Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.07.2011. 1:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

jiggly je napisao/la: ›
provokator-pravac KBO-odjel psihijatrije Smile) smetaju ti psi koji setaju SETNICOM...lol..nigdje na osječkoj promenadi nisam vidjela znak ZABRANJENO PSIMA... Tako da...problem je u tvom mentalnom sklopu... a stose tice kupanja u Dravi-hmmm smeta vam sto se psi kupaju.moram se nasmijati jer hvala bogu pa je Drava 1x1, stajaća voda pa ono svi se zajedno lijepo kupamo ahahahahhaah zajedno sa kanalizacijom koja nedaleko od doticne plaze curi u Dravu..njamiii...ugl,ak ti se negledaju psi,plati ulaz na bazene i problem rijesen za tvoje fino dupe! byebye


dakle, svi trebamo trpit pse i mi kojih ih ne volimo i oni koji ih vole ?

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2011. 10:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja imam mačku.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.07.2011. 13:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba počet bacat otrovanu ribu okolo po livadama, pa da vidiš koliko bi se problema s psima riješilo i kak bi se bahati vlasnici brzo prizemljili.

Ja kao građanin ove države nisam dužan ničiju đukelu trpit, niti to želim, pogotovo ne na kupalištu i točka !

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jiggly
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2011. 13:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: › treba počet bacat otrovanu ribu okolo po livadama, pa da vidiš koliko bi se problema s psima riješilo i kak bi se bahati vlasnici brzo prizemljili.

Ja kao građanin ove države nisam dužan ničiju đukelu trpit, niti to želim, pogotovo ne na kupalištu i točka !
Provokator je napisao/la: ›
treba počet bacat otrovanu ribu okolo po livadama, pa da vidiš koliko bi se problema s psima riješilo i kak bi se bahati vlasnici brzo prizemljili.

Ja kao građanin ove države nisam dužan ničiju đukelu trpit, niti to želim, pogotovo ne na kupalištu i točka !


e lega onda se preseli! ...bez obzira na tvoje nerealne želje ili što već prodaješ neke free world fore...psi i ostali kućni ljubimci nastavljaju slobodno šetati uz svoje vlasnike bilo na plaži bilo u parku Smile a ti se pokrij ušima i get a llife Smile
ps-ovako mrženje životinja sigurno je povezano sa traumom iz djetinjstva,stoga ponavljam-> pravac KBO! Pusica :*

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 22.07.2011. 13:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne mrzim ja životinje, već jednostavno su mi ne bitne u životu Wink

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jiggly
Offline
Ukupno postova: 13
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2011. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Provokator je napisao/la: ›
ne mrzim ja životinje, već jednostavno su mi ne bitne u životu Wink


Brendone, ako su ti nebitne,što se onda uzrujavaš oko NEBITNIH stvari (po tvom mišljenju)?

čaooo Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.07.2011. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha prvokator nasao si se u osinjem gnjezdu! Smile zanemari ovu nekolicinu ljudi sto pici na ovom forumu svoju spiku o svojim animalnim osobinama i njihovih ljubimaca. Ako se kupas na kopici vidjeti ces da je to mali broj ljudi koji dolazi na plazu s psima ko sto sam reko na 500-1000 ljudi 4-5 panja ce se naci btw. na njihovu sramotu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
silence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1135
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.07.2011. 20:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovdje je prvenstveno riječ o vlasnicima tih životinja i njihovoj kulturi tj nekulturi bezobrazluku i drskosti. Svi vi koji volite pse, volite ih i dalje i više i jače, ali njihova govna čistite a ne da to drugi čine za vašim psom ili mačkom tako nevažno koja je životinja u pitanju. I uistinu bih voljela saznati kako izgleda čovjek koji obnaša dužnost komunalca ili komunalnog redara, ima li ime i prezime, nosi li uniformu, kakvo mu je radno vrijeme i ovlasti ??? Da li je potrebno da slikam vlasnika psa ili govno ili psa dok sere ili sve zajedno da bih pokazala kako se pojedina gospoda odnose prema zelenim površinama na kojima netko sadi cvijeće i uljepšava ovaj grad. Sramota.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
purger81
Offline
Ukupno postova: 11
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 26.07.2011. 7:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

gdje su sad te udruge zivotinja koje briju okolo ..skupljaju novce za deke za pse preko zime.. koje tako burno reagiraju kad netko povrjedi psa...

a sad ?? sute???? di su oni kad pas proleti pored tebe ..dok seces pored drave..di su kad pas sece bez zastitu na usta .. laje dok vozis bicikl il role..di su kad seru na kupalista ?!?!? dok napadaju djeca...

ma drakonske kazne za sve te pse... ako ih netko stiti onda nek nas netko stiti nas od njih...doavno smo se podjelili na ljude i zivotinje i nek tak ostane...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 27.07.2011. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Eh, koliko bi manje bilo komentara kad bi ih barem 50% bilo u vezi one vijesti koja se komentira?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
antemate
Offline
Ukupno postova: 5
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.07.2011. 14:03 
Naslov:  Re: Sukob na kupalištu uz Kopiku zbog pasa
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I tada su sumanuti kakvi već jesu zamrzili ljude, sebe proglasili jedinim pametnim na kugli zemaljskoj (a drugi niko nije normalan) i naravno uzeli psa! To su uglavnom ljudi koje ni rođena mater ne voli pa zamislite kad ima psa i pas mu se uvijek raduje?! Nakaza a neko ti se raduje, divno zar ne? I normalno da u tom ludilu počinje cijeniti svog psa više od djeteta, čovjeka?? I daju mu prava koja ni čovjek nema, recimo pravo da sere na sred ulice! Zamislite da se dijete ili čovjek posere na sred ulice, a tata ili žena stoje sa strane i čekaju dok on sere?! Možete li to zamisliti, naravno da ne. E to vlasnici pasa rade svakodnevno i napadaju druge zbog toga? Naravno da onda takav sumanut piše stotine postova u obranu svog "SVETOG PSA". Ludilo je gadna stvar. Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: