Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kale79 je napisao/la: ›
samo dajte podršku Biljani, Magistru, i Gordanu ''ne znam u kojoj sam se stranci probudio'' Matkovicu... za Hdz se ne isplati trošiti riječi... kao da ne vidite što su nam svima napravili ... sramota me živjeti u gradu gdje političke figure koje su spasile grad ( Bubalo) moraju trpjeti udare ovakvih karikatura... Biljana? BILJANA??? došla , zaboli ju što će biti, bitno da je kaos, i kao i ostalih 365 dana nazad za metropolu... po čemu je ona Osječanka? Đapića ni njegovi ne vole, valjda to govori o čovjeku... Jedini u Hrvatskoj imamo drugačiju stranku, HDSSB... gledam danas sabor, nešto malo, čisto bezveze... nikoga, ali nikoga nema od vaših Slavonaca. Jedino su HDSSB-ovci svaki dan, cijeli dan tamo i ne žele šutjeti kao HDZ.


Čak se slažem u dijelu vezanom za oporbu, ali legaaa pa nemoj me j... Ovi iz HDSSB-a su sprdnja u Saboru. Mene sramota kad to gledam. Šta je onaj Vinković klaun koji ima zadatak zabavljati, Burić neki propali pisac bećaraca koji nije uspio kao tamburaš, pa odlučio do slave preko saborskih prijenosa...nemoj me j...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mareok
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Odjednom se svi sjatili napadima na HDSSB-e, mozda je konačno Borzanici, Đapiću i ostalim cirkusantima konačno doprlo u glavu da ce izgubiti Slavoniju i da nece imati vise koga musti jer to HDSSB-e nece dopustiti... Ipak sam mislila da su "oporbenjaci" u GV malo bolje upoznati s pravilima jer da jesu znali bi da je njihov rad, nakon donosenja odgode sjednice za 8 dana, u potpunosti nelegitiman...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
HDSSB-L
Offline
Ukupno postova: 100
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.02.2013. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HDSSB odlazi u povjest!!! Biti če vječita oporba! Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5 novih nick-ova u čast HDSSBa samo za ovu temu... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
Chavez
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još bi nešto dodao...
nisam stranački opredijeljen i na ovakve situacije gledam posve neutralno i ajmo reći, prema mojem mišljenju, realno.

Citiram:" Komentirajući raspad koalicije s HNS-om, Bubalo je pozvao bivše koalicijske partnere da podnesu ostavke na sva mjesta u gradskoj upravi i poduzećima koja su dobili zahvaljujući partnerstvu."

Moram priznati da ovdje Bubalo ima pravo. HNS je, valjda, i službeno izašao iz koalicije s HDSSB-om iz nekakvih nazovimo ih moralnih razloga i situacije oko Vrbošića, ALI im se očito udobne fotelje u nadzornim odborima i upravnim vijećima iznimno sviđaju pa ih zato ne žele napustiti jer je lijepo primati svaki mjesec novčanu naknadu. Dakle, napustit ćemo javno koaliciju, ali sve privilegije koje smo njome stekli ne damo. Tako je to u prijevodu. Meni osobno je to licemjerno. Što ostali kažu na to?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pravorijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek, Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 14:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo, tvoj komentar je u skladu s tvojim avatarom. Za one koji ne znaju, lik iz stripa se zove Iznogoud (iz no gud), lažljivac i prevarant.

Dakle, na liniji!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pukli Diogen
Offline
Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chavez je napisao/la: ›
Još bi nešto dodao...
nisam stranački opredijeljen i na ovakve situacije gledam posve neutralno i ajmo reći, prema mojem mišljenju, realno.

Citiram:" Komentirajući raspad koalicije s HNS-om, Bubalo je pozvao bivše koalicijske partnere da podnesu ostavke na sva mjesta u gradskoj upravi i poduzećima koja su dobili zahvaljujući partnerstvu."

Moram priznati da ovdje Bubalo ima pravo. HNS je, valjda, i službeno izašao iz koalicije s HDSSB-om iz nekakvih nazovimo ih moralnih razloga i situacije oko Vrbošića, ALI im se očito udobne fotelje u nadzornim odborima i upravnim vijećima iznimno sviđaju pa ih zato ne žele napustiti jer je lijepo primati svaki mjesec novčanu naknadu. Dakle, napustit ćemo javno koaliciju, ali sve privilegije koje smo njome stekli ne damo. Tako je to u prijevodu. Meni osobno je to licemjerno. Što ostali kažu na to?


Naravno da su svi... (neću govoriti ružne riječi...neću) i naravno da je zato Osijek u banani. Naravno da su svi, pa i Bubi, ponekad u pravu, međutim što ja imam od toga. Što ja kao građanin Osijeka imam od Bubija, što imam od ove oporbe - ništa. I to je najveći problem, pa tako nama već godinama "vladaju" samo...(neću govoriti ružne riječi...neću)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hmiloloz
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:38 
Naslov:  Re: Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad su završili svoj igrokaz jesu spremili svako svoje barbike, ili su ostavili u neredu pa da netko drugi sprema? ako jesu, sram ih bilo, zar ih nisu učili da se nakon igre sve treba pospremiti?? baš su mi super, bio sam ja sa 3 frenda na pivu neki dan i mi tak isto smjenili vladu! pis of kejk!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tinamar
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chavez je napisao/la: ›
Tu je stvar poprilično jasna. Ako se na sjednici GV-a ne usvoji dnevni red sjednica se prekida i zakazuje se nova. Tako da sve ono što se događalo nakon prekida sjednice u prostorijama gradske vijećnice je neregularno. Ne idu mi u glavu oporbeni zahtjevi kad i sami, valjda, znaju da im to pravno ne može proći. Samo blamiraju sebe, ali i naš grad.


Taman sam slično htjela iskomentirati. Kada je sjednica odgođena pravnog učinka na "odluke" nema. One ne vrijede. Prijedlog za opoziv nije predan Odboru za izbor i imenovanje (što je trebao biti tijek događanja oporbe u skladu sa Poslovnikom kad toliko žele smijenu predsjednika). Jedino što me čudi je činjenica da su vijećnici oporbe nastavili nelegitimno s radom, izglasali "novog predsjednika"... Jel' se ovim povrijedio Poslovnik s njihove strane i zapitah se tko je to sve vijećnik u Gradskom vijeću grada Osijeka? :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Pravorijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2
Lokacija: Osijek, Retfala
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 14:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pukli Diogen je napisao/la: ›
Čak se slažem u dijelu vezanom za oporbu, ali legaaa pa nemoj me j... Ovi iz HDSSB-a su sprdnja u Saboru. Mene sramota kad to gledam. Šta je onaj Vinković klaun koji ima zadatak zabavljati, Burić neki propali pisac bećaraca koji nije uspio kao tamburaš, pa odlučio do slave preko saborskih prijenosa...nemoj me j...


A zašto, molim te lijepo, je TEBE sramota kad to gledaš? Još u osnovnoj školi nas uče da nije pjesnik doslovno mislio ono što je napisao, pa nas tisuću puta pitaju "što je pjesnik htio reći"?

Ako još nisi shvatio, niti nećeš, ali tko sam ja da te podučavam ili da se čudim? Na kraju živimo u vremenu kada mladi iz škola izlaze a ne znaju pričati, pisati, slovkaju, ne znaju zbrajati niti oduzimati, pa zašto bi onda znali što je netko htio reći?!

Ovi dečki u Saboru imaju prvorazrednu taktiku - skreću pozornost na ono što imaju za reći tako što recitiraju bećarce. Onaj tko sluša pozorno, shvati što govore. Onaj tko ne sluša pozorno je ionako površan, ne treba mu niti objašnjavati.

Naravno, svatko ima pravo na mišljenje, ali to što netko ima mišljenje, ne znači da nije glupan. To je jednostavno tako. Majmun radi (govori) što majmun vidi - čita Jutarnji, Globus, Aktual, gleda Šprajca, i ponavlja "ovi su pametni, ovi su glupi".

Kvragu sve to skupa. Zar je moguće da ne znate niti čitati? Stvari su vrlo jasne, samo ih treba pročitati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija 031 je napisao/la: ›
Gradonačelnik je dodao i kako neće ni tražiti očitovanje o Sjednici od Ministarstva uprave jer mu ono nije ni potrebno. Razlog je što Gradske stručne službe znaju svoj posao


Mali Bubi eto nešto i zna, odnosno misli da zna. Njemu ne treba nikakav pravorijek. Pravorijek u Hdssb-u daje imperator Branimir Glavaš.Tako mali Bubi, Glavašev potrčko, zna i da pravorijek kojim mu je šef osuđen zbog mučenja i ubijanja sugrađana također ne vrijedi.

Hdssb, to je stranka koja sama sebi stvara pravorijeke.

Ujedno, forumaši bi sada valjda trebali prestati pričati o pravnoj valjanosti ili nevaljanosti sjednice Gradskog vijeća. Pojavilo se tu milijun pravnih stručnjaka. Neki su se učlanili na forum samo da bi nama tupavim forumašima citirali članak poslovnika. Molim lijepo, od valjanosti sjednice važnije je puno da je vožd Glavaš izgubio većinu u Gradskom vijeću. Na to nije navikao. On je dosad kupovao ljude, da većina bude sigurna.

Vožd je zacijelo nervozan. Bubalu je strah vidljiv u licu. Koja će biti kazna koju će mu vožd odrediti, nekim pravorijekom? Klečanje na kukuruzu? Desetak udaraca bičem? Sve je moguće. Vožd je okrutan, to znamo, i ne zaboravlja. Valja Hdssb-u hitno vratiti vlast u gradu, i pobijediti na izborima, inače će padati glave, od Glave.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocjena: 5  
tunica
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.02.2013. 14:48 
Naslov:  Re: Gradsko vijeće u iščekivanju pravorijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sama izjava Borozanice da ih "nije briga za pravne posljedice" pokazuje koliko ih je briga za dobrobit našega grada, i da je ovo samo još jedan u nizu pokušaja da se sroza HDSSB u očima građana,u nadi da će nešto postići s tim, budući da se ne mogu drugačije izboriti za pokoji glas!!Ne mogu vjerovati da ljudi mogu nekoga, tko se odlučio boriti za dobrobit naroda, nazivati klaunom!! Šutnjom se ne može ništa postići, i zato se svi trebamo probuditi i boriti za svoje!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slobodni mislilac
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj ajde da ga nazovem tako "performans" koji su nam priredili jučer tzv. "viječnici čista obraza" iliti oporbenjaci je vjerovatno njihov zadnji politički pjev kojeg su i sami svjesni. Vrijeme curi, izbori su blizu, a ankete im baš, al baaaš ne idu na ruku. Vjerovatno svoju tugu i nemoć da vladaju Osijekom, te nedostatak ideja i programa za bolje sutra svojih sugrađana nemogu drugačije iskazati nego da rade cirkus prije samih izbora i time skrenu medijsku pažnju na sebe. Žalosno... Al dobro, u jednu ruku je i pozitivno jer su konačno skinuli svoje dvolične maske i pokazali se u pravom svjetlu, što će birači itekako prepoznati, te istima 19.05. pokazati palac dolje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fixie031
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.02.2013. 14:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Legosi i legice, pa koja politićka opcija osim HDSSB-a bi se borila za naš grad, zavičaj, regiju ?! Pa ovo je naša stranka, stranka Slavonaca i Baranjaca. Pa zar uistinu mislite da bi druge stranke, dolaskom na lokalnu vlast radile za ovaj kraj, ili pak za Zagreb, za svoje džepove!? Ne dozvolite centralizam! Vjerujem da svi imamo isti cilj: bolji život i napredak u Slavoniji i Baranji, pa protiv koga se onda dižemo? Protiv HDSSB-a čiji ljudi su naši susjedi, naši kolege, naši prijatelji, ili se pak trebamo dići protiv ljudi koji žive i rade u Zagrebu, te koji žele da Slavonija živi i radi za Zagreb!!? Nedajmo naš Osijek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.02.2013. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još uvijek i ovdje, kao i u gradskoj vijećnici ne možemo se dogovoriti o regularnosti smjene g. Vrbošića. Al' perje leti. Gradom se proširila neka zaraza, odjednom bi svi na osijek031.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: