Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Osijek je čistiji nego gradovi koje sam posjetio

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ajmo svi vidioci bubala nek se jave pa da usporedimo svjedočanstva... ja ga recimo vidijo na dnu šalice za kahvu kad ću srknuh jutrom

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
loreta
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 03.03.2010. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gospodine Bubalo dosta nam je vaših par mjeseci rada,slobodno idite u Drinovce i tamo budite gradonačelnik.
Pustite mlade i sposobne ljude da vladaju gradom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 17:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loreta je napisao/la: ›
Pustite mlade i sposobne ljude da vladaju gradom.


A koji su to, mlada Loreta? I sposobna?

Dosta je više ovakvih parola. Da u Hrvatskoj postoje mladi i sposobni, ne bi na vlasti bili Hdz i otpadnici Hdssb, Hsp, i ostalo.

Inače, koliko god Osijek bio prljav, ili ne bio, upravo fascinira ta odnedavna briga građana za čistoću. Rijetko koja tema osvoji toliko komentara poput ove. Sada i Bubalo zna, ako očiste grad, pobijedit će i na slijedećim izborima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.03.2010. 18:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
loreta je napisao/la: ›
Pustite mlade i sposobne ljude da vladaju gradom.


A koji su to, mlada Loreta? I sposobna?

Dosta je više ovakvih parola. Da u Hrvatskoj postoje mladi i sposobni, ne bi na vlasti bili Hdz i otpadnici Hdssb, Hsp, i ostalo.

Inače, koliko god Osijek bio prljav, ili ne bio, upravo fascinira ta odnedavna briga građana za čistoću. Rijetko koja tema osvoji toliko komentara poput ove. Sada i Bubalo zna, ako očiste grad, pobijedit će i na slijedećim izborima.


kako je netko gore napisao vecina ovdje pise samo da pljuju.
Grad je prljav(ovih dana je malo pociscen) ali kolko se sjecam tako je svake godine u 1 i 2 mjesecu jer svake godine je detaljnije cisnjenje ulica pocinjalo 1.3.
Izborne pobjednike ce odluciti rad ili nerad ovih i opozicije ali izborne pobdjenike saznat cemo za 3g a ne sada. Isto tako,HDSSb vec sada ima toliku bazu glasaca da gadno moraju zabrljati da bi se izgubili izbori u gradu uz ovaku opoziciju!
Ove sitne stvari sto Glas objavi i onda se srede za par dana(cistoca,vinogradska,nathodnik,gpp....) vjerovatno vise donesu glasaca nego sto odnesu!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 03.03.2010. 19:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
Inače, koliko god Osijek bio prljav, ili ne bio, upravo fascinira ta odnedavna briga građana za čistoću. Rijetko koja tema osvoji toliko komentara poput ove. Sada i Bubalo zna, ako očiste grad, pobijedit će i na slijedećim izborima.


nisi u pravu.

procesljaj malo starije postove i vidjet ces da vecina nas nije imala milosti ni prema djapicu ni prema dolezalu.

zestoke rasprave su se vodile i o macuhicama, zoo hotelu i o onoj stazi za nordijsko hodanje ... a da ne spominjem pljuvacinu i oplakivanje svakog drveta koje su ubili.

a sto se bubala i ciscenja grada ... u pravu si. grad, gradonacelnik i njegova svita uglavnom vodi komunalnu politiku, tako da cist grad, zelen grad 80% garantira pobjedu na izborima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
arsen1
Offline
Ukupno postova: 77
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.03.2010. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la: ›
Istina je sve što je Bubalo rekao. Evo baš sam ga maloprije vidio kako ga vozaju u svom novom Passatu od četvrt milijuna kuna. I Passat se blista da nemoš ni gledat u njega. Dakle Razz Razz

Ej nemojte nasjedati na četvrt milijuna kuna za passata. Plaćen je oko 400 tisuća, odnosno 250 tisuća plus stari auto pod račun.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2010. 9:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
zestoke rasprave su se vodile i o macuhicama,


... ja živi svjedok! Tad maćuhice bijahu glavni problem, a sad kad je prljavština prekrila grad umjesto bilo kakvog cvijeća - shvatilo se da te nesretne maćuhice ne mogu same od sebe nastati, nego ih se prvo mora nabaviti, posaditi, okopavati, pljeviti, zaljevati... Dakle, prva lekcija: komunalni standard se ne podrazumijeva sam po sebi nego se mora brinuti o njemu i podizati ga. Sad gledamo kako se urušava i nazaduje. Za manje od godine dana.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
vlale
Offline
Avatar

Ukupno postova: 392
Lokacija: os
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.03.2010. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hmmm...ja stvarno ne znam u kojem ja to gradu živim...
uspoređujući ovu i prošlu godinu, ne vidim razliku u čistoći...jednako imam otpalog lišća kao i prošle godine na parkingu ispred zgrade, nisam primjetila razliku u koševima za smeće (i dalje ih nema)...
jedinu razliku koju sam primjetila u odnosu na prošlu (i prošle) godine je to što nam je ralica ove godine prošla kroz ulicu i počistila snijeg...
eto...možda ja dobro ne vidim, ali po meni, kako bi stari ljudi rekli, ista meta isto odstojanje...

_________________
I've got plenty of common sense!
I just choose to ignore it.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Angelium
Offline
Avatar

Ukupno postova: 874
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 04.03.2010. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jbga ja ne vidim. Prijašnjih godina mi je prošla ralica ulicom (istina možda dva put u sezoni ali je prošla Very Happy) ove sezone nula... A od Unikoma sam dvije ulice dalje pa ne mogu pričati da smo daleko ili da je uska ulica kad je ulica dovoljno široka. No prijašnjih godina sam vidio i da idu komunalci i dijele kazne, sada nisam vidio ni jednog, možda se eto potrefilo da ih nisam vidio a bilo ih je. Al onda opet ni mjesni odbori unutat gradske četvrti nisu počistili niti snijeg niti led ispred zgrada, pa što je onda za očekivati?

A da je prljav grad je. I to puno više nego prijašnjih godina. Prije je išao Unikom i sa onim traktoriziranim kosilicama kosio travu gdje su napuštene ili srušene kuće. Proljeće dolazi vidjet ćemo da li će i to odraditi, ili će i to ostati samo lijepo sjećanje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Brick Top
Offline
Avatar

Ukupno postova: 708
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.03.2010. 14:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Angelium je napisao/la (Pogledaj post): › Jbga ja ne vidim. Prijašnjih godina mi je prošla ralica ulicom (istina možda dva put u sezoni ali je prošla Very Happy) ove sezone nula... A od Unikoma sam dvije ulice dalje pa ne mogu pričati da smo daleko ili da je uska ulica kad je ulica dovoljno široka. No prijašnjih godina sam vidio i da idu komunalci i dijele kazne, sada nisam vidio ni jednog, možda se eto potrefilo da ih nisam vidio a bilo ih je. Al onda opet ni mjesni odbori unutat gradske četvrti nisu počistili niti snijeg niti led ispred zgrada, pa što je onda za očekivati?

A da je prljav grad je. I to puno više nego prijašnjih godina. Prije je išao Unikom i sa onim traktoriziranim kosilicama kosio travu gdje su napuštene ili srušene kuće. Proljeće dolazi vidjet ćemo da li će i to odraditi, ili će i to ostati samo lijepo sjećanje.


I treba vidjeti hoće li redovito čistiti Ilirsku ulicu Very Happy (kao prijašnjih godina jel).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: