Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2011. 14:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › gospodin je hodao po sredini ceste Wink



jel? nisam nigdje pročitala taj podatak... daj neki link

no, da je hodao posred ceste, valjda bi taj cajkan vidio da je zgazio čovjeka, a ne - kao što je tvrdio, da je mislio da je zgazio zeca

nešto tu ne štima, sorry Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DenisLB
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Long Beach , CA
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.09.2011. 19:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


Bravo, treba biti objektivan o tome se radi zato i zivcira kad svi lupetaju.
Pustite policiju da radi zajedno s ostalima. A kom se nesvidja nek digne tuzbu na sudu ili organizira prosvijed. Trece nema. Najbolje da ces ovdije na indexu nesta promjeniti pisuci gluposti koje vjerovatno cita poneka bliznja osoba od stradaloga. To je moje misljenje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DenisLB
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Long Beach , CA
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.09.2011. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): › kolko ovdije pametnih ljudi na jednom forumu to je strasno , svi su inspektori a neki od vas su i suci kako izgleda. Kako to onda nismo najaci u svijetu neide mi u glavu, kad smo svi smekeri za popizdit i svako svima sve moze objasniti u 3 recenice.

Iskrena sucut obitelji i prijateljima, nazalost se ovake stvari desavaju svuda.

Za kraj, zao mi je jos jednom da ovdije svi pametuju umjesto da se samo izrazi sucut covijeku koji to zasluzuje.

Debilizam


Da se izrazi sućut i šuti kako bi policija najlakše zataškala ovaj slučaj kao i sve buduće slučajeve koje bude željela. I dalje mi nije jasno zašto se sve htjelo sakriti od javnosti i tko sve stoji iza toga, dakle nije ovdje upletena samo jedna osoba, nego više njih i svi bi trebali odgovarati.



A to sto ti dajes svoje detektivsko misljenje sigurno ce promjeniti stvari u ovom i buducim slucajevima.

Vozim ja na drugi clanak Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2011. 20:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DenisLB je napisao/la: ›
Najbolje da ces ovdije na indexu nesta promjeniti p

Question

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2011. 20:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › gospodin je hodao po sredini ceste Wink



jel? nisam nigdje pročitala taj podatak... daj neki link

no, da je hodao posred ceste, valjda bi taj cajkan vidio da je zgazio čovjeka, a ne - kao što je tvrdio, da je mislio da je zgazio zeca

nešto tu ne štima, sorry Question


Naravno da nije istina da je pješak hodao po sredini ceste-ima članak u kojem piše da je hodao rubom ceste i da je istina vozač ne bi mogao reći da ne zna što je udario, a to Provokator i dalje lupeta... I ne znam koliko još treba laži i provokacija napisati da bi bio baniran sa ovoga foruma, jedini opravdava policajca i trolla cijelo vrijeme. A to što nismo saznali 30 sati nakon nesreće sve detalje, odakle je automobil išao, koliko je vozio, koliko je točno promila imao vozač, sve to Provokatoru nije sumnjivo i kad je prvo govorio da je vozač pobjegao pa se nije moglo davati u javnost, pa zato što je bio vozač alkoholizaran pa evo sada govori da je pješak hodao po sredini ceste, pametnome dovoljno...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2011. 21:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


Bravo, treba biti objektivan o tome se radi zato i zivcira kad svi lupetaju.
Pustite policiju da radi zajedno s ostalima. A kom se nesvidja nek digne tuzbu na sudu ili organizira prosvijed. Trece nema. Najbolje da ces ovdije na indexu nesta promjeniti pisuci gluposti koje vjerovatno cita poneka bliznja osoba od stradaloga. To je moje misljenje


Kako je Provokator objektivan???? Pročitaj ga malo, a to koliko je policija dobro odradila posao treba se zapitati, najviše od svega se to treba zapitati, jer sve je upućivalo da je policija jako loše odradila, tj. da je sa namjerom jako loše odradila posao, a to je rekao i sam načelnik...
A evo citat iz Glasa gdje piše da se pješak kretao rubom kolnika, a ne sredinom kao što kaže Provokator: Iz neutvrđenih razloga 35-godišnjak je udario vozilom u 34-godišnjaka koji se kretao uz rub kolnika, Glas Slavonije od ponedjeljka: http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=8&ID_VIJESTI=146985

Hoćete još dopuštati provokatoru da laže javnost i brani ubojicu???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2011. 21:22 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja nekako mislim kako je vozač ipak znao što je počinio, naime već sam ranije naveo primjer udarca većeg insekta ili kamemćića. s tim da moram naglasiti da postoji mogućnost i da nije nesretni baš cijelim tijelom morao "naleći" na vozilo, mogućnost postoji da ga je "pokupio" i bočno, tj. da je eventualno nesretni pao na vozilo koje se kretalo pored njega i onda kao odbacio pa da je dalje pri novom udarcu pri padu na površinu se teže ozlijedio, ali svejedno mi se čini vjerojatnije da je došlo do "frontalnog" dodira, a to znači da je morala biti veća uočljiva šteta na vozilu? Kako je on dalje upravljao s tim vozilom ostaje pitanje? Mislim da brzina kretanja vozila nnigdje nije objavljena, a ovaj podatak od manje od jednog promila alkohola držim s rezervom. Koliko ja kužim vožnju mislim da je tu trebala biti ipak nešt veća brzina, premda se može usmrtiti i na manjim brzinama, ali čini mi se da je tu kumovala veća brzina ali i trenutna rastresenost (neopreznost) vozača, jer mislim da je vozio "pristojnom" brzinom da bi stigao reagirati, a o tragovima kočenja također ništa neznamo (ak ima ABS opet ništa). A svi koji smo vozili noću znamo kolika je razlika u vidljivosti ceste dok je kolnik suh ili dok je taman/crn kad je vlažan, neuporedivo bolja vidljivost dok je suh sivi kolnik, kad je friški asfalt to takožer smanjuje vidljivost, a najmanja vidljivost je dok su oborine pa ti još i to izmjenjuje sliku kroz staklo plus tamni asfalt i zamagljena stakla, tada stvarno se mora jako paziti jer ne vidiš pješake i ostale slabo istaknute sudionike na cesti, a prošlu nedjelju je bilo lijepo vrijeme i uz eventualno ranojutarnju rosu ili možda maglu ali opet tada je ono "prilagođenost uvijetima na putu". Tako da ima tu još stvari za raspredati.........

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DenisLB
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Long Beach , CA
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 16.09.2011. 21:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


Bravo, treba biti objektivan o tome se radi zato i zivcira kad svi lupetaju.
Pustite policiju da radi zajedno s ostalima. A kom se nesvidja nek digne tuzbu na sudu ili organizira prosvijed. Trece nema. Najbolje da ces ovdije na indexu nesta promjeniti pisuci gluposti koje vjerovatno cita poneka bliznja osoba od stradaloga. To je moje misljenje


Kako je Provokator objektivan????


Ne kazem da je provokator objektivan nego kazem da treba biti objektivan a to nitko od nas ovdije ne moze biti jer nezna o cemu se radi nego samo nagadja. razlog zasto sam mu rekao bravo jest zato sta je cinimise jedini spomenuo pjesakovu krivicu, ako sam se tu prevario isprike. Nisam sve postove procitao. A isto zasto ovako pisem jer mi je muka od svih pametnih ljudi kod kuce, zato sam se i odselio u Ameriku da ne budem dio take sredine di su svi pametni i sve znaju a cinjenica je da nista vecinom neznaju. Ali to smo mi nepobjedivi balkanci hehehe STa se tice ovog slucaja zao mi je da se desio i zao mi je da su ljudi u situaciji u kojoj jesu da policija radi kako radi. Ali opet i to se svuda desava ne samo kod nas. Svako brani svoje dupe sta naravno cesto nije uredu. Nakraju price ja vjerujem da ce policajac dobiti sta je zasluzio , nece niko sebe ukopati radi njega na kraju dana. To je moje misljenje, kako god da kotira njegove veze ga nece od kazne spasiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2011. 22:09 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Od kazne on ne može pobjeći, problem je što su možda uništeni ili skriveni neki dokazi?? To je što se tiče policijske ekipe, da su malo uljepšalji stvari odnosno bolje da kažem ublažili okolnosti. To je sumnja.

Ali svejedno je moralo biti objavljeno detaljnije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2011. 22:26 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kulsavaj je napisao/la (Pogledaj post): › Od kazne on ne može pobjeći, problem je što su možda uništeni ili skriveni neki dokazi?? To je što se tiče policijske ekipe, da su malo uljepšalji stvari odnosno bolje da kažem ublažili okolnosti. To je sumnja.

Ali svejedno je moralo biti objavljeno detaljnije.


Bravo, napokon netko tko je pogodio bit problema i nije se izlazilo sa detaljima upravo zbog toga, nema drugog razloga, iako nam ih je Provokator naveo barem 5, pa kada mu je dokazano da niti jedan nije dobar razlog, sad se okrenio prema pješaku tvrdeći da je hodao po sredini ceste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2011. 10:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la (Pogledaj post): ›
DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


Bravo, treba biti objektivan o tome se radi zato i zivcira kad svi lupetaju.
Pustite policiju da radi zajedno s ostalima. A kom se nesvidja nek digne tuzbu na sudu ili organizira prosvijed. Trece nema. Najbolje da ces ovdije na indexu nesta promjeniti pisuci gluposti koje vjerovatno cita poneka bliznja osoba od stradaloga. To je moje misljenje


Kako je Provokator objektivan???? Pročitaj ga malo, a to koliko je policija dobro odradila posao treba se zapitati, najviše od svega se to treba zapitati, jer sve je upućivalo da je policija jako loše odradila, tj. da je sa namjerom jako loše odradila posao, a to je rekao i sam načelnik...
A evo citat iz Glasa gdje piše da se pješak kretao rubom kolnika, a ne sredinom kao što kaže Provokator: Iz neutvrđenih razloga 35-godišnjak je udario vozilom u 34-godišnjaka koji se kretao uz rub kolnika, Glas Slavonije od ponedjeljka: http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=8&ID_VIJESTI=146985

Hoćete još dopuštati provokatoru da laže javnost i brani ubojicu???


ček malo...to objektivne vijesti misliš pročitati iz novina na portalu?? Laughing
pa oni prenose jedni od drugih..24 sata danas kaže pješak, jutarnji prenese kaže da je bio biciklist..a na kraju glas slavonije kaže da je bio vozač kamiona!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2011. 11:08 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne opravdavam murjaka...ali se ne želim ni spuštati na nivo pojedinaca pa bacati vudu kletve po tom liku...jer opet kažem ...ja iz novina dobijem samo informaciju da se nešto dogodilo...a objektivno razmišljanje bih donosio tek nakon uvida u cijeli predmet..tragove na mjestu događaja, eventualne iskaze svjedoka...ovo ostalo mogu biti samo naklapanja!!

Što se tiče vozača..tu se nema šta posebno pisat..prema zakonskim odredbama on je bio dužan prilagoditi brzinu kretanja uvjetima na cesti..što znači da je kao vozač morao biti spreman na nailazak pješaka na cesti!!
Nije smio biti pod utjecajem alkohola!!ZSPC
Nije smio napustiti mjesto događaja!!ZSPC
Morao je pružiti pomoć ozlijeđenoj osobi!!(Kazneni zakon)
Da ne duljim..frajer će dobit par kaznenih prijava ali nije nužno da ostane bez posla..jer znam..a neda mi se sada tražit...na kaznena djela u prometu se drugačije gleda!! Po meni bi trebao, ako se dokaže sve to dobit 32 otkaza iz službe!!

Vidim da se tu povela rasprava oko pješaka...i prema informacijama iz medija smatram da i pješak snosi dio odgovornosti bez obzira na totalno nemoralan postupak frajera iz murije...iako sam imao prilike čitati i psihološke analize osoba koje napuštaju mjesta prometne nesreće pa vam moram reći da smo mi svi možda potencijalne osobe za takvo nešto..nemojte biti uvjereni da smo bez grijeha!! Međutim smatram da bi policijski službenik trebao biti dovoljno psihički istreniran da se nosi sa takvim situacijama, a sa druge strane po meni obavlja veoma častan posao da bi si mogoa dozvoliti nešto tako bezmoralno i gnjusno..a posebno ako je to htio prikriti!!

Vratimo se na pješaka...obzirom da se nesreća dogodila nedavno..pretpostavljam da bi se u slučaju da je ostao živ na pješaka primjenjivale slijedeće odredbe Zakona o sigurnosti prometa na cestama (izmjene i dopune od 2011. godine NN 74/11)....a glavnina tog zakona je NN 67/08...međutim novina u NN 74/11 je bila za pješake upotreba prsluka...koliko znam!!
Boldat ću neka najosnovnija pravila kojih bi se trebali držat pješaci!!

I ako netko zna da mi kaže..da li je staza uz biljsku cestu samo biciklistička ili je označena kao staza za bicikle i pješake!!??e


21. KRETANJE PJEŠAKA

Članak 124.

(1) Pješak se ne smije kretati ni zadržavati na kolniku. Exclamation
(2) Na kolniku je zabranjeno igranje, vožnja dječjim biciklom, romobilom i koturaljkama, kao i sanjkanje, skijanje i sl.
(3) Pješak se mora kretati nogostupom ili drugom površinom određenom za kretanje pješaka, odnosno površinom pokraj kolnika prikladnom za kretanje pješaka. Exclamation
(4) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbama ovoga članka.

Članak 125.

(1) Iznimno od članka 124. stavka 1. i 3. ovoga Zakona, na cesti na kojoj ne postoji nogostup ili druga površina određena, odnosno prikladna za kretanje pješaka, ili na cesti na kojoj postoji nogostup ili druga površina određena, odnosno prikladna za kretanje pješaka kojom se pješaci ne mogu koristiti iz bilo kojeg razloga, pješaci se mogu kretati kolnikom.
(2) Ako se pješak kreće kolnikom, mora se kretati što bliže rubu kolnika na način kojim ne ometa i ne sprečava promet vozila.
(3) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno odredbi stavka 2. ovoga članka.

Članak 126.

(1) Kad se pješaci kreću kolnikom na kojem sigurnost prometa to zahtijeva, a osobito u slučaju slabe preglednosti ceste, smanjene vidljivosti ili jakog prometa vozila, dužni su kretati se jedan iza drugoga.
(2) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno stavku 1. ovoga članka.

Članak 127.

(1) Pješak koji se kreće kolnikom na javnoj cesti izvan naselja dužan je kretati se uz lijevi rub kolnika Exclamation u smjeru kretanja a noću i danju u slučaju smanjene vidljivosti mora biti osvijetljen ili označen s reflektirajućom materijom. Exclamation Exclamation Exclamation
(2) Iznimno od odredbe stavka 1. ovoga članka, pješak se može kretati uz desni rub kolnika samo kad je takvo kretanje za njega sigurnije (nepregledan zavoj, ponor, usjek, zasjek, odron i sl.).
(3) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak koji se kolnikom na javnoj cesti izvan naselja ne kreće na način propisan odredbama ovoga članka.

Članak 128.

(1) Pješak koji gura ručna kolica, bicikl, moped ili motocikl, osobe koje se kreću pomoću prijevoznih sredstava na osobni ili motorni pogon za osobe s invaliditetom ili starije osobe, ako se pri tom ne kreću brzinom većom od brzine čovječjeg hoda te organizirana kolona pješaka moraju se kretati uz desni rub kolnika u smjeru kretanja.
(2) Novčanom kaznom u iznosu od 300,00 kuna kaznit će se za prekršaj pješak ako postupi suprotno stavku 1. ovoga članka.

Idea Na kraju da zaključim...sudac koji dobije ovaj predmet na stol ima obavezu...zakonsku i moralnu da razmotri sve dokaze i okolnosti koji idu protiv ili u prilog okrivljeniku, bez obzira kako se to nekom od nas sviđalo ili ne....i bez obzira na to pravili mi vudu lutkice interventnog policajca ili zazivali "univerzalne moralne i božje sile"...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2011. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›

ček malo...to objektivne vijesti misliš pročitati iz novina na portalu?? Laughing
pa oni prenose jedni od drugih..24 sata danas kaže pješak, jutarnji prenese kaže da je bio biciklist..a na kraju glas slavonije kaže da je bio vozač kamiona!!


molim te navedi mi gdje si pročitao u Jutarnjem Listu da je bio biciklist i gdje u Glasu Slavonije da je bio vozač kamiona!??

ja u Glasu Slavonije, a ni u Jutarnjem na internetu nisam vidjela ništa o ovoj nesreći

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2011. 11:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›

ček malo...to objektivne vijesti misliš pročitati iz novina na portalu?? Laughing
pa oni prenose jedni od drugih..24 sata danas kaže pješak, jutarnji prenese kaže da je bio biciklist..a na kraju glas slavonije kaže da je bio vozač kamiona!!


molim te navedi mi gdje si pročitao u Jutarnjem Listu da je bio biciklist i gdje u Glasu Slavonije da je bio vozač kamiona!??

ja u Glasu Slavonije, a ni u Jutarnjem na internetu nisam vidjela ništa o ovoj nesreći


eto..eto dokaza da vi ne čitate sa razumjevanjem šta se piše Evil or Very Mad ...pa jel moram naglasit da je to bila ironija Exclamation ....vi čitate 24, jutarnji, glas slavonije a oni jedni od drugih kopiraju vijesti i nadodaju netočne informacije....neki dan je u 24 sata bio članak o prometnoj nesreći u slavonskom brodu..prvi naslov je bio da je auto udario pješaka pa pobjegao....pa su krenuli komentari takvih poput tebe, vudu lutke, univerzalne sile, pljuvačina po vozaču, zgazit, ubit , razapet....dva sta nakon očevida utvrdilo se da je pješak zapravo bio BICIKLIST koji je prelazio pješački i nije silazio sa bicikla...a vozač automobila koji je već po "univerzalnim silama" pokojni od strane forumaša je zapravo prolazio kroz ZELENO svijetlo...i na kraju biciklist udara u auto, pada na tlo i pogine...a klinac vozač se uplaši i pobjegne(poput ovog policajca)....a da zapravo uopće nije prema tim događajima izazvao prometnu nesreću!! Dajte shvatite da novine služe samo ..i isključivo SAMo radi toga da dobijete određenu informaciju da se nešto dogodilo..i da ne možete objektivna razmišljanja temeljiti na glasovima slavonije, 24 sata, jutarjem listu....već na temelju dokaza, iskaza svjedoka , fotografija, analiza , izlaska očevidnih ekipa, vještaka, istražnih sudaca...pa oko takvog slučaja se lome koplja po 10 godina na sudovima..šta ako, kako, gdje, kuda...!!
Zato sam napisao da po novinarima prvo bude pješak, pa biciklist, pa vozač kamiona a na kraju bude dinosaur... Evil or Very Mad Dajte shvatite da sutra možete bit žrtva kao ovaj pješak a istovremeno sutra možete bit i vozač koji pregazi već pregaženog pijanog pješšaka na cesti...ali vaš automobil su zadnji vidjeli...pa dok se sve dokaže jaja budu u glru...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2011. 11:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›

ček malo...to objektivne vijesti misliš pročitati iz novina na portalu?? Laughing
pa oni prenose jedni od drugih..24 sata danas kaže pješak, jutarnji prenese kaže da je bio biciklist..a na kraju glas slavonije kaže da je bio vozač kamiona!!


molim te navedi mi gdje si pročitao u Jutarnjem Listu da je bio biciklist i gdje u Glasu Slavonije da je bio vozač kamiona!??

ja u Glasu Slavonije, a ni u Jutarnjem na internetu nisam vidjela ništa o ovoj nesreći


eto..eto dokaza da vi ne čitate sa razumjevanjem šta se piše Evil or Very Mad ...pa jel moram naglasit da je to bila ironija Exclamation ....vi čitate 24, jutarnji, glas slavonije a oni jedni od drugih kopiraju vijesti i nadodaju netočne informacije....neki dan je u 24 sata bio članak o prometnoj nesreći u slavonskom brodu..prvi naslov je bio da je auto udario pješaka pa pobjegao....pa su krenuli komentari takvih poput tebe, vudu lutke, univerzalne sile, pljuvačina po vozaču, zgazit, ubit , razapet..




što ti sad ovo znači???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: