Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Mediji u predizbornom vihoru

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 18:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata je napisao/la: ›
Lega, brani to koliko želiš, ali glupost je glupost...i to vam nije trebalo....tek toliko da Bubalo, Vrdoljak i Danijela drže konce u svojim rukama....to koliko sam ja mogao primjetiti nije njihov stil komuniciranja s medijima....nego Glavin i Šiškov


ne branim ja njih nego pljujem po lošoj televiziji koja to zaslužuje a to što je hdssb to prvi narpavio nema veze jer bi isto govorio i za sdp, hns, ili bilo koga drugoga (pa čak i kada je đapić bojkotirao glas to je njegovo pravo i to branim)

nikada ni ne pomislio da stanem u obranu drmića i velikog dijela hdssb-a

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 19:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Očito je da navijaš i braniš neobranjivo. Glavaš opet radi protiv zakona i zabija autogolove svojoj stranci.
Alkemičaru, rasprava nije o kvaliteti ili neovisnosti medija. Ovo je ograničavanje slobode medija, izbacivanjem novinara krše se Ustavom zajamčena prava javnosti da bude izviještena o svim zbivanjima u društvu, te prava svake osobe na slobodu izražavanja, mišljenja i dostupnost svim javnim glasilima.
Usput izbačenoj novinarki pokušlo se narušiti ugled i profesionalno dostojanstvo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
BamBy
Offline
Ukupno postova: 51
Lokacija: Osijek031
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 20:13 
Naslov:  Re: Mediji u predizbornom vihoru
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Počelo je....vidim bit će veselo...prvo popisi, pa rušenje lavova, pa izbacivanje novinara...

Sad lijepo špice, kokice i pivo, u prvi red i uživajmo u predstavi idućih mjesec, dva....Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 20:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Madcaptin je napisao/la: ›
Očito je da navijaš i braniš neobranjivo. Glavaš opet radi protiv zakona i zabija autogolove svojoj stranci.
Alkemičaru, rasprava nije o kvaliteti ili neovisnosti medija. Ovo je ograničavanje slobode medija, izbacivanjem novinara krše se Ustavom zajamčena prava javnosti da bude izviještena o svim zbivanjima u društvu, te prava svake osobe na slobodu izražavanja, mišljenja i dostupnost svim javnim glasilima.
Usput izbačenoj novinarki pokušlo se narušiti ugled i profesionalno dostojanstvo.


Ne znam gdje je bila press konf., no nije ogranicavanje slobode medija dok god se press konferencija (bila ona javna ili kako god) odrzava u prostoru koji je privatno vlasnistvo. Da se konf. odrzavala na otvorenom prostoru ili u gradskim prostorijama, tad bi bilo krsenje zakona. Ako cemo govoriti o povredi zakaona tad bi se jedino moglo govoriti o diskriminaciji, jer jedno silenzio stampa a drugo isključivati i zabranjivati nekom prisustvovanje konf. zbog tendencioznog pisanja.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 20:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ovi bar nisu dobili letvom Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 20:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alchemist je napisao/la: ›
Mislio sam da je STV pojam tendecioznog novinarstva i favoriziranja a onda je došao OSTV...

počevši od njihovih "nezavisnih" komentatora poput Pecnika koji me tim potezom nije ni malo iznenadio do Hedla i Flaudera za koje sam se iznendaio jer sam mislio da njihov dosadašnji rad i zalaganje imaju puno veću cijenu (realan sam i znam da svi barem u Osijeku imaju svoju cijenu).

još se sjećam onog intervjua sa Vrdoljakom u jeku afere parking kada su se neke babe uključivale u eter i sl.

uvijek od dva zla biram manje...

STV pored OSTV-a izgleda kao dječiji vrtić ali uostalom to je vidljivog iz moga potpisa koji već mjesecima stoji dolje upravo od toga itervjua sa vrdoljakom i njihovih stalnih političkih komentara pecnika, pa onda đapića kojega sve pitaju i puste u etere isl..


Sta ti pises? I OSTV i STV su isti k. Jedna je Glavaseva, druga Biloseva (HSP-HDZ) i niti jedna TV kuca ne prenosi vijesti o politickim dogadjajima realno i korektno vec uvijek radi spinning. Izabrati stranu u ovako cemu je apsolutno....
Svjesno izabirem da me nerealno obavijestavaju o dogadjajima oko mene, svjesno izabirem da manipuliraju samnom.
To pali kod neukih masa, no poznavajuci tvoj stil, cisto sumnjam... prije bih rekao da si ti ovaj koji spinna:)

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 21:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lukko je napisao/la: ›
Madcaptin je napisao/la: ›
Očito je da navijaš i braniš neobranjivo. Glavaš opet radi protiv zakona i zabija autogolove svojoj stranci.
Alkemičaru, rasprava nije o kvaliteti ili neovisnosti medija. Ovo je ograničavanje slobode medija, izbacivanjem novinara krše se Ustavom zajamčena prava javnosti da bude izviještena o svim zbivanjima u društvu, te prava svake osobe na slobodu izražavanja, mišljenja i dostupnost svim javnim glasilima.
Usput izbačenoj novinarki pokušlo se narušiti ugled i profesionalno dostojanstvo.


Ne znam gdje je bila press konf., no nije ogranicavanje slobode medija dok god se press konferencija (bila ona javna ili kako god) odrzava u prostoru koji je privatno vlasnistvo. Da se konf. odrzavala na otvorenom prostoru ili u gradskim prostorijama, tad bi bilo krsenje zakona. Ako cemo govoriti o povredi zakaona tad bi se jedino moglo govoriti o diskriminaciji, jer jedno silenzio stampa a drugo isključivati i zabranjivati nekom prisustvovanje konf. zbog tendencioznog pisanja.

To što pokušavaš objasniti preko "livada i vlasništva" se zove cenzura.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 21:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Madcaptin je napisao/la: ›
To što pokušavaš objasniti preko "livada i vlasništva" se zove cenzura.


Daleko od toga da se ja slazem s tim sto je HDSSB-HNS napravio, cak stovise, smatram to najvecim primitivizmom.
Ali to ne prolazi pod definiciju "cenzure".

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 21:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

HND je reagirao pa svatko može provjeriti kako se zapravo vrednuje taj čin, moralno i zakonski.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 21:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Madcaptin je napisao/la: ›
HND je reagirao pa svatko može provjeriti kako se zapravo vrednuje taj čin, moralno i zakonski.

Kak su reagirali? Ne znam. Gdje da provjerim?
Cisto sumnjam da su podigli tuzbu, jer kao sto sam rekao zakonski nije cenzura.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Madcaptin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 37
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 22:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bilo u dnevniku na htv, Mislav Bago je voditelj za elektronske medije ispred HND. Vjerujem da ce sutra biti i na stranici HND.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
lukko
Offline
Ukupno postova: 127
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 22:10 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Madcaptin je napisao/la: ›
Bilo u dnevniku na htv, Mislav Bago je voditelj za elektronske medije ispred HND. Vjerujem da ce sutra biti i na stranici HND.

thnx

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
akis
Offline
Avatar

Ukupno postova: 73
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 17.03.2009. 22:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Der Untergang

_________________
Daj meni Beck´s i njima šta će osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Sharon
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1469
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 17.03.2009. 22:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Što se to događa s obećavajućom trojkom?! Nije se smirilo ono oko stranačkih prelazaka, pa onda skupljanje harača po firmama, pa sad cirkus s medijima? Ili nisu obećavajući ili ne treba vjerovati vlastitim očima...
Kladim se: sad će odmah 2-3 posta uvjeravanja u ovo zadnje...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
cane
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2460
Lokacija: Cherryville
Spol: Muško Muško
Post Postano: 17.03.2009. 23:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ajd otvorite još jedan osijek031 ali na kojem će se samo o politici raspravljat. Sad je već previše politike brate!

_________________
Global warming is coming in two days before the day after tomorrow!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: