Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Upravo to i govorim, pokušavam dokazati da Glavaš nije ni na jednoj listi, i da se Vrdoljak ne bi dovodio u situaciju da dopusti da mu itko išta diktira.
Bubalo je 5 godina vodio županiju bez mrlje (ako je tu i bio Glavaš u pozadini onda mu se treba priznati da je dobro odradio posao).
Dakle - ne vidim zašto tom mladom timu ne dati priliku da vodi grad.
Imate bolju alternativu? Samo dajte, rekao sam već, BILO TKO osim HSP/HDZ mafije za mene je odlično rješenje.
U ovom trenutku za mene to su ljudi na čelu sa Bubalom i Vrdoljakom (iz koje god stranke dolazili), ne sumnjam da će okupiti kvalitetan tim ljudi, i da mogu dobro odraditi posao.
Ako ništa drugo dokazali su se (pokazali su HSP-u zube).


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 12.03.2009. 11:08; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: ›
Upravo to i govorim, pokušavam dokazati da Glavaš nije ni na jednoj listi, i da se Vrdoljak ne bi dovodio u situaciju da dopusti da mu itko išta diktira.
Vjerovao bih u ovo da sam Glavas nije rekao da nece pristani ni na kakve uvjetovane koalicije [vjerojatno mislivsi na uvjete koje je Vrdoljak svojevremeno uvalio Djapicu].

Drugim rijecima, teza da je Vrdoljak nesto uvjetovao je pobijena i prije nego je javno izrecena.

Nazalost.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ispravi me ako griješim, Glavaš je to rekao kao reakciju na HSS-ovo uvjetovanje kandidata za župana?

Možda sam preoptimističan, ali zar je teško povjerovati da su za stol sjela dva mlada i uspješna čovjeka sa svojim idejama i projektima, dogovorili se i odlučili ići zajedno?

Vrdoljak je svojevremeno imao dobrih zamisli (realizacija kojih bi dovela do izravnog prestanka punjenja HSP-ove kese pa mu je onemogućeno provesti ih).
Zašto ne vjerovati da će ih sada lakše realizirati?


Zadnja promjena: OsijekNepokoreniGrad; 12.03.2009. 11:13; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

[quote="OsijekNepokoreniGrad";p="227842"]
Bubalo i njegovi ljudi su izvukli županiju, pa će i grad.


Momak, uz svo duzno postovanje, malo manje gledaj STV, a malo vise odi na teren pa vidi kako ljudi zive...toliko o "izvlacenju" zupanije...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo ne bih komentirao.
1. nauči quotat
2. nauči razliku između jedinica lokalne samouprave i županijske samouprave

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
hihmih
Offline
Ukupno postova: 225
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 11:14 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

s obzirom da se majstor zajebo(vrdoljak)i ušao u koaliciju sa bolesnikom i lopovom(glavaš) ,te tako i ono malo nade ugasio za boljim osijekom.križam njega kao mog kandidata za gradonačelnika . moj izbor če biti stranka poznanstava i rodijačkih veza sa svekolikom vlašću u državi. zašto bih ja bio drukčiji od njih i borio se za neke ideale kada svoje ciljeve mogu ostvariti priklanjajuči se večini(hdz) i poznanstvima tih istih. a možda im se bude dalo pa i dokrajče glavaša bilo to preko suda ili suverenom pobjedom na izborima.a što se tiče hsp ,s njima če lako .

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Možda sam preoptimističan, ali zar je teško povjerovati da su za stol sjela dva mlada i uspješna čovjeka sa svojim idejama i projektima, dogovorili se i odlučili ići zajedno?


Da, tesko je povjerovati da su za stol sjela dva mlada i uspjesna covjeka, jer iza jednog od njih stoji glavas.

Svima je jasno da se glavas primirio samo zato sto se tako dogovorio sa sanaderom i ovaj ga pustio iz pritvora.

Od silnih uvreda protiv sanadera, seksa & Co. ... glavas vise ni slova ne progovara. Manji je od makova zrna ... ali je zato na slobodi.

Eto, to je jedini razlog zasto glavas nije na listama i zasto vlada iz sjene.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svašta se tu da pročitati. Onda uživaj još malo u đapićevsko/hadezeovskoj vladavini, valjda ti to odgovara.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zmija
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:37 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I za koga da ja sad glasam, stvarno ne vidim izbor, svi mi se gade...a nista, ja ne glasam i unaprijed se 4 godine odričem od pljuvačine po budućim vlastomajmunima. Izlazak na izbore ce biti 25 %, a to znaci da ce HSP i zombiji pobijediti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
britva_bozo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 24
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:38 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nije mi jasno o kavkim vi svjetonazorima pricate i sto razlikuje u hrvatskoj stranku desnice od stranke ljevice?

davnih dana sam prestao glasati na temelju svjetonazora...

tak da glasam za ljude za koje smatram da su najbolji kandidati, a vrdoljak i bubalo su po mom misljenju, koje ne mora biti tocno, najbolji trenutno...

drago mi je da se vrdoljak odlucio na bubala, jer u protivnom ne bi imao nikakve sanse za sluzenje gradu, a takav nam treba....

o bubalu govori sve njegov rad u zupaniji, stoga necu trositi rijeci na glupa prepucavanja tko je ciji pijun itd...

mozda gajim previse animoziteta prema dapicu, ali ne mogu se pomiriti s cinjenicom da me takav lik predstavlja...

osijek je 15 godina bio zadnje uporiste liberalizma i grad kulture, a onda dodje divlji i otjera pitome sa matom bulicem na trgu....

o poslovima koje je odradio, sto svi vole uzimati u usta, radije ne bih jer se odmah nasekiram...

primjera radi, u donjem gradu su napravili kao greskicu, kad su postavili ciglice i kamenje na tlo pokazalo se da je to katastrofalne kvalitete, pa su onda to zamijenili, a uz to i povecali trosak trga za bijednih milion kuna... a da ne spominjemo duplo placanje istog kamena za kapucinsku itd itd... ma strava...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
crazy horse
Offline
Avatar

Ukupno postova: 15
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne mogu da ne primjetim opetovane opaske o tome kako je bubalo bez mrlja. Sjećam se događaja od prije koju godinu kada je glavašev odvjetnik putovao u zagreb na gostovanje u emisiji na hrt-u s autom od županije. Nakon nekoliko dana potezanja oko ove teme u jednom osječkom listu bubalo je hladno nakon svega izjavio "za mene je ova priča završena".

Do zadnjeg trenutka nisam vjerovao da će se vrdoljak na kraju ovako iskompromitirati...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zmija
Offline
Ukupno postova: 31
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:41 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I za koga da ja sad glasam, stvarno ne vidim izbor, svi mi se gade...a nista, ja ne glasam i unaprijed se 4 godine odričem od pljuvačine po budućim vlastomajmunima. Izlazak na izbore ce biti 25 %, a to znaci da ce HSP i zombiji pobijediti.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.03.2009. 11:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
audiworld je napisao/la: ›
Nije isključivi cilj doći na vlast...

POLITOLOG- stručnjak za donošenje odluka.


Isključivi cilj političke stranke jest doći na vlast i provoditi svoju politiku. Ako ti znaš za neke druge ciljeve, usreći nas.

A ovo sa politologom je jedna od najvećih bedastoća koju sam pročitao na forumu, hvala ti, baš sam se dobro nasmijao.



to što ti ne kontaš stvari tvoj problem. Nije isključivi cilj doći na vlast, jer vrlo je relativan pojam biti na vlasrti. HSS je na vlasti? U vladi sigurno, u vlasti ne.. HDZ drzi koce.

Ne, trebaju mi jebeni pravnici vodit drzavu i al đapone, ekonomisti i takvi?

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Drago mi je što ovdje ima mojih istomišljenika.
Treba naučiti razliku između VLADATI i OBNAŠATI VLAST.

Dakle HSP/HDZ trenutno VLADAJU, Bubalo i Vrdoljak će OBNAŠATI VLAST.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 12.03.2009. 11:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad... treba samo mislit, jel... e, da... CILJ pol. stranke nije isključivo taj da dođe na vlast, nego da na nju utječe... Štoviše, za neku stranku je bolje da nije u vladi , a ima utjecaj..jer na taj način ne dijeli odgovornost.. Kako je to moguće? Vrlo jednostavno... svaka ruka u Saboru je bitna

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: