Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2011. 12:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›

ček malo...to objektivne vijesti misliš pročitati iz novina na portalu?? Laughing
pa oni prenose jedni od drugih..24 sata danas kaže pješak, jutarnji prenese kaže da je bio biciklist..a na kraju glas slavonije kaže da je bio vozač kamiona!!


molim te navedi mi gdje si pročitao u Jutarnjem Listu da je bio biciklist i gdje u Glasu Slavonije da je bio vozač kamiona!??

ja u Glasu Slavonije, a ni u Jutarnjem na internetu nisam vidjela ništa o ovoj nesreći


eto..eto dokaza da vi ne čitate sa razumjevanjem šta se piše Evil or Very Mad ...pa jel moram naglasit da je to bila ironija Exclamation ....vi čitate 24, jutarnji, glas slavonije a oni jedni od drugih kopiraju vijesti i nadodaju netočne informacije....neki dan je u 24 sata bio članak o prometnoj nesreći u slavonskom brodu..prvi naslov je bio da je auto udario pješaka pa pobjegao....pa su krenuli komentari takvih poput tebe, vudu lutke, univerzalne sile, pljuvačina po vozaču, zgazit, ubit , razapet..




što ti sad ovo znači???


a jbg..nemoj se ljutit..možda sam preterao, izvini..nisam ciljao baš na tebe...jer sam negdje pročitao da je netko o tome pisao gore....osjetljiv sam na to da mediji kroje razmišljanje društva, a ne struka i činjenice koje vidimo i opipamo....ljut sam kao ris na činjenicu da MEdij..ima toliki utjecajj na narod...i to izvrtanjima istina, činjenica...u redu... i pomažu otkrivanju splačina ali majke ti.... lažu, smišljaju, izmišljaju i cijelo vrijeme drže mase pod strahom ili narajcane..i onda mi netko kaže da je zeitgeist teorija urota i zavjera...ma ja vjerujem i srcem i dušom da se to provodi do najsitnij detalja.... jesam ja jedini u ovom hebenom svijetu koji misli da dugoročno djelovanje ovakvih žutilo medija ostavlja ogromne psihološke, sociološke, ekonomske..i druge posljedice na kvalitetu života uopće i narod....ne prednosti, već posljedice....?? Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.09.2011. 13:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la (Pogledaj post): ›
PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›
slavonija je napisao/la: ›

ček malo...to objektivne vijesti misliš pročitati iz novina na portalu?? Laughing
pa oni prenose jedni od drugih..24 sata danas kaže pješak, jutarnji prenese kaže da je bio biciklist..a na kraju glas slavonije kaže da je bio vozač kamiona!!


molim te navedi mi gdje si pročitao u Jutarnjem Listu da je bio biciklist i gdje u Glasu Slavonije da je bio vozač kamiona!??

ja u Glasu Slavonije, a ni u Jutarnjem na internetu nisam vidjela ništa o ovoj nesreći


eto..eto dokaza da vi ne čitate sa razumjevanjem šta se piše Evil or Very Mad ...pa jel moram naglasit da je to bila ironija Exclamation ....vi čitate 24, jutarnji, glas slavonije a oni jedni od drugih kopiraju vijesti i nadodaju netočne informacije....neki dan je u 24 sata bio članak o prometnoj nesreći u slavonskom brodu..prvi naslov je bio da je auto udario pješaka pa pobjegao....pa su krenuli komentari takvih poput tebe, vudu lutke, univerzalne sile, pljuvačina po vozaču, zgazit, ubit , razapet..




što ti sad ovo znači???


a jbg..nemoj se ljutit..možda sam preterao, izvini..nisam ciljao baš na tebe...jer sam negdje pročitao da je netko o tome pisao gore....osjetljiv sam na to da mediji kroje razmišljanje društva, a ne struka i činjenice koje vidimo i opipamo....ljut sam kao ris na činjenicu da MEdij..ima toliki utjecajj na narod...i to izvrtanjima istina, činjenica...u redu... i pomažu otkrivanju splačina ali majke ti.... lažu, smišljaju, izmišljaju i cijelo vrijeme drže mase pod strahom ili narajcane..i onda mi netko kaže da je zeitgeist teorija urota i zavjera...ma ja vjerujem i srcem i dušom da se to provodi do najsitnij detalja.... jesam ja jedini u ovom hebenom svijetu koji misli da dugoročno djelovanje ovakvih žutilo medija ostavlja ogromne psihološke, sociološke, ekonomske..i druge posljedice na kvalitetu života uopće i narod....ne prednosti, već posljedice....?? Evil or Very Mad

Ništa se ti ne brini. Nalazimo se u neizbježnom cikličkom krugu socijalizam-kapitalizam-fašizam-socijalizam. Gledaj na ljude kao stoku sitnog zuba koja ne razmišlja o vlastitoj sudbini, to je jednostavno tako. Ipak svijetom vladaju vukovi koji uz pomoć kerova ovčara dovode stoku u red.
Znam da ti je teško pomiriti se s tim da si ovca, ali što se prije asimiliraš bit će ti lakše. Da si krvoločan odavno bi već bio vuk ili barem Hrvatski ovčar, a ovako ćeš biti asimiliran i svaki otpor asimilaciji je uzaludan.

Jesi li nekad razgovarao sa zidom? Pokušaj, i vidjet ćeš da će te prije zid razumjeti nego ljudi.

_________________
U svakom kukolju ima i žita.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.09.2011. 18:13 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la (Pogledaj post): › !!

Idea Na kraju da zaključim...sudac koji dobije ovaj predmet na stol ima obavezu...zakonsku i moralnu da razmotri sve dokaze i okolnosti koji idu protiv ili u prilog okrivljeniku, bez obzira kako se to nekom od nas sviđalo ili ne....i bez obzira na to pravili mi vudu lutkice interventnog policajca ili zazivali "univerzalne moralne i božje sile"...


Pa jel tko uopće to iznosio da sudac neće razmatrati sve dokaze i okolnosti koji idu u prilog okrivljeniku? Ovdje uopće nije tema suđenje, postupak i zakonski propisi, manje-više znam postupak suđenja kako to ide i riješava se rutinski bez prevelikog uzbuđivanja. Suci znaju koliko najmanju mogu izreći, uzmu u obzir sve olakotne i otegotne okolnosti i odluče po onome što zakon propisuje! Presuda, odsluženje i moguće pomilovanje. Tema ove rasprave je samo što se točno dogodilo? tko je počinitelj? i iz kojeg razloga se šuti? i eventualno čiji je pulen? Ništa više od ovog, uopće se na bavimo suđenjem.

Nitko ne traži linč policajca, niti drakonsku kaznu, kazna će biti u okviru zakona koliko je već predviđeno i dobro. Ali sve to nije sad tema, tema je zasad još to što se u biti dogodilo????? uzroci, ne posljedice, to znamo, već uzroci i pod kojim okolnostima je počinjeno kazneno djelo, ništa drugo zasad!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 11:24 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

DORH traži tri godine zatvora za policajca koji je usmrtio pješaka

Čovječe...više se dobije za prometnu u kojoj čovjek udari lisicu... Rolling Eyes Nevjerojatno je kako sucima ljudski život malo vrijedi. Ili je to samo zato što je okrivljenik - cajkan? I to naše pravosuđe - bolje da ga nema, jer ionako donosi sramotne odluke, poput ove...

Osijek: Dobio 10 mjeseci zatvora zbog smrti studentice, a onda ga njezin otac udario na sudskom hodniku

Da nije "tatin sinčić", već bi on dobio više...

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2011. 12:03 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › DORH traži tri godine zatvora za policajca koji je usmrtio pješaka

Čovječe...više se dobije za prometnu u kojoj čovjek udari lisicu... Rolling Eyes Nevjerojatno je kako sucima ljudski život malo vrijedi. Ili je to samo zato što je okrivljenik - cajkan? I to naše pravosuđe - bolje da ga nema, jer ionako donosi sramotne odluke, poput ove...


Posebno zanimljiv onaj dio gdje DORH odbacuje kaznenu prijavu za nepružanje pomoći i bijeg sa mjesta nesreće, jer je pješak na licu mjesta poginuo?!?!? Da li je to samo meni čudno, jer bijeg sa mjesta nesreće je bijeg i kakve ima veze da li bi pješak preživio ili ne, ako se ovaj nije zaustavio, onda je pobjegao i treba mu suditi zbog toga, a DORH odbacuje tu kaznenu prijavu?!?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.12.2011. 12:10 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glas je napisao/la (Pogledaj post): › Optužnica je podignuta zbog izazivanja prometne nesreće sa smrtnom posljedicom, za što je predviđena kazna od 3 do 10 godina zatvora. DORH je predložio Općinskom sudu da se okrivljenog kazni najnižom kaznom od tri godine zatvora.


Ja ne mogu vjerovati !!

Minimalnu kaznu ????

A otegotne okolnosti ?? POLICAJAC ?? ... bijeg s mjesta nesrece ???? PIJAN !!! ... pa sto treba napraviti za maksimalnu kaznu ??>????

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
anakonda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6288
Lokacija: ...tu sam....
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 12:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...ništa, osim biti civil....

_________________
Ismijavati glupost je moralna dužnost svakog normalnog čovjeka, ne činiti to bi bilo jednako ignoriranju požara na benzinskoj pumpi u centru grada
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2011. 12:18 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › DORH traži tri godine zatvora za policajca koji je usmrtio pješaka

Čovječe...više se dobije za prometnu u kojoj čovjek udari lisicu... Rolling Eyes Nevjerojatno je kako sucima ljudski život malo vrijedi. Ili je to samo zato što je okrivljenik - cajkan? I to naše pravosuđe - bolje da ga nema, jer ionako donosi sramotne odluke, poput ove...

Osijek: Dobio 10 mjeseci zatvora zbog smrti studentice, a onda ga njezin otac udario na sudskom hodniku

Da nije "tatin sinčić", već bi on dobio više...

Ako je ovaj dobio 10 mjeseci zatvora što je usmrtio 20-godišnju pješakinju, a vozio je auto preko 75kw bez prisustva starijeg vozača a što nije smio jer je tek položio vozački, tko je onda kriv zbog tako male kazne?
Treba li Vladimir Šeks, sudac, roditelj ili možda jedan od policajaca koji nisu bili tamo da sprječe divljaštvo služiti kaznu od najmanje 10 godina za ubojstvo?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la: ›
Ako je ovaj dobio 10 mjeseci zatvora što je usmrtio 20-godišnju pješakinju, a vozio je auto preko 75kw bez prisustva starijeg vozača a što nije smio jer je tek položio vozački, tko je onda kriv zbog tako male kazne?
Treba li Vladimir Šeks, sudac, roditelj ili možda jedan od policajaca koji nisu bili tamo da sprječe divljaštvo služiti kaznu od najmanje 10 godina za ubojstvo?

Kaznu treba služiti onaj tko je kriv za nesreću, s tim da treba biti adekvatno kažnjen. Poanta moga posta je bila ta da se sud sramotno ponio u obje presude!


Zadnja promjena: Stella1989; 29.12.2011. 12:24; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
markonato
Offline
Ukupno postova: 380
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 29.12.2011. 12:23 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
A otegotne okolnosti ?? POLICAJAC ?? ... bijeg s mjesta nesrece ???? PIJAN !!! ... pa sto treba napraviti za maksimalnu kaznu ??>????


Očito je da pozna prave ljude ne pravim mjestima i da je napravio ne znam što dobio bi minimalnu kaznu, a ovo je tek prijedlog DORH-a, tako da će sud sigurno i ići ispod tih 3 godine, naći će se još olakotnih okolnosti, a otegotnih očito da "nema".
Bijega sa mjesta nesreće nema, jer pješak ne bi i tako preživio?!?!?! STRAŠNO!!!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 12:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
Bijega sa mjesta nesreće nema, jer pješak ne bi i tako preživio?!?!?! STRAŠNO!!!!!

Može ih biti sramota!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mariox
Offline
Avatar

Ukupno postova: 685
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2011. 13:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovim sramotnim prijedlogom i opisom DORH-a je još jednom dokazano da je pravosuđe "rak rana" našega društva.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

markonato je napisao/la: ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
A otegotne okolnosti ?? POLICAJAC ?? ... bijeg s mjesta nesrece ???? PIJAN !!! ... pa sto treba napraviti za maksimalnu kaznu ??>????


Očito je da pozna prave ljude ne pravim mjestima i da je napravio ne znam što dobio bi minimalnu kaznu, a ovo je tek prijedlog DORH-a, tako da će sud sigurno i ići ispod tih 3 godine, naći će se još olakotnih okolnosti, a otegotnih očito da "nema".
Bijega sa mjesta nesreće nema, jer pješak ne bi i tako preživio?!?!?! STRAŠNO!!!!!

Ja glasam da se ponovo otvori Goli otok.... za korumpirane političare, sudije, doktore, bezobzirne "tatine sinove" koji pijani gaze ljude, pokvarene i pohlepne "poduzetnike", dilere i ostalu bandu Idea

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kulsavaj
Offline
Ukupno postova: 100
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.12.2011. 17:47 
Naslov:  Re: Policajac skrivio fatalnu nesreću [Vijesti Osječke]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Garantirano je nečiji pulen! Jer ako indekx nije objavio ništa o tome u rujnu? Pametnom dosta! I 100% se ne bi baš svi policajci usudili "zdimit" s mjesta počinjenja, to si ne bi mogao priuštiti baš bilo tko!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zaljubljena u Osijek
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2366
Lokacija: OS
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.12.2011. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kulsavaj je napisao/la: ›
Garantirano je nečiji pulen! Jer ako indekx nije objavio ništa o tome u rujnu? Pametnom dosta! I 100% se ne bi baš svi policajci usudili "zdimit" s mjesta počinjenja, to si ne bi mogao priuštiti baš bilo tko!

Kaže DORH da je pješak bio mrtav i ne tereti ga što je zdimio....
Ako zgaziš psa ili mačku moraš stati i odvesti ih veterinaru, platiti liječenje i sl....
a kad ovakvi zgaze čovjeka - onda ih DORH još i opravdava....
Kakvi to likovi rade u pravosuđu????
Ministre, ne čekaj.... pravi reda velikom metlom !!!! osijek031.com smile

_________________
Ljudi su stvoreni da se vole. Stvari su stvorene da se koriste. Svijet je u neredu zato što se stvari vole, a ljudi koriste! osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: