Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Medić reže troškove za plaće za milijun kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
građanka
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2009. 22:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nije bitno odakle su ljudi, svi su manje više odrasli ili žive jedan duži period u Osijeku. Svi smo mi manje više neki došljaci rodom ili nije bitno... i istina je da uglavnom glavešine nije briga za nas sitne ribe, ja sam samo htjela reći gppterminatoru da u današnje vrijeme treba bit sretan jer radi u relativno dobroj firmi i da ima relativno dobru plaću što je danas uspjeh i da nemože gledati kako je nekad bilo, vremena se mjenjaju na žalost svih ne na bolje ali je još uvijek dobro. svi živimo iznad svojih mogućnosti i svi gledamo kako zaj... državu bilo na ovaj ili onaj način. Stoga kako se odnosimo prema svemu još dobro i prolazimo, mi sretniji radimo i zarađujemo za svoj kruh, ima i onih ne tako sretnih kao mi. I zato svoju isfrustriranost treba usmjeriti na nešto drugo ili na nekog drugog, nitko iz firme ti nije kriv što si ti vozač tramvaja to je tvoj vlastiti izbor bio,a ako ti ne odgovara uvijek možeš dat otkaz i DRUG će ti bit presretan jer i tako po njegovom mišljenju ima previše radnika, pa eto učini mu uslugu daj otkaz i upiši menadžment i smjeni ga s dužnosti ako misliš da si bolji i pametniji od svih ostalih!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rođena u Osijeku
Offline
Avatar

Ukupno postova: 300
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 04.09.2009. 22:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 


Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: