Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Dani prvog hrvatskog piva 2009. [galerija + Miss prvog hrvatskog piva]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
besprizorni
Offline
Ukupno postova: 65
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 17:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka sluša tko voli tamburicu i sl., ali ovo je grad, jebem mu, urbano središte (barem nekad bilo). Kako bi bilo da se organiziraju dani domaće rakije u npr. Koritni ili Cretu bizovačkom pa da svaki dan nastupaju metal ili industrial bendovi?
Vidim da je čak i Noktua odustala od ove seljačije.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cohors
Offline
Ukupno postova: 205
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 17:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Sad su odjednom tamburice postale oličenje primitivizma? Laughing

_________________
www.kohorta.net
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
juanes11
Offline
Ukupno postova: 14
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 17:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

banderaš je napisao/la: ›
mrgud1986 je napisao/la: ›
banderaš je napisao/la: ›
os_os je napisao/la: ›
Citam postove i ne vjerujem, masovno se tamburice naziva seljackom glazbom i slicnim pogrdnim nazivima, ali su zato rupetine poput Q cluba i slicnih prepune svakog vikenda... Zivio nam urbani stih, mora da su tamo mahom intelektualci sa IQ cigle... Bez daljnjega da bi bilo odlicno kada bi se i ove godine odrzali i ostali koncerti, ali ne treba pljuvati po ovome nego se nadati da ce se nagodinu sve opet vratiti na staro, a vjerujem da ce sator i ove godine biti prepun kao sto je i prosle bio (onaj mali na tamburicama).


...a kad bi mi jos neko objasnio koja je razlika izmedju cajki i tamburica, osim instrumenata na kojima se svira, (ako se to i moze nazvat sviranje). a sam si sad usporedio: Q je prepun, sator ce bit prepun, misaoni tekstovi pjesama u Q-u jednako intrigantni kao i u satoru, akordi pjesama prejebeni, skoro ni jazzeri to ne mogu odsvirat, u Q-u ljudi IQ-a cigle, u satoru.... zakljucimo sami....


Bravo, ovakvi me komentari uvijek nasmiju!!!
Zasto ne bi svi pljuvali po svome!
Jos jednom mogu ti samo reci bravo...jer takve usporedbe praviti...ma e jos jednom BRAVO!!!


hvala, to sam odprilike htio i dokazati, kvaliteta tamburica je samo u tome zato sto su "nase" a cajke su smece jer su 30km istocnije...



Pametnih i inteligentih na sve strane. Baš lupetaš gluposti. Sa ovakim izjavam bi i mogao možda mi bit smjesaš jer osječam da si tipični zadrti primitivac. Uspoređuješ cajkaški šund s našom tamburicom. A jedno s drugim nema veze. Ma suuper si.
Alternativci čim nema njihve glazbe gdje su navikli da je bude ohamh frka i ništa ne valja. Necete dobit koncerta nadrogiranog Bareta i sta sad - kraj svijeta možda. Zato nemojte kenjat. Ako se para nema -nema se.
I jos nešto moramo li bit uvijek toliko kritični popljuvat kraj u kjem živimo. Pa ovo je SLAVONIJA I TREBA NEKA SE PEKU CVARCI, SVIRA TAMBURICA ,PLEŠE, PJEVA, PIJE I ZABAVLJA NA TAJ NAČIN.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2009. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajde..super da se nešto događa..ali..uvijek ima taj "ali"...Dani piva su rock stvar...i umjesto da su tih par dana plaćali tamburaše i dali jeftinije pivo mogli su dovesti dvije rock grupe i dati pivo po 10 kn... mislim da bi, recimo ja, bila sretnija hehe

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anai
Offline
Avatar

Ukupno postova: 72
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 28.09.2009. 17:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cohors je napisao/la: ›
Sad su odjednom tamburice postale oličenje primitivizma? Laughing

Ne, nisu tamburice primitivne..daleko od toga... samo svi smo navikli na dane piva imati let 3, zabranjeno, hladno pivo...nešto tako...

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 17:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Na oktoberfestu svira bavrska tradicionalna glazba. Malo odsviraju neke rock i pop obrade na tim instrumentima i prodaju mrtvi ladni 6 miliona litara piva. Da li su i oni seljačini i primitivci!?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 17:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Na oktoberfestu svira bavrska tradicionalna glazba. Malo odsviraju neke rock i pop obrade na tim instrumentima i prodaju mrtvi ladni 6 miliona litara piva. Da li su i oni seljačini i primitivci!?


Nikako! Oni su zapadna Europa, nedo bog da svabe mobu bit seljacine!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
banderaš
Offline
Ukupno postova: 19
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 17:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Jedva cekam da i mi onda udjemo u EU pa cemo se svi ponosit nasom tradicionalnom glazbom i sve feste sa ruralnih dijelova prenijet u gradove

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
avantgarde
Offline
Ukupno postova: 818
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 17:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da se primijetiti da su dio nase tradicije i neobrazovanost, nacionalizam, ksenofobija...

Nedaj Boze da se odmaknemo korak od toga!

Ne zelim reci da su svi koji slusaju drugaciju glazbu od mene neobrazovani ili nacionalisti, samo ukazujemm na problem. I postalo je tradicija, pa kad smo vec kod toga, steta da se ne spomene.

_________________
Imali smo i većih problema pa ih nismo riješili!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Mladjo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2890
Lokacija: Madrid
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.09.2009. 17:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la (Pogledaj post): › Na oktoberfestu svira bavrska tradicionalna glazba. Malo odsviraju neke rock i pop obrade na tim instrumentima i prodaju mrtvi ladni 6 miliona litara piva. Da li su i oni seljačini i primitivci!?
pametnom dovoljno. najdraži su mi ovi dežurni kritičari zatvoreni u svojim egotripnim i licemjernim umovima koji se na ovakvim temama skupljaju kao muhe na govno i pokušavaju cijeli svijet uvjeriti šta je dobro a šta ne. umjesto da svi budu sretni što će se u tom glupom terminu održavati nešto što će barem na tjedan dana promijeniti krvnu sliku prokleto istih večeri u tvrđi i okolici. jel itko ikoga tjera da ide? ne odgovara ljudima autohtona glazba. pa ko vas tjera da idete? nitko se nije sjetio spomeniti kud-ove koji će nastupati svake večeri. pa ja ću prvi otići pogledati prijatelje ako budu nastupali. a izjednačavanje cajki i izvođača poput recimo zvonka bogdana uopće ne treba komentirati. pretpostavljam da svi znate onu spiku o seljacima i seljačinama. e pa ja ću radije biti seljak taj jedan ili dva dana nego seljačina cijeli život... Wink

_________________
"When bad men combine, the good must associate; else they will fall one by one, an unpitied sacrifice in a contemptible struggle"

osijek031.com smile" Bolje jedno vruće pivo nego četri ladna, bolje jedna stara baba nego djeva mlada!" osijek031.com smile
Motor"Whose bike is it baby? It's Zeds. Who is Zed baby? Zed's dead."Motor
osijek031.com smile"Važno je zvati se Mladen!" osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Burence
Offline
Avatar

Ukupno postova: 143
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 28.09.2009. 18:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): › Jebli vas besplatni koncerti, pa da se i naplaćivalo cenera po danu, ajme kolko bi zaradili a bilo bi isto ljudi kao i kada je besplatno. Meni prvom nebi bilo žao dat najmanje cenera za nešto normalno.


ti bi prvi srao kako ne daš cenera za tamo neke bendove! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 18:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

asko je napisao/la (Pogledaj post): › osječka pivovara ne zna jel bi piškila ili kakila odnosno ne zna jel bi bila urbana ili bi se priklonila folkloru...
uzalud vam etiketa, uzalud vam reklame i sve kad nemate strategiju razvoja nego živite od danas do sutra...

nemoj tako
bit će piva za medeka
oki u manjoj količini ali opet

a tek čvaraka
finih svježih
masnih i samo ponjeti soljenog luka i pogače

btw prijevoz
pošto?

a šta bi vi Cecu slušali i skakli ko' klokani?


Zadnja promjena: MissTake; 28.09.2009. 18:19; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2009. 18:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

najbolje da bacimo i čvarke i kobasice i sve što ima veze sa našim tradicijama,da spalimo tamburaše i istheramo ih iz zemlje te da umjesto osječkog piva pijemo neko strano te si dovedemo tompsona i sa slovom U na sred kape vrištimo da smo mi Hrvati i da poštujemo svoje!!!A nakon toga možemo otići i na neki furbo folk festival jel obično takvi i idu na to kasnije....

Jebeni smo nema šta!!!!

_________________
  ▲
▲ ▲
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MissTake
Offline
Avatar

Ukupno postova: 8773
Lokacija: Somewhere over the Rainbow
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 28.09.2009. 18:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba napraviti jedan techno party
i skakat
i jesti droge i čvaraka
pa ćete biti sretni

_________________
► Play ♫♫♫ ılılllıllıı ♫♫♫ ılılllıllıı Pause ll

SVI SMO MI VUCO
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
chosen
Offline
Avatar

Ukupno postova: 587
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 28.09.2009. 18:23 
Naslov:  Re: Dani prvog hrvatskog piva 2009.
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

MissTake je napisao/la: ›
treba napraviti jedan techno party
i skakt
i jesti droge i čvaraka
pa ćete biti sretni


Isusa mi ovo je najpametniji komentar u mjesec dana na ovome forumu!!!
(ovo nije sarkazam)
Bravo osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: