Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Osijek Software City: Brojni Osječani žele uloviti IT posao

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 11:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

h3lld je napisao/la (Pogledaj post): › @mvarga

Shvacam tvoje stajalište i u jednu ruku mi je ok, ali mi nije jasno kako dođete do cifre od 3500kn doprinosa mjesecno, na koliko plaću je on prijavljen? Pa da radi na minimalcu ili nešto bilo bi puno manje. Tako da mi je to u prvu ruku sumnjivo. Ali gle shvaćam da niste charity. Osobno vjerujem da za puno manje novaca se da obučiti sebe za takav posao. Jer ako ti moraš biti tamo par mjeseci ili godina onda u startu nisi za takav posao jer su ti predznanja debelo premala da bi bio iole uspješan u tom poslu.

U današnje doma ljudi nemaju ni da plate režije, a kamoli 3500kn mjesečno za obrazovanje koliko god vi obećavali brda i doline nakon toga. Ako upecate nekoga koga će te pod takvim uvjetima obučavati svaka čast, ali bi ja radije taj iznos novaca ( koji naravno nemam ) uložio negdje dalje.


Bolje ću 2-3 godine raditi nekakav nevezan pozao uz to da skrpam kraj s krajem pa se sam obučavati, jer to obično poluči najbolje rezultate, nego, bez ljutnje baciti novac na vas, jer je po meni to, čisto bacanje novaca ljudi koji nisu sposobni se sami podučiti, a nije da nemaju informacija gdje god se okrenu.

Lijep pozdrav Smile


Cifra je iznos bruto plaće, ne doprinosa. Trebaju li reference koje potkrepljuju naša brda i doline, pošaljem ti. Ne pecamo nikoga, ljudi sami dolaze. Nažalost ne možemo primiti koliko ima zanimanja.
Sam si dijelom odgvorio na svoj komentar: ...Bolje ću 2-3 godine raditi .... kod nas plaćaš vrijeme koje ćeš uštedjeti. Ako si predan, treba ti nekoliko mjeseci.
Razmisli: npr. za 6 mjeseci dobiješ dobar posao i viskoku plaću, a ovako 2-3 godine gubiš vrijeme, živce i taljigaš se za neki minimalac.
Kod nas dobiješ i feed back što ti ne valja i gdje moraš poraditi. Kad radiš sam, to ti fali i onda to traje dugo. Nemoj bacati novac na nas. ali nemoj bacati ni na IVORU ili slične beskorisne tečajeve.

@ludica_05 Hvala za komentar. Isto mislim da francika ima nešto protiv, samo da bi imao nešto protiv. Ali to je OK. Samo da ne koristi ružne pridjeve.

@Stella1989 Cijenu ne određujemo mi, nego je to propisano Zakonom. Bruto plaća je tolika. Naravno mi moramo osobi isplatiti od toga i neto plaću. Tako je prema zakonu. Stoga mu se od uplaćenih 3500 plaća neto plaća od cca 1800,00kn. Učenje je bespla.


Zadnja promjena: mvarga; 25.02.2012. 11:14; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
h3lld
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2012. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mvarga

Ne treba hvala, prvo treba fakultet završiti pa ćemo onda dalje. Samo kažem u današnje vrijeme ljudi će radije raditi 2-3 godine sa strane jer realno nemaju da vama plate tih par mjeseci, a do kredita teško doći.

Sretno vam s daljnjom obukom, ali za sada ćemo okolnom putevima do željenog posla Wink

Lijep pozdrav

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2012. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
@Stella1989 Cijenu ne određujemo mi nego je to propisano Zakonom. Bruto plaća je tolika. Naravno mi moramo osobi isplatiti od toga i neto plaću. Tako je prema zakonu. Stoga mu se od uplaćenih 3500 plaća neto plaća od cca 1800,00kn. Učenje je bespla.

Pa kak će netko onda od Vas nešto naučiti kad ne znate ni da to onda nekog košta samo 1.700 kn mjesečno odnosno godišnje 20.000 kn, a ne 50.000 - 110.000 kn, kako si ti napisao.
Dakle ako netko Vama plati 3.500 kn a Vi njemu platite 1.800 kn minimalac 3.500 kn - 1.800 kn = 1.700 kn.

Ja stvarno mislim da ako ovako budete nekoga obučavali u kojem kažete da Vam netko mora platiti najmanje 50.000 kn za 20.000 kn, da oni koji Vam povjeruju da ćete ih lako prevesti žedne preko vode. Pa čak i da su Vaše namjere korektne mislim da sa takvom logikom niste sposobni nikoga nečemu podučiti ili još gore mogu od Vas samo krivo naučiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2012. 11:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: › Cifra je iznos bruto plaće, ne doprinosa. Trebaju li reference koje potkrepljuju naša brda i doline, pošaljem ti. Ne pecamo nikoga, ljudi sami dolaze. Nažalost ne možemo primiti koliko ima zanimanja.
Sam si dijelom odgvorio na svoj komentar: ...Bolje ću 2-3 godine raditi .... kod nas plaćaš vrijeme koje ćeš uštedjeti. Ako si predan, treba ti nekoliko mjeseci.
Razmisli: npr. za 6 mjeseci dobiješ dobar posao i viskoku plaću, a ovako 2-3 godine gubiš vrijeme, živce i taljigaš se za neki minimalac.
Kod nas dobiješ i feed back što ti ne valja i gdje moraš poraditi. Kad radiš sam, to ti fali i onda to traje dugo. Nemoj bacati novac na nas. ali nemoj bacati ni na IVORU ili slične beskorisne tečajeve.

@ludica_05 Hvala za komentar. Isto mislim da francika ima nešto protiv, samo da bi imao nešto protiv. Ali to je OK. Samo da ne koristi ružne pridjeve.

@Stella1989 Cijenu ne određujemo mi, nego je to propisano Zakonom. Bruto plaća je tolika. Naravno mi moramo osobi isplatiti od toga i neto plaću. Tako je prema zakonu. Stoga mu se od uplaćenih 3500 plaća neto plaća od cca 1800,00kn. Učenje je bespla.



Sto god ti reko tecajevi su ok za pocetnike koji nista ne znaju.. istina imaju malo skolskih sati da bi bio ekspert ali ko sto uvijek bude na tebi je koliko ces se truditi i nauciti.. osobno i ja sam bio polaznik tih tecajeva prije par godina i nisam bacio novac vratilo mi se sve btw. ivora ako nisi znao pomaze polaznicima da pronadju posao..


Zadnja promjena: Coca Cola; 25.02.2012. 11:20; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 11:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): › ....Pa kak će netko onda od Vas nešto naučiti kad ne znate ni da to onda nekog košta samo 1.700 kn mjesečno odnosno godišnje 20.000 kn, a ne 50.000 - 110.000 kn, kako si ti napisao.
Stvarno je teško s nekim raspravljati tko ne čita što napišeš. Napisao sam 15.000 - 110.00,00kn!
francika je napisao/la: › Dakle ako netko Vama plati 3.500 kn a Vi njemu platite 1.800 kn minimalac 3.500 kn - 1.800 kn = 1.700 kn.
Da, to si dobro shvatio.
francika je napisao/la: › Ja stvarno mislim da ako ovako budete nekoga obučavali u kojem kažete da Vam netko mora platiti najmanje 50.000 kn za 20.000 kn, da oni koji Vam povjeruju da ćete ih lako prevesti žedne preko vode. Pa čak i da su Vaše namjere korektne mislim da sa takvom logikom niste sposobni nikoga nečemu podučiti ili još gore mogu od Vas samo krivo naučiti.
Smiješ vjerovati što god želiš. Namjere nam jesu korektne, uspjeh 100%, a da li smo sposobni to procjenjuju oni koji prilikom zapošljavanja osobu uzimaju bez straha kada im kaže da je naučila posao kod nas.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Sto god ti reko tecajevi su ok za pocetnike koji nista ne znaju.. istina imaju malo skolskih sati da bi bio ekspert ali ko sto uvijek bude na tebi je koliko ces se truditi i nauciti.. osobno i ja sam bio polaznik tih tecajeva prije par godina i nisam bacio novac vratilo mi se sve btw. ivora ako nisi znao pomaze polaznicima da pronadju posao..
Raspitaj se koliko će te IT tvrtki zaposliti kada im dođeš na razgovor i kažeš da si završio tečaj u IVORI. Vjerujem da Ivora pomaže, jer je to i njima cilj. Mi ne pomažemo, mi sve koje osposobimo i zaposlimo. Nerijetko već znamo i kod kojeg poslodavca.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2012. 11:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Sto god ti reko tecajevi su ok za pocetnike koji nista ne znaju.. istina imaju malo skolskih sati da bi bio ekspert ali ko sto uvijek bude na tebi je koliko ces se truditi i nauciti.. osobno i ja sam bio polaznik tih tecajeva prije par godina i nisam bacio novac vratilo mi se sve btw. ivora ako nisi znao pomaze polaznicima da pronadju posao..
Raspitaj se koliko će te IT tvrtki zaposliti kada im dođeš na razgovor i kažeš da si završio tečaj u IVORI. Vjerujem da Ivora pomaže jer je to i njima cilj. Mi ne pomažemo, mi sve koje osposobimo i zaposlimo. Nerijetko već znamo i kod kojeg poslodavca.


Nemoj biti smjesan ja sam zavrsio tecaj u ivori i da dolazio sam sa uvjerenjima i dipomom iz ivore i nisu poslodavci vrtili ocima kad su vidjeli moje radove nego su me pitali kad mogu sto prije poceti raditi.. btw. poslodavcima je to plus kad vide da ljudi nesto zele uciniti za sebe i da se trude..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoj biti smjesan ja sam zavrsio tecaj u ivori i da dolazio sam sa uvjerenjima i dipomom iz ivore i nisu poslodavci vrtili ocima kad su vidjeli moje radove nego su me pitali kad mogu sto prije poceti raditi.. btw. poslodavcima je to plus kad vide da ljudi nesto zele uciniti za sebe i da se trude..
OK, koliko te koštao tečaj, koliko je trajao i koliko si uložio svog vremena? Koliko je Vas nakon Ivore našlo posao?
Kada to staviš u korelaciju s našim poslovnim modelom nije kompatibilno. Mi smo svakog zaposlili. I to u top IT tvrtke u RH od kojih su neke vodeće i u Svijetu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2012. 11:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoj biti smjesan ja sam zavrsio tecaj u ivori i da dolazio sam sa uvjerenjima i dipomom iz ivore i nisu poslodavci vrtili ocima kad su vidjeli moje radove nego su me pitali kad mogu sto prije poceti raditi.. btw. poslodavcima je to plus kad vide da ljudi nesto zele uciniti za sebe i da se trude..
OK, koliko te koštao tečaj, koliko je trajao i koliko si uložio svog vremena? Koliko je Vas nakon Ivore našlo posao?
Kada to staviš u korelaciju s našim poslovnim modelom nije kompatibilno. Mi smo svakog zaposlili. I to u top IT tvrtke u RH od kojih su neke vodeće i u Svijetu.


Kostao me je preko 5000kn ali ja sam to isplato vec davnih dana a reko sam vec da broj sati nije dovoljan za eksperta nego za pocetnika je ok dovoljno da ga uvede u tu vrstu posla i da nauci kako funkcionira a na tebi je sve ostalo koliko ces se razvijati kasnije.. znam barem 10 ljudi kojima je pomogao tecaj i nasli su posao u toj struci..i opet sam jeftinije prosao nego da sam tebi npr. dao 100 000kn.. a o tome i ja govorim kod tebe ce doci ljudi koji su ljeni sjesti i sami nauciti a imaju novaca ili ce prodati sve sto imaju jer znaju da cete mu vi naci posao znaci ja tebi dam lovu da mi das neko znanje i posao u nekoj tvrtki (btw. sam sebi platio doprinose) a sta sam tada napravio to ti se zove mito podmitio sam te da mi nadjes posao.. ne hvala! tako sam mogao doci kod svakoga poslodvaca i reci evo imam u djepu 100 000kn zaposli me na godinu dana i u tih godinu dana bio bi tuka doista da nebi naucio posao..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoj biti smjesan ja sam zavrsio tecaj u ivori i da dolazio sam sa uvjerenjima i dipomom iz ivore i nisu poslodavci vrtili ocima kad su vidjeli moje radove nego su me pitali kad mogu sto prije poceti raditi.. btw. poslodavcima je to plus kad vide da ljudi nesto zele uciniti za sebe i da se trude..
OK, koliko te koštao tečaj, koliko je trajao i koliko si uložio svog vremena? Koliko je Vas nakon Ivore našlo posao?
Kada to staviš u korelaciju s našim poslovnim modelom nije kompatibilno. Mi smo svakog zaposlili. I to u top IT tvrtke u RH od kojih su neke vodeće i u Svijetu.


Kostao me je preko 5000kn ali ja sam to isplato vec davnih dana a reko sam vec da broj sati nije dovoljan za eksperta nego za pocetnika je ok dovoljno da ga uvede u tu vrstu posla i da nauci kako funkcionira a na tebi je sve ostalo koliko ces se razvijati kasnije.. znam barem 10 ljudi kojima je pomogao tecaj i nasli su posao u toj struci..i opet sam jeftinije prosao nego da sam tebi npr. dao 100 000kn.. a o tome i ja govorim kod tebe ce doci ljudi koji su ljeni sjesti i sami nauciti a imaju novaca ili ce prodati sve sto imaju jer znaju da cete mu vi naci posao znaci ja tebi dam lovu da mi das neko znanje i posao u nekoj tvrtki (btw. sam sebi platio doprinose) a sta sam tada napravio to ti se zove mito podmitio sam te da mi nadjes posao.. ne hvala! tako sam mogao doci kod svakoga poslodvaca i reci evo imam u djepu 100 000kn zaposli me na godinu dana i u tih godinu dana bio bi tuka doista da nebi naucio posao..
Ne znam zašto raspravljaš kada ne čitaš postove. Kod mene bi naučio, ako si vrijedan i predan možda već za 5 mjeseci. To bi te koštalo oko 9000kn. Ali bi ispekao zanat, dobio portfolio i imao bi referentnu tvrtku u portfelju. Ovako si dobio samo potvrdu da si pohađao Ivoru ili neki drugi tečaj. Stvarno mi je bedasto odgovarati na komentare koji upadnu napola i ne čitaju o čemu se radi.

Ali moram, da drugima ne ostane dvojba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2012. 12:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Nemoj biti smjesan ja sam zavrsio tecaj u ivori i da dolazio sam sa uvjerenjima i dipomom iz ivore i nisu poslodavci vrtili ocima kad su vidjeli moje radove nego su me pitali kad mogu sto prije poceti raditi.. btw. poslodavcima je to plus kad vide da ljudi nesto zele uciniti za sebe i da se trude..
OK, koliko te koštao tečaj, koliko je trajao i koliko si uložio svog vremena? Koliko je Vas nakon Ivore našlo posao?
Kada to staviš u korelaciju s našim poslovnim modelom nije kompatibilno. Mi smo svakog zaposlili. I to u top IT tvrtke u RH od kojih su neke vodeće i u Svijetu.


Kostao me je preko 5000kn ali ja sam to isplato vec davnih dana a reko sam vec da broj sati nije dovoljan za eksperta nego za pocetnika je ok dovoljno da ga uvede u tu vrstu posla i da nauci kako funkcionira a na tebi je sve ostalo koliko ces se razvijati kasnije.. znam barem 10 ljudi kojima je pomogao tecaj i nasli su posao u toj struci..i opet sam jeftinije prosao nego da sam tebi npr. dao 100 000kn.. a o tome i ja govorim kod tebe ce doci ljudi koji su ljeni sjesti i sami nauciti a imaju novaca ili ce prodati sve sto imaju jer znaju da cete mu vi naci posao znaci ja tebi dam lovu da mi das neko znanje i posao u nekoj tvrtki (btw. sam sebi platio doprinose) a sta sam tada napravio to ti se zove mito podmitio sam te da mi nadjes posao.. ne hvala! tako sam mogao doci kod svakoga poslodvaca i reci evo imam u djepu 100 000kn zaposli me na godinu dana i u tih godinu dana bio bi tuka doista da nebi naucio posao..
Ne znam zašto raspravljaš kada ne čitaš postove. Kod mene bi naučio, ako si vrijedan i predan možda već za 5 mjeseci. To bi te koštalo oko 9000kn. Ali bi ispekao zanat, dobio portfolio i imao bi referentnu tvrtku u portfelju. Ovako si dobio samo potvrdu da si pohađao Ivoru ili neki drugi tečaj. Stvarno mi je bedasto odgovarati na komentare koji upadnu napola i ne čitaju o čemu se radi.

Ali moram, da drugima ne ostane dvojba.


Citam ja postove samo ti zelim reci da ti je to mito ja tebi dam 9000kn da bi ti mene zaposlio kod sebe kuzis? Nisi dobar primjer ma koliko god ti tupio kako imate dobru namjeru.. ako vec zelite ljude obrazovati otvorite obrazovnu ustanovu drzite tu cijenu koju nudte ako treba i 100 000kn i recite da garantirate poslje skolovanja posao i to je to.. ali kao poslodavac nekoga obrazovati direktno na racun radnika nikako nije dobro a znam da u danasnjoj situaciji bi ljudi prodali i vlastitu mater da dodju do posla kad cuju ovakve reklame poput vase.. pozz

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.02.2012. 12:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › ....Pa kak će netko onda od Vas nešto naučiti kad ne znate ni da to onda nekog košta samo 1.700 kn mjesečno odnosno godišnje 20.000 kn, a ne 50.000 - 110.000 kn, kako si ti napisao.
Stvarno je teško s nekim raspravljati tko ne čita što napišeš. Napisao sam 15.000 - 110.00,00kn!

Nažalost ti ne čitaš što ja pišem i ponavljaš stalno jedno te isto.
Priznajem da sam se zabunio u ovoj cifri od 50.000 kn, ali opet kakva je to logika da ćete Vi naći posao nekome kome treba 110.000 kn da ga nauči. Kako će takva osoba uopće moći raditi taj posao kad ga je jedva naučila, a da ne kažem da će morati stalno učiti jer se tehnologija mijenja iz godine u godinu, pa trebat će joj 99 godina da nauči posao a Vama platiti 1.090.000 kn i opet neće naučiti.
Dakle Vi ćete ovima koji mogu naučiti posao za 15.000 kn naći posao, a ovi kojima treba 110.000 kn da se sami nauče posao kod Vas će morati ići na bauštelu da bi se kod Vas učili 5 godina i na kraju da ne mogu naći posao.

Pa stvarno, takvo milosrđe još nisam vidio. Ako nekom sjebete par godina života sam će si biti kriv, a ako netko može to i sam naučiti želite se kititi njegovim perjem i to još za đabe.
Ovakvo blamiranje i sramoćenje stvarno treba tražiti povećalom, ali pošto ste se sami izložili na ovom forumu očito je da nemate ni trunke savjesti.


Zadnja promjena: francika; 25.02.2012. 12:19; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Citam ja postove samo ti zelim reci da ti je to mito ja tebi dam 9000kn da bi ti mene zaposlio kod sebe kuzis?....
Ne kužim, jer ne zapošljavam te ja. Meni ne trebaš.
Ja te učim poslu i nađem ti posao nakon toga. Sasvim si pobrkao lončiće kad spominješ mito, jer mito nije registrirana djelatnost i ne prijavljuje se poreznoj Sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.02.2012. 12:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
mvarga je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): › ....Pa kak će netko onda od Vas nešto naučiti kad ne znate ni da to onda nekog košta samo 1.700 kn mjesečno odnosno godišnje 20.000 kn, a ne 50.000 - 110.000 kn, kako si ti napisao.
Stvarno je teško s nekim raspravljati tko ne čita što napišeš. Napisao sam 15.000 - 110.00,00kn!

Nažalost ti ne čitaš što ja pišem i ponavljaš stalno jedno te isto.
Priznajem da sam se zabunio u ovoj cifri od 50.000 kn, ali opet kakva je to logika da ćete Vi naći posao nekome kome treba 110.000 kn da ga nauči.

Ne to su troškovi koje ima. Mora znati unaprijed koliko će ga koštati certificiranje!
francika je napisao/la: › ...Kako će takva osoba uopće moći raditi taj posao kad ga je jedva naučila, a da ne kažem da će morati stalno učiti
Da ga je jedva naučila, ne bi je drugi poslodavac poželio!
francika je napisao/la: › ...jer se tehnologija mijenja iz godine u godinu
Dalje uče kod poslodavca. I istina, tehnologija se mijenja jako brzo.
francika je napisao/la: › .. pa trebat će joj 99 godina da nauči posao
Može biti da će nekome trebati toliko, ali taj neće biti kod nas duže od mjesec dana
francika je napisao/la: ›
a Vama platiti 1.090.000 kn i opet neće naučiti.
Dakle Vi ćete ovima koji mogu naučiti posao za 15.000 kn naći posao...
Nećemo im naći posao, nego ćemo ih naučiti i naći posao
francika je napisao/la: ›
Ovakvo blamiranje i sramoćenje stvarno treba tražiti povećalom, ali pošto ste se sami izložili na ovom forumu očito je da nemate ni trunke savjesti.

To je stav na koji imaš pravo. I potpuno je promašen.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.02.2012. 12:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mvarga je napisao/la: ›
Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Citam ja postove samo ti zelim reci da ti je to mito ja tebi dam 9000kn da bi ti mene zaposlio kod sebe kuzis?....
Ne kužim, jer ne zapošljavam te ja. Meni ne trebaš.
Ja te učim poslu i nađem ti posao nakon toga. Sasvim si pobrkao lončiće kad spominješ mito, jer mito nije registrirana djelatnost i ne prijavljuje se poreznoj Sad

Pa da mojim novce si me prijavio! Haha nevjerojatno! A da sam ti dosa sa 0kn i reko ajde nauci me i ti kazes moze naciti ces ali ces raditi kod mene sljedecih 2godine e to nije mito.. a sve ostalo je mito barem ono sto ti zagovaras..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: