Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
castanea sativa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2011. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Znači, ove godine je zabnjane Prvi Maj.

_________________
volim da provociram bolide
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dovla Šex
Offline
Avatar

Ukupno postova: 165
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 06.04.2011. 14:42 
Naslov:  Re: Policija u dva dana kaznila čak 94 pripite mlade osobe
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaper je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dovla Šex je napisao/la: ›
tom-2 je napisao/la (Pogledaj post): › da li mi netko tko je upucen u ovo moze odgovoriti an neka pitanja...cugam vani,vidim da dolazi murija spremim cugu u torbu...da li imaju pravu pregledavat moju torbu...ili da cugam u kaficu i sjednem vani s nekom ekipom koja cuga i meni naplate kaznu...odakle njima dokazi da sam ja pio vani...?


Ukoliko je cuga u torbi, oni ti bez naloga ne mogu pretresti torbu, naravno ukoliko se zainate mogli bi zbog osnovanje sumnje ishodit nalog i za pretres ali to je sad vec " šta bi bilo, kad bi bilo"...ali vjerovatnije je da ces dobit dreger da piriš

Dovla vidim da se "kužiš", a ja bih malo udavio sa pitanjima, ŠTO AKO se desi kako je tom-2 napisao, on će napiriti sigurno nešto. Dali će se na sudu dokazivati tko je gdje pio? I pretpostavljam da će na sudu to završiti sa opomenom...
A što se tiče pregledavanja bez naloga... Uvjerio sam se da policiji taj papirić baš nešto i ne znači puno kada se zainate,. ali to je sasvim druga storija Smile


Pa recimo da se "kuzim" jer mi je to struka...A i da razjasnimo ovo sa dragerom: ukoliko te policija na licu mjesta ne zatekne s cugom (dakle nalazis se u drustvu 10 osoba u parku ispred kojih se nalazi cuga, a tebe izravno ne mogu povezati s tom cugom jer te nisu osobno zatekli s cugom u ruci) onda bi svaki odvjetnik, čak i odvjetnicki vjezbenik to mogao osporiti na sudu u roku 5 min. Druga je stvar, ako si recimo bahat prema policijskim sluzbenicima pa oni u zapisnik navedu da su te promatrali pola sata kako cugas u parku i onda to jos njih trojica potvrde kod prekršajnog suca, onda su ti šanse vec puno, puno manje.
Dakle, moj savjet svima je : biti pristojan, dati podatke policijskim sluzbenicima jer na kraju krajeva, i oni samo rade svoj posao...ukoliko dobijete prekrsajnu prijavu, uzeti komad papira, napisati 2-3 recenice prigovora (tipa: popio sam 2 piva u kaficu preko puta i došao kod ekipe koja je cugala u parku, ja osobno nisam konzumirao alkohoh u parku, tamo sam se eto slucajno zatekao dok sam pozdravljao svoje poznanike, bla bla....također napomeneš da ti je žao zbog cijele te situacije i što su te uopce doveli u taj kontekst da piješ po parkovima itd. itd.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
djiga
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 06.04.2011. 19:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ali meni je urnebesno da se to uopće brani
mislim svakako treba branit balavcima i kažnjavat vandale ali ljudi pa da emoš popit cugu vani pa to postaje nestavrno da se takve stvari počinju braniti
kroz 5 godina nećemo ni pušit smjet po ulicama

ovo ide opasno prema policijskoj državi jer opasni presedani se postavljaju

a još za upućenije pitanje

jel nije bilo priće vino i pivo prehrambeni proizvodi ili jedno od toga neznam pa pitam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wilko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 201
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2011. 7:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

naravno da je preh proizvod, ali samo kad njima to odgovara...

inače, bolje da su svoje policijske snage prerasporedili po nekoliko nocnih tramvaja ili buseva..
dvostruka korist od toga: zaštita vozača i ubiranje kazni pijanim putnicima( većinom maloljetnim)...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2011. 12:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

djiga je napisao/la: ›
ali meni je urnebesno da se to uopće brani
mislim svakako treba branit balavcima i kažnjavat vandale ali ljudi pa da emoš popit cugu vani pa to postaje nestavrno da se takve stvari počinju braniti
kroz 5 godina nećemo ni pušit smjet po ulicama

ovo ide opasno prema policijskoj državi jer opasni presedani se postavljaju

a još za upućenije pitanje

jel nije bilo priće vino i pivo prehrambeni proizvodi ili jedno od toga neznam pa pitam

Bavarska je policijska država. I mogu ti reći da je njima super.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 14:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Super je policajcima i penzionerima, a da ne govorim o njihovom standardu gdje se može pit u kafićima pa ni nema potrebe za klupicama, sve u svemu ovo je smiješan zakon kako sa ljudske strane tako i sa pravne.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Imagio
Offline
Ukupno postova: 159
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.04.2011. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Dovla.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 07.04.2011. 17:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

boban_os je napisao/la: ›
Super je policajcima i penzionerima, a da ne govorim o njihovom standardu gdje se može pit u kafićima pa ni nema potrebe za klupicama, sve u svemu ovo je smiješan zakon kako sa ljudske strane tako i sa pravne.

Ma ne mislim na cuganje po klupicama. Vec na red i kulturu. Nema vandalizma jer su kazne visoke. Doveli su red sve.

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
boban_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 95
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 07.04.2011. 17:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma to je istina, oni su kultura za nas, ali mislim da je to drugi par opanaka, mi se uvijek mjerimo sa njemcima norvežanima i ostalim takvim narodima kad je u pitanju red i kultura samo mi nemamo uvjete takve, da ja radim za 10000kn umjesto za 3500 vjerujem da bi sjedio u kafiću, to je moja poanta

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: