Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65755
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 14:40 
Naslov:  Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Protekli vikend na dravskom kupalištu uz Kopiku izbio je sukob između kupača i vlasnika pasa koji su odbijali pokupiti izmet za svojim kućnim ljubimcima. Na dvije kupačice koje su dovele pse na kupalište najprije je povikalo nekoliko roditelji manje djece, a nakon što je jedan pas obavio nuždu, a gazdarica nije ni trepnula, u svađu se uključila većina kupača.

- Policajci koje sam susreo rekli su mi da psi nisu njihova briga, nego briga komunalnih redara, redari s Kopike rekli su da ih plaža uz Dravu ne zanima, a zaposlenica sportskih objekata rekla je kako ona može samo zamoliti vlasnike da pse ne uvode na prostor gdje se ljudi kupaju i sunčaju. Zašto postavljaju table da je na prostor Kopike zabranjen ulaz psima kada zabranu nitko ne kontrolira, pita Stefan Lalić. Iz Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo kažu da su građani ovaj slučaj trebali prijaviti komunalnom redarstvu.

- Kupališta su javne površine na kojima psi moraju biti na vodilici, a vlasnici za njima moraju kupiti izmet. Redari će obilaziti kupališta i kažnjavati nemarne vlasnike pasa, kaže Milan Kamenko i poručuje kako je nemoguće vlasnicima pasa zabraniti dolazak s ljubimcima na kupališta.

- To je moguće samo u ograđenom prostoru uz bazene, a kada su u pitanju dravska kupališta na njima psi mogu boraviti.

Tekst: I.K.S./Glas-Slavonije.hr
Foto: foto-arhiv 031

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 14:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

drakonske kazne su jedino riješenje za bezobzirne vlasnike pasa, to, a i uvest poseban porez na pse, a s novcem od tog poreza ogradit par mjesta u gradu gdje se smiju šetat psi, na ostalim mjestima zapovijedit da se psi drže strogo na uzici, bez obzira na veličinu i dob i "pamet". Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2011. 14:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la (Pogledaj post): › Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink


tebe treba izolirati ... ja ne volim djecu ... i ?


a sto se tice ove krave koja nije htjela pokupiti za svojim psom ... i dobro je da su kupaci reagirali ... jer zbog takvih seljaka na sve vlasnike pasa se gleda poprijeko.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 19.07.2011. 15:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bas je lijepo kupati se sa tudjom dukelom! Psi nemaju sta raditi na plazi gdje se ljudi kupaju ako vlasnik hoces se kupati sa svojim ljubimcem ima kada pa se kupaj s njim. Svi pametni roditelji su osli na zelju, bio sam neki dan na zelji i brzo sam se okrenuo i vratio na kopiku. Dakle roditelji s djecom prosecite s djecom do zelje i tamo budite biti ce vam lakse i necete morati brinuti hoce li vam netko skociti na djete. Kopiku ostavite mladima neka skacu nek se deru itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 15:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naši ''sugrađani'' .D

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2011. 15:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Coca Cola je napisao/la: ›
Bas je lijepo kupati se sa tudjom dukelom!
i tako dalje, proljevasto...


odgovorio bih samo... baš je lijepo kupati se sa tuđom usranom djecom koja vrište...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2011. 15:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a da se neka zgodna mlada plavuša izasrala na sred kupališta...vjerujem da bi neki sa oduševljenjem zapljeskali od srece......

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2011. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene isto živciraju neodgojena djeca koja vrište, hodaju gola, pišaju u dravu dok misle da ih nitko ne gleda, pa jel se može i njima zabraniti dolazak na Kopiku?

Nemam ništa protiv pasa na plaži dokle god vlasnici čiste za njima.

Ne kužim šta nekima smetaju da se psi kupaju pored, zamisli ti gospode.

Gledam neki dan na kopici se našao neki dušebrižnik, naravno, ima dvoje djece, žena kod kuće vjerojatno pravi večeru kao što i doliči ženi prave hrvatine...uglavnom, svatko tko prolazi sa psom, on nešto prigovori. Dobro pa su ga svi ignorirali. Vjerojatno je došao skupljati kamenje za idući gay pride.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bob11
Offline
Avatar

Ukupno postova: 346
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 16:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
drakonske kazne su jedino riješenje za bezobzirne vlasnike pasa, to, a i uvest poseban porez na pse, a s novcem od tog poreza ogradit par mjesta u gradu gdje se smiju šetat psi, na ostalim mjestima zapovijedit da se psi drže strogo na uzici, bez obzira na veličinu i dob i "pamet". Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink


treba uvesti porez na takve kretene kao ti pa vas izolirati na nekom otoku od tih para......

_________________
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ottoos2002
Offline
Avatar

Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima nesto sto ze inače zove opća kultura! Pa i prije su se psi kupali u Dravi,...ali ...meni se čini da je ponekog psa stid vlasnika...

Vlasnik psa, koji se kupa u Dravi ali ne nužno na Kopiki

Nadam se da se mene moj pas ne stidi, trudimo se i ja i on ,jer ipak živimo u gradu...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Inertia
Offline
Ukupno postova: 236
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.07.2011. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
drakonske kazne su jedino riješenje za bezobzirne vlasnike pasa, to, a i uvest poseban porez na pse, a s novcem od tog poreza ogradit par mjesta u gradu gdje se smiju šetat psi, na ostalim mjestima zapovijedit da se psi drže strogo na uzici, bez obzira na veličinu i dob i "pamet". Treba potpuno izolirat ljude od pasa, jer ipak postoji jedan veliki dio građana koji ne voli pse i ne preferira ih Wink


Čekaj. Prvo moramo sve pedere, protivnike države, mrzitelje branitelja i ostalu bandu staviti na posebno ograđena područja da ne smetaju građanima. Onda ćemo pse srediti.

Svašta...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

činjenica je da većini građana što imaju malu djecu psi smetaju, činjenica je da se i djeca igraju tamo di se psi igraju, dabogda vama djete u igri palo u govno od psa ili nešto slično, pa ćemo vidijet kakvog cete onda stajališta bit ?

kakvog ćete stajališta bit kad se vaš klinac od 10 godina nema gdje zaigrat nogoš sa svojim vršnjacima na sjenjaku jer je doslovce svaka, al jebeno SVAKA livada izasrana ?

i vidim neko uspoređivanje izmedju djeteta (ploda čovjeka, njegovog potomka) i đukele (odvratne smrdljive dlakave koja hoda na 4 noge) pa me zanima koliki idiot uopće moraš bit da bacaš takvu usporedbu ?

i nema ovo sa psima nikakve veze ni s pederima, ni s glavašem, ni HDZ-om, al zanimljivo je kako ovi malo slabijih umnih vijuga uvijek uspiju sve skrenit na tu temu, iako to apsolutno nikakve veze nema !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dorian Sivi
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 19.07.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Prvo: Da li na plaži piše da je to plaža i za pse i/ili stoji li znak zabrane kupanja za pse? Odgovor na Prvo će dati i rješenje ovog misterioznog događaja ''kupanja psa pokraj ljudi''.

Da ima neodgojene djece, ima, da ima neodgojenih vlasnika pasa, ima, a sad koga je više i tko je u pravu...u svakom slučaju niti su djeca, niti su psi krivi za išta, problem je uvijek u čovijeku(odraslom možda, nedoraslom gotovo uvijek).

Baš se divim ovim mrziteljima djece i voliteljima pasa. Da li ste i sami sebe mrzili kad ste bili mala derišta?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 17:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

đukele (odvratne smrdljive dlakave koja hoda na 4 noge) reče @ Provokator ,doduše ispade budaletina, ali ostade živ...

Jel ovo stvarno treba komentirat?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 19.07.2011. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la: ›
đukele (odvratne smrdljive dlakave koja hoda na 4 noge) reče @ Provokator ,doduše ispade budaletina, ali ostade živ...

Jel ovo stvarno treba komentirat?


neka nejasnoća možda ?
to je moje viđenje psa kao potpuno nepotrebene životinje za držanje u stanu ili za držanje u gradu.

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: