Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.09.2011. 23:17 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-xoxo- je napisao/la (Pogledaj post): › Eo ja sam upravo čula od susjede tog drota da je to jutro vidila kod njih par policijskih auta ali nije joj nista bilo cudno jer zna da je on policajac (baj d vej kaze uzasno problematican, ljigež od čovijeka, prokockao stan pa se vratio kod zeninih roditelja ovakav, onakav bla bla...) ali tek nakon par sati je saznala o cemu se radi nakon sto je dosla hrpetina drugih policijskih auta...i nakon sto je došao kuc kaze da je svoj auto uterao u garazu a od punca isterao iz garaze...znaci dok je taj nesretni dečko ležao na cesti on je sa svojim pajdašima očito pokušavao skovati nekakav plan kako to zataškati umjesto da je napravio pametan i zreo potez i nazvao hitnu odma jer kad je hitna stigla taj dečko je tek onda izdahnio...puno je to izgleda za očekivati od drotovske gamadi. osijek031.com smile


čemu generaliziranje i pljuvanje po svima...kad vidimo da se na sve strane događaju sr..a?? nije uspio na svu sreću u svom naumu, što govori da postoje ljudi koji ne žele zataškat pa to odrađuju!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2011. 1:16 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

-xoxo- je napisao/la (Pogledaj post): › Eo ja sam upravo čula od susjede tog drota da je to jutro vidila kod njih par policijskih auta ali nije joj nista bilo cudno jer zna da je on policajac (baj d vej kaze uzasno problematican, ljigež od čovijeka, prokockao stan pa se vratio kod zeninih roditelja ovakav, onakav bla bla...) ali tek nakon par sati je saznala o cemu se radi nakon sto je dosla hrpetina drugih policijskih auta...i nakon sto je došao kuc kaze da je svoj auto uterao u garazu a od punca isterao iz garaze...znaci dok je taj nesretni dečko ležao na cesti on je sa svojim pajdašima očito pokušavao skovati nekakav plan kako to zataškati umjesto da je napravio pametan i zreo potez i nazvao hitnu odma jer kad je hitna stigla taj dečko je tek onda izdahnio...puno je to izgleda za očekivati od drotovske gamadi. osijek031.com smile


Pretpostavljam da si dala odgovor! A očito visoko kotira kod kolega čim je on uspio postići to da je toliko auta došlo! Ne bi oni baš išli skakat baš za bilo koga, nema šanse! A i iz ostalog dijela priče je bilo vidljivo da je neki ljigež, da mora biti tak nešta, jel ipak većina policajaca da su pijani neznam kako, da im se dogodilo "ovo" (bijeg) ipak ne bi učinilo. I to očito u policiji postoje "klanovi", jer očito se i od načelnika uspijevalo duuuuugggooooo prikrivati, uglavnom, "njegova" ekipa 100% je to krila od onih nekih koji bi mogli biti opasni po njih! (pa svi mi znamo tko je opasan i od koga se mora nešto kriti ak se želi izbjeći frka) Ma tajilo se i u njihovim strukturama, a sad sve skupa još više upitnika, i pitaj boga što je sve bilo????????

I još nešto, pouzdano znam da u "interventnu" se uvući je užasno teško, strašan kriterij se traži za "prolaz", tak da i to govori nešto.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DenisLB
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Long Beach , CA
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2011. 3:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolko ovdije pametnih ljudi na jednom forumu to je strasno , svi su inspektori a neki od vas su i suci kako izgleda. Kako to onda nismo najaci u svijetu neide mi u glavu, kad smo svi smekeri za popizdit i svako svima sve moze objasniti u 3 recenice.

Iskrena sucut obitelji i prijateljima, nazalost se ovake stvari desavaju svuda.

Za kraj, zao mi je jos jednom da ovdije svi pametuju umjesto da se samo izrazi sucut covijeku koji to zasluzuje.

Debilizam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2011. 8:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): › kolko ovdije pametnih ljudi na jednom forumu to je strasno , svi su inspektori a neki od vas su i suci kako izgleda. Kako to onda nismo najaci u svijetu neide mi u glavu, kad smo svi smekeri za popizdit i svako svima sve moze objasniti u 3 recenice.

Iskrena sucut obitelji i prijateljima, nazalost se ovake stvari desavaju svuda.

Za kraj, zao mi je jos jednom da ovdije svi pametuju umjesto da se samo izrazi sucut covijeku koji to zasluzuje.

Debilizam


Misliš "čovjeku", ne "čovijeku"..
Nadalje, nije li malo debilno izražavati sućut na forumu?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DenisLB
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Long Beach , CA
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2011. 8:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): › kolko ovdije pametnih ljudi na jednom forumu to je strasno , svi su inspektori a neki od vas su i suci kako izgleda. Kako to onda nismo najaci u svijetu neide mi u glavu, kad smo svi smekeri za popizdit i svako svima sve moze objasniti u 3 recenice.

Iskrena sucut obitelji i prijateljima, nazalost se ovake stvari desavaju svuda.

Za kraj, zao mi je jos jednom da ovdije svi pametuju umjesto da se samo izrazi sucut covijeku koji to zasluzuje.

Debilizam


Misliš "čovjeku", ne "čovijeku"..
Nadalje, nije li malo debilno izražavati sućut na forumu?


ISpricavam se na pravopisu Wink ne zivim dugo u Hrvatskoj pa valjda ne zamjeras ili ocito da..ovdije svi nesto zamjeraju lol:)

a evo ti odgovor onda i na drugo ,,
Debilno ili ne mozda da ali jedini nacin za neke da izraze zaljenje i tako podrze bliznje stradaloga.,, opet debilno ili ne ,, bolje nego se pametovati na prazno .. meni je stvarno zao sta se ovake stvari desavaju i mogu samo da zamislim kako je njegovoj obitelji,, vise od toga ne trebam komentirati

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DenisLB
Offline
Ukupno postova: 21
Lokacija: Long Beach , CA
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 15.09.2011. 8:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A to sta su svi ostali inspektori je neka druga prica.
Da vas pola ode na glasanje kad su izbori mozda bi za 10tak godina bilo i bolje Smile

Eo necu vise Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 15.09.2011. 12:36 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ali u ovom slučaju osim ovog ovakvog pisanja ovdje ništa drugo i ne možemo jer nitko drugi ništa neobavještava, pa jedino preostaje ovo ovako?

Nije tu nama da sudimo, samo razmjenjujemo informacije nagađamo, povlačimo analogiju, itičemo nelogičnosti i zaključujemo ono ššto možemo iz dostupnog! Da su sve u startu objelodanili ne bi sad ovdje nitko ništa lupetao, a ovako?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2011. 23:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DenisLB je napisao/la (Pogledaj post): › kolko ovdije pametnih ljudi na jednom forumu to je strasno , svi su inspektori a neki od vas su i suci kako izgleda. Kako to onda nismo najaci u svijetu neide mi u glavu, kad smo svi smekeri za popizdit i svako svima sve moze objasniti u 3 recenice.

Iskrena sucut obitelji i prijateljima, nazalost se ovake stvari desavaju svuda.

Za kraj, zao mi je jos jednom da ovdije svi pametuju umjesto da se samo izrazi sucut covijeku koji to zasluzuje.

Debilizam


Da se izrazi sućut i šuti kako bi policija najlakše zataškala ovaj slučaj kao i sve buduće slučajeve koje bude željela. I dalje mi nije jasno zašto se sve htjelo sakriti od javnosti i tko sve stoji iza toga, dakle nije ovdje upletena samo jedna osoba, nego više njih i svi bi trebali odgovarati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 15.09.2011. 23:27 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kulsavaj je napisao/la (Pogledaj post): › Ali u ovom slučaju osim ovog ovakvog pisanja ovdje ništa drugo i ne možemo jer nitko drugi ništa neobavještava, pa jedino preostaje ovo ovako?

Nije tu nama da sudimo, samo razmjenjujemo informacije nagađamo, povlačimo analogiju, itičemo nelogičnosti i zaključujemo ono ššto možemo iz dostupnog! Da su sve u startu objelodanili ne bi sad ovdje nitko ništa lupetao, a ovako?


Upravo tako, nekima bi i bilo najbolje da se ništa ne komentira, da se bude što pasivniji može, da oni i dalje rade što žele bez straha da će biti uhvaćeni i da će odgovarati za ono što učine.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.09.2011. 0:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2011. 0:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


Vidim da si bio na očevidu pa si upoznat sa svim detaljima pa mi reci iz kojeg je smjera auto došao?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.09.2011. 9:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


znači kad takvog pokupiš mož proć dalje ako ti se žuri

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Đeđa_zaboravih_lozinku_od
Offline
Avatar

Ukupno postova: 161
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 16.09.2011. 11:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


teško da je bio mrtav pijan od 2 piva....

nebitno, istina je da nije trebao hodati uz cestu, a (ispravite me ako griješim) postoji biciklistička odmah pored... no IPAK, sve to NE UMANJUJE krivnju policajca koji ga je udario i POBJEGAO...., znači nije naglasak na tome da ga je udario, već da je POBJEGAO, umjesto da mu je pružio pomoć... to je ono najstravičnije u cijeloj pričii zbog toga se ne mogu uopće u smislu krivice izjednačavati počinitelj i žrtva

kratko i jasno

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 16.09.2011. 14:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Đeđa_zaboravih_lozinku_od je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › e a to što je ovaj mrtav pijan hodao posred biljske ceste na neosvijetljenom dijelu nitko i ne spominje ?


teško da je bio mrtav pijan od 2 piva....

nebitno, istina je da nije trebao hodati uz cestu, a (ispravite me ako griješim) postoji biciklistička odmah pored... no IPAK, sve to NE UMANJUJE krivnju policajca koji ga je udario i POBJEGAO...., znači nije naglasak na tome da ga je udario, već da je POBJEGAO, umjesto da mu je pružio pomoć... to je ono najstravičnije u cijeloj pričii zbog toga se ne mogu uopće u smislu krivice izjednačavati počinitelj i žrtva

kratko i jasno


gospodin je hodao po sredini ceste Wink

@pegy ne, treba izać van, pljunut ga zbog toga što ti je stvorio probleme koji će ti promjenit život i onda pozvat hitnu Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 16.09.2011. 14:06 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koliko puta bude da je žrtva nesreće kriva, pa se svejedno objelodani ono što je bilo i što se odigravalo. Nitko od nas ne želi bilo što prikrivati niti bilo kojeg policajca/službrnika razapinjati, ali za to su nam potrebne sve činjenice, a i bedaku bi bilo jasno da se barem dio prikriva. Za kaznu znam da može dobiti samo ono koliko je propisano zakonom, niti tražim bilo kakvu veću kaznu, a znam i da to bude u prvostupanjskom dobije, žali se, može dobiti ublažavanje, i onda na odsluženju može dobiti ublažavanje i to je tako najnormalniji postupak, ali činjenice se ne bi smjelo prikrivati. Nisam za bilo kakve drakonske kazne, ali skrivati od javnosti činjenice, e to nije i ne smije biti moguće. S tim da treba napomenuti da od 01.rujna je na snazi novi KPP koji je a"amerikaniziranim" ovlastima suda pri prikupljanju dokaza, sud je sad pasivan i može suditi samo na temelju onoga što stranke iznesu, sud sad sam ne smije ništa istraživati. E sad, kako će se držati državno odvjetništvo, to ćemo vidjeti?

Da je bio i tri promila ili da je 100% krivnja same žrtve, opet se nema što tajiti ime i prezime policajca i sve okolnosti nesretnog slučaja, nitko ne traži bilo kakav linč policajca, samo činjenice. Familiji žrtve ne može izgubljeno ništa nadoknaditi ali dodatno vrijeđa ovo pritajivanje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: