Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2009. 20:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Meni samo nije jasan broj od 400 radnika!? Čemu toliko, i šta oni svi tamo rade?

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2009. 21:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kolko sam ja shvatio jedna od mjera je srezati masu za place za 25%..to ne znaci da ce biti manje place 25% nego da se treba ili rjesiti ljudi koji su dosli u zadnje vrijeme a ne rade nista ili svima smanjiti placu.
Na butrama gube mislim 700 tisuca mjesecno zbog obracuna po kilometru i samo se to mjenja ( meni to ne ide u prilog jer se vozim 2-3 stanice) -dakle vrace se ciejna karte od 8 ,tj 9kn za 1 tj 2 zonu ali to ne znaci da se vracuju papirnate karte nego se i dalje koriste butre na ulazu i izlazu

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 24.07.2009. 22:20 
Naslov:  Re: Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I budali je bilo jasno da se u proslom mandatu gpp ponasao poput pijanog milijardera, te se uvodi linija za bizovacke toplice (a firma se zove GRADSKI prijevoz putnika) te se svi umirovljenici, studenti i đaci voze besplatno, te se dize kredit za nove buseve (ovo jedino donekle pozdravljam). Ipak, ovo danas s vracanjem na stari sustav naplate me JAAAKO razocaralo. Cemu onda butra ako ce se opet placat 8kn za 1 stanicu?! debilana, pa nece me vidit vise gpp ni blizu...a vjerujem da tako razmislja i velik dio korisnika...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bentena
Offline
Avatar

Ukupno postova: 224
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 0:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ostavite butre na miru,misa mu!!!!Uvijek nagrabuse oni koji su najmanje krivi...Koliko frke oko uvodjena sustava(i novaca,dakako...) a sad...oooop...soooooooryka mal' smo se zeznuli...
Sto je iduce?Po peti put nadogradnja Divaltove?

_________________
Jel' se smije tu spomenuti ime proizvodjaca omiljene mi cokolade u europskim krajevima?Znam,o u/okusima se kao ne raspravlja...al' ***** EXCELLENCE 99% CACAO je ocaravajuce odlicna...Smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
123456
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1794
Lokacija: Prostor-vrijeme je relativno
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2009. 2:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nooky je napisao/la: ›
...te se svi umirovljenici, studenti i đaci voze besplatno...


ljudi se voze besplatno, no da bi se oni vozili besplatno dio cijene karte ili cijelu cijenu plaća ili sam Grad Osijek ili Ministarstvo znanosti ili netko treći... dakle karte faktički nisu besplatne, vrlo dobro su naplaćene...

_________________
Znam da ništa ne znam!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bojo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1705
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.07.2009. 4:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene samo zanima kad će se otvorit ova nova tramvajska linija od bikare do mačkamame...đapić ju otvorio prije izbora...pa su rekli da će krenit vozit do kraja 6.mjeseca...sad je već kraj 7-og mjeseca...a još ništa...

_________________
TIII ZNAŠ ŠTA JE ISTINA...........IMA...U OVOJ DRŽAVI....KO JE ZADUŽEN....ZA ISTINU !!!!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
muvifrik
Offline
Avatar

Ukupno postova: 878
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 10:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
mene samo zanima kad će se otvorit ova nova tramvajska linija od bikare do mačkamame...đapić ju otvorio prije izbora...pa su rekli da će krenit vozit do kraja 6.mjeseca...sad je već kraj 7-og mjeseca...a još ništa...


ahhaha, a i ti svakom vjeruješ.

mislim da je ovo samo posljedica, uz recesiju, vođenja tvrtke onako kako ne treba. da je prošli direktor vodio tvrtku i poslovanje bar imalo kako spada, da kiosci nisu bili afera, možda do ovoga sad ne bi došlo. i ne samo u gpp-u, nego u svim gradskim tvrtkama.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2009. 11:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › mene samo zanima kad će se otvorit ova nova tramvajska linija od bikare do mačkamame...đapić ju otvorio prije izbora...pa su rekli da će krenit vozit do kraja 6.mjeseca...sad je već kraj 7-og mjeseca...a još ništa...



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2009. 12:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Informacije o poslovanju GPP-a, početku prometovanja Divaltovom i prijedlogu novih cijena karata pročitajte ovdje:
Info: U GPP-u radikalne promjene ili stečaj!
[komentiranje članka je onemogućeno kako se tema ne bi razvodnila, korisnici se pozivaju na komentiranje u ovom članku]

_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 12:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leon je napisao/la (Pogledaj post): › Informacije o poslovanju GPP-a, početku prometovanja Divaltovom i prijedlogu novih cijena karata pročitajte ovdje:
Info: U GPP-u radikalne promjene ili stečaj!
[komentiranje članka je onemogućeno kako se tema ne bi razvodnila, korisnici se pozivaju na komentiranje u ovom članku]


prilog ostv i ovaj flauderov tekst kao da su o dvije razlicite priče

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 12:45 
Naslov:  Re: Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

- Neki naši sugrađani odjavljuju se već na sljedećoj postaji i zloporaba takvog načina plaćanja stvara nam mjesečno 700.000 kuna gubitka.

Pa hebem vas nesposobne, a za sta vam sluze kontrolori?!?!?! ja od 10 puta sto se vozim busom, ako sam ih jednom vidio unutra...bitno da vi imate viska zasposlenih, a kontrole nigdje...btw, sve mi jasno o snazi grada i NOVOJ osjeckoj prici kad vidim da je pomocnik medicu jean pierre maričić, za neupućene čovjek je bio u HSLS-u, pa prešao u HSP, sad je ocito u NOVOJ osjeckoj prici...ukratko, promjeni majicu i mozes i dalje radit sta zelis...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavkbrk
Offline
Ukupno postova: 84
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 25.07.2009. 13:45 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Direktor gpp-a kaze da bi "iscupao novu prugu",ali na srecu pruga je gotova.Pustaj prokletu prugu ,pokazi da to mozes.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2009. 14:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

super, šerif medić je počeo uvoditi red na divljem zapadu. tvrtka posluje s gubitcima zato što služi građanima, hajdemo onda prestat vozit građane, i bit ćemo na nuli, ali on očito ne želi nulu, on želi dobit, a najveći korisnici su mu učenici, studenti i umirovljenici..
i onda nek se ne zovu GRADSKI PRIJEVOZ PUTNIKA, nego GRADSKI PRIJEVOZ UMIROVLJENIKA, ionako im nema ništa draže vozat se tramvajem u špicama, uvijek imaju rezervirano mjesto za sjesti(nije mi teško ustat se,ali kad bakica od 5 slobodnih mjesta želi ono moje, stvarno mi nije jasna), i ne kužim dio "Oni s većim mirovinama morat će izdvojiti 110 kuna, no i tu cijenu Grad će sponzorirati sa 120 kuna." po kom principu ide to subvencioniranje?
vozili smo se besplatno za vrijeme izbora,(iako nam je i to besplatno netko platio), pa ćemo sad kao pristat na ovo..al i ko nas pita...
studentska 90kn, i još će na to nadodati iznos subvencije koju su odustali plaćat.. pa koliko će iznositi onda ta karta? i hoće li vrijediti samo 1 mjesec?
na nama našli punit blagajne, što ne opiče veće kazne za one koji parkiraju na pruzi, one koji se švercaju? ak se netko švercao kad mu je karta bila 55kn, sigurno će prestati sad kad mu je karta duplo skuplja! bit će više švercera, među kojima ću odsad biti i ja.. ma ne ulazim više ni u jedan pišljivi bus ili tramvaj, idem pješice, makar se u zoru ustajala..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dinka_x
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 14:46 
Naslov:  Re: Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mene zanima koje su to neisplative općine? hvala bogu da se netko sjetio umirovljenicima naplatiti vožnju, ionako uvijek zauzmu najmanje pola busa.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 14:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Illa Tristia je napisao/la (Pogledaj post): › ...
studentska 90kn, i još će na to nadodati iznos subvencije koju su odustali plaćat.. pa koliko će iznositi onda ta karta?


svaka mjesecna karta iznosi 230kn. grad ili ministarstvo placa razliku do 230kn.
ako je karta 110 grad placa jos 120. ak oje karta 90 grad i ministarstvo moraju nadodat jos 140kn do 230.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: