Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Novi sustav plaća: Vrijednima 10 posto više, lijenima 10 % manje

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2010. 15:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@ds...ovo što si napisala nema vaze s vezom!!! Busevi su itekako usklađeni, samo...zar nije čudno da od svih vozača, samo 2 rade takva sr*nja i da su bezobrazni?? A one koji su fer i ok, zašto ne bih pohvalila? A oni koji su bili ljubazni, nisu ljubazni samo prema meni, već prema svima! A oni koji kasne, zagorčavaju ljudima život, NE rade profesionalno svoj posao...i nema tu govora o gubitku vozačke i sl., već o tome koliko si pojedinci dopuštaju i što rade! Ali kao što sam već rekla, ne znate dok sami na svojoj koži ne osjetite! A takav bezobrazluk i idiotizam nikome ne bih poželjela da osjeti na svojoj koži!!

I da...dotični su takvi debili da ne žele ljudima uopće otvoriti vrata na stanici, a kamo li da vide nekog na semaforu1 A najjadnije je bilo ono neki dan kad je vidio dečka da je točno ispred busa, na sredini...2 m od njega i da je tad krenuo i toliko se potrudio da ga zaobiđe...stvarno jadno i ružno od njega! A vani mećava...a i da je ljeto, prebezobrazno je to što je napravio...i to NA STANICI, a ne ne znam ti ja gdje!! I prometnik je to vidio...i vozač koji je bus pogodio da stane, ali je ovaj takav panj da mu ništa ne vrijedi!!

A koliko znam, stanice su zakonski mjesto za zaustavljanje autobusa, zar ne? Tako da ti ne drži vodu ona teza...

ds";p= je napisao/la: › Iz ovog što pišete u svojim postovima, ispada da bi vozači trebali stati na svakom mjestu, a ne na mjestima koja su zakonom odrađena za zaustavljanje.


...jer je to bilo NA STANICI!! A i @Someone je napisao isto kako se pojedini vozači bezobrazno ponašaju...pustio putnike koji su bili na stanici - u bus...zatvorio vrata, a još uvijek je stajao na STANICI i nije te dečke htio pustiti u bus, a stajao je još uvijek na STANICI!! I što je to onda? Uslužnost...ljubaznost?? Ne, to se zove debilizam i bezobrazluk!!

Pozdrav!

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.03.2010. 0:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad smo već kod pritužbi...imam pritužbu na jedan bus...a ne na vozača Smile ...zanima me nešto...čisto informativno...bus koji vozi na relaciji jug2 - bolnica je onaj stari (mislim i najstariji u voznom parku gpp-a, onaj s 2 vrata) ...i sad ne znam...jel se meni čini ili taj bus ne može prebaciti u 3.brzinu...jer kolko čujem po zvuku prebaci iz prve u drugu i dalje ne ide...i tako već neko vrijeme...pa me samo zanima jel taj bus pokvaren ili ima 2 brzine bus? Smile Smile...mislim, ne smeta mi...al pitam ovak iz radoznalosti...čudno mi kad bus vozi u drugoj na 5-6 000 okretaja (kolko već ima bus) i cijelim putem tutnji ko da se vozim u onom avionu što praši komarce... Smile

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 13.03.2010. 0:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Bojo...eo linka na forum GPP-a, pa im postavi to pitanje...samo, izgleda da ćeš se načekati za odgovor. Smile

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.03.2010. 3:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bojo je napisao/la (Pogledaj post): › kad smo već kod pritužbi...imam pritužbu na jedan bus...a ne na vozača Smile ...zanima me nešto...čisto informativno...bus koji vozi na relaciji jug2 - bolnica je onaj stari (mislim i najstariji u voznom parku gpp-a, onaj s 2 vrata) ...i sad ne znam...jel se meni čini ili taj bus ne može prebaciti u 3.brzinu...jer kolko čujem po zvuku prebaci iz prve u drugu i dalje ne ide...i tako već neko vrijeme...pa me samo zanima jel taj bus pokvaren ili ima 2 brzine bus? Smile Smile...mislim, ne smeta mi...al pitam ovak iz radoznalosti...čudno mi kad bus vozi u drugoj na 5-6 000 okretaja (kolko već ima bus) i cijelim putem tutnji ko da se vozim u onom avionu što praši komarce... Smile


taj je najnajnajlosiji ima on vise brzine al je zaglavljen u 2 katastrofa, taj je prije stalno vozio za mačkamamu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: