Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OSTV
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 15:50 
Naslov:  Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U jučerašnjem smo Dnevniku Osječke televizije jučer izvijestili o prometnoj nesreći s poginulom osobom, koja se dogodila u jutarnjim satima na Biljskoj cesti. Ova je priča danas, nažalost, dobila još jedan nastavak. Naime, automobilom je upravljao policijski službenik, a ozlijeđenom nije pokušao ni pomoći, čak štoviše pobjegao je s mjesta nesreće. Načelnik PU osječko-baranjske Željko Prša na današnjoj je konferenciji za novinare najavio daljnja postupanja protiv ovog policajca. Uz kaznene prijave koje će biti podnesene protiv njega, odlukom načelnika 35-ogodišnjak je od danas udaljen s dužnosti. Prša danas nije mogao reći je li osoba smrtno stradala na mjestu događaja ili je podlegla ozjedama, s obzirom da je obdukcija još u tijeku.


U Vijestima Osječke televizije pogledajte i:

- GČ Donji grad slavi svoj dan
- otvorena najmodernija vinarija Vina Belje
- učenici medicinske škole održali sajam udžbenika

Osječka televizija - Vijesti, 12.09.2011.




Više informacija; Osječka televizija



Vijesti Osječke televizije možete svakodnevno pratiti na stranicama portala Osijek031.com.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 20:04 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OSTV je napisao/la (Pogledaj post): › U jučerašnjem smo Dnevniku Osječke televizije jučer izvijestili o prometnoj nesreći s poginulom osobom, koja se dogodila u jutarnjim satima na Biljskoj cesti. Ova je priča danas, nažalost, dobila još jedan nastavak. Naime, automobilom je upravljao policijski službenik, a ozlijeđenom nije pokušao ni pomoći, čak štoviše pobjegao je s mjesta nesreće. Načelnik PU osječko-baranjske Željko Prša na današnjoj je konferenciji za novinare najavio daljnja postupanja protiv ovog policajca. Uz kaznene prijave koje će biti podnesene protiv njega, odlukom načelnika 35-ogodišnjak je od danas udaljen s dužnosti. Prša danas nije mogao reći je li osoba smrtno stradala na mjestu događaja ili je podlegla ozjedama, s obzirom da je obdukcija još u tijeku.


U vrijeme kada ljudi gube posao na svakom koraku, kada je jako teško naći posao nisu mi jasna razmišljanja pojedinaca!!
Istovremeno dok se događaju ovakvo teška kaznena djela pojedinci unutar određenih sustava traže dlaku u jajetu i proganjaju sitne žrtve...kojima ovakve stvari ne padaju na pamet....
Kao kad mali čovjek dotrči i kaže nadležnima..eno vidio sam ubojicu sa nožem..ubio je ženu...a na kraju nitko ne proganja ubojicu već dojavitelja..i to zato što mu smrde noge ali bio je u krivoj partiji!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bondgirl
Offline
Avatar

Ukupno postova: 163
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2011. 20:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počivaj u miru,prijatelju!

_________________
What doesn't kill you, makes you stronger
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Animonica
Offline
Ukupno postova: 26
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2011. 21:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

R.I.P. Kruno, a obitelji iskrena sućut.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 21:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počivao u miru .

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zanimljivo je kako se u ovom slucaju ne spominje ime i prezime policajca koji je ubio covjeka no da je kojim slucajem neki doktor krivo napisao recept...ili jednostavno igrom slucaja nije mogao spasiti neciji život....njegovo bi se ime u sekundi razvuklo kao žvaka po svim vijestima....a da se uopce nije ni utvrdilo da li je taj doktor stvarno kriv....
eto još jedan primjer kako funkcionira novinarstvo u Rvata.....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 21:36 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Interesantno je i to kako se o ovom slučaju dugo čekalo da se istupi u javnost!?
Preko trideset sati je prošlo od počinjenja do nekog konkretnije izlaska u javnost? Iskreno sumnjam da bi se to prešućivalo u nedjelju da je počinitelj netko drugi? Pa o ostalim slućajevima se sve objavi za par sati, budu portali puni svega, a sad je prošlo više od trideset sati kad je došlo u javnost? Pa ranije je objavljenja osmrtnica na saitu pogrebnog poduzeća nego što se po portalima moglo čitati nešto opipljivo?

Obitelji iskrena sućut

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2011. 21:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): › zanimljivo je kako se u ovom slucaju ne spominje ime i prezime policajca koji je ubio covjeka no da je kojim slucajem neki doktor krivo napisao recept...ili jednostavno igrom slucaja nije mogao spasiti neciji život....njegovo bi se ime u sekundi razvuklo kao žvaka po svim vijestima....a da se uopce nije ni utvrdilo da li je taj doktor stvarno kriv....
eto još jedan primjer kako funkcionira novinarstvo u Rvata.....


potpuno si u pravu.

ali, ako je netko procitao clanak u glasu slavonije ... doticnog lacica ... koji je bas u ovom slucaju imao potrebu napisati:

Citat: › Zbog evidentnog povećanja poginulih u prometu policija planira uvođenje novih mjera. U sklopu nacionalnog programa na ovom će se području postaviti pet fiksnih radara za mjerenje brzine. Uz to planira se postavljanje i tri preventivna radara koji će vozače samo upozoravati na preveliku brzinu kretanja te da je smanje, bez kažnjavanja.


glupost dobija sasvim novu dimenziju. pojacat ce represiju nad gradjanima umjesto da svoje salju na psihijatrijske i psiholoske procjene.

Lijecnik, nastavnik, svecenik ili samo neki drkadjija na internetu ... ne spadaju u zasticene, ali policajac svakako spada. Iako je zasluzio duplu kaznu upravo zbog toga sto je policajac.
------

Dragi bezimeni interventni policajce.
Odavno sam izgubio povjerenje u pravnu drzavu i ne vjerujem da ce te stici pravedna kazna. Jedino cemu se mogu sada nadati je da ces goriti u paklu, ili da ce neka univerzalna sila zaduzena za ravnotezu prokleti i tebe i tvoja pokoljenja barem toliko koliko je moj prijatelj Kruno umirao onako ostavljen, sam, u mukama, kraj ceste.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Iblis
Offline
Ukupno postova: 12
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.09.2011. 22:24 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Naravno da se ime ne spominje..a da je bilo tko drugi znalo bi se za par sati..eto naš dragi policajac da pijani idiot nije pobjegao već zvao hitnu možda bi jadan dečko još bio živ..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 22:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingoooooooooooooo.....................proklinji njega koliko hoćeš, ali djecu mu ne diraj, pročitaj što si napisao, šta su mu djeca kriva?!?!?!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vilenjak
Offline
Ukupno postova: 442
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.09.2011. 22:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Dragi bezimeni interventni policajce.
Odavno sam izgubio povjerenje u pravnu drzavu i ne vjerujem da ce te stici pravedna kazna. Jedino cemu se mogu sada nadati je da ces goriti u paklu, ili da ce neka univerzalna sila zaduzena za ravnotezu prokleti i tebe i tvoja pokoljenja barem toliko koliko je moj prijatelj Kruno umirao onako ostavljen, sam, u mukama, kraj ceste.

pazi samo da te ta ista univerzalna sila ne klopi po lajavom jeziku. iz nepaznje, pod utjecajem alkohola, pogaziti covjeka na Biljskoj cesti u 5 ujutro (btw. zasto se covjek nije kretao plocnikom?) zove se ubojstvo iz nehaja, pobjeci pak s mjesta nesrece zove se kukavicluk / panika. no zeljeti nekome smrt, pa jos i njegovim potomcima, "malkic" je teze kazneno djelo u ocima te tvoje "univerzalne sile".


...


za ovo sto si napisao trebao bi popusiti trajan ban s ovog foruma.
 

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.09.2011. 23:06 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemojte zamjerati takve komente, to je još svježe, vrlo svježe i bože oslobodi toga, takvog osjećaja kada se kao reakcija javlja "želja" za osvetom, to kod ljudi koji proživljavaju, javlja im se takav slijed misli, mislim da nije ljudima za zamjeriti, jer oni nisu hladne glave. Nikom ne bi poželio takve slične gubitke, ma oslobodi Bože, ali one koje to pogodi nažalost se javljaju takve emocije ...jbg.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 23:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

željeti da djeca tog "policajca" proživljavaju to što je propatio Kruno na samrti.....................je za svaku kaznu.............admine na tebi je red

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.09.2011. 23:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la (Pogledaj post): ›


pazi samo da te ta ista univerzalna sila ne klopi po lajavom jeziku. iz nepaznje, pod utjecajem alkohola, pogaziti covjeka na Biljskoj cesti u 5 ujutro (btw. zasto se covjek nije kretao plocnikom?) zove se ubojstvo iz nehaja, pobjeci pak s mjesta nesrece zove se kukavicluk / panika. no zeljeti nekome smrt, pa jos i njegovim potomcima, "malkic" je teze kazneno djelo u ocima te tvoje "univerzalne sile".


Iz kakvog nehaja?!? Vozač je bio pijan, tako da se nikako ne može raditi o nehaju, nemaš pojma o čemu pričaš, a ovo niti je kukavičluk niti panika već nedostatak morala i mišljenje tko mi što može, ja sam policajac sigurno ću se nekako izvući...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
-xoxo-
Offline
Avatar

Ukupno postova: 102
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.09.2011. 0:20 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vilenjak je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › Dragi bezimeni interventni policajce.
Jedino cemu se mogu sada nadati je da ces goriti u paklu.....


pazi samo da te ta ista univerzalna sila ne klopi po lajavom jeziku. iz nepaznje, pod utjecajem alkohola, pogaziti covjeka na Biljskoj cesti u 5 ujutro (btw. zasto se covjek nije kretao plocnikom?) zove se ubojstvo iz nehaja, pobjeci pak s mjesta nesrece zove se kukavicluk / panika. no zeljeti nekome smrt, pa jos i njegovim potomcima, "malkic" je teze kazneno djelo u ocima te tvoje "univerzalne sile".

 


Kao prvo ja nigdje ne vidim da Vilenjak dotičnom drotu želi smrt, već da gori u paklu kad ga ista jednog dana snađe i s toga nema razloga da se njegov post obriše, očito je poznavao unesrećenoga i svoje nezadovoljstvo i bijes je izrekao na taj način kakav god da je...nije napisao crko dabog da ti i tvoja djeca, to bi bila druga stvar...bar ja to tako dozivljavam.
A kao drugo bijeg sa mjesta nesreće nije kukavičluk odnosno ne bi trebao biti pošto govorimo o policajcu i mislim da bi oni trebali biti psihički puno stabilniji i ne bježati sa mjesta nesreće već biti spremni unesrećenom pomoći i znati razliku da će mu to u suđenju pomoći a ne odmoći kao ovaj super potez koji je napravio.

RIP
osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: