Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kako religija otupljuje od najmanjih nogu?!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 14:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › ovisno o stavu. recimo ništa me ne smeta toliko kao crkva i naravno licemjerno i iskrivljeno prezentiranje općih ljudskih vrijednosti i moralnosti koje radi crkva. dok ofcama prezentira jedno iza leđa radi drugo pod krinkom kako je to ispravno i u redu, prema tome nemam apsolutno nikakve tolerancije.

Ti nemaš uopće tolerancije prema tome što sam ja vjernik. Pozabavi se vlastitim manama prvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ne, ja nemam tolerancije prema tome što si si dozvolio da ti crkva do te mjere ispere mozak da si postao bezumni trol koji po forumima propagira njihove budalaštine i samom činjenicom da se po tvome moram PRVO pozabaviti svojim manama pokazuje da sam u pravu i da je crkva sve ono što sam rekao, licemjerna firma koja otima iz usta svima i tvoj obrambeni mehanizam je jedino to našao kao argument.


Zadnja promjena: Monstrum; 03.05.2009. 14:07; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 14:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ne, ja nemam tolerancije prema tome što si si dozvolio da ti crkva do te mjere ispere mozak da si postao bezumni trol koji po forumima propagira njihove budalaštine.

opet pokazuješ koliko si prost

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

možda prost ali bar u pravu

edit: trol

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 03.05.2009. 14:12 
Naslov:  Re: Kako religija otupljuje od najmanjih nogu?!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vladino istražno povjerenstvo o pedofilskim skandalima u dublinskoj nadbiskupiji objavit će u izvješću tijekom ljeta zaključke koji će nas sve šokirati, upozorio je u četvrtak tamošnji nadbiskup svećenik.

'Dublinska dijeceza suočena je s izazovima kakve godinama nije doživjela', rekao je u propovijedi nadbiskup Diarmuid Martin na misi u Dublinu. 'Izvješće povjerenstva će nas sve šokirati', upozorio je. 'Moguće je da su tisuće djece i mladih u cijeloj Irskoj bile žrtve seksualnih zlostavljanja tijekom razmatrana razdoblja i užas tih zlostavljanja nije bio priznat u pravom opsegu', istaknuo je nadbiskup.

Od ožujka 2006. to povjerenstvo istražuje seksualna zlostavljanja koja su počinili dublinski svećenici u zadnjih tridesetak godina. Prvo istražno povjerenstvo na državnoj je razini 2000. osnovao Bertie Ahern radi ispitivanja nedjela počinjenih između 1936. i 1999. u sirotištima, popravnim domovima i državnim bolnicama koje su većinom vodili katolički redovnici.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
U Dallasu uskoro počinje sastanak Biskupske konferencije Sjedinjenih Država, na kojem će vodstvo Katoličke crkve predstaviti mjere koje će se primjenjivati u budućim slučajevima seksualnog napastvovanja od strane svećenika. Podsjetimo, posljednjih je mjeseci u Americi, uglavnom za pedofiliju, izneseno na stotine optužbi protiv katoličkih svećenika. Crkva je oštro kritizirana zbog pokušaja da se skandali zataškaju.

Vladina organizacija Residential Insitutions Redress Board (RIRB), osnovana 2002. kako bi novčano pomagala djeci žrtvama seksualnog zlostavljanja, već je isplatila 825 milijuna eura za odštete 10.800 od 14.540 osoba koje su prijavile takve slučajeve.

LICEMJERNO!
Zašto se zaređuju i svoj život posvećuju Bogu ako će biti gori od najvećih nevjernika?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
možda prost ali bar u pravu

edit: trol

Mozda prost,ali bar Alan Very Happy

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 14:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › možda prost ali bar u pravu

edit: trol


prost si a uz to i trol

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 14:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ruko isusova osijek031.com smile ajde tamo negdje klečat na kukuruzu za pokoru i napisat 1000 X u wordu "ja ću jednom izać ispod crkvenih skuta i naučit mislit svojom glavom"

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 14:22 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
ruko isusova osijek031.com smile ajde tamo negdje klečat na kukuruzu za pokoru i napisat 1000 X u wordu "ja ću jednom izać ispod crkvenih skuta i naučit mislit svojom glavom"

evo krenuo sam :d

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 14:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

1step2far je napisao/la: ›
Zašto se zaređuju i svoj život posvećuju Bogu ako će biti gori od najvećih nevjernika?

Zanimljivo je čuti službeni stav hoće li takva ekipa na koncu završiti u raju ili kaj.... mislim, zamišljam si raj gdje takvi skakuću po travi, druže se, beru cvijeće, jedu voće i pričaju sa zmijom koja govori.

Isto tako, hoće li kroz vrata raja proći i oni debeli buržuji u haljinama što se vozikaju u S klasama i A8, žive kao kraljevi i glume gospodare života i smrti?

Rekao je jednom Učitelj - prije će deva kroz ušicu igle proći nego bogataš kroz vrata raja. Dakle, društvo... sjebali ste se poštenski!

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la: ›
Zašto se zaređuju i svoj život posvećuju Bogu ako će biti gori od najvećih nevjernika?

Zanimljivo je čuti službeni stav hoće li takva ekipa na koncu završiti u raju ili kaj.... mislim, zamišljam si raj gdje takvi skakuću po travi, druže se, beru cvijeće, jedu voće i pričaju sa zmijom koja govori.

Isto tako, hoće li kroz vrata raja proći i oni debeli buržuji u haljinama što se vozikaju u S klasama i A8, žive kao kraljevi i glume gospodare života i smrti?

Rekao je jednom Učitelj - prije će deva kroz ušicu igle proći nego bogataš kroz vrata raja. Dakle, društvo... sjebali ste se poštenski!

Ako te zanima službeni stav odeš do najbližeg svećenika i pitaš ga konkretno.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 14:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Inače, ako još niste pogledali Religulous, svakako to učinite... dokumentarac je gledljiv, duhovit i zanimljiv. Ukoliko, međutim, želite i dalje živjeti zatvorenih očiju u svojoj bajci - ipak preskočite!

http://www.imdb.com/title/tt0815241/

http://thepiratebay.org/torrent/4683591/Religulous%5B2008%5DDvDrip%5BEng%5D-FXG

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 15:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Rekao je jednom Učitelj - prije će deva kroz ušicu igle proći nego bogataš kroz vrata raja. Dakle, društvo... sjebali ste se poštenski!

Ako te zanima službeni stav odeš do najbližeg svećenika i pitaš ga konkretno.

Mda... bojim se da ćemo zapeti već kod prvog pitanja zašto je pedofilija manji grijeh od abortusa. A i frka me da će mi razgovor naplatiti...

Što je tebi tvoj rekao na temu bogaćenja na tuđi račun bez rada i truda?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
NinjaTurtle
Offline
Ukupno postova: 365
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 03.05.2009. 15:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

zlusch je napisao/la: ›
NinjaTurtle je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Rekao je jednom Učitelj - prije će deva kroz ušicu igle proći nego bogataš kroz vrata raja. Dakle, društvo... sjebali ste se poštenski!

Ako te zanima službeni stav odeš do najbližeg svećenika i pitaš ga konkretno.

Mda... bojim se da ćemo zapeti već kod prvog pitanja zašto je pedofilija manji grijeh od abortusa. A i frka me da će mi razgovor naplatiti...

Što je tebi tvoj rekao na temu bogaćenja na tuđi račun bez rada i truda?

nisam ga pitao, ali kad ti pitaš pitat ću i ja.
Ne brini se neće ti naplatiti, ali možda ćeš čuti ono što ne želiš čuti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 03.05.2009. 15:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

NinjaTurtle je napisao/la: ›
zlusch je napisao/la: ›
Mda... bojim se da ćemo zapeti već kod prvog pitanja zašto je pedofilija manji grijeh od abortusa. A i frka me da će mi razgovor naplatiti...

nisam ga pitao, ali kad ti pitaš pitat ću i ja.
Ne brini se neće ti naplatiti, ali možda ćeš čuti ono što ne želiš čuti.

Ne želim čuti da to jednostavno sve mora biti tako kako jest... sve ostalo bih rado čuo.

Priupitao bih ga i za njegovog pokojnog legu... onog što je prcao žene okolo (ajd, bar nije dirao djecu) i furao terenca od 400 milja čuna, a na kraju popio metak od ljubomornog dečka. Što misliš, jel i takvi prolaze kroz vrata nebeska?

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: