Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mediji u predizbornom vihoru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 23:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

cane je napisao/la: ›
Ajd otvorite još jedan osijek031 ali na kojem će se samo o politici raspravljat. Sad je već previše politike brate!
Znaš šta, potpuno si u pravu. Evo ja pozivam sve HSPovce i simpatizere HSP-a da bez obzira na sve ništa ne komentiramo tjedan dana po pitanju politike...pa nek se ostali prepucavaju dok im ne pozli...najozbiljnije-od danas...za vas dragi forumaši ''Jer ste vi to tražili''...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Circa
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3149
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 18.03.2009. 0:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Po meni, ovo je potpuno nepotreban potez HDSSB-a... O objektivnosti medija treba odluciti nacija, a ne stranacki celnici ili aktivisti. Ako je narod blesav da pusi kretenski plasirane vijesti poput brojke o 10.000 kupaca na trznici za akcije "kupujmo osjecko", neka im bude...
Sto bi sada trebalo dalje? Nema STV-a na pressicama HSP-a i HDZ-a? A jos kad se pocnu spominjat i radijske postaje...

_________________
Ja sam srbin, ustaša, crnac, nacist, peder, jevrej i ne kupam se!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 7:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Može se nekome sviđati ili ne sviđati ove ili one novine ali ono što je čilnjenica da je motiv svkaoga tko želi dati svoju ideju, vijest u javnost, pozvati što više dostupnih medija. Ovo što je HDSSB napravio je ni više ni manje nego utjecaj na ostale medije na način: pišite samo ono što mi hoćemo, jer ako nećete i vi ćete završiti kao OSTV. Sramota. Ako Glavaš ili ostala reprezentaicija HDSSB-a kao što su istaknuti poznati političari, priznati u svojim mjestima kao Drmić ne stoje iza toga, onda naš potencijalni gradonačelnik mora biti iza toga. Forumaši, bolje izabrati mladu, sposobnu ... ispovraćat ću se.
Totalna kompromitacija. Jedva čekam da čujem slogan te kampanje

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 8:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Direktor televizije je ujedno i direktor kampanje jedne političke stranke.
Može li se očekivati objektivno izvještavanje?
Po snimci ne vidim da su novinarka i snimatelj otjerani, nego zamoljeni da izađuSmile

_________________
Moj Osijek...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 9:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › Direktor televizije je ujedno i direktor kampanje jedne političke stranke.
Može li se očekivati objektivno izvještavanje?
Po snimci ne vidim da su novinarka i snimatelj otjerani, nego zamoljeni da izađuSmile


Hm, pa nije. Izričito je rečeno da nije, jer bi novinari vanjski suradnici prestali time biti da je nominalno direktor kampanje. Tom logigom, i Glavaš je kandidat za gradonačelnika Wink
...a ovo drugo ti čak nije ni šaljivo...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2009. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš je lijepo čitati kad HDSSB-ovi pišu o objektivnosti medija...
Od njih mogu samo učiti svi ostali kako se to radi. I to - bili bi dobri, dobri instruktori!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 15:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Osijek je Osijek al dvaput je dvaput Smile

Glavaš osobno izbacio novinara Jutarnjeg

Skriveno: 
Branimir Glavaš osobno se ispriječio u hodniku stranačkih prostorija HDSSB-a kako bi novinaru Jutarnjeg lista, onemogućio ulazak u dvoranu na tiskovnu konferenciju te stranke koja je bila zakazana u srijedu, 18. ožujka u 13 sati.

Dopisništvu Jutarnjeg lista oko 9 sati istoga dana uredno je odaslan poziv za tiskovnu konferenciju, no Glavaš se, okružen s nekoliko mladih, nabildanih članova svoje stranke, ispriječio na vratima, kako bi mi onemogućio ulazak u dvoranu. Glavaš mi je, prvo vrlo zbunjen, pružio ruku, a onda rekao da napustim stranačke prostorije. Dalje je razgovor tekao ovako.

HEDL: Zašto mi ne dopuštate ulazak na tiskovnu konferenciju kad ste poslali poziv u moju redakciju?
GLAVAŠ: Molim vas napustite stranačke prostorije!
HEDL: Ali ovo je tiskovna konferencija na koju ste pozvali novinare.
GLAVAŠ: Rekao sam, napustite prostorije stranke.
HEDL: Ali gospodine Glavaš, u imenu vaše stranke HDSSB, stoji i riječ demokratska. Tjeranje novinara nije demokratska praksa.
GLAVAŠ: Demokracija se odnosi na one koji se demokratski ponašaju a vi se tako ne ponašate. Rekao sam vam napustite prostorije. Budite pristojni i napustite prostorije.
HEDL: Hoćete li me izbaciti silom uz pomoć vaših stranačkih tjelohranitelja?
GLAVAŠ: Napustite prostorije, ne možete ući u dvoranu.
Glavaš se potom izderao na fotoreportera Cropixa Vladu Kosa koji ga je snimao dok mi je sprečavao ulazak u dvoranu.
GLAVAŠ: Napustite prostorije!

Glavaš je potom vikao u hodniku, obraćajući se drugim novinarima: "Tko ima akreditaciju može ući, tko nema ne može!" Njegovo osiguranje zaustavilo je snimatelja i novinara Osječke televizije, također im onemogućujući ulazak u dvoranu. Dan prije toga novinare iste kuće izbacili su s tiskovne konferencije.

Potom je s drugog kraja hodnika, na Glavašev poziv, dotrčao bivši saborski zastupnik HDSSB-a Ivan Drmić, kojemu je Glavaš naredio da zaključa dvoranu u kojoj je trebala početi tiskovna konferencija. Drmić je izvadio ključ iz vanjske strane vrata, a onda su on i Glavaš snažno povukli vrata i zaključali dvoranu s unutrašnje strane.

Župan Krešimir Bubalo, kandidat HDSSB-a za osječkog gradonačelnika i koalicijski partner HNS-a, sve je mirno promatrao, ne rekavši ni riječi. Novinare koji su kasnili i pokušali ući u zaključanu dvoranu, dožupan Dinko Burić na tiskovnu je konferenciju uvodio kroz sporedne prostorije.

http://jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,3,18,,156309.jl


Video by Infopunkt.TV

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno...kakvi su komentari Glasa Slavonije na ovu temu.....baš me zanima.....

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 18.03.2009. 15:30 
Naslov:  Re: Mediji u predizbornom vihoru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eh, da, "nema glavas nista s ovim izborima i bubalovom kandidaturom"................... joj, zlo mi je od osijeka i njegovih nakaradnih politicara, svih skupa zajedno, bagra obicna
osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leon
Offline
Admin
Avatar

Ukupno postova: 4121
Lokacija: space
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 15:43 
Naslov:  Re: Mediji u predizbornom vihoru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Fotografija u nastavku poruke je poslana 17.03.2009. s e-mail adrese [email protected] na e-mail adresu redakcije portala Osijek031.com, sa subjectom "Pixi i dixi", bez ikakvog dodatnog pojasnjenja.



2009_03_17_pixi_dixi_400.jpg
 Opis:
 Veličina:  190.64 KB
 Pogledano:  107 put(a)

2009_03_17_pixi_dixi_400.jpg



_________________
--
Leon Linde
portal Osijek031.com
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 16:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogami do kraja kampanje ''ko živ ko mrtav'' Smile, premda je ova slika za galeriju, a ne za ovu temu...jer nije vezana uz topic....moglo se uslikat i Glavu i Hedla kako pričaju....(premda malo teže)...

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.03.2009. 16:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Redakcija jutarnjeg je imala poziv. Što će sad izmisliti? Evidentno je da rade ciljane presice. Nek pošalju materijal STV-u i Glasu samo da objave što žele i mir.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
sokrat
Offline
Avatar

Ukupno postova: 982
Lokacija: ....ispod mosta....
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 16:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

meni je već muka od sveg toga....
još malo pa će nam političari i iz paštete iskakat....a još nije ni počelo kak treba

_________________
"....jebe mi se za nacionalnu,vjersku i rasnu pripadnost....ja sam čovjek i to je to..."
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lufus
Offline
Ukupno postova: 2044
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 17:22 
Naslov:  Re: Mediji u predizbornom vihoru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Novinarima bi bilo pametnije da izignoriraju sve te predizborne presice, nek se uhvate pravih problema.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
MoNk
Offline
Ukupno postova: 66
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 18:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Strašno...kakvi su komentari Glasa Slavonije na ovu temu.....baš me zanima.....


He he he.... Pa trebalo bi biti nešto u stilu "NOVINARI OSJEČKE TELEVIZIJE NASILNO POKUŠALI ZAUSTAVITI KONFERENCIJU ZA NOVINARE HDSSB-a" a dolje podnaslov "...no uvijek spremni gospodin Laughing Drmić nesebično te hrabro izašao pred nemani te otklonio prijetnju..." He he he.... Eto to je moja vizija uvijek objektivnog Glasa Slavonije....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: