Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Neizvjesna sudbina Ujedinjenog Osijeka

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
zla_tratinčica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1330
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 10.06.2009. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

justice je napisao/la (Pogledaj post): ›
ma samo da to krene,već smo na eurokarti bendovima pa se uvijek možemo ugurati između ZG i BG,nema veze što je neki utorak ili srijeda,samo da oni dolaze


upravo to.. uvijek ce se naci ljudi da se taman isplati put ako se ufati bend na touru..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Fast
Offline
Ukupno postova: 95
Lokacija: osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Dragi ljudi, spominje se da ne treba biti dva alternativna kluba u gradu na grbači pa ovim putem govorim pošto najbolje znam. U Barutanu bi se dovelo na trošak Uniteda a ne Grada;
1.nova bina
2.razglas vrijedan 70.000,00 kn
3.novi šank
4.stolice,stolovi (kad su manji koncerti)
5.klima
6.rasvijeta
7.od toga bi grad imao koristi jel ne bi trebao više plačati skupi razglas jel nm naš stoji na raspolaganju besplatno
8.brinuti se ako padne kiša gdje bi se bilo kakva manifestacija održala pri nekim nepogodama
9.prostor stoji prazan!!!!
10.Grad ništa ne košta
11.oni nama naprave uslugu davši nam prostor koji stoji prazan
12.mi njima sve naše na raspolaganje
13.zbog kluba United i njegovog kapaciteta smo morali staviti veći upad na koncerte jel ako Let3 traži 18.000,00 kn a u prostor stane 300 ljudi ulaz mora biti 60,00kn da bi bili na nuli.
14.u barutanu stane 800 ljudi pa ako Let3 traži 18.000,00kn ulaz bi bio 22.50kn,hehe.... a mislim da bi to bilo dobro za sve ljude u ovome gradu .Jell??!!!
15.Gradjani Osijeka bi si mogli priuštit gledati vece bendove za puuuuno manje novaca što je svima u interesu.
16.mislim da bi se trebali pripremit za puuuno vece događaje i bendove poput Exploiteda..........
17.Iskreno,već mi je pun kofer ljudi koji nas uspoređuju sa teatrom,dečki se trude-rade a i dosta njih ne zna da smo upravo mi u starom teatru dok United nije bio otvoren odradili brdo koncerata.
18.Sretno njima-sretno nama.
19.Djeca završavaju Osnovne škole i počinju izlazit van i slušat glazbu.Naš je zadatak privući ih i omogučit im izbor koji prije nisu imali tj.izaći u Q club i doći u United i vidjeti gdje im se više sviđa te ih podržati.
20.Razlog zašto više nema toliko punkera,rockera i metalaca kao prije kad su ranih 90-ih postojale horde istih je sljedeći.Mi smo izlazili u Oks i imali smo svoje mjesto gdje su svaki vikend bili koncerti, kad se Oks zatvorio par godina mladi nisu imali gdje izaći.Zamislite koliko generacija Osmaša su bili prisiljeni izlazit na druga mjesta gdje su se i navikli na glazbu koju danas slušaju.Mislim da je to jedan veliki broj ljudi koji su propustili dobru glazbu,zabavu,putovanja na koncerte itd...Vjerovatno bi neki od njih i osnovali bend kako sam i ja gledavši druge dok sviraju.Rijetki su ti unatoč neimanju mjesta za slušat glazbu se odlučili na alternativu.
21.Sad imaju odličan izbor!!!
22.Pozdrav svima i nemojte toliko biti pesimistični i gubiti volju za nečim i mi se evo trudimo unatoč svemu.
Punk 'n' Roll Smile)))))))

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zen031
Offline
Ukupno postova: 1236
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.06.2009. 15:35 
Naslov:  Re: Neizvjesna sudbina Ujedinjenog Osijeka
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Maras, ako je tako, onda sam i ja za! Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Font Size
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2009. 15:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tako treba konkretno dat prijedloge i to se cijeni to i ja podrzavam

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zokka
Offline
Avatar

Ukupno postova: 9
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.06.2009. 20:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svaka čast ekipi iz uniteda na svemu do sada što su napravili!! Nadam se da će grad imati razumijevanja da mi ustupi jedan prostor da nastave sa svojim radom i da ga naprave još boljim!!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: