ovce pa nevide....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 15:26 
Naslov:  Re: Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1810_Os je napisao/la (Pogledaj post): › Po pročitanom članku, čitam komentare i jako me žalosti kako "moram" čitati kako se moji sugrađani stide živjeti u ovom prekrasnom gradu, gdje je nekada vladala sloga i pravica. Čemu su se naši stari borili? Za ovakav grad da se njihova djeca stide živjeti??? NE! Tek sada kada je našem nepokorenom gradu krenilo na bolje, dolaze isti oni koji su pokopali ovaj grad! Bubalo je potpuno u pravu s ne prihvaćanjem "novog predsjednika GV" jer je i pravnim putem to ne regularno. Ne želimo grad u kojem se na vlast dolazi ne legularnim i ne legalnim putem, grad u kojem vlada samo prozvani predsjednik GV!!!
Ali unatoč svemu i cirkusu koji je stvorila oporba, ja se NE STIDIM živjeti u Osijeku, ali se STIDIM svojih SUGRAĐANA koji se bore samo za svoje fotelje ne birajući sredstva (ako se Borzanica uopće može nazvati Osjećankom)!


jebem te nepismenog Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1810_Os je napisao/la: ›
Po pročitanom članku, čitam komentare i jako me žalosti kako "moram" čitati kako se moji sugrađani stide živjeti u ovom prekrasnom gradu, gdje je nekada vladala sloga i pravica. Čemu su se naši stari borili? Za ovakav grad da se njihova djeca stide živjeti??? NE! Tek sada kada je našem nepokorenom gradu krenilo na bolje, dolaze isti oni koji su pokopali ovaj grad! Bubalo je potpuno u pravu s ne prihvaćanjem "novog predsjednika GV" jer je i pravnim putem to ne regularno. Ne želimo grad u kojem se na vlast dolazi ne legularnim i ne legalnim putem, grad u kojem vlada samo prozvani predsjednik GV!!!
Ali unatoč svemu i cirkusu koji je stvorila oporba, ja se NE STIDIM živjeti u Osijeku, ali se STIDIM svojih SUGRAĐANA koji se bore samo za svoje fotelje ne birajući sredstva (ako se Borzanica uopće može nazvati Osjećankom)!

evo ga još jedan pridružen 20.02.2013.,tipka iz stranke....

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Bubalu je strah vidljiv u licu. Koja će biti kazna koju će mu vožd odrediti, nekim pravorijekom?


Uzet će mu onaj njegov tablet.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2013. 15:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovi svi novoulogirani od danas i prije nekoliko dana otkada su se HDSSBovcima počele tresti gaće - dobrodošli bando glavašoidna Smile

Prvo neka se gospon Vrbošić odrekne svoga vijećničkog mjesta (a time i predsjednika) jer je vijećnik postao u nekoj drugoj stranci, a ne u HDSSBu.
Isto tako neka Salapić vrati mjesto saborskog zastupnika HDZu jer ga je kao takav kandidat i dobio.
Ne budite ljubomorni i licemjerni jadnici, vrijeme je za promjene jer da promjene nisu poželjne još uvijek bi imali Kramarića za gradonačelnika!

_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amma9
Offline
Ukupno postova: 39
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2013. 15:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mislim da je ovo Lijićev cirkus prije, koje očajne provokacije pa to nema nigdje! U kakvim su ovi wannabe oporbenjaci dramama pa to je strašno.
Također, nema tu nikakve netrpeljivosti, ponajmanje prema predsjedniku GV jer je to još uvijek legalno i legitimno Josip Vrbošić, a ovo je cirkusant prve klase. I dobro je rekao, Bubalo je legalno izabran, ali on ne!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 15:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tinamar je napisao/la: ›
W.M. Felt je napisao/la: ›
Redakcija 031 je napisao/la: ›
Gradonačelnik je dodao i kako neće ni tražiti očitovanje o Sjednici od Ministarstva uprave jer mu ono nije ni potrebno. Razlog je što Gradske stručne službe znaju svoj posao


Mali Bubi eto nešto i zna, odnosno misli da zna. Njemu ne treba nikakav pravorijek....


Svatko ima pravo na svoje mišljenje, al' ja se ne bi složila s tobom. Ovo što se jučer dogodilo nije stvar Bubija (kako ga ti nadimkom nazivaš). To je pomalo sramotno za građane grada Osijeka, jer su oni ti koji su zaokružili recimo da dva SDP-ova vijećnika. Ne slažem se s tobom ni u tome da Bubalo misli da zna. On ima kadar ljudi oko sebe koji su vjerujem stručne osobe sa 20 godina radnog staža u Gradskoj upravi i za vrijeme HDSSB-a i za vrijeme drugih stranaka koje su bile na vlasti u gradu. I gle čuda, ispostavilo se da je tajnica grada bila u pravu!


Draga Tinamar, piše ti tu sa strane, ovaj W.M. Felt već je preko 2000 postova napisao na ovom forumu, a glavnina se bavila Osijekom i osječkom vlašću (jasno, s kritikama). Zar je tebi pitanje valjanosti neke sjednice glavno pitanje?

Bubi i ekipa sa 20 godina staža u Gradskoj upravi? Možda smo mi svi ovdje blesavi, dapače, luđaci svi odreda, ali u tih 20 godina staža ekipe u Gradskoj upravi broj stanovnika u Osijeku smanjio se sa 105.000 na 82.000, dakle da pomognem mladeži Hdssb-a, pao za 23.000. To je meni glavno pitanje, a ne sjednica. Zbog tog pitanja ja tu gubim vrijeme na forumu. Čudno je kako se baš tih istih 20 godina poklapa sa 20 godina vlasti Branimira Glavaša.

Mladeži Hdssb-a, još ste mladi. Trebat će živjeti u ovom gradu i kad Glavaša ne bude. Nemojte misliti da će ljudi zaboraviti tko je gdje bio, i s kim. Blato se teško pere.

Ujedno, draga Tinamar, evo čitaj druge teme. Javio se i forumaš koji se ovdje nije učlanio jer mu je to naredio Glavaš. Čak nisi u pravu ni sa sjednicom. Evo što piše:

Osječanin je napisao/la: ›
Donošenje odluke po hitnom postupku

Članak 89.

Iznimno, odluka se može donijeti po hitnom postupku ako je to nužno radi sprečavanja ili uklanjanja štete, odnosno ako bi izostanak donošenja takve odluke u određenom roku imao štetne posljedice ili ako to zahtijevaju drugi opravdani razlozi.
Po hitnom se postupku rokovi iz ovog poslovnika, što se odnose na pojedine radnje, mogu skratiti, odnosno pojedine se radnje u postupku mogu izostaviti.
Predlagatelj odluke dužan je obrazložiti hitnost postupka.
Ako prijedlog za donošenje odluke po hitnom postupku podnosi vijećnik, tada mora imati pisanu podršku pet vijećnika.

Članak 90.

O donošenju odluke po hitnom postupku odlučuje se na sjednici Gradskog vijeća. Prijedlog mora biti podijeljen vijećnicima prije odlučivanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › 5 novih nick-ova u čast HDSSBa samo za ovu temu... Smile


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing moraju braniti svoje Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi Glavašoida.. Dajte nam još da vas sprdamo da izvučemo primitivizam iz vas..Mobilizacija u tijeku, shvaćate da se raspadate.. Koliko je samo tema bilo o glavašoidima pa se nitko nije javljao, ali sada je stigla poruka iz Mostarada spasite što se spasiti da, a ne možete nemate ni minimum osobne, ali ni političke kulture.Sram vas može biti i do groba će vas pratiti da ste članovi hdssb-a.90% vas ne zna odakle dokle se proteže Slavonija( ajmo Google). A to što otvarate nove nickove, samo otvarajte i 5 komada svako, više zabave za ostale. kucamo vas u zemlju kao eksere. Ćao bao

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: