Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Simpson
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 8:55 
Naslov:  Re: Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OK, sve je to u redu s psećim izmetom, to se svi slažemo - vlasnici bi ga trebali pokupiti, a oni koji neće bi trebali biti novčano kažnjeni.

Međutim, nitko nije spomenuo jednu puno bitniju stvar!

Nitko, ali baš nitko ne može garantirati 100% za svog psa da neće nikad i nikoga napasti. Prema tome, dokle god postoji i najmanja šansa da se nešto dogodi, vođenje psa bez povodca je rizik. A pogotovo za djecu, koja s psima ne znaju "rukovati", pa im se može dogoditi da ga uhvate za njušku, gurnu prst u oko, ili tko zna što slično na što će i najmirniji pas reagirati.

I još jedna stvar, možda će se činiti smiješno - ali probajte samo pogledati iz dječje perspektive - u odnosu veličina, to je kao da na vas počne skakati razigrani konj ili magarac, pa se vi nemojte isfrikirati. "Ali neće vam ništa!"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shonjka
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 8:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
činjenica je da većini građana što imaju malu djecu psi smetaju, činjenica je da se i djeca igraju tamo di se psi igraju, dabogda vama djete u igri palo u govno od psa ili nešto slično, pa ćemo vidijet kakvog cete onda stajališta bit ?

kakvog ćete stajališta bit kad se vaš klinac od 10 godina nema gdje zaigrat nogoš sa svojim vršnjacima na sjenjaku jer je doslovce svaka, al jebeno SVAKA livada izasrana ?

i vidim neko uspoređivanje izmedju djeteta (ploda čovjeka, njegovog potomka) i đukele (odvratne smrdljive dlakave koja hoda na 4 noge) pa me zanima koliki idiot uopće moraš bit da bacaš takvu usporedbu ?

i nema ovo sa psima nikakve veze ni s pederima, ni s glavašem, ni HDZ-om, al zanimljivo je kako ovi malo slabijih umnih vijuga uvijek uspiju sve skrenit na tu temu, iako to apsolutno nikakve veze nema !

oprosti ali po čemu si ti bolji od "đukele"??? negdje piše da su psi viša vrsta bolja od svih ostalih na Zemlji??? ili samo ti za sebe misliš da si Bogom dan i iznad svih ostalih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shonjka
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 9:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam psai I da, vodim ga na Dravu.I da vodim ga na Kopiku. I da skupljam kakicu za njim. Imam i dijete.malo dijete.staro 2 godine.i trudim se psa dovesti samo kad je manja gužva i trudim se da pas nikome ne smeta. Btw Drava nije uređeno kuplaište i ja cijelu zimu dovodim tamo psa, i cijelo proljeće, i Drav aj već sama po sebi onečišćena i ne vidim ZAŠTO bi ikome zasmetalo što mi se pas kupa u Dravi?
Jasno razumijem ljude koji se pasa boje i koji ih ne vole i nekad mi se dogodi da NE REGISTRIRAM da se pas pokakao negdje i to ne znači da ne želim pokupit njegov uzmet jer isto tako ne želim da moje vlastito dijete ili tuđe, ili ja sama, poslije u to ugazim.
Većina ovih mrzitelja pasa ostavlja za sobom hrpe smeća, čikova, plastičnih čaša i pada na moje dijete koje se u pijesku igra s kanticom dok se nabacuju s loptom i padaju okolo maltene na našu djecu ( i pri tom dodaju "nek se ona makne odavde, neću se ja njoj micat"), dakle to nije problem, ponašat se kao prase u vlastitom gradu, na svojoj rijeci kao da netko treba počistit tvoj svinjac za sobom, ili će se to počistiti samo, ali zbog jednog govanceta koje je netko previdjeo, i kojih uostalom u Dravi ima na tone, sad treba otvoriti čitavi forum!!!
Kad bi komunalci kaznili i one koji smećare za sobom onda bi se složila da kažnjavaju i mene koja dovedem psa da se okupa u Dravi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shonjka
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 9:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E samo bih još dodala-tko ne voli životinje- NE VOLI NI LJUDE.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BIciklista
Offline
Avatar

Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 9:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pas je životinja, čovjek je ljutsko biće i to se NIKAKO nemože uspoređivat. Protiv pasa nemam ništa osim onih malih "na baterije" na njih mračim jer uvijek laju a kad bi ga šutnio odletio bi u dravu pa ih vi "vjerni" vlasnici hvatajte!

Svi svaki dan (oprostite na izrazu) serete u dravu i onda se u tom kupate, kom je teško odvojit 2 (5) kune za kopiku gdje je kolko tolko čistija voda, taj onda ima tuševe na ulazu i nek se kupa! (ako mu tolko smetaju psi).

Čovjek koji je vlasnik psa koji obavi veliku nuždu je kao VLASNIK dužan i počistit za njim Exclamation

_________________
Tajanstveni plavac..

Volim djevojke koje se navečer rolaju u uskim tajicama...
Nevolim bube pri brzini većoj od 30km/h...
Volim burek...
Nevolim pješake koji hodaju po biciklističkoj stazi!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shonjka
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 9:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja se apsolutno slažem. osim što ne mislim da su ljudi toliko bolji od životinja kao oni sami za sebe misle

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2011. 11:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

shonjka je napisao/la (Pogledaj post): › E samo bih još dodala-tko ne voli životinje- NE VOLI NI LJUDE.


ja bih ti samo rekao da je ovo jedna od glupljih poslovica koju sam čuo

bob11 je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›

opet zaboravljaš, oni su ljudi, od krvi i mesa kao i ti , a ono je pas ?!



a pas je od porculana????


sry, zaboravio sam, pas živi u ljubavi, rađa se, školuje se, razmišlja, unaprijeđuje svoju civilizaciju, brine se cijeli život o svojim mladima, plače kad mu je teško, smije se kad je sretan, vozi auto kad položi vozački, ide na fakultet, jebe dobre pičke po noćnim klubovima, pije, zna i zapalit... stvarno sry, ne znam di mi je pamet bila kad sam na nekoj rang ljestvici spustio psa ispod čovjeka, neću više takvu grešku napravit Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
shonjka
Offline
Ukupno postova: 10
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 11:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
shonjka je napisao/la (Pogledaj post): › E samo bih još dodala-tko ne voli životinje- NE VOLI NI LJUDE.


ja bih ti samo rekao da je ovo jedna od glupljih poslovica koju sam čuo

bob11 je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la: ›

opet zaboravljaš, oni su ljudi, od krvi i mesa kao i ti , a ono je pas ?!



a pas je od porculana????


sry, zaboravio sam, pas živi u ljubavi, rađa se, školuje se, razmišlja, unaprijeđuje svoju civilizaciju, brine se cijeli život o svojim mladima, plače kad mu je teško, smije se kad je sretan, vozi auto kad položi vozački, ide na fakultet, jebe dobre pičke po noćnim klubovima, pije, zna i zapalit... stvarno sry, ne znam di mi je pamet bila kad sam na nekoj rang ljestvici spustio psa ispod čovjeka, neću više takvu grešku napravit Rolling Eyes


u daaa..ti si se Sam školovao..živiš u ljubavi sa drugim živim bićima, sam si platio vozački, i fakultet...sve si si sam priskrbio..čovječe pa ti si zbilja NADČOVJEK!!!!
i molim te čime si ti to unaprijedio našu civilizaciju, daj podijeli to s nama!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2011. 12:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vozi auto kad položi vozački, ide na fakultet, jebe dobre pičke po noćnim klubovima, pije, zna i zapalit...
???

ti sigurno jebeš dobre pičke po noćnim klubovima..ahahahaah
Inače psi se bolje brinu za svoje potomstvo nego 70% ljudi.... 1 od 10000000000 nasputi svoje ''dijete'' odnosno štene... I ja se dam kladit da TI smrdiš barem 5 puta od mog psa.. i da..jbt kako mogu, usporedit tebe sa jednom đukelom...ups

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2011. 12:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E ljudi! Koga briga sto vi sebe stavljate u isti rang i mentalno i fizicki sa zivotinjom. Ako toliko osjecas bratsku ljubav prema zivotinji onda se zapitaj malo..

Ne mrzim zivotinje ali znam granicu. Imao sam 3 psa i dvije macke u zivotu al nikad nisam isao toliko nisko kao vi. Mislim usporedjivati psa i malo dijete je dno dna! A ovaj post iznad mene "audioworld" he kad kaze da pas se brine bolje za svoje potomstvo od ljudi je cisti debilizam ili hebeni trol koji podjebava!

Al eto sad sam barem vidio sto doista misle i na kakav nacin misle ljudi kojima je njihov kucni ljubimac svetinja u koju se ne smije dirati a da ne kazem da je na prvom mjestu. Gade mi se takvi ljudi jer u stanju pojesti govno od svog ljubimca makar nisu u pravu!

Zanimljivo je da nakon ovog incidenta sto se desio na kopici, sljedeci dan nije bio ni jedan pas na plazi. Sva sreca pa nema kretena u velikom broju koji dovedu psa na kopiku ko sto sam napisao od 1000 ljudi 4 se nadju pametna!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hren
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Lokacija: osk
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 20.07.2011. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nekadašnja neodgojena djeca nisu naučila da čiste za svojim ljubimcima,tako će biti i sa ovom današnjom neodgojenom djecom,kad si kupe u budućnosti psića,slatko malo štene...Činjenica je da ne valja živjeti pod staklenim zvonom,al brate; čisti svoja i svoga psa......
Ovo je zapravo zanimljivo,,ulica nije mjesto koje moram spremati,pa ću onda i svinjit,šteta što nisam čitala Freuda ,bar bi mi bilo jasnije zašto ljudi vani nemaju iste odlike kao kod kuće?Kao i npr. kako izgledaju javni wc-i u kafićima .hotelima,bolnici itd,a tamo ne idu psi.

_________________
osijek031.com smile Ima neka moć u dobrim ljudima, oni su jaki i poslije smrti. Događa se da i dalje žive, po svojim riječima i djelima, a najviše po dobroti srca. Trygve Gulbranssen
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 20.07.2011. 13:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
provokator i coca cola :*

jedna pusa za vas kad već niste imali roditelje da vam ju daju u tu pametnu glavicu... Coca Cola mi je zanimljiviji njega su izgleda analno stimulirali pa i meni dijeli neke tipove... Ne bih ja svom ljubimcu lizao anus...neka hvala...
ako mi Provokator kaže da sam balkanac, to je istina... Ja barem priznam ja sam Rvat, katolik i balkanac... Ajde sad ti sveopćem puku priznaj ono što je očito... da si kretenčina... ajde..nemoj se stidit... i onda lagano stimuliraj Coca Colu..on ima fiksaciju na anus...

evo još jednom :* mwaaaa


Ako te usrećava upoznavanje nekih činjenica o mom privatnom životu, rado ću ti to omogućiti, pa eto i sada ću ti priuštiti jednu informaciju, a to je da sam ja sa svoijh 12 godina izgubio oba svoja roditelja i nije me u daljem životu odgojio pas.
Nadalje shvaćam tvoju ljubav prema psima, to je sve stvar osobnog izbora, ali neke stvari moraju imat granice, a to tvoja kvazi ljubav, koju svoje vrsno mogu prozvati i nekom vrstom zaluđenosti, nema.
Čovjek je ljudsko biće i njegov život je vrijedniji od bilo čega, tako je bilo i tako će i ostat. I upravo zbog toga pas, mačka niti bilo koja treća životinja nemože biti važnija od čovjeka, niti bi trebala biti važnija od čovjeka.
Ne znam jesi li ikada izgubio nekog dragog i jesi li ikada izgubio psa ?
Ako jesi dali si više plakao za psom nego za nekim dragim, čovjekom ?
Da li te više usrećuju ljudi ili psi, ovako općenito u životu ?
Ako ti je na bilo koje od tih pitanja odgovor PAS, onda se zapitaj za svoj društevni život i za svoj status u društvu, jer neće ti pas ići pomagati kad naiđeš na prave životne probleme.

No, da se uhvatimo malo i teme. Što se tiče kažnjavanja vlasnika pasa, to treba hitno regulirat zakonom, jer kao što sam rekao, ne vole svi pse, a one koji ne vole pse, njih ne zanima tvoja privrženost tvome ljubimcu, niti ih zanima dali je tvoj ljubimac čist, niti dali je on zdrav, čelav, gladan ili ružan. Oni ga samo ne žele u svojoj blizini i to im se mora omogućiti, da se maknu od pasa. Oćeš zbog zdravstvenih razloga jer je jako puno ljudi alergično na pseću dlaku, pa do tih razloga da većina ljudi ne želi svoju djecu u blizini pasa, pa do toga da postoje psi koji su potencijalno opasni, pa preko toga da je jedno obično stajanje u govno prilično neugodna situacija u koju se čovjek može dovesti, a sve to samo zbog toga jer netko voli pse i jer smatra da je njegov ljubimac najbolji na svijetu i da je njegov ljubimac čist, zdrav i pametan, a druge to jednostavno ne zanima i samo ga žele što dalje od sebe.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
aardvark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 122
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 20.07.2011. 13:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

BIciklista je napisao/la (Pogledaj post): › Pas je životinja, čovjek je ljutsko biće

Laughing
ostala ljudska bića su vampiri, vile, anđeli, vukodlaci...

sumnjam da se ljubitelji pasa žele valjat s njima u blatu kao što neki ovdje insinuiraju.. ma riječ je mahom o dva različita viđenja svijeta. jedan po kojem imamo jednako pravo na blagodati planeta ko ostale vrste (jer smo samo malo pametniji) i onaj drugi po kojem je čovjeku sve podređeno.
možda je potonji svjetonazor nastao pod utjecajem biblijskih pričica o tome kako je bog ljudima stvorio zemlju i sunce se vrti oko nas.. i kad je uništimo do kraja, bog će nam dat novu.. sigurno.

i, stvarno, psi ne jebu dobre pičke po klubovima (WTF?!?), ali su nam poprilično pomogli u preživljavanju dok smo tek počeli gradit civilizaciju..Wink

p.s. jasno, glupača je trebala počistit za psom. štoviše, ja ni ne volim vodit psa na taj dio kopike tijekom ljeta jer sve i ako si voljan pokupit, ko zna, nekad je gnjeckavo, ne možeš ni da hoćeš sve uklonit.. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2011. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

aardvark je napisao/la (Pogledaj post): ›
BIciklista je napisao/la (Pogledaj post): › Pas je životinja, čovjek je ljutsko biće

Laughing
ostala ljudska bića su vampiri, vile, anđeli, vukodlaci...

sumnjam da se ljubitelji pasa žele valjat s njima u blatu kao što neki ovdje insinuiraju.. ma riječ je mahom o dva različita viđenja svijeta. jedan po kojem imamo jednako pravo na blagodati planeta ko ostale vrste (jer smo samo malo pametniji) i onaj drugi po kojem je čovjeku sve podređeno.
možda je potonji svjetonazor nastao pod utjecajem biblijskih pričica o tome kako je bog ljudima stvorio zemlju i sunce se vrti oko nas.. i kad je uništimo do kraja, bog će nam dat novu.. sigurno.

i, stvarno, psi ne jebu dobre pičke po klubovima (WTF?!?), ali su nam poprilično pomogli u preživljavanju dok smo tek počeli gradit civilizaciju..Wink

p.s. jasno, glupača je trebala počistit za psom. štoviše, ja ni ne volim vodit psa na taj dio kopike tijekom ljeta jer sve i ako si voljan pokupit, ko zna, nekad je gnjeckavo, ne možeš ni da hoćeš sve uklonit.. Smile


Hm, gledaj pas je covjeku trebao ali u svrhu bitnih stvari tipa cuvanje stada itd. ali danas pas vise nije pas nego nekome djete, najbolji prijatelj sto nije nikako dobro. Imao sam priliku zivjeti na selu pa znam da svi koji su na selu imali psa imali su ga s razlogom za lov cuvanje nekog objekta, da pazi na stado itd. a pogledaj danas ljudi zive u stanu kupe psa i mislite da je to dobro za njega da zivi u stanu? Dize mi se kosa na glavi kad vidim da pse oblace i takva sranja. Granica je odavno nestala ljudi u gradu su otudjeni i onda vide spas u zivotinji i prtom ne misleci kako je zivotinji jer eto ona ne moze uzvratiti pa misle da je zivotinji uvijek lijepo. Zivotinja treba svoj prostor i mir, zivotinja ce uvijek biti zivotinja bice koje reagira instiktivno a ne razumno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 20.07.2011. 14:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo hrišćani, ionako svi vjerujete da ste iz prasine nastali i u prasinu ce te se pretvoriti pa vam ne smeta da se valjate u pijesku na dravi (prasini).

tu se prepirete oko jednog govneta koje nije vlasnica pokupila.
ok, ni ja ne podrzavam taj njen postupak (odnosno nepostupanje), ali rasprava je krenula u smijeru kako vam se gadi kupati pored pasa jer su oni prlčjavi, smrde...
a sad se zapitajte: koliko ima oneciscivaca uzvodno od mjesta di se kupate???? eto vam najpoznatiji primjer belisce, od kojeg je do nedavno redovno znala nekakva crvena boja teci na povtrsini drave. koliko ima drugih takvih ind. postorojenja uzvodno, a da ne spominjemo šajzike koji se izljevaju...
sad ce netko komentirati da se te otpadne vode prociscavaju; hmmm da, trebale bi se prociscavati, i prociscavaju se, ali pitanje je koliko su ta postrojenja za prociscavanje moderna (sve se bojim da je u belicsu najmodernija tehnologija), a i koliko god bila modernja postrojenja ne mogu se sve cestice izdvojiti iz te otpadne vode. naravno da odredene tvari ostaju u njoj i zavrse u rijekama, u ovom slucaju dravi.

stoji pitanje: ne gadi vam se kupati u rijeci u kojoj zavrsavaju polutanti iz industrije, a ako dode pas i skace pored vas ,onda vam se gadi uci u rijeku jer se bojite da ne bi pokupili neku "sugu"???

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: