Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Bubalo: Osijek je čistiji nego gradovi koje sam posjetio

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Nandino
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5431
Lokacija: redakcija portala Osijek031.com
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 18:00 
Naslov:  Bubalo: Osijek je čistiji nego gradovi koje sam posjetio
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Serija tekstova u proteklih desetak dana u "Glasu "Slavonije" o blatu i smeću na ulicama Osijeka, zasnovanih na realnom stanju i reakcijama brojnih građana, izazvala je nezadovoljstvo kod čelnika grada Osijeka i komunalnog poduzeća Unikom. Direktor Unikoma Tomislav Glavaš tako nas je kontaktirao u subotu, posebice pogođen tekstom "Prljavi stari grad" u rubrici "Negativac tjedna" u subotnjem prilogu "Magazin". Ogorčeno je ustvrdio da navodi o prljavom gradu nisu istina, najavljujući prekid suradnje s Glasom. Stav suprotan komentarima brojnih čitatelja na forumima, koji također tvrde da je grad prljaviji nego prije, iznio je jučer i gradonačelnik Krešimir Bubalo.

- Kažete da vas je kontaktiralo najmanje dvadeset građana koji tvrde da je grad prljaviji nego prije? Mene je nazvalo barem stotinu građana koji tvrde da je čistiji! U subotu prijepodne provezao sam se Osijekom i utvrdio da radnici Unikoma i te kako čiste ulice. Ulice, ceste i rubnjaci očišćeni su od blata i smeća bar mjesec dana prije nego što se to radilo proteklih godina. U proteklih desetak dana posjetio sam nekoliko gradova-prijatelja Osijeka, poput Tuzle i Budimpešte, i vjerujte, Osijek je čistiji od svih njih, tvrdi Bubalo.

Tekst: T.Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Goran Flauder/foto-arhiv 031



Pročitajte i...
[26.02.2010.] Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!

_________________
Fight
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citat: ›
- Kažete da vas je kontaktiralo najmanje dvadeset građana koji tvrde da je grad prljaviji nego prije? Mene je nazvalo barem stotinu građana koji tvrde da je čistiji!

kakav primitivac, ide se tako prepucavati! btw, i ja bih isto pohvalio čistoću, na koji ga to broj mogu nazvatI?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svinjica
Offline
Ukupno postova: 33
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 18:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A od gradova koje cesto posjecuje nije naveo Drinovce.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
jerko
Offline
Ukupno postova: 61
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 18:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čistiji je toliko koliko je i on bolji gradonačelnik od drugih...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 18:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

građani kažu da je prljav, direktor unikoma uvrijeđeno kaže da nije. e je! e nije! e je! e, nije...

i sad on prekida suradnju sa glasom. odlično! imat će više vremena organizirati čišćenje grada kako treba.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kenedi
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 19:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kakva jadna izlika prestrašno. Možda ne bi to rekao da je zaista prošetao i vlastitim gradom, a osobito Sjenjakom....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pandora
Offline
Avatar

Ukupno postova: 61
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 19:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Park u dolini Vijenca Ivana Meštrovića, tamo nam djeca idu u vrtić, taj park je najprljaviji u gradu. Do nedavno dok je bilo snijega, cijela staza od tramvajske do gore je bila prekrivena snijegom i ledom... a tamo najviše prolaze djeca koja idu u vrtić... svakodnedno tamo prolazim i znam da niti jednom ove zime ta staza nije bila očiščena... a da ne govorim o količini smeča kada nema snijega na istoj toj ruti... znam da se nekoliko roditelja već žalilo na isti problem, ali oćito je više poziva bilo sa pohvalom na Unikom Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.03.2010. 20:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bit ce da smo svi mi ludi.

ili samo pakosni sto nam on toliko toga pruza, trsi se, gradi bazene, gradski vrt, parkove, sportske dvorane, sadi macuhice, cisti, pere, kuha, pegla ... a mi takva nezahvalna gamad samo grintamo i prigovaramo.

eto gradonacelnice ... sad sam se posramio.

i koliko god sam se u svakom postu prijasnjih godina sprdao sa dolezalom i njegovom potrebom da na svakoj zelenoj povrsini stavi gredicu macuhica, bjesnio radi rezanja drvoreda ... nisam ni u snu vjerovao da cu se sada sa sjetom sjecati urednog i cistog grada.

ps
gradonacelnice ... onih 100 poltrona i poguznih muha koji na svaku vasu ideju ustaju i euforicno pljescu ... nisu reprezentativni primjerak gradjana ovog grada !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vic.Mackey
Offline
Ukupno postova: 640
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 20:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

izjava pokazuje koliko je inteligentan

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PreacheR
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1076
Lokacija: Osijek, JUG II
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.03.2010. 22:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Moram priznati da me iznenadila činjenica da se Glas drznuo nešto kritički napisati o bilo kome tko se preziva Glavaš. Vrijeme će pokazati da li to drinovački Corleone polako gubi apsolutnu kontrolu nad svojim partijskim glasilom ili je to bio samo izolirani slučaj? Inače, Glas za vrijeme Glavaša je bio neovisan otprilike kao i 'Moskovskaya Pravda' za vrijeme Hruščova ili pak pekinški 'People's Daily' za vrijeme Mao Zedonga i Deng Xiaopinga. Parafrazirat ću onu Zečićevu uspješnicu pa ću reći - Ima li nade za Glas?
Što se tiče Bubimirovih nebuloza, nemam ih snage ni komentirati. Sve je lijepo rečeno u postovima iznad mene, pa ne bih ponavljao...

_________________
Prijete mi noću, u moju sobu krišom uđu. Nađu me budnog gdje slušam otkucaje sata. Priđu mi tiho dok imam kamen 'mjesto srca i lagano sklope prste oko moga vrata.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 22:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

loša retorika jedinog do sad pozitivnog HDSSB-ovca...izgleda postaje borg,

naučijo i on onu famoznu ''resistance is fjutail''

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
barba
Offline
Ukupno postova: 209
Lokacija: svemir
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 22:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zaboravih uvijek sam volio političare, isti su ko i kompovi, svi imaju isti hardver samo ga formatiraš i upaciš svoj softver i šljaka ko da ga je uvjek imao Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kinemat2
Offline
Ukupno postova: 281
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.03.2010. 22:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: ›
građani kažu da je prljav, direktor unikoma uvrijeđeno kaže da nije. e je! e nije! e je! e, nije...

i sad on prekida suradnju sa glasom. odlično! imat će više vremena organizirati čišćenje grada kako treba.


Bravo Bravo

A koliko ono bijase zaposlenih??? ;-)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vrtlarica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.03.2010. 23:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
U proteklih desetak dana posjetio sam nekoliko gradova-prijatelja Osijeka, poput Tuzle i Budimpešte, i vjerujte, Osijek je čistiji od svih njih[/i], tvrdi Bubalo.

Tekst: T.Levak/Glas-Slavonije.hr
Foto: Goran Flauder/foto-arhiv 031



Pročitajte i...
[26.02.2010.] Građani ogorčeni smećem i blatom, Unikom tvrdi da čisti kao i prije!


Gradonačelnici prijatelji Tuzle i Budimpešte će biti jako sretni ako pročitaju ovaj članak. Kolega ih časti u svojoj domovini nema šta. Prava reklama i podrška od prijatelja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Stella1989
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2929
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.03.2010. 1:16 
Naslov:  Re: Bubalo: Osijek je čistiji nego gradovi koje sam posjetio
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nandino je napisao/la: ›
- Kažete da vas je kontaktiralo najmanje dvadeset građana koji tvrde da je grad prljaviji nego prije? Mene je nazvalo barem stotinu građana koji tvrde da je čistiji!

Koga on tu pokušava praviti ludim? Ne znam da li bi uopće ITKO mogao tvrditi da je grad super čist! I još pogotovo da njega nekih navodnih 100 ljudi zivka i hvale kako je sve savršeno čisto...i to tolika brojka...ma daj..

_________________
Ace Ventura: I'm ready to go in, Coach, just give me a chance. I know there's a lot riding on it, but it's all psychological. Just gotta stay in a positive frame of mind.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: