Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Leti iz grada svatko tko glumi javni prijevoz

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 22:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › placa oziljak kartu od 10kn i platit cemo to svi zajedno do 2023 Wink


2024. Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
burex
Offline
Ukupno postova: 149
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 08.12.2010. 22:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cijena karte u busu je 10 kn, ako imaš butru koju nadopunjavaš onda je cijena vožnje 8 kn (ali ljudi radije vole kupiti ovu po 10 kn, neznam zašto)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

burex je napisao/la: ›
cijena karte u busu je 10 kn, ako imaš butru koju nadopunjavaš onda je cijena vožnje 8 kn (ali ljudi radije vole kupiti ovu po 10 kn, neznam zašto)


biti cu slobodan zakljuciti i reci da su ljudi svjesni sta je đapić napravio i pomazu Bubalu i mediću da izvedu Osijek iz govana i namjerno daju 10kn Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 22:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): ›
burex je napisao/la: ›
cijena karte u busu je 10 kn, ako imaš butru koju nadopunjavaš onda je cijena vožnje 8 kn (ali ljudi radije vole kupiti ovu po 10 kn, neznam zašto)


biti cu slobodan zakljuciti i reci da su ljudi svjesni sta je đapić napravio i pomazu Bubalu i mediću da izvedu Osijek iz govana i namjerno daju 10kn Wink


osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.12.2010. 22:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Je ukinut će koncesiju Cameu kao što je ukinuo i Elektromodulu... Pa tko još normalan vjeruje išta što taj kaže?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 22:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma trebao si pročitati tekst pa bi vidio da Cameo neće to raditi pa onda nema ni potreba ukinut im koncesiju Wink
ovako kad po defaultu odma napadas topic gdje se spominje Bubalo ispadas Smile

p.s. idem se sad tusirat i brijat pa ti malo kasnije odgovorim sad kad opet nesto napises za elektromodul Wink

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 08.12.2010. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slobodno evo objasni mi koje je objašnjenje što im se nije ukinula koncesija iako se prjetilo i Bogom i vragom ali koncesija se oduzima Very Happy - a kad ono opet prevare nas Very Happy. Isto i sa Cameom - puna usta riječi a ništ pametno ne izlazi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 08.12.2010. 23:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ma evo treba malo pogeldati neke stariej topice :

http://www.osijek031.com/osijek.php?topic_id=16315

i odna vidiš kolko se treba platiti za penala za razvrgavanje koncesije( mislim oko 10 mil kn)..to je bilo dakle kraj 2008. i OSijek je imao najdeblji proračun koji se trosio za razne ZOO hotele, pruge bez kraja, nathodnike kakvih nema Berlinski Hauptbahnof...
Onda je dosla recesijska godina, proracun pao i jos se dio od ove gdoine vracao za proslo trosenje..Kraj koncesiej se priblizava a koncesija je povecana.

uz to dobiejs i BONUS izjavu tvog šefa i počasnog predsjednika :

Đapić: Ne trebamo dodatni trošak
- Mislim da je nerealno očeki-vati prekid koncesije i držim da nam u vrijeme krize i kresanja proračuna nije potreban doda-tan trošak za penale od 10-ak milijuna kuna. Mi ćemo tražiti reviziju te studije kako bi se utvrdili svi parametri, no ja držim da gradska tvrtka ne bi ostvarivala ni približno takve rezultate kao što ih ostvaruje privatnik. Možemo razgovarati o tome da se poveća iznos koncesijske naknade, no nisam siguran da je raskid ugovora dobar put, kaže Anto Đapić.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2010. 0:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Haloooo dobro jutro Very Happy - pa svaki normalan čovjek je to tvrdio Very Happy- jedino su budaletine iz sadašnje gradske vlasti tvrdile drugačije Very Happy - ali lijepo je vidjeti napokon priznanje HDSSB-ovca da sadašnja gradska vlast nije sposobna ocjeniti što valja i što se može a što ne i da su napokon poslušali riječi nekoga tko očigledno zna što i kako treba Very Happy - svaka čast, za ovo priznanje je trebalo hrabrosti, pogotovo 4 dana pred izbore. Tako kratko vrijeme ped izbore priznati da su tvoji nesposobni zaista zahtjeva popriličnu dozu odvažnosti i hrabrosti Very Happy
Nadam se da će sada uslijediti i objašnjenje i za onih obećanih 4090 novih radnih mjesta i za OPG Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2010. 0:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hahaha pa ti ne čitaš sa razmujevanjem. to se uči u osnovnoj školi ali kao što nek ivaši prepisuju magisterij mozda neki prepisuju u osvnovnoj. evo ja nisam pazio kad je č a kad ć pa pišem c.

AL najajče je što se ti ložiš što jedan hdssbovac na forumu piše i t obi te možda iščupalo na izborima ako uspiješ napravit xcreenshoot i objavit sutra ovo pa nek i babe koje nemaju net vide da je centruon citirao đapića koji nije htio raskid ugovara kad se imalo noavaca za isplatiti ga.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2010. 0:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad smo kod Elektromodula postavlja se pitanje tko je potpisivao te nepovoljne ugovore za grad Osijek... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2010. 0:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osječanin je napisao/la: ›
kad smo kod Elektromodula postavlja se pitanje tko je potpisivao te nepovoljne ugovore za grad Osijek...


http://www.elektromodul.hr/kategorija/87-koncesijski%20ugovor

Kramarić

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 09.12.2010. 0:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u prijevodu ovo je mafijaški grad i mi ćemo odlučivati koliko ćemo krasti i otimati novaca od ljudi i ako dođe neka tvrtka koja hoće napraviti bolji posao od nas,ugodniji posao za manje novaca mi ćemo ih izbaciti iz grada i zatvoriti jel mi netrpimo konkurenciju jel smo mafijaški grad i možemo raditi šta hoćemo.....

ista stvar da netko pokuša otvoriti novu elektranu ili novi vodovod ili tako nešto..odmah izbacivanje iz grada i prijetnja ubojstvima i neznam ti šta...

nemožeš uspijeti u os jkad nam grad mafijaši vode :\

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.12.2010. 0:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

centurion je napisao/la (Pogledaj post): › hahaha pa ti ne čitaš sa razmujevanjem. to se uči u osnovnoj školi ali kao što nek ivaši prepisuju magisterij mozda neki prepisuju u osvnovnoj. evo ja nisam pazio kad je č a kad ć pa pišem c.

AL najajče je što se ti ložiš što jedan hdssbovac na forumu piše i t obi te možda iščupalo na izborima ako uspiješ napravit xcreenshoot i objavit sutra ovo pa nek i babe koje nemaju net vide da je centruon citirao đapića koji nije htio raskid ugovara kad se imalo noavaca za isplatiti ga.


Rado bih ti odgovorio na ovo ali ne razumijem ovo razmujevanjem Very Happy
no kako god drago mi je da si napokon priznao i da si hdssb-ovac. Do sada si samo vikao da si simpatizer Very Happy očigledno je mjesto broj 8 učinilo svoje Very Happy - kako god bilo, tj bilo novaca ili ne, kad je loša odluka onda je loša odluka - ne važno ima li se novaca za plaćanje penala ili ne Very Happy A to što ova gradska vlast nije sposobna naći novac za Osijek je sasvim druga priča. Tu je stvar činjenice da je njima dobro i da ih nije ni najmanje briga što su Osijek i našu županiju bacili u kompletnu izolaciju.
Ono što je važno da je jedino TVOJ dogradonačelnik gotovo sa pjenom na ustima prijetio svime i svačima pa i izlascima iz vlasti ako se ta koncesija ne ukine a kad ono na kraju... ćorak Very Happy - a dobro ne može ni muda čovijek imati stalno Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.12.2010. 0:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa sad sam ti napisao da je onda bilo viška novca koji su PREVIŠE ulupani u zoo hotel, prugu, nathodnik .. a da se išlo npr u javnu nabavu imali bi tada bez problema 10ak mil kn i platili bi penale koncesionaru.
sad ne znam odakle bi ti uzeo iz ovogodisnjeg proracuna kad se i iz ovog proracuna figurativno placalo što se pojelo u đapićevoj vlasti ( eto može čak i doslovno - kobasice).

p.s. opet mješaš internetski forum i privatnost. Ovo je zajebancija, šega, šaljenje, nabijanje postova i posjeta..da sam htio biti ozbiljan stavio bi svoej ime kao nick Wink opusti se Wink i tako cemo koalirat za koju godinu pa ces ici u drinovce na bazen samnom a Felta necemo zvati

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: