Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 15:15 
Naslov:  Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]
Od 07.10.2009. 13:00 do 11.10.2009. 12:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dani piva 2011. INFO: Dani piva 2011. Osijek


[11.10.2009.] Ovogodišnji dani piva i službeno su završili sa izborom za miss prvog hrvatskog piva. Titulu druge pratilje odnijela je Gretla, prva pratilja je Frida, dok je titulu za miss prvog hrvatskog piva pripala djevojci Lisli. Redar Marko izabran je za mistera prvog hrvatskog piva. Svakako treba naglasiti da je i gospodin Kuti osvojio titulu mistera, jer je svojom duhovitošću uveseljavao sve prisutne ovih dana. Pogledajte kratku fotogaleriju s izbora za Miss i veliku galeriju fotografija od četvrtka i subote:


Klik: Dani piva 2010.
Klik: Dani piva 2009.
Klik: Jesen uz Osječko 2008.
Klik: Jesen uz Osječko 2007.
Klik: Jesen uz Osječko 2006.

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
[Foto: Daniel Antunović, steam][08. i 10.10.2009. Lijeva obala Drave]











Foto: Daniel Antunović



[09.10.2009.] "Prvo hrvatsko pivo" je slogan Osječke pivovare koja ovih dana na lijevoj obali Drave održava već poznate Dane piva. Za razliku od prošlih godina kada su bila dva šatora, s različitim ponudama, sada je jedan šator u kojem atmosferu "dižu" tamburice i konobarice koje su prikladno odjevene za ove dane. Iako se vodila žestoka rasprava na forumu portala Osijek031.com oko ovogodišnjih dana piva zbog jednog šatora i tamburica, cijene koje je pivovara objavila, mnoge je privukla, čemu svjedoči pun šator i veliki redovi na šanku. Posjetitelji su se mogli okušati i osvojiti vrijedne nagrade u mnogobrojnim igrama koje je pivovara priredila, poput gađanja pikado strelicama u balone, lopticama u konzerve i mnoge druge igre.

Galerija 031: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
[Foto: Daniel Antunović, steam][08.10.2009. Lijeva obala Drave]


Nadamo se da će ovi Dani piva postati tradicija, jer odaziv građana pokazuje koliko Osijek voli svoje pivo. Ono što bi trebali spomenuti je da su tamburaši u jednom trenutku zasvirali pjesmu "Sretan ti rodjendan" što je kod mnogih izazvalo zbunjujuću reakciju, ali s razlogom. Naime, gospodin Mislav iz pivovare jučer je proslavio svoj 28. rodjendan, čestitkama se pridružuje i redakcija portala Osijek031.com.

Piše i foto: Daniel Antunović



[05.10.2009.] Cijena piva - 0.5L = 5Kn, vožnja kočijom (prava pivska - sa šankom) od Trga Ante Starčevića + gratis pivo - 10 Kn

Ostale cijene:


[07.10.2009.] Otvoreni Dani prvoga hrvatskoga piva 2009.








[02.10.2009.] Današnjom konferencijom za novinare, održanom u prostorijama Old Bridge Pub-a, predstavljen je program prve manifestacije "Dani prvog hrvatskog piva". Ona će se, kao što je već objavljeno na portalu Osijek031.com, održati od 7. do 11. listopada na lijevoj obali Drave, kod katakombi, gdje će posjetiteljima svakodnevno, od 13 sati, biti omogućena pivnica uz tamburašku glazbu, nastupi KUD-ova te tamburaških sastava uz mnogobrojne pivarske igrice i nagrade.

Budući da je ovo prvi put da Osječka pivovara organizira samostalne "pivarske dane", osnovan je i poseban odjel "Manifestacija i vlastitog ugostiteljstva" čiji je voditelj, Damir Kuti, pobliže predstavio događanja u tih pet dana. Tako je organiziran prijevoz za sve zainteresirane starogradskim fijakerom od Trga A. Starčevića do šatora po simboličnoj cijeni.

- Fijaker je predviđen za 12 do 14 osoba, a iako se prijevoz naplaćuje, u njemu će biti nekoliko gajbi Osječkog piva, stoga svatko može besplatno popiti dok se voze, istaknuo je Kuti.



Igre će biti raznih sadržaja, od natjecanja u ispijanju do potrage za izgubljenim ključevima. Također, niti nagrade neće izostati, koje su, obećavaju organizatori, veoma vrijedne. Također, u danima manifestacije, u Arheološkom muzeju, građani će moći besplatno posjetiti izložbe "Pivo- napitak bogova i puka" Gradskog muzeja Bjelovar, "Nacrtaj mi krigl" pivnice.net te "Put slave pivovare s Drave", Vlade Pesta, turističkog vodiča i kolumnista. Također, Kuti je istaknuo kako su u pregovorima oko otvaranja dvije do tri nove pivnice u gradu, koje bi trebale zaživjeti do Uskrsa. Inače, svečano otvorene manifestacije "Dani prvog hrvatskog piva", održat će se u srijedu, 7. listopada u 16 sati u šatoru.

Tekst: G.M.
Foto: Daniel Antunović



[28.09.2009.] Manifestacija Dani prvog hrvatskog piva se održava od 7. do 11. listopada 2009. u pivarskom šatoru na lijevoj obali Drave, kod katakombi.

Posjetitelji će moći uživati u tradicionalnim pivarskim jelima, tamburaškoj glazbi, pivarskim igricama i Osječkom - prvom hrvatskom pivu.

Dani prvog hrvatskog piva 2009. - program


07.10.2009. Tamburaški sastav Ravnica
08.10.2009. Tamburaški sastav Šokačka grana
09.10.2009. Tamburaški sastav Slavonia bend
10.10.2009. Tamburaški sastav Sedam Osmina
11.10.2009. Tamburaški sastav Hrvatski sokol

Svaki dan:
13:00-03:00h - pivnica s tradicionalnim pivarskim jelima
19:30-21:00h - cjelovečernji programi KUD-ova
21:00-03:00h - zabavni program uz tamburaške sastave i pivarske igrice uz prigodne nagrade






Svakodnevno će u ponudi biti i svježi čvarci spravljeni na tradicionalan način.

U šatoru će svaku večer nastupati KUD-ovi, a poslije njih će posjetitelje zabavljati tamburaški sastavi. Posebna atrakcija biti će prijevoz seljačkim zapregama od Trga Ante Starčevića do šatora.

U Dane prvog hrvatskog piva u Arheološkom muzeju Osijek biti će prikazane izložbe “Pivo- napitak bogova i puka“ Gradskog muzeja Bjelovar i „Nacrtaj mi krigl“ autora Mate Pejića.

Ovom prigodom ulaz u Arheološki muzej Osijek biti će besplatan.

Klik za uvećanje:


Zadnja promjena: Redakcija 031; 31.08.2011. 13:29; ukupno mijenjano 6 put/a.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud1986
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

5 kn pivo, ako je to isprika sto nece biti velikog satora....ne treba onda ni nagodinu Very Happy
Svaka cast, iako nece biti kao prijasnijh godina barem niste ukinili

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

da, al 5kn 0.3l...

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mayhem
Offline
Avatar

Ukupno postova: 75
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

opet deci vise za 10kn nego inace Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mrgud1986
Offline
Ukupno postova: 33
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema veze, ne stigne se ugrijati....Very Happy
a cuj po meni to nije skupo, koliko su se zalili da nemaju novaca mogli su podici cijene....KUZIS RECESIJA Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nake_rado
Offline
Avatar

Ukupno postova: 5684
Lokacija: mala soba 3 sa 3
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 15:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fuj, sramota.

_________________
dr. offtopic

be strong be happy and don't let anyone to make you angry
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kyx
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1524
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fala bogu,napokon prava slavonska fešta Very Happy dosta vise Majki,Let 3 itd...

_________________
osijek031.com smile "jebo babu, i baba je fina, i u babi ima vitamina" op sa sa osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gaap
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2694
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo veselja za seljačine!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=U2olCKnTVPI
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje da je ukinuto nego ovakve čobanske zabave. ovo priliči popratnom programu olimpijade starih sportova u brođancima ili produženog kirvaja iz donjih čemagajevaca.

pa dokle ćemo padati sve niže, ja ne vjerujem.. moja psihička bol je nesaglediva.

xD

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2009. 15:39 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

omg...

mislim da ću ove dane piva preskočiti. lijep je program i svaka čast na starinskom prijevozu do šatora, čvarcima i pivu od 0,33 za samo 5 kuna, no ipak mislim da je takva vrsta zabave prilagođena publici 50+.

jedino što me veseli je ova izložba u arheološkom muzeju, planiram ju posjetiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tijuana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 54
Lokacija: Osijek / Donji Miholjac
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2009. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

i što su to "pivarske igrice"? hahahahahahhahahahahaa

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija cvorovic
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Gaap,pratim ovaj forum dugo vremena i mislim da mi je ovo prvi post na forumu,zapitaj se malo tko je seljačina,koja pljuje po svemu što se napiše i što se događa.Grad je u jajima,dani piva su u većinskom djelu propali,al zašto ti moraš srat po svemu i po ljudima koji će otić poslušat tamburaše i popit koje pivo,te se zabavit sa društvom,ako to vole.Ti si jedna obična seljačina,koja sjedi u svojoj rupi i kenja po svemu i sakriva se iza nicka gaap.Ja sebe ne smatram seljakom,ako ću otić tamo cugat,družit se i zajebavat sa društvom,što ne znači da ne pratim i ostala događanja u gradu,i što mi je žao što nema nekog dobrog koncerta,jer sam redovni posjetitelj,dobrog dijela njih.Ima još takvih na ovom forumu,koji su mi se doslovno zgadili sa svojim redovnim pljuvanjem po svemu,al ti si vodeći,a možda sam ja samo seljak,koji se veseli nekoliko dana godišnje u malom šatoru na danima piva!!!

_________________
jel trebaju generalije osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ja sam isto seljačina kao i Gaap, eo sam ću se prozvati i uvijek ću pljuvat po ovakvim manifestacijama. mislim ovo nije manifestacija, to je atak na mozak normalnim ljudima.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
ilija cvorovic
Offline
Ukupno postova: 2
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 15:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne vrijedi se raspravljat s vama,ja sam svoje napisao tu,ako ne voliš to,nemoj otić tamo,i dobro,nemoj govorit da su ljudi seljačine,ako odu tamo,ja ne slušam neki hc,što možda ti voliš i slušaš i ne govorim za tebe da si seljačina.Nema svrhe,ovdje se prepucavat,jer neki samo to čekaju i sjede pred monitorom 24h dnevno,i kenjaju i pljuju,tak da mi je ovo zandji post ovdje

_________________
jel trebaju generalije osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 28.09.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

baš čitam na fejsbuku također pljuvanje po ovome. pa nije baš istina da je 90% mladih koji pljuje po ovom ludo a ovih 10 % koji podržavaju je pametno. ovo je ok za starije, al dani piva su uvijek bili preferirani za mlađe, a ovo sad.. uzas.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: