Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neizvjesna sudbina Ujedinjenog Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.06.2009. 18:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

čega se grad odriče? ajd ne baljezgajte molim vas, pa nije grad istjerao iz tog prostora neku gradsku firmu nego je nakaradnu prčiju od prostora dao udruzi koja ga je sredila i koristi ga sada i plaća režije i sve i grad ne plaća apsolutno više ništa, dali su se novci da se sredi prostor i to svaka čast gradskoj vlasti i to je to.. gradskih prostora koji su prazni ima HRPETINA, al hrpetina i najmanji je problem dati jedan na korištenje, koliko ih stoji prazno, more..

EDIT: o alternativcima i "alternativcima" neću ništa pričati jer su bazooka i justice sve rekli i molim i Felta (s kojim se inače u većini stavova slažem na forumu) i sve vas koji neznate o čemu pričate, da ne raspravljate ovdje.

_________________
..vama ne treba govorit, vama treba zapovjedit, neću se borit sa bjednikom kad nemam šta pobjedit.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2009. 18:28 
Naslov:  Re: Neizvjesna sudbina Ujedinjenog Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Slažem se s Feltom, amen!

@justice
jedini koji na ovom forumu stalno pušta sadržaj iz rektuma si ti, i čudim se da već nisi dobio ban za sva vremena.

vidim i ti i bazuka spominjete rado riječ "većina". Kaže on: "većina osječana posluša nešto klasičnoga i pogleda neku kazališnu predstavu jednom godišnje"... otkud ti znaš što većina radi, misli, itd...jesi išao od čovjeka do čovjeka i pitao? Kaže vrli Justice: "vidi meni je pun k. da moram ići negdje 200-300 km da poslušam neki dobar bend,nekog dobrog dj,kao i većini ljudi." Vidiš, meni je baš gušt otić do Bg, Pešte, Sarajeva, Splita, na neki koncert. I još mnogim ljudima koje poznajem.

E, "alternativci", uopće mi niste alternativni s takvim načinom razmišljanja. Ukucajte u gugl "logičke pogreške", malo čitajte, ili još bolje puno, i bit će nam svima bolje, a vi ćete znati i razmišljati i argumentirati.

@tratinče: e ako hoces da ti grad osigura prostor u kojemu bi, izmedju ostalog, svirali i tvoji drugovi ekstra-mega-trash-drunken-alternative Konjaksi, onda cemo itekako raspravljati, i to baš ovdje.

Scio me nihil scire! Dixi!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Font Size
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2009. 18:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zla_tratinčica je napisao/la: ›
čega se grad odriče? ajd ne baljezgajte molim vas, pa nije grad istjerao iz tog prostora neku gradsku firmu nego je nakaradnu prčiju od prostora dao udruzi koja ga je sredila i koristi ga sada i plaća režije i sve i grad ne plaća apsolutno više ništa, dali su se novci da se sredi prostor i to svaka čast gradskoj vlasti i to je to.. gradskih prostora koji su prazni ima HRPETINA, al hrpetina i najmanji je problem dati jedan na korištenje, koliko ih stoji prazno, more..

EDIT: o alternativcima i "alternativcima" neću ništa pričati jer su bazooka i justice sve rekli i molim i Felta (s kojim se inače u većini stavova slažem na forumu) i sve vas koji neznate o čemu pričate, da ne raspravljate ovdje.


ja govorim o tome koliko bi takav prostor dosao da ga Grad daje u najam i uopce mi se ne da raspravljat kad neznate primit nicije misljenje osim onog vaseg.
Sad i reko da je Grad dao i novce da se sredi prostor...s tim si rekao al ama bas sve.
Eto ja sam reko svoje misljenje.
Amen.
Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2009. 18:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Ukucajte u gugl "logičke pogreške", malo čitajte, ili još bolje puno, i bit će nam svima bolje, a vi ćete znati i razmišljati i argumentirati.

Scio me nihil scire! Dixi!


Hehe, nije prvi puta da vidim luzera nekakve rasprave kako se poziva na svoje odlično poznavanje logike, didaktike i latinskog;
al' ti si još ubacio i fore tipa "Imam ja para za koncerte po inozemstvu, jebe se meni za vas", ma ti si car! Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2009. 19:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja sam se nasmijao tvom postu. Didaktike? Ne. I nisam rekao da imam para ić po inozemstvu (prištedi se pa se ide nekad, ne ide se svaki dan na kavu il pivo), ni da mi se jebe za vas.

Vidim, ti znaš što VEĆINA misli. Iz čega gataš? Iz dlana, zvijezda, kave? Daj nam onda reci što većina misli, sve nam reci, o druidu naš. Reci nam tko je luzer s kojim raspravljaš, čime se bavi? Reci nam, o veliki proroče, hoće li Exploited nastupati u Unitedu, koliko će koštati karta, i hoće li biti krcato?

Logičkih mi pogrešaka( http://www.tifa29.de/kritika_religije/zaseban_prilog/pogreske_argumentacija.html) , kidam nalijevo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2009. 19:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mini - Teatar i Osijek United su danas dva stilski veoma različita kluba.
Govoriti da su identični može samo osoba koja nema mnogo znanja o gitarističko glazbi. Ne znam zašto se uopće upliću u raspravu oni kojima je to "sve ista buka" i "divljanje po instrumentima", kada uopće nisu posjetitelji tih klubova, niti ih je briga gdje će ljudi koji vole sličnu glazbu izlaziti. Da takvima ilustriram, najjednostavnije moguće, OU je ipak extremnijeg glazbenog opredjeljenja.

u Osijeku ima i mjesta i publike za oba kluba, kakvi se nigdje u Hrvatskoj ne isplaćuju sami, već uvijek imaju potporu od gradske, županijske ili čak državne instance. U razvijenijim zemljama se i potiču budući da se prepoznaje njihova velika, ogromna supkulturna važnost. Kažete da su oba kluba alternativna? Ok, ali udruga koje se bave istom djelatnošću, ili pak naizgled istom, u gradu ima ohoho. Po 5,6 u istom žanru.

Dečki iz Osijek utd-a ne traže ništa nerazumno. Konkretno: gradski prostor, kojih, uzgred rečeno, ima, koji će sami urediti, barem većim dijelom, voditi i odgovarati za njega. Ne vidim ništa loše da gradski prostor ima svoju namjenu, a koji, ako gradski oci utvrde da će im svrsishodnije poslužiti za bilo što drugo, uvijek mogu preraspodjeliti. Bolje nego da takvi prostori zjape prazni. Ruine.

Pa što i ako na neke koncerte dođe 20, 30 ljudi? Kako znate da upravo taj bend koji svira pred šaćicom publike nije nova Nirvana? Mladim bendovima znače puno i takvi koncerti, kakve im je United osiguravao, a koji su ovdje, vidim, meta omalovažavanja, bez da im se pruži imalo šanse. Nije baš fair-play... United možda nije bio non-stop pun, ali je imao jezgru, koja je bila dovoljna da se pokrene dovođenje bendova kakvi nikada nisu, a bez Uniteda, ni neće dolaziti u Osijek. Mislite da su koncerti UK Subs-a, SNFU-a, Tostersa ili Paure mala stvar? Bitnija nego Brian Adams, drugari. Mnogo.

Na kraju krajeva i u eminentne gradske galerije na otvaranja izložbi slika zna doći svega 15tak ljudi, a ipak, imaju podršku od grada kakvu god zatraže.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 09.06.2009. 19:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s kim se ti @zen svađaš???
ja nemogu dobiti ban jer sam sasvim kulturan u velikoj većini slučajeva osim naravno kad komuniciram s obožavateljima whitesnakea,he he...
nemaš pojma o ničemu i još k tome pišeš gluposti,

@Font Size vidi brca čisto sumnjam da prostor UNT može mjesečno biti 20000-30000kn a kamoli još i više.
a za MT mi je tak svejedno koliko dođe,već sam objasnio da to jednostavno neide zajedno,
različita je mjuza,različit je pristup,jedni trče za lovom a drugi ne,a i ovo je u tvrđi (što meni osobno ide na k.,jer ne zalazim često tamo,eventualno kad se ožderem pa nemam gdje drugdje otići)

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2009. 19:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Ne. I nisam rekao da imam para ić po inozemstvu (prištedi se pa se ide nekad, ne ide se svaki dan na kavu il pivo), ni da mi se jebe za vas.


Jebga, moj bed, tako mi izgledalo...

zen031 je napisao/la: ›
Vidim, ti znaš što VEĆINA misli. Iz čega gataš? Iz dlana, zvijezda, kave? Daj nam onda reci što većina misli, sve nam reci, o druidu naš. Reci nam tko je luzer s kojim raspravljaš, čime se bavi? Reci nam, o veliki proroče, hoće li Exploited nastupati u Unitedu, koliko će koštati karta, i hoće li biti krcato?


Većina ne misli ništa. To je, naime opće stanje svijesti. Gatam iz piva. Ti si luzer, još jedno nitko-i-ništa piskaralo po forumu, uostalom, kao i ja. Nadam se da će plojtedi doći u Osijek, ne nužno u prostor Uniteda, a predviđam cijenu karte manju od 100 kn - bit će lijepi gužvanac.

zen031 je napisao/la: ›
Logičkih mi pogrešaka( http://www.tifa29.de/kritika_religije/zaseban_prilog/pogreske_argumentacija.html) , kidam nalijevo...


Dobar link... Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slevak
Offline
Avatar

Ukupno postova: 89
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2009. 19:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nitko iz UNITED-a nema razloga živcirati se oko ove rasprave. Momci, uložili ste puno truda, love i znoja u nešto što se pokazalo dobrim mjestom za mnoge bendove i mnoge zadovoljne goste. Gostoprimstvo je uvijek bilo na razini i puno je ljudi to prepoznalo.

Pokazali ste da ste dovoljno pametni i sposobni napraviti nešto od ničega i vjerujem da imate snage i volje prezentirati Gradu svoje aktivnosti i uvjeriti ih da je opstanak logičan i potreban.

Dva palca gore i sretno!

_________________
KISIK JE OTKRIVEN TEK 1874. NIJE UTVRĐENO KAKO SU LJUDI PRIJE DISALI.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 09.06.2009. 19:35 
Naslov:  Re: Neizvjesna sudbina Ujedinjenog Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@bazuka

"Ti si luzer, još jedno nitko-i-ništa piskaralo po forumu, uostalom, kao i ja. " Pivo je pogriješilo. Ne valja ti gatalica. Za ovo što kažeš za sebe, ajd vjerovat ću ti. Valjda najbolje sebe poznaš. I usporedba broja postova, mojih i tvojih, bi nam mogla reći tko je od nas luzersko forumsko piskaralo.

Odoh, al stvarno. Da stvarno ne postanem luzer. Forumski. Pa da nemam na kraju ni love za net. Pa da budem samo luzer.


Zadnja promjena: zen031; 09.06.2009. 20:02; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2009. 20:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la: ›
sereš li ga sereš @felt


Istina. Kako je propao političar Đapić, ponestalo mi je tema za pisanje. Ja sam na ovoj temi samo htio malo isprovocirati alternativce, i uspio!

No zadnji dio mog posta bio je konstruktivan. Radi se o trenutačnoj situaciji. Dakle, grad nema novaca. Grad možda ima praznih prostora koji odgovaraju, a možda i nema. Ako ih i ima, jedan je već ustupljen besplatno, te bi bilo za očekivati da se ostali daju nekome tko će plaćati najam, i pomoći krpanju proračunskih rupa. Ako nema zainteresiranih za plaćanje, nakon što bi se proveo javni natječaj, onda nema nikakvih zapreka da se prostori daju kojekakvim udrugama (bavile se one glazbom ili ne) - no, alternativci će morati priznati da je dodijeljivanje nekog prostora baš njima, a ne nekoj drugoj udruzi, politička odluka - vjerujem da će se vrlo brzo javiti još mnogo udruga sa sličnim zahtjevom. Inače nemam ništa protiv niti jedne vrste, podvrste ili žanra alternativne glazbe (malo me samo živciraju oni oponašatelji američkih uličara - hiphop?)

Do nekih lijepših vremena, a optimistično ću reći do slijedeće godine, odnosno dok svi ne budu mogli dobiti svoje, mogli bi svi zajedno lijepo u slozi koristiti isti prostor, pa će u njemu biti svaki dan koncert, i više publike.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 09.06.2009. 20:28 
Naslov:  Re: Neizvjesna sudbina Ujedinjenog Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la (Pogledaj post): › Slažem se s Feltom, amen!


@tratinče: e ako hoces da ti grad osigura prostor u kojemu bi, izmedju ostalog, svirali i tvoji drugovi ekstra-mega-trash-drunken-alternative Konjaksi, onda cemo itekako raspravljati, i to baš ovdje.

Scio me nihil scire! Dixi!


moji frendovi su svi aktivni osječki bendovi, ali slobodno kažem svi i ne kužim zašto si baš konjakse sad izvalio.. što nisi wastede ,sizifa , war-head ili nekog od mojih prijatelja koji su ekstra kvalitetni..

živio =)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 09.06.2009. 21:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zen031 je napisao/la: ›
Odoh, al stvarno. Da stvarno ne postanem luzer. Forumski. Pa da nemam na kraju ni love za net. Pa da budem samo luzer.


Hm, nadam se da ćeš otići dečkima u United ili MT pitati ih treba li im pomoći u nečemu, tako nećeš ostati luzer, kao mi pravi luzeri koji imamo fixni i mobilni flat Smile

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Evil Poodingh
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2517
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 13:40 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): › znam da će se @pooding zamračiti al tako je,ekipa iz Unt je dovodila dobre bendove (naravno meni se više sviđa takva mjuza nego Opća Opasnost,Adastra i takvi...)


Zašto da zamračim kada si u pravu Wink. I meni se više sviđa takva mjuza, i ja sam u Teatru i zaduzen za takvu mjuzu.

No evo, da ti dodam odmah nekoliko svirki koje ja osobno organiziram, vjerujem da ce te tako nesto vise zanimati...

4.8.
FASHODA CRISIS ( UK ) www.myspace.com/fashodacrisis
CAUTION HORSES ( UK ) www.myspace.com/cautionhorses
MEANDER VALLEY ( OS ) http://www.myspace.com/meandervalley

12.9.
EJECTES ( France ) www.myspace.com/ejectes

16.9.
GATECHIEN ( France ) www.myspace.com/gatechien
ROBOT ORCHESTRA ( France ) www.myspace.com/robotorchestra

16.10.
REDSKA ( Italy ) http://www.myspace.com/redska

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
justice
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1371
Lokacija: OS
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.06.2009. 13:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

a evo već jedan veliki plus,kad budu Redska svirali svakako dolazim,iako je to tek u 10 mjesecu.
a i vjerujem da ću na ejectese doći...
ma samo da to krene,već smo na eurokarti bendovima pa se uvijek možemo ugurati između ZG i BG,nema veze što je neki utorak ili srijeda,samo da oni dolaze


Zadnja promjena: justice; 10.06.2009. 13:52; ukupno mijenjano 1 put.

_________________
"AVNOJ je preteča Al-Qaede" Ivan Pandža-ex predsjednik Zagrebačke HVIDRE
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: