Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › đukele (odvratne smrdljive dlakave koja hoda na 4 noge) reče @ Provokator ,doduše ispade budaletina, ali ostade živ...

Jel ovo stvarno treba komentirat?


"Odvratne" je subjektivan dojam.
"smrdljive" je blizu istini.
Psi imaju svoj miris, posebice veliki, koje mnogi ljudi ne podnose.
"dlakavi" je istina i tu dlaku puno ljudi ne podnosi, štoviše, alergični su na nju.
Psa bez kontrole generalno puno ljudi ne želi vidjeti blizu svog djeteta.

Budaletine u ovoj temi su samo oni koji se ne mogu prestati čuditi što nekom smeta pas na plaži.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eseker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 649
Lokacija: moja radna soba
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 17:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U članku nije riječ o psima već o njihovim vlasnicima koji ne skupljaju izmet s javnih površina. Dakle ne radi se o nevinim životinjama već o seljačinama koje misle da samim tim što imaju osječku adresu mogu sebe nazivati građanima.

_________________
šorom šajke a niz Dravu čeze osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fischer
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 17:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam psa kod kuće i ne pomišljam da ga vodim na kupanje tamo gdje se kupaju ljudi pogotovo djeca . Pogotovo ne želim da moj pas sere po igralištima i drugim objektima gdje se igraju djeca a i ako se to nekim slučajem desi ja počistim za njim jer ne želim da bilo kome stvaram neugodnosti zbog toga jer to je moj pas moj ljubimac i moj problem i ne želim nikog drugog uvlačiti u to . A ove cure koje su recimo ovim putem napadnute verbalno ili ovdje na forumu neka se postide svojih postupaka i neka drugi put malo razmisle gdje će šetati svoje ljubimce . Uglavnom ja sam za to da se nesavjesni vlasnici kućnih ljubimaca kažnjavaju za svoje postupke jer sami ljubimci nisu toga svjesni i ne mogu odgovarati niti sami odlučivati o svojim postupcima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 17:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja isto ne želim gledat divlju i neodgojenu djecu koja pišaju pored mene pa šta onda... koja vrište, ali ne pao sam pa vrištim, nego vrište iz zajebancije..i ne ja nisam bio takav..hvala Bogu...
Psi imaju svoj miris to je istina, meni je odvratnije što od 5000 ljudi na bazenima , 5% ako i tolko, je čulo za tuširanje prije skakanja u bazen... ostali umaču onaj svoj ustajali znoj i smrad u vodu.. e vidiš @nemošvjerovat.. to je problem... PROBLEM SU SMRDLJIVI LJUDI KOJI SE KUPAJU U BAZENU.... a ne PSI KOJI SE KUPAJU U DRAVI.... Ovo za izmet se podrazumjeva da bih kažnjavao ako ne pokupe..jel...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
ja isto ne želim gledat divlju i neodgojenu djecu koja pišaju pored mene pa šta onda... koja vrište, ali ne pao sam pa vrištim, nego vrište iz zajebancije..i ne ja nisam bio takav..hvala Bogu...
Psi imaju svoj miris to je istina, meni je odvratnije što od 5000 ljudi na bazenima , 5% ako i tolko, je čulo za tuširanje prije skakanja u bazen... ostali umaču onaj svoj ustajali znoj i smrad u vodu.. e vidiš @nemošvjerovat.. to je problem... PROBLEM SU SMRDLJIVI LJUDI KOJI SE KUPAJU U BAZENU.... a ne PSI KOJI SE KUPAJU U DRAVI.... Ovo za izmet se podrazumjeva da bih kažnjavao ako ne pokupe..jel...


opet zaboravljaš, oni su ljudi, od krvi i mesa kao i ti , a ono je pas ?!

kak da ti to pojasnim ?
kak moš to uopće uspoređivat i stavljat u isti post ?
koliko godina imaš uopće Rolling Eyes ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2011. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): ›

opet zaboravljaš, oni su ljudi, od krvi i mesa kao i ti , a ono je pas ?!


psi su od najlonske folije i hidrogena ?

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › činjenica je da većini građana što imaju malu djecu psi smetaju, činjenica je da se i djeca igraju tamo di se psi igraju, dabogda vama djete u igri palo u govno od psa ili nešto slično, pa ćemo vidijet kakvog cete onda stajališta bit ?


mos misliti tragedije ... djeca na selu malo malo pa upadnu u govno ... a i mene je jucer ptica posrala

Citat: ›

i vidim neko uspoređivanje izmedju djeteta (ploda čovjeka, njegovog potomka) i đukele (odvratne smrdljive dlakave koja hoda na 4 noge) pa me zanima koliki idiot uopće moraš bit da bacaš takvu usporedbu ?



ovaj argument da psi hodaju na 4 noge zaista je neoboriv
Citat: ›
i nema ovo sa psima nikakve veze ni s pederima, ni s glavašem, ni HDZ-om, al zanimljivo je kako ovi malo slabijih umnih vijuga uvijek uspiju sve skrenit na tu temu, iako to apsolutno nikakve veze nema !


ima ima ... i te kako ima veze sa tim mentalnim sklopom ... koji je identican onoj kravi koja nije pokupila govno za svojim psom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
roca
Offline
Avatar

Ukupno postova: 317
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2011. 19:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Bas je lijepo kupati se sa tudjom dukelom! Psi nemaju sta raditi na plazi gdje se ljudi kupaju ako vlasnik hoces se kupati sa svojim ljubimcem ima kada pa se kupaj s njim.


Ako se kupaš u Dravi i strašno si zabrinut zbog čistoće vode, onda su ti najmanji problem tih par kerova koji se kupaju u tvojoj blizini. Puno je veći problem sav ostali otpad iz raznih šajzkanala Rolling Eyes

_________________
Dogs think they are human, cats think they are God.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PsychoSoldier
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1719
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2011. 19:42 
Naslov:  Re: Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): › Znaju ljudi smrdit gore nego psi Wink


istina... to sam i ja mislio napisati. ima jako puno ljudi koji slabo odrzavaju higijenu svoga tijela ili cistocu svojih odjevnih predmeta pa se vrlo cesto osjecam mucno prolazeci pored/iza tih osoba. gledjuci na to, prije bi mazio smrdljivog psa jer znam da je zivotinja i da smrdi, te da kao zivotinja nije svjestan sto je sapun, nego bio u blizini takvih osoba koje su, zamislite, ljudi, i upoznati su sa terminima sapun, smrad...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sleepwalker
Offline
Avatar

Ukupno postova: 350
Lokacija: A place between sleep and awake.
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 19:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje je najmanje riječ o životinjama, (njima svaka čast, naklon) ovdje se radi o djevojci bez opće kulture. A onaj tko nema opće kulture, i tim utječe na druge ljude, možda bi se mogao dovesti u red plaćanjem/izbjegavanjem plaćanja kazne.

_________________
Colorless green ideas sleep furiously.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2011. 20:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koje ste vi panjine! Pa vi niste normalni usporedjivati zivotinju i covjeka haha a kao prvo pravilo plaze stoji na ploci! Al ovaj grad je pun seljacina pa me stoga ne cudi sto usporedjuju djete malo i psa mislim ono! I pazi ti ovo usporedjivati kako neki tamo covjek smrdi haha vama fali nesto u glavi! Zasto onda u tramvaj ne nosite svoje tako predivne i slatke ljubimce hm? Jer ces dobiti po djepu jelda? E pa sad ces i na kopici dobiti jer evo ja sam danas bio na kupanju i bio je komunalni redar vjerovali ili ne i zamislite ni jedan pas ha..

To sto neko sa svojim ljubimcem spava u krevetu i kupa se s njime ne znaci da i ostali ljudi zele.. a vidim da na ovom forumu ima pun k. ljudi koji prakticki se lize sa svojom djukelom ma bolesni ste! Al opet ima i pametnih ljudi jer svaki dan sam na kopici i vidim uvijek dva tri psa na plazi sto je dobar omjer na tisucu i nesto ljudi 3-5 su kreteni! Al cudoomm danas ni jednog psa haha

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Gangula brate
Offline
Avatar

Ukupno postova: 118
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovodit psa na kupanje i puštat ga da trči okolo je debilno. Ako je netko želio da mu se pas okupa i rashladi, mogao mu je bacati štap ili lopticu negdje uz nasip, gdje nema ostalih kupaća i nikom nebi smetao. A dovbesti psa na Dravu pa još ne pokupiti izmet je retardirano. Glupa situacija, danas možeš samo kukat i zvati ne zainteresirane redare, policiju, komunlace......sjećam se onih vremena poslije rata, kad se ovakve situacije rješavalo na jedan drugi način .....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2011. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la (Pogledaj post): › Koje ste vi panjine! Pa vi niste normalni usporedjivati zivotinju i covjeka haha a kao prvo pravilo plaze stoji na ploci! Al ovaj grad je pun seljacina pa me stoga ne cudi sto usporedjuju djete malo i psa mislim ono! I pazi ti ovo usporedjivati kako neki tamo covjek smrdi haha vama fali nesto u glavi! Zasto onda u tramvaj ne nosite svoje tako predivne i slatke ljubimce hm? Jer ces dobiti po djepu jelda? E pa sad ces i na kopici dobiti jer evo ja sam danas bio na kupanju i bio je komunalni redar vjerovali ili ne i zamislite ni jedan pas ha..

To sto neko sa svojim ljubimcem spava u krevetu i kupa se s njime ne znaci da i ostali ljudi zele.. a vidim da na ovom forumu ima pun k. ljudi koji prakticki se lize sa svojom djukelom ma bolesni ste! Al opet ima i pametnih ljudi jer svaki dan sam na kopici i vidim uvijek dva tri psa na plazi sto je dobar omjer na tisucu i nesto ljudi 3-5 su kreteni! Al cudoomm danas ni jednog psa haha


tako je ... u tvom selu se zna red .. kokosi su u kokosinjcu, svinje u svinjcu, ovce u toru, pas na lancu u dvoristu, a baba uz ognjiste strika corape za zimu.

mora se znati neki red.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fischer
Offline
Ukupno postova: 30
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eto neko i normalan , mislim na onog dva posta iznad mene da ne citiram . Ponoviću imam psa i jako ga volim i to je moj ljubimac i sve bi dao za njega ali ne bi ga vodio na plaže i neka okupljališta za ljude i djecu i dovodio u neugodnu situaciju i sebe i druge . Ponoviću još jednom to je MOJ ljubimac i ničiji drugi znači ja direktno odgovaram za sve u vezi njega i niko drugi . I jako mi je glupo da se neko po tom pitanju nameće nekom i pokušava na taj način da možda liječi neke svoje frustacije . Sva gospoda koja imaju neke ljubimce bilo koje vrste neka prvo prouče bonton , pravila ponašanja i zakon pa neka onda krenu u neku avanturu sa svojim ljubimcima . Pogotovo mi strašno zvuči poređenje kućnih ljubimaca sa djecom koja " vrište " , pa pobogu i treba da vrište znači da ih ima i da se naša populacija nastavlja i rađa radost ovog svijeta . Jako je žalosno što sam ovdje pročitao par postova gdje se ta djeca spominju i porede sa psima , dotične osobe pod hitno bi trebale da se posavjetuju sa nekim dobrim psihijatrom jer to je veoma zabrinjavajuće

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bekie91
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 19.07.2011. 21:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

na sreću, psi na kopiku ne smiju. a što se tiče kupanja u dravi. mislim da je to u redu, ali za psima izmet treba kupiti bilo gdje, a pogotovo na mjestu na kojem se ljudi redovito kupaju i dovode djecu. fascinantno je kako vlasnici kućnih ljubimaca očekuju da drugi vole njihove životinje kao i oni. ili kad netko otvoreno govori da više voli životinje nego ljude i onda očekuje nečije poštovanje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 20.07.2011. 0:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink


tebe treba izolirati ... ja ne volim djecu ... i ?


a sto se tice ove krave koja nije htjela pokupiti za svojim psom ... i dobro je da su kupaci reagirali ... jer zbog takvih seljaka na sve vlasnike pasa se gleda poprijeko.
na nemarne vlasnike se gleda poprijeko,a ako imaju opasnog psa na povodcu i sa brnjicom sve je u redu....a to što ti ne voliš djecu to razumijemo....pa ti nikad nisi bio dijete....ti si se velik rodio.....a o ljubavi prema djeci davno si ti rekao šta si imao....svi to znaju koji čitaju tvoje gluparije Smile

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: