Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

dinka_x je napisao/la: ›
mene zanima koje su to neisplative općine? hvala bogu da se netko sjetio umirovljenicima naplatiti vožnju, ionako uvijek zauzmu najmanje pola busa.


ja mislim da je to Antunovac, mozda Čepin..zasto bi grad Osijek uzimao prirez od svih nas i placao subvencije da stanvnici Čepina imaju jeftniji prijevoz?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Jedan_iz_mase
Offline
Avatar

Ukupno postova: 173
Lokacija: Tu negdje, u masi
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 14:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

"GPP je maksimalno zadužen u cash-pullingu"

Lijepo se pravit pametan kao da znaš engleski, a ustvari nemaš blage veze... što bi mi koristili hrvatski kad smo zapravo ENGLEZI...!

_________________
______________________________________________________________
Tuđi uspjeh nije tvoj neuspjeh (netko je rekao, a ja pametno prepisao)
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

hvala puno scero, razumijem sad.
uglavnom, skupo je, a ovisi o subvenciji Grada ili nekog trećeg koliko će skupo zapravo biti..u najboljem slučaju studentska će biti 90kn, u najgorem 230kn... i kako je onda gpp-u tako teško, ako za svaku kartu zapravo na kraju i dobije tih 230kn.. koliko bi trebala biti, 500kn?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

procitaj cjeli tekst flaudera Smile bit ce ti jasnije...u kratkim crtama: ima 5-6 tocaka gdje se moze smanjiti gubitak za po milijun..place mjesecne sa 4 milijona srezat na 3mil..
ova pruga do juga je napravlejan za 80milijona a nece donjeti novu zaradu jer na istoj toj liniji prema jugu moraju ostati svi sadasnji autobusi..
zanimljiv je tekst,treba procitat sve

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Osječanin
Offline
Ukupno postova: 2492
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2009. 15:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ma treba ukinuti svima besplatan prijevoz osim "socijali"! Kakav klinac besplatan prijevoz?? Pa di to ima?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 16:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slazem se. hodajte ljudi,nije nista daleko. ak je uzmite bicikl! il platite 230kn mjesecno,manje 8kn dnevno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2009. 16:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slažem se, ništa ne treba biti besplatno, ali isto tako ako gpp nudi usluge građanima, te iste bi trebale biti ponuđene po pristupačnim cijanama, a ne praviti od gradskog prijevoza luksuz. za jednog studenta 230kn jako puno znači. bicikl mi je super opcija, i zadnjih dana pregledavam ponudu, ali mogu si priuštiti neki ispod 1000kn, nekog kinezčića koji mi neće trajati ni jednu godinu, ako mi ga ne ukradu prije Smile hodati mi je isto ok, ali pola sata do faksa, pola sata natrag, ako ću ić jesti na iksicu još se imam nahodati...sad ćete reći: promijeni stan.. teško, jer je ovo rijetki gazda koji me ne bi ogulio za cijelu stanarinu i preko ljetnih mjeseci kad ne bi bila u osijeku.
i sad ovaj novi direktor gpp-a, u jednoj godini planira se izvući iz duga, u drugoj već poslovati pozitivno. zar je morao sve prelomit odjednom? čini mi se da nije svjestan tko su mu korisnici, sigurno ne neki koji imaju novaca, pa se voze busom. i osječanine, ako je tebi nešto besplatno, ne znači da netko drugi to ne plaća, sigurno nas gpp nije často đirovima po gradu.
ja se u ekonomiju poslovanja stvarno ne razumijem, ovo sve gledam iz perspektive nekoga kome ne treba još jedna otežavajuća okolnost, moje je mišljenje mišljenje pojedinca. mogu čitati tekstove zašto je stanje takvo, ali to me neće utješiti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
scero
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 16:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sta građani osijeka koji placaju prirez imaju od toga da grad studentima dosljacima palca subveniciju??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2009. 16:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

građani osijeka koji plaćaju prirez nemaju ništa od toga što grad došljacima plaća subvenciju, kao što građani nekog drugog grada nemaju ništa od toga što se došljacima studentima iz Osijeka subvencionira prijevoz. i prijevoz nije samo za studente došljake, nego i za studente Osječane. . i mislim da je to najmanji problem od svih, di sve odlazi taj novac.


Zadnja promjena: Tristia; 25.07.2009. 17:27; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 16:51 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

scero je napisao/la: ›
slazem se. hodajte ljudi,nije nista daleko. ak je uzmite bicikl! il platite 230kn mjesecno,manje 8kn dnevno!
Illa Tristia je napisao/la: ›
bicikl mi je super opcija, i zadnjih dana pregledavam ponudu, ali mogu si priuštiti neki ispod 1000kn, nekog kinezčića koji mi neće trajati ni jednu godinu, ako mi ga ne ukradu prije Smile
Ma ne sekiraj se scero je mislio nešt drugo, ima jedan tip s nickom Centurion, on ti dijeli bicikle, sam dođeš i uzmeš....velikodušan momak, pravi lega .... Smile Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Tristia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 124
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 25.07.2009. 16:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

haha,thx budem ga potražila onda Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lavic
Offline
Ukupno postova: 835
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 25.07.2009. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

u potpunosti podrzavam Medica, bilo je vrijeme da se povuku neki rezovi Rolling Eyes

steta samo da nema vise sposobnih ljudi kao sto je on, pa da ih se postavi i na druga "bojišta" gdje lova curi na sve strane Cool


a za ovo s penzicima mu kapu do poda skidam Laughing Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 17:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivo kak je u Unkomu sve OK...hmm, i totalni tišnjak...ništ se ne priča...a prije su se spominjali neki silni milijuni, pronevjere, višak ljudi, nesposobni direktor koj btw ide za savjetnika u unikom....zanimljivo....trebalo bi Medića klonirat...zna Mujo kak se to radi Smile

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lancelott
Offline
Ukupno postova: 158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 25.07.2009. 21:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A da Medo i Bubi zamjene mjesta? A?

ccc... tko bi se samo usudio pomislit kako bi to bilo da gradonačelnik nije POLITIČAR... (a ako može, da nije ni Kerum)
ihajjjj!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 25.07.2009. 21:44 
Naslov:  Re: Direktor GPP-a predstavio mjere za preživljavanje [Vijesti OSTV-a]
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Trebamo Vaš glas – za mišljenje Vas nitko nije pitao

Opet će građani Osijeka imati „čast“ plaćati neučinkovitost
pravosuđa jer ko' je jamio , jamio je ! Tužna Hrvatska realnost .
Da je neki „kokošar“ ukrao bakici na tržnici nekoliko jaja da
ne krepa od gladi, već bi bio procesuiran i zatvoren, a onaj koji
tvrtku sa tolikom tradicijom i ugledom dovede do stečaja
lopovlukom , nesposobnošću i zlouporabom ovlasti, vjerojatno
će završiti u vojnoj mirovini sa dijagnozom PTSP .

Padaj silo i nepravdo , narod ti je sudit zvan … Crying or Very sad

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: