Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
exodus
Offline
Avatar

Ukupno postova: 172
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 18:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fifa je napisao/la (Pogledaj post): › Mene samo zanima na temelju cega gradska vlast moze donjeti takav "proglas". Mislim to nije zakon, jer oni ne mogu donositi zakone, a opet kako policija moze kaznjavati na temelju proglasa....nisam jedan od kaznjenih, ali sam jedan koji voli sjest ponekad na klupicu i popit pivo...pa me zanima koliko je to legalno i moguce?!?


imamo novinare na portalu pa nek se malo raspitaju i napišu neki članak o tome. pravna osnova za sve to, kako murija naplaćuje kazne po komunalnom redu, kako izbjeći sve (možda s onim smeđim vrećicama kao ameri, možemo li odbiti alkotest...)

eto vam novinari ideje za dobar članak a vjerujem da to masu ljudi zanima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›

a ovo generaliziranje da svi koji popiju automatski idu do krajnjih granica pa neznaju za sebe, razbijaju, ruse... itd bljuje mi se od toga Idea

smjesno je uopce i govoriti o nekom problemu sa mladima u osijeku, nismo toliko veliki grad, postoji nekoliko zarisnih tocaka (moze ih se na prste nabrojati) gdje se skuplja balavurdija koja radi probleme i policija bi to bez problema mogla rjesiti, al umjesto toga puno je produktivnije da recimo njih 5-6 svakog vikenda spava u marici pored big bena itd Laughing
jedini cilj ovoga je sirotinji izvuci jos nesto para iz dzepa, posto u velike nesmiju dirati... Rolling Eyes

Pa dobro jer ti nisi čitao vijesti eto recimo u samo zadnjih godinu dana. Koliko je vandalizma bilo? Još jednom, to trebaš zahvalit tim ljudima, a ne krivit policiju i zakon. Jer i nama treba slučaj Luka Ritz da se shvate neke stvari!?


ma da , uopce policija i zakonodavstvo ne snosi nikakvu odgovornost za te slucajeve, daleko cemo dogurati ovom bolesnom logikom da svi trpe radi postupaka pojedinaca, nekako mi se cini da svi koji brane ovaj bolesni propis imaju veze sa ugostiteljstvom, ili mi se samo cini ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 19:22 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Evo odluke o komunalnom redu ovdje pa čitajte o čemu se radi i na kojem temelju je donesena itd...

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=29394

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 21:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›
cane je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la: ›

a ovo generaliziranje da svi koji popiju automatski idu do krajnjih granica pa neznaju za sebe, razbijaju, ruse... itd bljuje mi se od toga Idea

smjesno je uopce i govoriti o nekom problemu sa mladima u osijeku, nismo toliko veliki grad, postoji nekoliko zarisnih tocaka (moze ih se na prste nabrojati) gdje se skuplja balavurdija koja radi probleme i policija bi to bez problema mogla rjesiti, al umjesto toga puno je produktivnije da recimo njih 5-6 svakog vikenda spava u marici pored big bena itd Laughing
jedini cilj ovoga je sirotinji izvuci jos nesto para iz dzepa, posto u velike nesmiju dirati... Rolling Eyes

Pa dobro jer ti nisi čitao vijesti eto recimo u samo zadnjih godinu dana. Koliko je vandalizma bilo? Još jednom, to trebaš zahvalit tim ljudima, a ne krivit policiju i zakon. Jer i nama treba slučaj Luka Ritz da se shvate neke stvari!?


ma da , uopce policija i zakonodavstvo ne snosi nikakvu odgovornost za te slucajeve, daleko cemo dogurati ovom bolesnom logikom da svi trpe radi postupaka pojedinaca, nekako mi se cini da svi koji brane ovaj bolesni propis imaju veze sa ugostiteljstvom, ili mi se samo cini ?

A ti koji piju vani jer nemaju love će doći u kafić sad piti?! Mislim da neće.
Dakle pošto sam stariji, mogu reći da je u moje vrijeme sasvim drugačije sve bilo. Ekipa koja je cugala po promenadi i parku, nije imala običaj nakon toga ići po ulici razbijat aute, prevrtat kontejnere, pišat po ulazima... A pogotovo nije nikome palo na pamet nekog prebit na smrt. Za takvo ponašanje je kriva policija ili vlast? Kako nama nije nikad palo na pamet tako nešto?
Gospodo sami ste si to napravili i sad morate trpjeti posljedice.
A btw ja nikog ne branim i ništa.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tom-2
Offline
Ukupno postova: 86
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 22:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da li mi netko tko je upucen u ovo moze odgovoriti an neka pitanja...cugam vani,vidim da dolazi murija spremim cugu u torbu...da li imaju pravu pregledavat moju torbu...ili da cugam u kaficu i sjednem vani s nekom ekipom koja cuga i meni naplate kaznu...odakle njima dokazi da sam ja pio vani...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
punjena paprika
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 22:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pitaju te jesi li pio ako nisi nemogu ti pregledavat torbu al ti mogu dat dreger i to je to... uglavnom odeš na stranicu MUP-a i pogledaš zakon o policijskim poslovima i ovlastima i zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira i sve će ti bit jasnije Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 22:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tom-2 je napisao/la (Pogledaj post): › da li mi netko tko je upucen u ovo moze odgovoriti an neka pitanja...cugam vani,vidim da dolazi murija spremim cugu u torbu...da li imaju pravu pregledavat moju torbu...ili da cugam u kaficu i sjednem vani s nekom ekipom koja cuga i meni naplate kaznu...odakle njima dokazi da sam ja pio vani...?


Ukoliko je cuga u torbi, oni ti bez naloga ne mogu pretresti torbu, naravno ukoliko se zainate mogli bi zbog osnovanje sumnje ishodit nalog i za pretres ali to je sad vec " šta bi bilo, kad bi bilo"...ali vjerovatnije je da ces dobit dreger da piriš

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2011. 1:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači u pravilu ja popijem par cugi u kafiću i nakon toga sjednem sa ekipom koja pije pivo na klupici i ja sam kažnjen kao i oni? Pa ovaj zakon je udar na građansku slobodu. Netko je dobro napisao nek ga zabrane u prodaji samo onda neće ubrat porez.. gadi mi se ovo sve a i ljudi koji ne vide da je ovo pljačka


Zadnja promjena: boban_os; 06.04.2011. 1:31; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2011. 1:28 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nek budu cesce na rondelu, ispred bastiona i na cosku kod Q i bena pa ce biti jos vise kazni Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2011. 1:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I povukao bi još paralelu ovog smijeha od zakona sa zakonom o mladim vozačima koji nisu smjeli voziti poslije ponoći iako nisu ništa skrivili... dođe to njima tako ponekad da uzmu koju kunu pa onda ukinu zakon..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2011. 6:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

E Bubalo, ne valja ti ovaj zakon.
Tko će kazniti klošare pred trgovinom što svaki dan piju i pišaju po kućama i autima u blizini
Nitko! Jer će se oni svađat sa policijom, a s takvima im se ne da zaj... na kraju krajeva, takvi su i spremni ići u zatvor..
Zato je lakše uzet lovu od studenata... samo koji student će te pogurati s tom tisućom...... bumo vidli.....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2011. 8:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znate srat a ne znate čitat. Ne radi se o zakonu (koji po propisanoj proceduri donosi ZAKONOdavno tijelo), nego o odluci o komunalnom redu. Link sam stavio gore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
visa
Offline
Ukupno postova: 41
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2011. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala hrvatskoj policiji što kažnjava državljanine drugih država (koji neznaju naše zakone a kamoli komunalni red)

čovjek dođe iz druge države kod nas nakon 20 godina
drži svoje pivo na klupici i opale mu kaznu i strpaju ga u pritvor
istovremeno dok su pisali te odurne kazne murjak je žicao cigaru, jako pohvalno

sramota ! mogli su ga barem opomenut ili reć mu da baci pivo il štagod
j*** vas komunalni red dao Bog da i vas uhvatio koji ste ga donjeli

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 06.04.2011. 10:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Znate srat a ne znate čitat. Ne radi se o zakonu (koji po propisanoj proceduri donosi ZAKONOdavno tijelo), nego o odluci o komunalnom redu. Link sam stavio gore.


de smiri se, isti klinac je i nemoj se hvatat za riječ, neću sigurno pisat po odluci komunalnog reda nego zakon..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2011. 13:53 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la: ›
tom-2 je napisao/la (Pogledaj post): › da li mi netko tko je upucen u ovo moze odgovoriti an neka pitanja...cugam vani,vidim da dolazi murija spremim cugu u torbu...da li imaju pravu pregledavat moju torbu...ili da cugam u kaficu i sjednem vani s nekom ekipom koja cuga i meni naplate kaznu...odakle njima dokazi da sam ja pio vani...?


Ukoliko je cuga u torbi, oni ti bez naloga ne mogu pretresti torbu, naravno ukoliko se zainate mogli bi zbog osnovanje sumnje ishodit nalog i za pretres ali to je sad vec " šta bi bilo, kad bi bilo"...ali vjerovatnije je da ces dobit dreger da piriš

Dovla vidim da se "kužiš", a ja bih malo udavio sa pitanjima, ŠTO AKO se desi kako je tom-2 napisao, on će napiriti sigurno nešto. Dali će se na sudu dokazivati tko je gdje pio? I pretpostavljam da će na sudu to završiti sa opomenom...
A što se tiče pregledavanja bez naloga... Uvjerio sam se da policiji taj papirić baš nešto i ne znači puno kada se zainate,. ali to je sasvim druga storija Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: