Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jednom ponavljam. Bubalo 5 godina vodi Županiju. Svih tih 5 godina iza njega je stajao Glavaš. U tih 5 godina Bubalo nema nijednu mrlju niti aferu.
Pametni će izvući poučak iz ovoga...

Naš najugledniji i najcjenjeniji politolog prof. Šiber je na predavanju u osijeku rekao nešto ovako:" Na lokalnim izborima će se u 1. krugu birati ZA, a u drugom krugu PROTIV.Tako je u cijelom svijetu koji primjenjuje ovaj izborni sustav."

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 10:22 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Upravo to! Ne znam zašto se svi sada dotiču Glavaša, a zaboravljaju kako njega vjerovatno neće biti niti na jednoj listi. Bubalo ne ide s Glavašem, nego ide sa Vrdoljakom.


molim te da ne podcjenjujes nasu inteligenciju.

bubalo je u glavasevoj stranci, glavas je autokrata i u njegovoj stranci on ima zadnju.

bubalo je mozda dobar decko, mama ga sigurno najvise voli na svijetu ... ali bubalo kao i svi ostali u toj stranci rade SAMO ono sto glavas kaze i sto glavas odobri.

a tlapnje o izlasku iz sivila i konacnom boljitku je glavas imao zadnjih 20 godina. od toga da je jedan od osnivaca HDZa i kreatora te politike, do toga da je bio zupan i neprikosnoveni diktator u ovoj regiji ... itd itd.

tako da ja zaista ne vidim kako bi me njegovi ljudi mogli izvesti iz tog sivila.

jer glas za bubala ili vrdoljaka ... je glas za glavasa i nastavak njegove politike. nikakvi novi ljudi tu ne dolaze.


Zadnja promjena: Ingo; 12.03.2009. 10:24; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

W.M. Felt je napisao/la: ›
Kloniti se vlasti i sjediti godinama u oporbi? Kako će onda uopće ikad napredovati u popularnosti
Netrebaju stranke napredovati u popularnosti, nego biračko tjelo treba biti zrelije.
Nekužim kakva je to fora ako netko koalira sa ljudima diametralno suprotnog stajališta (šta je tu popularno?) Pa ljudi glasaju za jednu opciju baš zato što ona kao takva zastupa, takvo i takvo stajalište, a ne zato što koalira (ejakulira) sa svima nebi li ikako došla na vlast.

Znači zaključak, stranke se trebaju držati svoga stajališta (programa), a biračko tjelo treba biti zrelije...

Moje je mišljenje kako nijedno ni drugo u dogledno vrijeme nećemo imati priliku vidjeti, nažalost.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa očigledno je inteligencija nekih ljudi ograničena.

Zaista misliš da bi Vrdoljak dopustio nešto ovakovo kao što si napisao?

Bubalo i njegovi ljudi su izvukli županiju, pa će i grad.

Moram priznati da nakon jučerašnje Globusove ankete vrlo uskoro očekujem neke očajničke poteze trenutno vladajućih.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pernabukano
Offline
Avatar

Ukupno postova: 706
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

TataMata kakav je komentar na Globusove ankete!? Je li to neka tiskarska pogreška ili će ovih 36 neznam glasati za Đapića? Neko objašnjenje očekujem.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la (Pogledaj post): › TataMata kakav je komentar na Globusove ankete!? Je li to neka tiskarska pogreška ili će ovih 36 neznam glasati za Đapića? Neko objašnjenje očekujem.


Ma to je naručena anketa, namjerno su telefonom zvali kad su znali da HSP-ovci nisu kod kuće, svi su taman mjerili kukuruze.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
a tlapnje o izlasku iz sivila i konacnom boljitku je glavas imao zadnjih 20 godina. od toga da je jedan od osnivaca HDZa i kreatora te politike, do toga da je bio zupan i neprikosnoveni diktator u ovoj regiji ... itd itd.

tako da ja zaista ne vidim kako bi me njegovi ljudi mogli izvesti iz tog sivila.

kako stvari trenutno stoje, sivilo nam ne gine. ili ćemo ostati u jednom, ili prijeći u drugo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 10:35 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: ›
bubalo je u glavasevoj stranci, glavas je autokrata i u njegovoj stranci on ima zadnju.

bubalo je mozda dobar decko, mama ga sigurno najvise voli na svijetu ... ali bubalo kao i svi ostali u toj stranci rade SAMO ono sto glavas kaze i sto glavas odobri.

a tlapnje o izlasku iz sivila i konacnom boljitku je glavas imao zadnjih 20 godina. od toga da je jedan od osnivaca HDZa i kreatora te politike, do toga da je bio zupan i neprikosnoveni diktator u ovoj regiji ... itd itd.

tako da ja zaista ne vidim kako bi me njegovi ljudi mogli izvesti iz tog sivila.

jer glas za bubala ili vrdoljaka ... je glas za glavasa i nastavak njegove politike. nikakvi novi ljudi tu ne dolaze.
toga se i ja bojim...
e sad, treba li biti vjecni pesimist ili se usuditi nadati boljem? zaista ne znam... moja je maxima da je pesimist samo dobro obavijesteni optimist.

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dibi
Offline
Ukupno postova: 59
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:41 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Možete svi pričati što god želite, ali ova kombinacija je dobitna, jer kako je Vrdoljak napustio onu koaliciju jer su radili muljaže, tako sam siguran da će i ovdje pokazati zube. A svi koji nemogu ništa naći protiv Bubala, hvataju se kako je on Glavašev potrčkalo i to je onda ono što sve "zabrinjava".U proteklih 5 godina je svojim radom u županiji dokazao da je vrlo sposoban mladi čovjek.
Ja definitivno glasam za ovu koaliciju, jer ne želim sljedećih 4 godine gledati Đapića kako sve radi u borbi za svoj boljitak, jer ipak je on osoba koja samo sanja položaj gradonačelnika pa je spreman gaziti i preko svojih ljudi da dođe do toga. A " budimo realni" nema više stranke u Hrvtskoj s kojima taj nije bio u koaliciji, možda su sada na redu zeleni i Pupovac. Tko zna, krhko je znanje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:46 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
OsijekNepokoreniGrad je napisao/la (Pogledaj post): ›
Upravo to! Ne znam zašto se svi sada dotiču Glavaša, a zaboravljaju kako njega vjerovatno neće biti niti na jednoj listi. Bubalo ne ide s Glavašem, nego ide sa Vrdoljakom.


molim te da ne podcjenjujes nasu inteligenciju.

bubalo je u glavasevoj stranci, glavas je autokrata i u njegovoj stranci on ima zadnju.

bubalo je mozda dobar decko, mama ga sigurno najvise voli na svijetu ... ali bubalo kao i svi ostali u toj stranci rade SAMO ono sto glavas kaze i sto glavas odobri.

a tlapnje o izlasku iz sivila i konacnom boljitku je glavas imao zadnjih 20 godina. od toga da je jedan od osnivaca HDZa i kreatora te politike, do toga da je bio zupan i neprikosnoveni diktator u ovoj regiji ... itd itd.

tako da ja zaista ne vidim kako bi me njegovi ljudi mogli izvesti iz tog sivila.

jer glas za bubala ili vrdoljaka ... je glas za glavasa i nastavak njegove politike. nikakvi novi ljudi tu ne dolaze.




Gotovo sve što si rekao potpisujem. Sigurno je da Glavaš u HDSSB-u ima zadnju no ne mislim da Bubalo radi samo ono što mu Glavaš kaže i da su glavaševe intervencije baš tako česte. No da skratim, mislim da Bubalo radi ono što misli dok mu Glavaš (povremeno) ne kaže da treba drugačije. Nije dobro što je tako ali tako je. E sad što bi tu trebao napraviti Vrdoljak? Nakon što ga je SDP izlevatio ići sam na izbore i dobiti manje od 10%?

Slažem se s navedenim da su birači neobrazovani i da to treba mjenjati, no potrajat će 10-20 godina, a do tada onaj tko se želi uspješno baviti politikom mora u danim uvjetima raditi najbolje što zna.

Po meni je u ovom slučaju to za Vrdoljaka koalicija s Bubalom uz očekivanje prije ili kasnije sukoba s Glavašem. Do tada odraditi posao što bolje i pokušati oko sebe okupiti ekipu normalnih ljudi koji žele mjenjati ovaj grad.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pernabukano je napisao/la: › Još jednom ponavljam. Bubalo 5 godina vodi Županiju. Svih tih 5 godina iza njega je stajao Glavaš. U tih 5 godina Bubalo nema nijednu mrlju niti aferu.
Pametni će izvući poučak iz ovoga..
Ja sam izvukao - dok Glavas stoji iza bilo koga - taj netko nece dobiti moj glas pa bio to i Vrdoljak.

Da je Vrdoljak svoju koaliciju uvjetovao time da se Glavas izopci iz stranke, onda bih mozda i razmislio, ali ovim potezom ce izgubiti i onih 7% podrske sto ima u anketama.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mungos mislim da malo pretjeruješ. Al dobro, svatko ima svoje mišljenje i na to ima pravo.

Ne želim više komentirati osobe kojima ništa nije dobro i koje će, tko god bio izabran samo kukati po forumima - to je njihov vrhunac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 10:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bolje kukati nego agitirati.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 11:00 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: › Mungos mislim da malo pretjeruješ. Al dobro, svatko ima svoje mišljenje i na to ima pravo. Ne želim više komentirati osobe kojima ništa nije dobro i koje će, tko god bio izabran samo kukati po forumima - to je njihov vrhunac.
Imas pravo. Umjesto osoba, pocni komentirati situaciju oko sebe.

Tko god rehabilitira bilo kojeg politickog zombija iz '90-tih, pogotovo one koji su makar i jedan dan bili u HDZ-u, taj ne pravi korak naprijed, vec tri unazad.

Zao mi je sto Vrdoljak nije svjestan da je podrsku dobivao od onih koji su trazili i cekali korak naprijed. Koliko sam cuo, gomila je neodlucnih - ogroman potencijal za skupiti glasove u zadnji tren. Trebao se na njih osloniti. Ovako se prislonio na ljuljavi zid iza kojeg se nalaze srebrni siljci.

Politicki hara-kiri.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 11:03 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

OsijekNepokoreniGrad je napisao/la: › Ne želim više komentirati osobe kojima ništa nije dobro i koje će, tko god bio izabran samo kukati po forumima - to je njihov vrhunac.
a zasto ne smijemo spominjati glavasa i njegovu diktaturu? ako smijemo govoriti o ostalim gradskim kriminalcima (ukljucujuci one na vlasti), ne vidim razloga da o ovome sutimo. pogotovo kada se dobro zna da bi posteni i inteligentni gradjani ovoga grada duboko odahnuli kada bi se (nekim cudom) rijesili gradskih politickih mastodonata i malverzanata kao sto su djapic i glavas... pa ne moramo valjda glasati za njih?

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: