Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 15:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

osječka pivovara ne zna jel bi piškila ili kakila odnosno ne zna jel bi bila urbana ili bi se priklonila folkloru...
uzalud vam etiketa, uzalud vam reklame i sve kad nemate strategiju razvoja nego živite od danas do sutra...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedino me živcira to inzistiranje i prodavanje slogana 'prvo hrvatsko pivo'. Koje? Osječko? Od kada? Od 50-tih godina 20. stoljeća od kada se tako zove? Ne kužim...

Al' inače - tamburaši su meni odlični (pogotovo dečki iz Slavonia Benda); bolji od Belfast Food-a... Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2009. 16:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

0,3l+0,3l=0,6l piva =10Kn
netreba mi više ništa ^^

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

O Boze,

Pa nisu ljudi seljacine sto idu na tambure! Na kraju krajeva mozda i ja odem posisat koje pivce. No da se razumijemo, ovo nema veze sa danima piva i organizator dana piva definitivno nije osjecka pivovara. Wink

Kroz sve ove rasprave o ponudi mene muči jedino sto ljude zapravo boli ona stvar!

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
ja sam isto seljačina kao i Gaap, eo sam ću se prozvati i uvijek ću pljuvat po ovakvim manifestacijama. mislim ovo nije manifestacija, to je atak na mozak normalnim ljudima.


Srećom, zahvaljujući hrvatskim braniteljima (505000 s tendencijom porasta) i pokojnom predsjedniku Tuđmanu, živimo u demokraciji, pa te nitko ne tjera da odlaziš na koncerte koji ti se ne sviđaju. Realno, između ovakvogi onakvog šatora i nema neke velike razlike - samo je buka ponešto drugačija. No pivovara je privatna firma, pa me baš briga što će organizirati.

Što se mladež uzrujala kada su im oduzeli besplatne koncerte, to je nevjerojatno. Ništa - krajnje je vrijeme da ta glazbeno osviještena mladež počne takve koncerte oganiziravati sama, pa nešto i zaraditi. Onako, kao i u ostatku normalnog svijeta. Ja bih dodao da je krajnje vrijeme i da se prestane s praksom besplatnih sadržaja (pogotovo ako ih sponzorira Grad).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
koko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 215
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HALO!
Čvarci, zaprege i tamburice!?

S oproštenjem, ali šta je to drugo nego seosko veselje - za seljaka.

I dok god ljudi budu zadovoljni s ovakim programom, neće biti većih koncerata i događanja, dragi Ilija.

Bolje da nisu ništa napravili, jer ako se već puca na novi imidž, na neki sofisticirani stil i na pivo za cijelu državu sa reklamama u HD-u, onda neka program i bude takav.
A ne za ekrane glumit finjaka i onda zaprege i čvarke nazivat atrakcijom za malog osječkog čovjeka.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tamburaski satori nisu bas my cup of tea, ali thumbs up za priredbu. Kontam da ima onih kojima se to svidja, a i ako sve odrade kvalitetno i autenticnom slavonskom stilu - jos bolje!

Sto ce tice komentara da Pivovara ne zna kojem bi se trzistu obracala - IMHO, oni proizvode pivo, a pivo piju svi, neovisno o tome sto tko slusa, kakve majice nosi, ili kakav auto ima.

Ako se ova priredba Pivovari pomoci da odrzi i poveca proizvodnu, plati svoje radnike [i moje sugradjane] - onda samo naprijed!


Zadnja promjena: Leteci mungos; 28.09.2009. 16:13; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 16:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la (Pogledaj post): ›
zla_tratinčica je napisao/la: ›
ja sam isto seljačina kao i Gaap, eo sam ću se prozvati i uvijek ću pljuvat po ovakvim manifestacijama. mislim ovo nije manifestacija, to je atak na mozak normalnim ljudima.



Što se mladež uzrujala kada su im oduzeli besplatne koncerte, to je nevjerojatno. Ništa - krajnje je vrijeme da ta glazbeno osviještena mladež počne takve koncerte oganiziravati sama, pa nešto i zaraditi. Onako, kao i u ostatku normalnog svijeta. Ja bih dodao da je krajnje vrijeme i da se prestane s praksom besplatnih sadržaja (pogotovo ako ih sponzorira Grad).


opet ponavljam, pa nije 90% mladih ludo. a što se tiče organizacija koncerata i događaja, 3 godine se bavim time i recimo da zadnjih godinu dana živim od toga, i to jako lijepo, i redovno dajem mlađima da organiziraju i pomognem im, kao sad u subotu na ovoj pankerijadi..

ne radi se o tome što su to bili besplatni koncerti nego što je to bila jedna manifestacija koja je postala neka konstanta, na koju su ljudi navikli, neki od nas su prva pijanstva baš ovdje doživili i sad to pretvore u čobanizam. bolje onda ukinuti i gotovo..

koko je napisao/la: ›

A ne za ekrane glumit finjaka i onda zaprege i čvarke nazivat atrakcijom za malog osječkog čovjeka.


thumbs up!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovi Osječki dani piva su kao Mirko Filipović.
Krenilo je to odlično maltene fantastično, a nu sad boleštine.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mother Earth
Offline
Avatar

Ukupno postova: 675
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2009. 16:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
bolje da je ukinuto nego ovakve čobanske zabave. ovo priliči popratnom programu olimpijade starih sportova u brođancima ili produženog kirvaja iz donjih čemagajevaca.

pa dokle ćemo padati sve niže, ja ne vjerujem.. moja psihička bol je nesaglediva.

xD


osijek031.com smile Legendoo osijek031.com smile

_________________
Dwight Schrute: Jim is my enemy. But it turns out that Jim is also his own worst enemy. And the enemy of my enemy is my friend. So Jim, is actually my friend. But, because he is his own worst enemy, the enemy of my friend is my enemy so actually Jim is my enemy. But...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
asko
Offline
Ukupno postova: 349
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›


Sto se tice komentara da Pivovara ne zna kojem bi se trzistu obracala - IMHO, oni proizvode pivo, a pivo piju svi, neovisno o tome sto tko slusa, kakve majice nosi, ili kakav auto ima.

Ako se ova priredba Pivovari pomoci da odrzi i poveca proizvodnu, plati svoje radnike [i moje sugradjane] - onda samo naprijed!

je da, samo pitanje je dokada će sa ovakvim pristupom moći plaćati te iste radnike.ovdje ne govorim samo o ovoj manifestaciji nego o mnogočemu unutar same pivovare, tj njezinog odjela marketinga

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ilija cvorovic je napisao/la (Pogledaj post): › ...tak da mi je ovo zandji post ovdje



dobrodošao i ajd bok!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 16:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›

Sto se tice komentara da Pivovara ne zna kojem bi se trzistu obracala - IMHO, oni proizvode pivo, a pivo piju svi, neovisno o tome sto tko slusa, kakve majice nosi, ili kakav auto ima.


Problem je u tome što su u novu kampanju utukli 5 milijuna kuna, snimili reklamu koja se obraća većinom mlađoj populaciji, ide se na urbani štih, a onda prirede nešto ovako. Otvorio se novi prostor, za mlađu populaciju, Pandur, i tamo su podbacili, nema ih. Osječa ljetna noć, sponzor je bio, ako se dobro sjećam, ožujsko! halo?

Što se mene tiče tko voli nek izvoli. Netko će se zabaviti, netko neće ni otići. Samo mislim da će biti više onih (mladih) koji neće otići na ovakvu feštu jer im nije zanimljiva.

Doslovno, Pivovara je izgubila kompas. Asko je dobro rekao, ne znaju jel bi piškili ili kakili, i po tome se da zaključiti da ljudi koji rade marketing u pivovari nemaju pojma. Đaba im sva ta kampanja sa ovakvim propustima.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda nebudem više i išao na ovaj forum..
KAKVI BRANITELJI,KAKVE SELJAČINE...ŠTA..?!?!?

PA O ČEM VI PRIČATE ISSUE BOŽE GLUPI RETARDIRANI!!!
stvar je jednostavna
dani piva=pivo+tamburice...
stvarno danas interenet se uvodi kod svake budale..treba napraviti neki test inteligencije prije nego nekome daju interenet..nije to za svakoga!!!

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud1986
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 16:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pa sto ima veze neka pljuju po svemu sto je nase, tamburica, cvarci...umjesto da se ponose s time oni pljuju jer nece biti njihovih besplatnih koncerata!!! E to je neki drugi problem! Ali takve stvari me ne cude, jer se samo zna vrijedjati na ovakvim forumima, naravno kad nekima nije po volji!

Svaka cast organizatorima, barem ce se nesto dogadjati...a siguran sam da ce sator svaki dan biti prepun!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: