Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
atma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lavic je napisao/la: ›
Osječanin je napisao/la (Pogledaj post): › 5 novih nick-ova u čast HDSSBa samo za ovu temu... Smile


Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing moraju braniti svoje Laughing
sad ce te pitat - kako si samo skuzio?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
atma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

koliko samo novoregistriranih nickova... i to svi na istoj strani - za svoje! hahahahahahaha

masinerija radi sto je nalozeno... prozirno, prozirno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 16:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
Vidi Glavašoida.. Dajte nam još da vas sprdamo da izvučemo primitivizam iz vas..Mobilizacija u tijeku, shvaćate da se raspadate.. Koliko je samo tema bilo o glavašoidima pa se nitko nije javljao, ali sada je stigla poruka iz Mostarada spasite što se spasiti da, a ne možete nemate ni minimum osobne, ali ni političke kulture.Sram vas može biti i do groba će vas pratiti da ste članovi hdssb-a.90% vas ne zna odakle dokle se proteže Slavonija( ajmo Google). A to što otvarate nove nickove, samo otvarajte i 5 komada svako, više zabave za ostale. kucamo vas u zemlju kao eksere. Ćao bao


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Baudolino
Offline
Ukupno postova: 300
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 16:15 
Naslov:  Re: Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kataklizma hdSSb-a se može namirisati. Svaki dan ih se desetak učlani na Osijek031. Stigla depeša iz Mostara - tipkajte kako nikad tipkali niste, tipkajte im mater srpsku, komunističku, antihrvatsku i antislavonsku. Prijetite, vrijeđajte, spominjite porijeklo i brojite krvna zrnca. Podmećite i lažite, onako kako sam vas JA učio.

Samo naprijed, sluge mostarskog Saurona. Ništa bolje od vas niti ne očekujemo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 1  
atma
Offline
Avatar

Ukupno postova: 13
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 16:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Izravni prijenos iz sredista HDSSB-a:

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zorislavd
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 16:22 
Naslov:  krtice,spavaći i preletaći dobili signal da se probude,i kao uvjek pred izbore, prave od Osijeka gra
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la (Pogledaj post): › "Oporbena sjednica" bila je neformalno okupljanje građana, rekao je na konferenciji za novinstvo gradonačelnik Krešimir Bubalo i dodao kako je Sjednica okončana kada ju je, zbog neprihvaćanja dnevnog reda, prekinuo legalni predsjednik Gradskog vijeća, Josip Vrbošić.

Okupljanje oporbe nakon toga nazvao je "neformalnim druženjem i pokušajem stvaranje udružene oporbe pod vodstvom Biljane Borzan" koju je prozvao zbog izjave da je "nije briga za pravne posljedice jučerašnjih događanja".



A prema poslovničkim pravilima i procedurama koje se moraju poštivati Gradsko vijeće još uvijek ima svoga predsjednika, a to je Josip Vrbošić. Gradonačelnik je dodao i kako neće ni tražiti očitovanje o Sjednici od Ministarstva uprave jer mu ono nije ni potrebno. Razlog je što Gradske stručne službe znaju svoj posao, a one tvrde da je 28. Sjednica zaključena nakon što nije usvojen dnevni red. Sve ostalo što se poslije događalo je "samo pokazatelj straha oporbe od nadolazećih izbora!" - zaključio je.



Komentirajući raspad koalicije s HNS-om, Bubalo je pozvao bivše koalicijske partnere da podnesu ostavke na sva mjesta u gradskoj upravi i poduzećima koja su dobili zahvaljujući partnerstvu. Josip Vrbošić se vrlo kratko obratio novinarima i rekao samo kako je još uvijek predsjednik Gradskog vijeća te da će poštivati volju vijećnićke većine, ali na zakonom i poslovnikom propisani način.

Miroslav Šimić nakon konferencije stigao je u sjedište gradske uprave kako bi preuzeo obveze i dokumentaciju predsjednika Gradskoga vijeća, ali ga Bubalo nije primio "jer gradonačelnik Pipo više nije na vlasti, a njegov posjet "cirkusom".



Šimića su ipak primili tajnica Grada Jadranka Nikolov i Josip Vrbošić koji mu je objasnio da ne namjerava odstupiti s mjesta predsjednika Gradskog vijeća. Šimić je nakon toga rekao kako smatra da je Vrbošić glavni krivac za aktualne događaje i da, sukladno zahtjevu 13 vijećnika, treba dati ostavku zbog političke korupcije. Što se jučerašnje Sjednice tiče rekao je kako će sve prijaviti Ministarstvu uprave koje će odlučiti o njezinoj važnosti.







Tekst: Krunoslav Inhof/Radioosijek.hrt.hr
Foto: Dino Spaić/Osijek031.com


Pročitajte i...
Smijenjen Vrbošić, Šimić predsjednik GV
[align=justify]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korina
Offline
Avatar

Ukupno postova: 416
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2013. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


_________________
dobro, gdje je taj kulen? osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bio i ostao Klaun Bubi..Jedino se ugodno osjeća pred kamerama tv pjongjanga(STV) kada su pitanja unaprijed režirana i kada nema mjesta zabuni.Čitam danas glas(namjerno malim slovima), pa takve cenzure se ne bi ni sam Goebles postidio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinamar
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle, nisam ovdje da iznosim ružne riječi, vrijeđanja i sl. Samo slobodno komentiram događaj od jučer koji mi se nije svidio, smatram da ponašanje vijećnika oporbe nije u skladu sa odgovornošću koja im je dana u GV.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gle malog hdssb-ovca poslije kiše( sjednica GV Osijek)
Pun je kapi(suza) pa ih njišeSmile
....
Ali kada se sunce malko skrije( 19.5.2013.)
Nestane sve te čarolije( za svoje! Poslovi bez natječaja, lotto izvlačenja)
I on je opet, ponovo,prvo
Obično malo,jadno, drvo( poltron,panj,suga)

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zorislavd
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 16:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što nereće da i u Osijeku hočeš dvojezićne table na ulazima u grad? Primitivizam si iskazao, i tu te cijenim, jer si druže stvarno samokritićan! Ostavi se lijepo nas osječana, Mostar i tako neznaš gdje je, a da je tamo zatočen ČOVJEK, tebi nevrijedi objašnjavati!!!
audiworld je napisao/la: ›
Vidi Glavašoida.. Dajte nam još da vas sprdamo da izvučemo primitivizam iz vas..Mobilizacija u tijeku, shvaćate da se raspadate.. Koliko je samo tema bilo o glavašoidima pa se nitko nije javljao, ali sada je stigla poruka iz Mostarada spasite što se spasiti da, a ne možete nemate ni minimum osobne, ali ni političke kulture.Sram vas može biti i do groba će vas pratiti da ste članovi hdssb-a.90% vas ne zna odakle dokle se proteže Slavonija( ajmo Google). A to što otvarate nove nickove, samo otvarajte i 5 komada svako, više zabave za ostale. kucamo vas u zemlju kao eksere. Ćao bao

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: Loše  
ožiljak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 170
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 16:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Pazi seljačine koja bježi Very Happy

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NTxapx-wSPk


ahahah.. glas u pozadini Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mali pijonir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 84
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korina je napisao/la (Pogledaj post): › Pazi seljačine koja bježi Very Happy

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NTxapx-wSPk


Ništa drugo nisam ni očekivao, pobjegli su sa sjednice čim je postalo jasno da nemaju većinu.

Vidim da ovdje ima puno djece iz mladeži HDSSB-a koji žestoko tipkaju, izpucavaju parole kojima im svakodnevno njihovi stranački vođe ispiru mozak i misle da su jako lukavi i pametni, da svojim "inatom" rade za dobrobit našeg grada i Slavonije.

Nažalost djeco, nemate pojma o čemu pišete, nemate pojma tko vam zapravo vodi stranku, nemate pojma na koji način vaš šef harači Osijekom i Slavonijom, nemate pojma o zakulisnim igrama, o ucjenama i o tome koliko laži, demagogije i zla ima u stranci čije boje branite. NEMATE POJMA.

Ja nažalost znam, jer sam se nekad sa glavnim akterima ovih najnovijih zbivanja redovito družio u nekadašnjim prostorijama HDZ-a, pokraj Galerije Likovnih Umjetnosti, jednako tako mlad, glup i spreman povjerovati na sve što se tada pričalo, jednako tako impresioniran Glavašem, jednako tako žestok i žustar kao što ste vi danas.

Nije samo Bubalo nekad bio mladi HDZ-ovac, nego i Miroslav Šimić. Bilo je to doba nakon što je HDZ prvi puta izgubio vlast, nakon što je Tuđman umro, stanje u kojem je trebalo konsolidirati redove i vratiti se na političku scenu. Nije nas bilo puno u mladeži, možda sve skupa 15-20, u tom smo periodu jedino mi i dolazili u stranku. Inače, i za Bubala i za Šimića mogu reći samo apsolutno pozitivne stvari, nikad nisam ništa nepošteno doživio od njih, uvijek su pravili dobre tulume, uvijek smo se dobro zajebavali, lijepili predizborne plakate, svađali se na internetu sa političkim neistomišljenicima, a našlo se vremena i za poneku pametnu riječ.

Ali, iz prve sam ruke vidio kako vlada Branimir Glavaš, kako se za bez ustručavanja za okruglim stolom kroje sudbine gradskih tvrtki, kako se vedri i oblači, kako se odlučuje tko će gdje biti zaposlen, a tko gdje otpušten, kako se gradski poduzetnici ucjenjuju, kako im se naređuje da donesu novce ili ih uplate tom i tom - ukratko, sve one gradske priče koje su svi čuli, ali ipak sumnjaju da je to stvarno tako - e pa vjerujte mi, sve je točno tako, a danas i još gore.

Shvaćam da ste vi djeca od 18-ak godina i da vam pamćenje nije baš jako dobro, ali ja se dobro sjećam kako je i zašto nastao HDSSB. Onog trena kad je Glavaš naslutio da bi mogle stići optužnice za Garaže i Selotejp krenulo je planiranje HDSSB-a. Glavaš je HDSSB osnovao isključivo i samo zato da preduhitri HDZ koji ga je htio izbaciti iz stranke i da kroz romantičnu priču o Slavoniji, inatu, regionalizmu i koječemu galvanizira narod, a potom to iskoristi kao politički kapital u borbi za vlastitu kožu. Naravno, oni malo stariji se sjećaju kako je Glavaš svoje političke protivnike godinama optuživao za regionalizam, za autonomaštvo itd. i na temelju tih optužbi dobijao izbore u Županiji - da bi na kraju osnovao regionalnu i autonomašku stranku. No dobro...

S Glavašem sam se osobno čuo noć prije nego je pukla vijest o osnivanju HDSSB-a, bio je u panici, u stranačkim prostorijama, okružen Drmićem, Opačkom, Bubalom i ostalima, čupali su se diskovi iz računala, trpala arhiva u kutije, odnosile vrijednosti i umjetnine, sve se radilo navrat nanos, ništa nije bilo spremno, ni tekst proglasa, ni potpisnici (zato će Glavaš mnoge gradske uglednike potpisati pod proglas bez da ih je išta pitao), ni logotip, ni internet stranica - vladala je panika.

Kad je nakon svih onih preseravanja konačno završio u zatvoru, mislio sam da je ta priča napokon gotova. Međutim, zahvaljujući brojnim "škakljivim" podacima o svojim najbližim suradnicima ili naprosto zahvaljujući činjenici da ih je on stvorio, sredio im fakultetske diplome, doveo ih u politiku i slično, Glavaš je nastavio vladati kao da se ništa nije dogodilo. Glavnu ulogu u ovom svemu igra Drmić. On je produžena batina Branimira Glavaša i vjerujte, ne libi se ni opaliti par šamarčina našem mladom gradonačelniku ako zatreba, a i župan mora slušati što mu se kaže.

Ja sam se u međuvremenu davno maknuo od politike vidjevši koliko je dubok taj mulj i shvativši da mi moja savjest nikad ne bi dala mira.

Danas radim posao koji nema veze s politikom i inače sam aktivan na ovom forumu, ali zbog određenog straha koji još uvijek, nakon svih tih godina imam prema Branimiru Glavašu, otvorio sam novi account. Pa zbog toga imam skroman broj postova...

Duša me boli kad vidim ove klince kako sumanuto pišu, kako su puni žara, kako misle da rade nešto dobro za svoj grad, kako vjeruju da svi drugi lažu. Taj Stockholmski sindrom sam imao i ja, ali ipak sam se izvukao na vrijeme. I danas nikome ne govorim o tome što sam vidio i doživio, naprosto jer mi je neugodno reći da sam bio dio te glavaševske mašinerije.

A vi djeco samo udrite - onako kako ste naučili u Stranci - žestoko, s puno galame a malo smisla, optužujuće, šovinistički, ispod pojasa... Bit će gadno kad se jednog dana otrijeznite.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.02.2013. 17:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zorislavd ne znam zašto ti repliciram ( pitam se zašto ti odgovaram), vjerojatno da te isprdam, no nema veze.

Vidim ja da si istinski Hdssb-ovac, nemaš argumente, odmah sve koji ne misle kao ti etiketiraš i povezuješ sa građanima srpske nacionalnosti, ali ono najbitnije NEPISMEN SI HRVATINO!!!! Ne znaš č/ć , ije/je ! Pravi si rvat,katolik, macho muškarac. Čovjek????( nedostaje ti i) Znam gdje je Mostar, znaš ti gdje ti je sjedište županije?

Znaš što me fascinira? To što svagdje promašiš č/ć

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 17:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zorislavd je napisao/la: ›
Što nereće da i u Osijeku hočeš dvojezićne table na ulazima u grad?

Kriste.. Pa naravno da ti je dvojezičnost problem kad ti je i jedan MATERINJI jezik previše..Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
 



 Skoči u forum: