Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
lullaby
Offline
Avatar

Ukupno postova: 20
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2011. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ljudi su definitivno cesto prljaviji od pasa,ali to dobro zakamufliraju (ili bar misle Smile ), a ovaj primjer pokazuje i koliko vlasnika pasa na mari za druge ljude i koliko su odgovorni kao vlasnici,balkanci,sto reci..

_________________
"In the end, it's not going to matter how many breaths you took, but how many moments took your breath away."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo hrišćani, ionako svi vjerujete da ste iz prasine nastali i u prasinu ce te se pretvoriti pa vam ne smeta da se valjate u pijesku na dravi (prasini).

tu se prepirete oko jednog govneta koje nije vlasnica pokupila.
ok, ni ja ne podrzavam taj njen postupak (odnosno nepostupanje), ali rasprava je krenula u smijeru kako vam se gadi kupati pored pasa jer su oni prlčjavi, smrde...
a sad se zapitajte: koliko ima oneciscivaca uzvodno od mjesta di se kupate???? eto vam najpoznatiji primjer belisce, od kojeg je do nedavno redovno znala nekakva crvena boja teci na povtrsini drave. koliko ima drugih takvih ind. postorojenja uzvodno, a da ne spominjemo šajzike koji se izljevaju...
sad ce netko komentirati da se te otpadne vode prociscavaju; hmmm da, trebale bi se prociscavati, i prociscavaju se, ali pitanje je koliko su ta postrojenja za prociscavanje moderna (sve se bojim da je u belicsu najmodernija tehnologija), a i koliko god bila modernja postrojenja ne mogu se sve cestice izdvojiti iz te otpadne vode. naravno da odredene tvari ostaju u njoj i zavrse u rijekama, u ovom slucaju dravi.

stoji pitanje: ne gadi vam se kupati u rijeci u kojoj zavrsavaju polutanti iz industrije, a ako dode pas i skace pored vas ,onda vam se gadi uci u rijeku jer se bojite da ne bi pokupili neku "sugu"???


Sebičnost i pohlepa su ljudske vrline.

Kako se neki pas usuđuje prolaziti kupalištem kad je to vlasništvo građana i imaju apsolutno vlasništvo nad njim, pa ako ljudi moraju trpiti jedni druge ne moraju trpiti i pse. Kad ljudi ne bi grizli jedni druge smetali bi im onda i ljudi.

Pravi smo rasisti, kao KKK u Americi i Bijela kuća. Mislim da bi trebalo na sve prilaze kupalištu napisati Ljudsko kupalište, a kerovi nek se onda jebu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Al se admin naradio.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Someone
Offline
Avatar

Ukupno postova: 191
Lokacija: Skoro pa Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BIciklista je napisao/la (Pogledaj post): › ...čovjek je ljutsko biće...


Inače ne volim kad netko po forumima druge ispravlja po pitanju gramatike, ali brate mili, ljuTsko biće??? Nadam se da si još u osnovnoj školi pa imaš vremena, naučit ćeš....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2011. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo hrišćani, ionako svi vjerujete da ste iz prasine nastali i u prasinu ce te se pretvoriti pa vam ne smeta da se valjate u pijesku na dravi (prasini).

tu se prepirete oko jednog govneta koje nije vlasnica pokupila.
ok, ni ja ne podrzavam taj njen postupak (odnosno nepostupanje), ali rasprava je krenula u smijeru kako vam se gadi kupati pored pasa jer su oni prlčjavi, smrde...
a sad se zapitajte: koliko ima oneciscivaca uzvodno od mjesta di se kupate???? eto vam najpoznatiji primjer belisce, od kojeg je do nedavno redovno znala nekakva crvena boja teci na povtrsini drave. koliko ima drugih takvih ind. postorojenja uzvodno, a da ne spominjemo šajzike koji se izljevaju...
sad ce netko komentirati da se te otpadne vode prociscavaju; hmmm da, trebale bi se prociscavati, i prociscavaju se, ali pitanje je koliko su ta postrojenja za prociscavanje moderna (sve se bojim da je u belicsu najmodernija tehnologija), a i koliko god bila modernja postrojenja ne mogu se sve cestice izdvojiti iz te otpadne vode. naravno da odredene tvari ostaju u njoj i zavrse u rijekama, u ovom slucaju dravi.

stoji pitanje: ne gadi vam se kupati u rijeci u kojoj zavrsavaju polutanti iz industrije, a ako dode pas i skace pored vas ,onda vam se gadi uci u rijeku jer se bojite da ne bi pokupili neku "sugu"???


Sebičnost i pohlepa su ljudske vrline.

Kako se neki pas usuđuje prolaziti kupalištem kad je to vlasništvo građana i imaju apsolutno vlasništvo nad njim, pa ako ljudi moraju trpiti jedni druge ne moraju trpiti i pse. Kad ljudi ne bi grizli jedni druge smetali bi im onda i ljudi.

Pravi smo rasisti, kao KKK u Americi i Bijela kuća. Mislim da bi trebalo na sve prilaze kupalištu napisati Ljudsko kupalište, a kerovi nek se onda jebu.


E pa povedi svinju na kupaliste, zasto ne? Jel mozda znas da je svinja inteligentnija od psa? I vjerojatno nece izvrsiti veliku nuzdu tamo gdje su ljudi. Vjerojatno ti nije toliko lijepa kao pas. Ja neznam sta se cudis pa na svim svjetkim plazama ima zabranjeno dovesti psa na plazu a opet imas plaze bas namjenjene za ljude koji ne mogu bez svoja "najboljeg prijatelja" a sobzirom da mi nemam puno plaza i da vecina ne dovodi pse na kupanje nego nekolicina "panjeva" logicno bi bilo da se zabrani.

"Uspješan odnos čovjeka i psa ovisi o mogućnosti vlasnika da "pročita" svog ljubimca i da može misliti kao pas."
Molim te razmiljas kao covijek!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2011. 17:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eto ponovo... nekad stvarno treba odustat... da svinja bi tražila na wc i to onaj kemijski da se slučajno ne posere pored nečijeg ručnika....
dno je dotaknuto...kopaj prema magmi

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): ›
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo hrišćani, ionako svi vjerujete da ste iz prasine nastali i u prasinu ce te se pretvoriti pa vam ne smeta da se valjate u pijesku na dravi (prasini).

tu se prepirete oko jednog govneta koje nije vlasnica pokupila.
ok, ni ja ne podrzavam taj njen postupak (odnosno nepostupanje), ali rasprava je krenula u smijeru kako vam se gadi kupati pored pasa jer su oni prlčjavi, smrde...
a sad se zapitajte: koliko ima oneciscivaca uzvodno od mjesta di se kupate???? eto vam najpoznatiji primjer belisce, od kojeg je do nedavno redovno znala nekakva crvena boja teci na povtrsini drave. koliko ima drugih takvih ind. postorojenja uzvodno, a da ne spominjemo šajzike koji se izljevaju...
sad ce netko komentirati da se te otpadne vode prociscavaju; hmmm da, trebale bi se prociscavati, i prociscavaju se, ali pitanje je koliko su ta postrojenja za prociscavanje moderna (sve se bojim da je u belicsu najmodernija tehnologija), a i koliko god bila modernja postrojenja ne mogu se sve cestice izdvojiti iz te otpadne vode. naravno da odredene tvari ostaju u njoj i zavrse u rijekama, u ovom slucaju dravi.

stoji pitanje: ne gadi vam se kupati u rijeci u kojoj zavrsavaju polutanti iz industrije, a ako dode pas i skace pored vas ,onda vam se gadi uci u rijeku jer se bojite da ne bi pokupili neku "sugu"???


Sebičnost i pohlepa su ljudske vrline.

Kako se neki pas usuđuje prolaziti kupalištem kad je to vlasništvo građana i imaju apsolutno vlasništvo nad njim, pa ako ljudi moraju trpiti jedni druge ne moraju trpiti i pse. Kad ljudi ne bi grizli jedni druge smetali bi im onda i ljudi.

Pravi smo rasisti, kao KKK u Americi i Bijela kuća. Mislim da bi trebalo na sve prilaze kupalištu napisati Ljudsko kupalište, a kerovi nek se onda jebu.


E pa povedi svinju na kupaliste, zasto ne? Jel mozda znas da je svinja inteligentnija od psa? I vjerojatno nece izvrsiti veliku nuzdu tamo gdje su ljudi. Vjerojatno ti nije toliko lijepa kao pas. Ja neznam sta se cudis pa na svim svjetkim plazama ima zabranjeno dovesti psa na plazu a opet imas plaze bas namjenjene za ljude koji ne mogu bez svoja "najboljeg prijatelja" a sobzirom da mi nemam puno plaza i da vecina ne dovodi pse na kupanje nego nekolicina "panjeva" logicno bi bilo da se zabrani.

"Uspješan odnos čovjeka i psa ovisi o mogućnosti vlasnika da "pročita" svog ljubimca i da može misliti kao pas."
Molim te razmiljas kao covijek!

Kad ljudi mrze ljude kako neće onda i životinje. Šta ti misliš zašto se BIJELA kuća zove 'BIJELA'? Sigurno nije zbog Jupola.

Kako bi bilo da se zabrani kupanje ljudima koji ne dovedu najmanje 5 pasa sa sobom na kupanje, svoje i od susjeda, a ne da pse drže kod kuće kako bi ih psi zabavljali kad se vrate s kupanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2011. 11:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Najbolje da se mi svi pretvorimo u pse pa da se skupa kupamo na svim kupalištima diljem lijepe naše!!!!

Ljudi moji, ne može se malo dijete, a ni odrastao čovjek kupati sa životinjama...To jednostavno nije prirodno. Zato i postoje kupališta na kojima se kupaju LJUDI! A oni koji tu dovode svoje pse, očito provociraju. Kako ja svoga uvijek kupam sa suprotne strane Drave???
Od tolike šetnice na kojoj bilo gdje mogu odvesti psa na kupanje, to mora biti baš među gomilu ljudi. E, pa, oprostite mi, ali to je nekultura.

Znači, ako ja imam u svinjcu jednu lijepu gicu, zašto ju ne bih dovela da se i s njom okupate???

Ljudi često pretjeruju u želji za dokazivanjem ljubavi prema životinjama. Ja ih obožavam, ali to ne znači da ću dopustiti da se nečije dijete zarazi zbog mog psa ili da se kupa u njegovim govnima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2011. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ja isto ne želim gledat divlju i neodgojenu djecu koja pišaju pored mene pa šta onda... koja vrište, ali ne pao sam pa vrištim, nego vrište iz zajebancije..i ne ja nisam bio takav..hvala Bogu...


Sad malo čitam komentare i ne vjerujem!
Ti uspoređuješ dječicu sa psima...Jesi ti normalna osoba?
Ja sam imala u životu životinje za koje nikad nećeš ni znati kako se zovu (to govorim da ti unaprijed kažem da nisam od onih koji ne vole životinje) i bila sam vrlo blizu tome da studiram veterinu. Ali, čovječe, daj se postavi na noge i malo mućni glavom.
Djeca su tebi gora od pasa? Ti djecu uspoređuješ s životinjama? Dobro da ih nisi usporedio s njihovim izmetom, onim što ga takvi poput tebe ostave iza svojih ljubimaca.............

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 21.07.2011. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hehe a sta je s onima sto pisaju uzvodno u dravu na strani gdje je kopika???

bio sam svjedok plutajućih higijenskih uložaka, boca, prljavstine... pa nisam ogorcen na sve zene i ostatak puka sto pije iz plasticnih boca, kao ni na prirodu jer je namjerno slomila balvan koji je plutao po dravi pa ja nisam u to mtrenutko mogao iskociti iz camca u vodu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kolovođa
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2011. 12:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
drakonske kazne su jedino riješenje za bezobzirne vlasnike pasa, to, a i uvest poseban porez na pse, a s novcem od tog poreza ogradit par mjesta u gradu gdje se smiju šetat psi, na ostalim mjestima zapovijedit da se psi drže strogo na uzici, bez obzira na veličinu i dob i "pamet". Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink


onda se makni od psa i šuti....takih ko ti je hrpa...vidiš kera gubi se od njega i to je to...tvoje fobije i psihički problemi nemoraju biti problemi ljudi koji u su sretni sa psima...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 21.07.2011. 13:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolovođa je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›
drakonske kazne su jedino riješenje za bezobzirne vlasnike pasa, to, a i uvest poseban porez na pse, a s novcem od tog poreza ogradit par mjesta u gradu gdje se smiju šetat psi, na ostalim mjestima zapovijedit da se psi drže strogo na uzici, bez obzira na veličinu i dob i "pamet". Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink


onda se makni od psa i šuti....takih ko ti je hrpa...vidiš kera gubi se od njega i to je to...tvoje fobije i psihički problemi nemoraju biti problemi ljudi koji u su sretni sa psima...


dakle, svima kojima psetaju psi neka se maknu s kopike jer ljudi tamo imaju potrebu šetat psa ?
pa najbolje još da se zbog pasa mičem okolo... pa šta je vama ljudi u glavama, jebali vas psi više, iovako nemate nikakvu korist od njih Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jiggly
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2011. 13:37 
Naslov:  Re: Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

provokator-pravac KBO-odjel psihijatrije Smile) smetaju ti psi koji setaju SETNICOM...lol..nigdje na osječkoj promenadi nisam vidjela znak ZABRANJENO PSIMA... Tako da...problem je u tvom mentalnom sklopu... a stose tice kupanja u Dravi-hmmm smeta vam sto se psi kupaju.moram se nasmijati jer hvala bogu pa je Drava 1x1, stajaća voda pa ono svi se zajedno lijepo kupamo ahahahahhaah zajedno sa kanalizacijom koja nedaleko od doticne plaze curi u Dravu..njamiii...ugl,ak ti se negledaju psi,plati ulaz na bazene i problem rijesen za tvoje fino dupe! byebye

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
plavusaa
Offline
Ukupno postova: 147
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.07.2011. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jiggly je napisao/la: ›
provokator-pravac KBO-odjel psihijatrije Smile) smetaju ti psi koji setaju SETNICOM...lol..nigdje na osječkoj promenadi nisam vidjela znak ZABRANJENO PSIMA... Tako da...problem je u tvom mentalnom sklopu... a stose tice kupanja u Dravi-hmmm smeta vam sto se psi kupaju.moram se nasmijati jer hvala bogu pa je Drava 1x1, stajaća voda pa ono svi se zajedno lijepo kupamo ahahahahhaah zajedno sa kanalizacijom koja nedaleko od doticne plaze curi u Dravu..njamiii...ugl,ak ti se negledaju psi,plati ulaz na bazene i problem rijesen za tvoje fino dupe! byebye


Slažem se! Kad bude postojala plaža za pse gdje će se moji ljubimci moći normalno okupati pošto je i njima vruće i obožavaju plivati onda ću ih voditi. Kome smetaju neka plate bazene. Pa koliko svaki dan ima pasa na Dravi. Naravno stoji da ih ne vodim u najveću gužvu i da pokupim za njima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mimiz
Offline
Ukupno postova: 92
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.07.2011. 18:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › @mimiz treba biti pismen i imat mozga da se izvede zaključak.. ti očito nisi... jer ja to nigdje nisam napisao... ali tvoj mozgić...


A zašto ja nisam pismena? Zato što znam veliko i malo slovo, za razliku od nekih?
Ne brini se ti za moj mozak, ja ga bar imam, ako ćemo se već vrijeđati!

Ali oni koji ne znaju pokupiti izmet svojih ljubimaca, koji ih vode da obavljaju i veliku i malu nuždu u blizini djece, koji nisu u školi učili o nametnicima koji se znaju zavući u životinju i prenijeti na dijete... Imaju li ti isti mozak? Ako i imaju, koriste li ga?

One koji bi eliminirali djecu i napučili kupalište psima, e njih neću ni komentirati. Jer su oni očito u onoj skupini "tko voli životinje, voli i ljude". (Hm, nisu li i djeca ljudi???)
Ja volim i ljude i životinje, i što s tim? Ja sam onda superiorna nad onima koji imaju strah od životinja???

Daj odrastite!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: