Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ugostitelji od ovog zakona sigurno nece imati nikakve koristi. Cisto sumnjam da ce se ekipa iz parkova preselit u birtije. Cugat ce se kod nekog kuci. A ovaj zakon je donesen zbog vandalizma odredjenih persona. Dakle zahvalite njima, nemojte krivit policiju.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba policiju krivit jer nikad ne rade reda u tvrđi...hrpa ljudi cuga isšred bastiona i radi sranja nikad nisu tam oradili reda...jos dok je vega radila stalno je bilo sranja nikad nisu isli tamo napraviti reda nek su nas zajebavali na pampasu gdje nema nigdje nikog i gdje nije bila nista nikad pokidano...

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2011. 16:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A šta ako piješ u onim škaniclama ko u Jameriki i filmovima?

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tranquilize
Offline
Ukupno postova: 548
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 16:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dovla Šex je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › tragikomicno, forsiraju te kazne a par metara dalje svi locu na terasama kafica, isti alkohol samo sto je u kaficu nekoliko puta skuplji, kakvog to smisla ima ? sve vise i vise licimo na policijsku, mozemo reci i fasisticku drzavu


Pa i nije bas to tako kako ti vidiš...jer ugostitelji placaju nemete gradu da bi mogli imati terase, također plačaju i porez na potrošnju alkoholnih, bezalkoholnih pića, piva i vina. Obveza obračuna poreza na potrošnju proizlazi iz Zakona o financiranju jedinica lokalne uprave i samouprave.


i kakve to veze ima sa icim ? krajnjem potrosacu sve to neigra nikakvu ulogu, hoces popiti pivo sa drustvom u trgovini ti je recimo 7 kuna u kaficu 14 kuna, to je jedino bitno...

a ovo generaliziranje da svi koji popiju automatski idu do krajnjih granica pa neznaju za sebe, razbijaju, ruse... itd bljuje mi se od toga Idea

smjesno je uopce i govoriti o nekom problemu sa mladima u osijeku, nismo toliko veliki grad, postoji nekoliko zarisnih tocaka (moze ih se na prste nabrojati) gdje se skuplja balavurdija koja radi probleme i policija bi to bez problema mogla rjesiti, al umjesto toga puno je produktivnije da recimo njih 5-6 svakog vikenda spava u marici pored big bena itd Laughing
jedini cilj ovoga je sirotinji izvuci jos nesto para iz dzepa, posto u velike nesmiju dirati... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
komentator031
Offline
Ukupno postova: 76
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni nije lijepo vidjeti ispijanje piva iz dvoguze na klupi u parku. Nek sjede u svom dvorištu i piju. Imamo pozitivan propis na korist većine, samo ga treba provesti. Ti koji piju sliku i poruku da je to ok šalju i drugima, ali to nije ok. Park je javno dobro i neke norme uljudnog ponašanja na javnom mjestu trebaju svi imati.
Policija treba tome stati na kraj.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djiga
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 17:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da a sad kad dođe fino ljeto ne smiješ na promenadu sjest i popit limenku piva vidit čemo za 1. maj jel i onda misle kažnjavat i kak će to sve ić a na mjestu kažnjenih bi se žalio na sudu pa nek dokažu da su pili

nek kažnjavaju vandale ali za to je potrebno više truda a svi znamo da im se neda

trebalo bi vidjeti kolko je to ustavno jer svi stanovnici RH ustavom imaju zagarantirana ista prava znači nebi smjelo bit da netko u vinkovcima smije nešto što mi u osijeku nesmijemo

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 17:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tranquilize je napisao/la: ›

a ovo generaliziranje da svi koji popiju automatski idu do krajnjih granica pa neznaju za sebe, razbijaju, ruse... itd bljuje mi se od toga Idea

smjesno je uopce i govoriti o nekom problemu sa mladima u osijeku, nismo toliko veliki grad, postoji nekoliko zarisnih tocaka (moze ih se na prste nabrojati) gdje se skuplja balavurdija koja radi probleme i policija bi to bez problema mogla rjesiti, al umjesto toga puno je produktivnije da recimo njih 5-6 svakog vikenda spava u marici pored big bena itd Laughing
jedini cilj ovoga je sirotinji izvuci jos nesto para iz dzepa, posto u velike nesmiju dirati... Rolling Eyes

Pa dobro jer ti nisi čitao vijesti eto recimo u samo zadnjih godinu dana. Koliko je vandalizma bilo? Još jednom, to trebaš zahvalit tim ljudima, a ne krivit policiju i zakon. Jer i nama treba slučaj Luka Ritz da se shvate neke stvari!?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom na kolicinu pijane balavurdije ovakve akcije treba provoditi svakodnevno, a ne samo vikendom

cak što više s obzirom na sve vecu pojavu bahatosti, nekulturu, dvljaštvo te nadasve sveopci kretenizam među balavurdijom....treba im ograniciti i kretanje

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rockeros
Offline
Avatar

Ukupno postova: 661
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 17:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ok mlađe od 18,al to prvenstveno treba inspekcije da riješe po trgovinama i birtijama da se ne prodaje alkohol maloljetnicima...al ko je ikad i u jednoj birtiji vidio da konobar pita klinca za osobnu??

_________________
crk'o nam Marshall-mislim na pojačalo
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 17:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije toliko policija sad kriva u ovom slucaju, nego vlast grada osijeka koja je donijela takav zakon. zato dragi osjecani i osjecanke ili nastavite glasat za stranku osudjenog ratnog zlocinca ili jednostavno opet nemojte otici glasati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
...exblonde...
Offline
Ukupno postova: 1
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 17:57 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...kao jedna od onih koji su dobili kaznu, zanima me na temelju čega su neki samo dobili usmenu opomenu, a drugi kaznu od 1000 kuna?? mislim, 1000 kuna, pa nisam prošla kroz crveno svjetlo na semaforu Question mislim da to zanima sve one koji su dobili kazne... i da, nitko nas nije pitao da li smo uopće pili, nego nam je samo napisana kazna za apsolutno ništa... ne kažem da alkoholizam nije problem, ali kazniti one koji ne rade ništa nego pričaju i malo pijuckaju usput je totalno besmisleno... neki se ljudi ipak znaju kontrolirat, ne piju svi pa kasnije uništavaju gradsku imovinu... mislim, našli su zarađivat na studentima, super onak Evil or Very Mad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mrky007
Offline
Ukupno postova: 490
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 05.04.2011. 18:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

banderaš je napisao/la: ›
nije toliko policija sad kriva u ovom slucaju, nego vlast grada osijeka koja je donijela takav zakon. zato dragi osjecani i osjecanke ili nastavite glasat za stranku osudjenog ratnog zlocinca ili jednostavno opet nemojte otici glasati...


A kao neki novi koji bi došli će to ukinuti.
Svaka čast ovima na hrabrosti da ovo uvedu.
Ovo im samo može biti plus kod velikog broja normalnih ljudi.
Mladi nedoprcani wanabee pijanci i hooligani će odrast i shvatit da pijančenje i uništavanje nije cool

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="tranquilize";p="356924"]
Dovla Šex je napisao/la (Pogledaj post): ›
tranquilize je napisao/la (Pogledaj post): › tragikomicno, forsiraju te kazne a par metara dalje svi locu na terasama kafica, isti alkohol samo sto je u kaficu nekoliko puta skuplji, kakvog to smisla ima ? sve vise i vise licimo na policijsku, mozemo reci i fasisticku drzavu


Pa i nije bas to tako kako ti vidiš...jer ugostitelji placaju nemete gradu da bi mogli imati terase, također plačaju i porez na potrošnju alkoholnih, bezalkoholnih pića, piva i vina. Obveza obračuna poreza na potrošnju proizlazi iz Zakona o financiranju jedinica lokalne uprave i samouprave.


i kakve to veze ima sa icim ? krajnjem potrosacu sve to neigra nikakvu ulogu, hoces popiti pivo sa drustvom u trgovini ti je recimo 7 kuna u kaficu 14 kuna, to je jedino bitno...

ima veze s tim da ako piješ alkohol u birtiji, puniš i gradski proracun a kad kupiš cugu u trgovini i pijes u parku onda punis samo drzavni proracun od kojeg smo mi u Slavoniji zadnjih 20-ak godina jako malo imali koristi Very Happy
Prema tome, uz preventivno sprecavanje uništavanja gradske imovine i narusavanja javnog reda i mira, ovo je jos jedan nacin da gradska vlast napuni svoj proracun. Nije da bas podrzavam visinu tih kazni ali smatram da se svakako treba uvesti nekog reda, jer stvarno je žalosno gledat kako se maloljetnici opijaju iz dana u dan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fifa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 243
Lokacija: Osijek/Zagreb
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.04.2011. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene samo zanima na temelju cega gradska vlast moze donjeti takav "proglas". Mislim to nije zakon, jer oni ne mogu donositi zakone, a opet kako policija moze kaznjavati na temelju proglasa....nisam jedan od kaznjenih, ali sam jedan koji voli sjest ponekad na klupicu i popit pivo...pa me zanima koliko je to legalno i moguce?!?

_________________
The Todd accepts all applicants, regardless of age and disability. Cool
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 05.04.2011. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i ja se u potpunosti slazem da treba zaustaviti i kaznjavati huliganstvo i unistavanje javne imovine itd. ali ovaj zakon je jako besmislen, to mogu povuc paralelu kao da te policija kazni za prebrzu voznju jer tvoj auto moze ic brze nego sto je dozvoljeno na tom mjestu, ili da te u kuci uhiti jer si pijan a imas vozacku dozvolu pa time i mogucnost da sjednes za volan...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: