Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



GPP: Medić reže troškove za plaće za milijun kuna

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
gppterminator
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.08.2009. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mungos,da iznajmis stan recimo i podstanari ti `DEMOLIRAJU I UNISTE ` taj stan? jer bi ih ti i dalje ostavio u tom stanu ili ih izbacio van....tako ja gledam na biveseg direktora Markovica i njegovu garnituru....on je bio `iznajmljen od grada` u GPP i demolirao je firmu i zaduzio je uffffffff.....zar nema logike...?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2009. 17:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@gppterminator, ok, napravno da bi ih izbacio .

Sad ti meni odgovori bi li izbacivanje iz stana obnovilo moj stan?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 11.08.2009. 22:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nemam običaj napadati osobu već stavove, ali ovjde ipak moram napasti osobu.
GPPTERMINATOR - ti si [uklonjeno]! Željko Paloš je i kad okupiš sve direktore u tom GPP-u uključujući Medića, sposobniji duplo! A o dubiozama koje je on provodio sa Markovićem ajd se malo bolje raspitaj kakvi su odnosi bili između njih dvojice. DA u javnosti idealni kao i između Matkovića iĐapiaća pa gle došlo ipak do raspada Very Happy. Ok nemoj voljeti HSP ne volim ih ni ja, ali ako ti misliš da je paloš kriv za stanje u GPP-u onda pod hitno mjenjaj posao. Ili mozak Very Happy. A ako misliš da će HDSSB popraviti stanje u toj ili bilo kojoj drugoj tvrtci onda si debela [uklonjeno]Very Happy Kao i iz svega izvući će sve što mogu i oprati ruke od propasti. Kao što je to Glavaš vrlo uspješno radio 10 godina sa slavonskim gospodarstvom.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
errrr
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 11.08.2009. 23:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Paloš je koliko ja znam dobar i pošten dečko, e sad koliko je sposoban to ne bih znao reći jer mi nije struka. Njemu to što radi je struka i zbog toga ga je Medić i zadržao. Što zna o prometu očekujem da pokaže kroz najavljenu deregulaciju koja bi uskoro trebala zaživjeti, a koju su napravili neki purgeri. Koliko sam skužio ista je kopija zagrebačke prometne regulacije kojoj su okosnica nekoliko jednosmjernih tokova, kako prema istoku, tako i prema zapadu. Sličnu situaciju ima i Osijek, no ne mora značiti da ono što je dobro za Zagreb je dobro i za Osijek.
Na tu temu bi se možda moglo raspravljati i na ovome portalu, iznositi svoja viđenja i nuditi rješenja, bez obzira što nismo stručnjaci za prometa svatko ima neku viziju (ili potrebu) kako bi to trebalo napraviti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
davorccc
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1400
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.08.2009. 7:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1. gpp ima novaca da isplati unaprijed 2 plaće što znači da nema potrebe za rezanje plaća
2. program za butre koji radi preko servera u puli košta 70 000 kn mjesečno i netko si u puli skida pare na svoj račun uškrb prodanih butri kod vozača autobusa.
3. postoji nekoliko ljudi u gpp koji primaju plaću, a nisu nikad ni nogom kročili u krug gpp

sve se zna i sazna !!!

_________________
Sranje osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gppterminator
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.08.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako mislis da je Palos sposobniji DUPLO od svih direktora zajedno hahahaha,pa daj vidi sta si napisao [uklonjeno]....DUPLO SPOSOBNIJI OD SVIH DIREKTORA KOJE OKUPIS,hahaha...Grad Osijek subvencira GPP iz proracuna i kolko nam grad da to je za crkavicu,a ono sto zaradimo od BUTRI(koje je Palos silno zagovarao!) nezaradimo NISTA nego smo svaki mjesec u MINUSU milijun kuna ,majstore moj ! Vozimo babce za djabe,a Palos je podijelio brdo pocasnih besplatnih karata svojim poznanicima i poslovnim partnerima(tj.njihovim obiteljima),Palos je stavio na radna mjesta isto tako SPOSOBNE HSPovce koji primaju basoslovne place sa upitnim skolama(npr.DISPECER je tekstilni tehnicar,tj.nema veze sa PROMETNOM STRUKOM,a takvih ima bar desetak sto ih je on stavio !!!!).Nek gospodin Palos MIJENJA POSAO,on je tu 3 godine,a mi smo dvadesetak,bili smo tu prije,a bit cemo i POSLIJE NJEGA!!! A sto se tice mog mozga,e da ti je bar zrno onog sto ja imam,bio bi ti sretan,lega!
Dok se neocisti HSP garnitura iz GPP-a,nece da valja ! A malo se raspitaj ako poznajes neke ljude u GPP-u sta ce ti reci o `tom tvom PALOSU`! mislim da nece nista dobro i pozitivno,tu negovorim o njegovoj karakternoj strani(neznam ju),nego o `njegovim sposobnostima`,od 400 i nesto zaposlenika,Palosu bi dali glas nekih 20 ljudi(koje on drzi na radnim mjestima,naravno),a da nema [uklonjeno] Matkovica,nebi taj Palos ostao tu !!!!! Presao je iz HSP-a kod Matkovica da spasi svoje `DEBELO` dupe,nazalost ! To je ljudina,tj.[uklonjeno] zajedno sa tobom....[uklonjeno]

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
astec
Offline
Ukupno postova: 210
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2009. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ok gppterminator jasna mi je tvoja frustracija. I ja bi bio frustriran da sam ostao u tom HDSSB-u i ne smio razmišljati svojoj glavom nego mi je mišljenje udjeljeno iz Tomislavgrada Very Happy. Možda da se rješiš te stranke i Bubalice kao što sam ja i ti bi shvatio da imaš mozak i sposobnost samotalnog razmišljanja. Dok god to ne ne praviš pisat ćeš ovake gluposti. A odi si do svog Medića pa ga pitaj tko je koga molio da se ostane u GPP-u. Paloš Medića ili obnuto :. Inati se Hercegovino Very Happy Very Happy

_________________
Nemojte tako - pa Strijelac je neutralan Very Happy
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vanna031
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2009. 13:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec je napisao/la: ›
Ok gppterminator jasna mi je tvoja frustracija. I ja bi bio frustriran da sam ostao u tom HDSSB-u i ne smio razmišljati svojoj glavom nego mi je mišljenje udjeljeno iz Tomislavgrada Very Happy. Možda da se rješiš te stranke i Bubalice kao što sam ja i ti bi shvatio da imaš mozak i sposobnost samotalnog razmišljanja. Dok god to ne ne praviš pisat ćeš ovake gluposti. A odi si do svog Medića pa ga pitaj tko je koga molio da se ostane u GPP-u. Paloš Medića ili obnuto :. Inati se Hercegovino Very Happy Very Happy


Ako je gospodin Paloš sposoban i pošten zašto nije promijenio nešto kad je zamijenio Markovića poslije afere „Kiosci“ pa dokazao da nije isti kao Marković ?
Kako da je Gpp-e dolaskom Paloša na mjesto direktora počeo poslovati sa tvrtkama iz okolice
Đakova odakle je i sam Paloš (čudna koincidencija ili . . .)?

Nisam za rezanje glava ali svakako ako nešto smrdi (a u Gpp-u smrdi) treba istražiti i reagirati !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
joca amsterdam
Offline
Ukupno postova: 3
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.08.2009. 14:33 
Naslov:  Medić kreše plače
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I dok nam država skida plače a povečava cijene ,medić u gpp-u smanjuje plače za 20% za boljitak firme da se izvuće iz krize,kao da nije dosta i ovo što nam država uzima

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gppterminator
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 12.08.2009. 19:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

astec,JA NISAM NITI PRIPADAM nijednoj stranci ! nemam iskaznicu ni jedne stranke !!!!! to je prvo,a da mi ti nisi rekao da imam mozak i sposobnost samostalnog razmisljanja ja vjerovatno nebih to dosada znao....HVALA STO SI ME PROSVIJETLIO,moj zivot ce sada nakon toga biti drukciji,ALI `MOJ NOVCANIK TANJI` nazalost ....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tibit2009
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.08.2009. 23:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inebo je počelo plakat nad našom SLAVONIJOM bili smo prva linija obrane ljepe naše a sada smo dospijeli da nam kroje politiku i socijalni mir neki koji pripadaju istočno od istoka lepe naše.Žele nam uzeti dostojanstvo,žele nas baciti na koljena žele da šenimo kao ćuko kad očekuje hranu od svog gazde.Nećemo dozvoliti da nas toliko ponize pa makar dobili i modrice po tijelu.Gospodo razmislite dok nije dockan možete nam prijetit ali bič na kraju puca vi će te otić a mi ćemo ostat i sačuvat GPP od daljnjeg potkradanja na uštrb političkih bodova

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bilke
Offline
Avatar

Ukupno postova: 634
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.08.2009. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

joca amsterdam je napisao/la: ›
I dok nam država skida plače a povečava cijene, Medić u gpp-u smanjuje plače za 20% za boljitak firme da se izvuće iz krize,kao da nije dosta i ovo što nam država uzima


Hej. Pa u GPPu je bilo ljudi s osnovnom školom zaposlenih na održavanju tračnica koji imaju 4000,00 kn netto plaću. Alo? Ne podcjenjujem posao, ali je li ta plaća realna? Ako netko nije zadovoljan smanjenom plaćom, neka ode u privatni sektor. Sigurno ćemo mu tamo biti bolje jer mu neće Medić biti direktor. Moš' mislit.

U GPPu treba dovesti reda. To je jasno. Medić jeste mudonja, ali takav tamo i treba. Ja mu dajem potporu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Vanna031
Offline
Ukupno postova: 51
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 13.08.2009. 13:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke je napisao/la: ›
joca amsterdam je napisao/la: ›
I dok nam država skida plače a povečava cijene, Medić u gpp-u smanjuje plače za 20% za boljitak firme da se izvuće iz krize,kao da nije dosta i ovo što nam država uzima


Hej. Pa u GPPu je bilo ljudi s osnovnom školom zaposlenih na održavanju tračnica koji imaju 4000,00 kn netto plaću. Alo? Ne podcjenjujem posao, ali je li ta plaća realna? Ako netko nije zadovoljan smanjenom plaćom, neka ode u privatni sektor. Sigurno ćemo mu tamo biti bolje jer mu neće Medić biti direktor. Moš' mislit.

U GPPu treba dovesti reda. To je jasno. Medić jeste mudonja, ali takav tamo i treba. Ja mu dajem potporu.


Četiri tisuće kuna sa prekoradom i dodacima . . .
Dođi ti raditi van na prugu i zaradi sa sto prekovremenih četiri tisuće kuna pa će ti to biti
bitno manja svota nego ti se sad čini !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
gppterminator
Offline
Ukupno postova: 18
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 13.08.2009. 19:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilke????? hahaha to nije nista....PORTIRI ti imaju po 6500 tisuca kn(bar su imali,valjda ce Medic skresat).a jedan portir,koji je poslovodja svima zove se [uklonjeno] ima oko 7000kn sa OSNOVNOM SKOLOM !!!!!!!!! pusti sad pruzne radnike,narade se oni i na -20 i na+30,ali portiri za 6000kn.!!!!!! To je sve maslo Markovica,Palosa i bivseg sefa Mijica !

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tibit2009
Offline
Ukupno postova: 82
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 13.08.2009. 21:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Da portiri imaju točno visoke plaće više nego mi koji imamo srednju školu ,nama se raduju samo ona dva psa kad nas vide i jedino su oni uz nas

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: