Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

...jos samo fale thompson, cajke i mozemo bit ponosni na nase dane piva...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jebli vas besplatni koncerti, pa da se i naplaćivalo cenera po danu, ajme kolko bi zaradili a bilo bi isto ljudi kao i kada je besplatno. Meni prvom nebi bilo žao dat najmanje cenera za nešto normalno.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud1986
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

banderaš je napisao/la: ›
...jos samo fale thompson, cajke i mozemo bit ponosni na nase dane piva...

I ti sad pretjerujes, ne mozes i jedno i drugo...moras izabrati Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 16:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrgud1986 je napisao/la: ›
banderaš je napisao/la: ›
...jos samo fale thompson, cajke i mozemo bit ponosni na nase dane piva...

I ti sad pretjerujes, ne mozes i jedno i drugo...moras izabrati Very Happy

Ma odakle ti to, hrpa je primjera po gradu ovom da nemoraš.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la: › Meni prvom nebi bilo žao dat najmanje cenera za nešto normalno.

pa ovo je normalno brate:
07.10.2009. Tamburaški sastav Ravnica
08.10.2009. Tamburaški sastav Šokačka grana
09.10.2009. Tamburaški sastav Slavonia bend
10.10.2009. Tamburaški sastav Sedam Osmina
11.10.2009. Tamburaški sastav Hrvatski sokol

seljačine daju silne pare za neki jutu i dipeš mod što ni na hrvackom ne pjevaju. pravi alfa mužjaci idu na besple tambure, fino pivo, kobase i gostovanje NK Osijeka u Koprivnicu

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
os_os
Offline
Ukupno postova: 21
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Citam postove i ne vjerujem, masovno se tamburice naziva seljackom glazbom i slicnim pogrdnim nazivima, ali su zato rupetine poput Q cluba i slicnih prepune svakog vikenda... Zivio nam urbani stih, mora da su tamo mahom intelektualci sa IQ cigle... Bez daljnjega da bi bilo odlicno kada bi se i ove godine odrzali i ostali koncerti, ali ne treba pljuvati po ovome nego se nadati da ce se nagodinu sve opet vratiti na staro, a vjerujem da ce sator i ove godine biti prepun kao sto je i prosle bio (onaj mali na tamburicama).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud1986
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma daj pa nitko ih ne tjera da idu u na dane piva, ponasaju se kao da preziru tamburicu a da moraju ici!
Steta sto nema i ove godine 2 satora, ali tako vrijedjati ljude kojima nije vise do skakanja na koncertima i nazivati ih seljacima stvarno nema smisla!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

os_os je napisao/la: ›
Citam postove i ne vjerujem, masovno se tamburice naziva seljackom glazbom i slicnim pogrdnim nazivima, ali su zato rupetine poput Q cluba i slicnih prepune svakog vikenda... Zivio nam urbani stih, mora da su tamo mahom intelektualci sa IQ cigle... Bez daljnjega da bi bilo odlicno kada bi se i ove godine odrzali i ostali koncerti, ali ne treba pljuvati po ovome nego se nadati da ce se nagodinu sve opet vratiti na staro, a vjerujem da ce sator i ove godine biti prepun kao sto je i prosle bio (onaj mali na tamburicama).


...a kad bi mi jos neko objasnio koja je razlika izmedju cajki i tamburica, osim instrumenata na kojima se svira, (ako se to i moze nazvat sviranje). a sam si sad usporedio: Q je prepun, sator ce bit prepun, misaoni tekstovi pjesama u Q-u jednako intrigantni kao i u satoru, akordi pjesama prejebeni, skoro ni jazzeri to ne mogu odsvirat, u Q-u ljudi IQ-a cigle, u satoru.... zakljucimo sami....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 16:48 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 






ma neee, šta ste se uzbudili




udri mujo osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud1986
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

banderaš je napisao/la: ›
os_os je napisao/la: ›
Citam postove i ne vjerujem, masovno se tamburice naziva seljackom glazbom i slicnim pogrdnim nazivima, ali su zato rupetine poput Q cluba i slicnih prepune svakog vikenda... Zivio nam urbani stih, mora da su tamo mahom intelektualci sa IQ cigle... Bez daljnjega da bi bilo odlicno kada bi se i ove godine odrzali i ostali koncerti, ali ne treba pljuvati po ovome nego se nadati da ce se nagodinu sve opet vratiti na staro, a vjerujem da ce sator i ove godine biti prepun kao sto je i prosle bio (onaj mali na tamburicama).


...a kad bi mi jos neko objasnio koja je razlika izmedju cajki i tamburica, osim instrumenata na kojima se svira, (ako se to i moze nazvat sviranje). a sam si sad usporedio: Q je prepun, sator ce bit prepun, misaoni tekstovi pjesama u Q-u jednako intrigantni kao i u satoru, akordi pjesama prejebeni, skoro ni jazzeri to ne mogu odsvirat, u Q-u ljudi IQ-a cigle, u satoru.... zakljucimo sami....


Bravo, ovakvi me komentari uvijek nasmiju!!!
Zasto ne bi svi pljuvali po svome!
Jos jednom mogu ti samo reci bravo...jer takve usporedbe praviti...ma e jos jednom BRAVO!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muvifrik je napisao/la: › Problem je u tome što su u novu kampanju utukli 5 milijuna kuna, snimili reklamu koja se obraća većinom mlađoj populaciji, ide se na urbani štih, a onda prirede nešto ovako.
... za jedan drugi segment trzista kojem se obracaju.

Doduse, ne znam je li to plod studije i promisljanja, ili samo refleksna reakcija na neodrzavanje Jeseni uz Osjecko, ali to je vec jedna druga prica.

Citat: › Samo mislim da će biti više onih (mladih) koji neće otići na ovakvu feštu jer im nije zanimljiva.
Mislis da su na koncert Let3 dolazili samo ljubitelji te glazbe? Nije te cudilo sto se sator najvise orio na Eru?

Citat: › Đaba im sva ta kampanja sa ovakvim propustima.
I meni je zao sto nema koncerata kakvi su bili prijasnjih godina, ali za to vjerojatno postoje [novcani] razlozi.

Nisam sudjelovao u toj organizaciji i ne znam gdje se moglo i kako prelomiti, a da se koncerti odrze i ove godine. Ne znam koliko novaca je to sve skupa kostalo organizatore, Pivovaru, ove-one, niti kolika bi cijena dl piva trebala biti da se organizacija pokrije, ili barem ne zaroni zesce. Mozda se mogao placati upad 10kn, ili 50kn uz 5 konzumacija, pa bi se sve pokrilo - nemam pojma.

Znam samo da je i prosle godine sator s tamburasima bio pun, a vjerojatno ce biti pun i ove godine. Pivovara, kao proizvodjac i prodavac piva, bi bila iracionalna kad bi se odrekla tog segmenta trzista.

Dakle, umjesto dva satora, imamo jedan. Da su rock koncerti jeftiniji, vjerujem da bi umjesto tamburasa imali njih.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mrgud1986 je napisao/la: ›
banderaš je napisao/la: ›
os_os je napisao/la: ›
Citam postove i ne vjerujem, masovno se tamburice naziva seljackom glazbom i slicnim pogrdnim nazivima, ali su zato rupetine poput Q cluba i slicnih prepune svakog vikenda... Zivio nam urbani stih, mora da su tamo mahom intelektualci sa IQ cigle... Bez daljnjega da bi bilo odlicno kada bi se i ove godine odrzali i ostali koncerti, ali ne treba pljuvati po ovome nego se nadati da ce se nagodinu sve opet vratiti na staro, a vjerujem da ce sator i ove godine biti prepun kao sto je i prosle bio (onaj mali na tamburicama).


...a kad bi mi jos neko objasnio koja je razlika izmedju cajki i tamburica, osim instrumenata na kojima se svira, (ako se to i moze nazvat sviranje). a sam si sad usporedio: Q je prepun, sator ce bit prepun, misaoni tekstovi pjesama u Q-u jednako intrigantni kao i u satoru, akordi pjesama prejebeni, skoro ni jazzeri to ne mogu odsvirat, u Q-u ljudi IQ-a cigle, u satoru.... zakljucimo sami....


Bravo, ovakvi me komentari uvijek nasmiju!!!
Zasto ne bi svi pljuvali po svome!
Jos jednom mogu ti samo reci bravo...jer takve usporedbe praviti...ma e jos jednom BRAVO!!!


hvala, to sam odprilike htio i dokazati, kvaliteta tamburica je samo u tome zato sto su "nase" a cajke su smece jer su 30km istocnije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
inspektormaska
Offline
Ukupno postova: 343
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 17:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je ovo bezveze nema šanse da budem tamo...
tko voli nek izvoli, žali bože vremena, para...
penzionerska zabava

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 17:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Da su rock koncerti jeftiniji, vjerujem da bi umjesto tamburasa imali njih.


Pivovara zapravo čini vizionarski potez koji bi mogao značajno pomoći tom dijelu glazbene scene, za kojim neki ovdje žale.

Naime, bez besplatnih koncerata možda će oni rijetki organizatori moći naplatiti ulaznicu više, po nešto većoj cijeni. Nije li blesavo truditi se u organizaciji koncerata - a da nekakva bezvezna koncertna agencija već mjesec poslije dana nudi istu stvar besplatno? Siromašna hrvatska mladež, siromašna novcima i duhom, radije sačeka besplatnu verziju, i uštedi si za dva-tri piva više.

Plaćanje ulaznica ima samo dobre efekte. To je filter dosadnih i neatraktivnih, to je filter u dovođenju istih grupa 5 puta godišnje, a ujedno je i filter slučajnih pijanaca u prolazu. S besplatnim događanjima dobili smo par tisuća udruga - najveće zloupotrebljivače javnih novaca - umirovljene muljatore koji za nekakve "projekte" crpe lovu poreznih obveznika.

Dobar kulturni događaj, bilo kojeg tipa, ne mora strepiti za publiku i prodaju ulaznica. No treba ih se već jednom početi prodavati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2009. 17:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
mrgud1986 je napisao/la: ›
banderaš je napisao/la: ›
...jos samo fale thompson, cajke i mozemo bit ponosni na nase dane piva...

I ti sad pretjerujes, ne mozes i jedno i drugo...moras izabrati Very Happy

Ma odakle ti to, hrpa je primjera po gradu ovom da nemoraš.


potpis. znamo svi da cajke i thompsona u kombinaciji slušaju istinske seljačine. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: