Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mediji u predizbornom vihoru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 18:53 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mislis da je jutarnji objektivniji? ili hrt ? ili slavonski dom?

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 18.03.2009. 19:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

medij kao takav je kurva koja svakom daje pičke Wink i trenutačno se u medijima može popratiti jedino sportski pregled jer u zadnjih par godina ni meteorolozi ne znaju kako je vrijeme vani, a nekmoli kakvo će biti osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mvarga
Offline
Avatar

Ukupno postova: 731
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 19.03.2009. 9:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drago mi je da Glavaš mora tražiti napuštanje presica jer ga mediji neobjektivno prenose. Kad je "njegov" STV pravio reportaže da čovjek povraća, nije ga brinula objektivnost izvještavanja.

Potvrđuje se stara narodna: "Tko se mača laća ...

Nisam za to da se bilo kome uskrati prisustvo javnom događaju, što presica svakako jest. Ali mislim da bi ovo trebalo poslužiti kao povod za analizu koliko su naši mediji zaista slobodni, neovisni i nepristrani.

Najgore što se jednom društvu može desiti je da se pojedine novine ili TV postaje proglašava stranačkim razglasima. To je kraj demokracije i mrak za ljudske slobode.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korzo
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.04.2009. 15:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Baš me zanima za koga će se u novonastalim okolnostima odrediti OSTV. Neko veče vidim kad je gost bio Matković da je počela light pljuvačka po Debelom. Sinoć je gostovao Debeli, gledao sam ga na malom portabl TV pa mi Đapić nije sasvim stao. Vidio se samo dio slike

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
TataMata
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1180
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 16:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Koje su to novonastale okolnosti ?

_________________
Đe si lega.....šo ima? Ma niš brca....lagano điram i snajpam butre...možda će se koja šapit...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
studenac
Offline
Avatar

Ukupno postova: 238
Lokacija: Slavonija
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.04.2009. 16:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Koje su to novonastale okolnosti ?

"korzo" je u pravu..., jedno veče pljuvanje po BUBIMIRU, drugo po GORDANU... Pričekat ćemo još koji dan da vidimo na koju će stranu. osijek031.com smile

_________________
Dok je ovaca bit će i šišanja. osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Bastro
Offline
Ukupno postova: 154
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.04.2009. 21:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

studenac je napisao/la: ›
TataMata je napisao/la (Pogledaj post): › Koje su to novonastale okolnosti ?

"korzo" je u pravu..., jedno veče pljuvanje po BUBIMIRU, drugo po GORDANU... Pričekat ćemo još koji dan da vidimo na koju će stranu. osijek031.com smile


U svakom slučaju i to mi je bolje nego 15togodišnja formula STV-a gdje program počine sa "Dobro jutro gospodine glavaš." i završava sa "Laku noć gospodine Glavaš."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korzo
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 17.04.2009. 22:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala Studenac. Gledam NA ostv Debelog i onog konja iz Đakova što se Sanaderu baca pod jaja kako su jako sretni što je izgrađena ova cesta. Mogu si mislit kolko su sretni kad nisu ništa uspjeli ukrasti. Tu su brkove omastili Kalmeta i dečki iz metropole jel je to financirano iz državnog, a ne lokalnog proračuna.
Bože mili kak se taj Raspudić baca pod Ivina jaja. Mogo bi taj konobar napredovati. pa kom oni prodaju muda pod bubrege? Maznu nam lovu kroz poreze i onda grade s našim novcem i onda se s tim kurče

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Korzo
Offline
Ukupno postova: 17
Spol: Nebitno Nebitno
Zabranjen pristup
Post Postano: 18.04.2009. 8:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Strašno je što se osoba koja se predstavlja gradskim gospodinom tako dobro snalazi na Čepinskoj TV. I prestrašno je što taj ko fol gospodin profesor na Pravnom fakultetu svojim primjerom krši zakon i ulazi u kampanju prije nego je i počela i dijeli letke na kojem se predstavlja kao obiteljski čovjek i brani od svog paralelnog života. Bilo bi mu bolje da te novce iskoristi da uplati struju jer novinari ne mogu napunit baterije kad dođu na presicu u HSLS. Bilo bi mu bolje da Bajto direktor HEPA kaže Parangalu da im u tu strančicu spoji neki kabel s javne rasvjete pa da imaju besplatnu struju

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
RKL
Offline
Avatar

Ukupno postova: 226
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.04.2009. 10:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Korzo je napisao/la: ›
Hvala Studenac. Gledam NA ostv Debelog i onog konja iz Đakova što se Sanaderu baca pod jaja kako su jako sretni što je izgrađena ova cesta.


Ajde mi MOLIM TE objasni, što je to loše što se izgradio autoput od Osijeka do Zagreba? Baš me zanima.
Očigledno nisi makao dupe nikud van iz svog kvarta, a evidentno ni glavu iz Glavaševe guzice.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: