Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Ingo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3470
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.03.2009. 8:45 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): ›
Alchemist je napisao/la: ›
Svi smo mi navikli da je hns u paketu sa sdp-om i da je to "prirodno" samo me zanima po čemu je to prirodno pogotovo na lokalnoj razini.

nista to nije prirodno, naravno, politika je sama po sebi vrlo neprirodna stvar - ali. vrdoljak s hdssb-om? wtf?

do sada sam jos i mislila glasati za vrdoljaka, ne zbog hns-a (nema danas stranke u hrvatskoj za koju bih glasala - sve je to organizirana mućka -, vec iskljucivo za neke rijetke pojedince), ali za koaliciju s hdssbom??? pa tko je tu lud? zelimo da glavas ponovo vuce sve konce u gradu? (znam ja da on nikada nije nestao s osjecke scene, samo je malo u mraku pa ga se u javnosti ne percipira toliko kao prije - ali da svojim glasom legitimiram njegove prljave rabote u osijeku? necu...)

zao mi je zbog vrdoljaka, on ili ne zna ili ne zeli drugacije. moj glas nece dobiti.


slazem se ...

sdp ... borzan i prnjat su mi se kompromitirali u koaliciji sa djapicem ... i ? ... za koga onda glasati ?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 8:47 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ingo je napisao/la: › i ? ... za koga onda glasati ?

osijek031.com smile osijek031.com smile

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
amunike
Offline
Avatar

Ukupno postova: 129
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 8:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Neka mi Vrdoljak ovdje odgovori. Ma koji je on "mrak gasio" ako nije mislio između ostaloga na jedan od mrakova i mračnih dana Osijeka koje je Glavaš posijao. Mučno mi je

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Alchemist
Offline
Avatar

Ukupno postova: 207
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 9:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la: ›
Alchemist je napisao/la: ›
Svi smo mi navikli da je hns u paketu sa sdp-om i da je to "prirodno" samo me zanima po čemu je to prirodno pogotovo na lokalnoj razini.

nista to nije prirodno, naravno, politika je sama po sebi vrlo neprirodna stvar - ali. vrdoljak s hdssb-om? wtf?

do sada sam jos i mislila glasati za vrdoljaka, ne zbog hns-a (nema danas stranke u hrvatskoj za koju bih glasala - sve je to organizirana mućka -, vec iskljucivo za neke rijetke pojedince), ali za koaliciju s hdssbom??? pa tko je tu lud? zelimo da glavas ponovo vuce sve konce u gradu? (znam ja da on nikada nije nestao s osjecke scene, samo je malo u mraku pa ga se u javnosti ne percipira toliko kao prije - ali da svojim glasom legitimiram njegove prljave rabote u osijeku? necu...)

zao mi je zbog vrdoljaka, on ili ne zna ili ne zeli drugacije. moj glas nece dobiti.


Kažem da nije sve tako crno bijelo, nisam ni ja oduševljen tom koalicijom ali realno kada bi došlo do drugoga kruga između bubala i đapića onda bi se morali odabrati i nadam se da bi to bi oopet bubalo jer sve drugo je katastrofalno i po čemu bi onda to bilo nešto drugačije a ovako imaju priliku i sporovditi svoje i dokazati se a u istu ruku i kontrolirati kao što su kontrolirali sdp i hsp i sve kriminalne radnje i blokade pa ste strane je još i bolje. naravno da će se teško breme glavaša maknuti ali u ćupaniji je to funkcioniralo bez problema i afera pa ne vidim sada zašto ne bi moglo tim više što je neposredan izbor ne možese više opozvati gradnoačelnik bez volje naroda odnosn oreferenduma

_________________
Nulla dies sine linea
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
centurion
Offline
Ukupno postova: 938
Lokacija: Grad na Dravi
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 9:42 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Volio bi kad bi se i Matkovic odvazio i maknuo od Đapica i pridruzio Bubalu i Vrdoljaku. MIslim da njih dvojica zele i znaju raditi za OSijek i da ce bez problema osvojiti vlast.

_________________
Korak ispred ostalih!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 9:45 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Alchemist je napisao/la: ›
kada bi došlo do drugoga kruga između bubala i đapića onda bi se morali odabrati
istina.

i ako problematiku postavis kroz pitanje: "sto je bolje od djapica?" , moj je odgovor: (skoro) sve. ali... i uvijek taj ali: glavas? brrrrrrrrrrrr...

i slazem se da sa bubalom u zupaniji nije bilo nekih incidenata i afera (ili su posteno radili ili su dobro skrivali nepodopstine), i kad bi to bio bubalo bez glavasevog hdssb-a ne bih rekla nista. mislim, nije bubalo neki vrhunski politicar, ali ima valjda soli u glavi i pazi da ne napravi neku gadnu gresku, sto je u osjeckim uvjetima super (mislim, budimo realni... Zvižd ) - medjutim, ne mogu se osloboditi aveti glavonje i njegovih joza-mafijoza, koliko god se trudila Sad

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Venstres
Offline
Ukupno postova: 36
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 9:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

I ja ne podnosim Glavaša, ali protiv Bubala nemam ništa protiv. Vrdoljak se je dokazao u gradu, Bubalo u županiji i iako bih rađe vidio Vrdoljaka kao gradonačelnika, kombinacija Vrdoljak-Bubalo ne bi bila loša.

Na drugu stranu imamo kriminalca Đapića koji je uništio grad i HDZ koji je uništio ovu državu. Mislim da Borzanica i Vrbošić ne igraju nikakvu ulogu ovdje.

Ja glasujem za kombinaciju Bubalo-Vrdoljak! Izvucite nas iz močvare, imati ćete previše posla! Sretno!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.03.2009. 9:49 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nek se nose svi u tri pičke materine doću tamo i poderat listić jebale ih fotelje da ih jebale

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
evil monkey
Offline
Avatar

Ukupno postova: 923
Lokacija: ormar
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 12.03.2009. 9:57 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
nek se nose svi u tri pičke materine doću tamo i poderat listić jebale ih fotelje da ih jebale
eh, dragi monstrume, natjeralo nas je u situaciju da od 2-3 zla moramo birati manje - to je nezavidan polozaj, al dogodi se kada kurva politika skonta da je na balkanu... nemoj poderati listic, ako ga poderemo svi mi koji u glavi imamo koju sivu stanicu, za nas ce opet odlucivati oni koji glasaju po direktivi... a znas i sam kako to zavrsava (pogledaj, recimo, tko nam trenutno vodi drzavu i grad...) Rolling Eyes

_________________
“Education’s purpose is to replace an empty mind with an open one.”
Platon - Alegorija pećine
pollitika.com - Pale blue dot video - DemocracyNow! - ZCom
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nooky
Offline
Ukupno postova: 120
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 9:58 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kad covjek vidi ovo ne zna dal bi se smijao ili plakao...al buduci da zivim u osijeku prije plakao...ma moze Vrdoljak pricat bajke o Bubalu, al Bubalo je Glavasev covjek, da ne kazem potrcko i da dam Vrdoljaku svoj glas, a htio sam, nakon ovog nema sanse...u ovom usranom gradu ocito je sve moguce...opet cu morat glasat za neke marginalce ili prekrizit listic...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Defiant
Offline
Ukupno postova: 89
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 9:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

to je bilo to sto se tice HNS-a u Osijeku :/

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:01 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovo je fanstastično za Grad Osijek.
Bubalo i Vrdoljak - prema nekim anketama imaju šansu pobijediti u prvom krugu.
Osijek napokon ima šansu izvući se iz sivila i ima priliku da ga vode isključivo mladi, dokazano sposobni ljudi bez mrlja u karijerama.

Ako ovo propustimo zaista smo zaslužili da nam đapići vladaju gradom idućih 50 godina.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Ivor
Offline
Ukupno postova: 34
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:03 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evil monkey je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la: › i ? ... za koga onda glasati ?

osijek031.com smile osijek031.com smile




Slažem se da koaliranje Vrdoljaka s Bubalom nije principijelno.
No za rezultat u svakom poslu pa i politici, a pri tome ne mislim samo na postotak na izborima već prije svega na ostvarivanje projekata u interesu građana, nešto bitnija je pragmatika. Pri tome ne mislim da principijelnost nije bitna ali ona u ovom slučaju Vrdoljaku ne može donijeti nikakav rezultat. Vrdoljak se može odlučiti i biti krajnje principijelan, samostalno izaći na izbore, i dobiti manje od 10%. A što onda? Čekati neka bolja vremena?
Inače mislim da je Vrdoljak na ovo prisiljen i to ponašanjem SDP-a. Nažalost SDP koji kao stranka u Osijeku ima potencijala, vodi potpuno politički netalentirana osoba. Kamapanja za lokalne izbore trebala je krenuti s Elektromodulom kada je SDP morao stati na stranu HNS, međutim to se nije dogodilo zbog potpune izgubljenosti gospođe Borzan. I sada, kad već ona ne želi biti kandidat za gradonačenika, umjesto da podrži Vrdoljaka, ona odlazi Vrbošiću čiju stranačku bazu čine dokazano sposobi i poštenii ljudi kao što je npr. Bajto. Katastrofa!
Na kraju koga birati. Đapića, Vrbošića s ekipom koja je upropastila grad ili Bubala (s Glavašem) i Vrdoljaka. Osobno mislim da je ovo posljednje najmanje loše riješenje. Na rad Bubala kao župana ni oporba nema nekakve zamjerka, a mislim da se i ono što je Vrdoljak činio (i pokušavao činiti) u gradskoj upravi može ocjeniti dobrim.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
W.M. Felt
Offline
Ukupno postova: 2158
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Monstrum je napisao/la: ›
nek se nose svi u tri pičke materine doću tamo i poderat listić jebale ih fotelje da ih jebale


nooky je napisao/la: ›
opet cu morat glasat za neke marginalce ili prekrizit listic...


Možda je prošlo neprimjećeno, ali gradonačelnici se biraju izravno (dakle 3 kandidata, pa izaberi). Kandidati su poznati, a na biračima je uzabrati najboljeg ili najmanje lošeg. Apsurdno je biti vječno nezadovoljan ponuđenim kandidatima na bilo kojim izborima - ne postoji zemlja na svijetu u kojoj su ljudi presretni svojim političarima, no mi se još imamo učiti demokraciji.

Kod glasanja za liste križanjem listića ili glasanjem za marginalne političke opcije (za one koji ne poznaju metodologiju izbornog sustava) postiže se samo (i nažalost) to da lista koja osvoji najviše glasova dobije još i više mandata. Pojednostavljeno, glasanjem za stranku koja neće prijeći prag glasujete za stranku koja će dobiti najviše glasova (a to je također apsurd - pa upravo ste nezadovoljni tom strankom, a posredno za nju glasate).

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
OsijekNepokoreniGrad
Offline
Avatar

Ukupno postova: 724
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.03.2009. 10:11 
Naslov:  Re: Ivan Vrdoljak uz bok Krešimiru Bubalu
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ivor je napisao/la (Pogledaj post): ›
Na kraju koga birati. Đapića, Vrbošića s ekipom koja je upropastila grad ili Bubala (s Glavašem) i Vrdoljaka. Osobno mislim da je ovo posljednje najmanje loše riješenje. Na rad Bubala kao župana ni oporba nema nekakve zamjerka, a mislim da se i ono što je Vrdoljak činio (i pokušavao činiti) u gradskoj upravi može ocjeniti dobrim.


Upravo to! Ne znam zašto se svi sada dotiču Glavaša, a zaboravljaju kako njega vjerovatno neće biti niti na jednoj listi. Bubalo ne ide s Glavašem, nego ide sa Vrdoljakom.

Da, sad ćete spominjati neka diktiranja, pa zar to nije onda mogao i u županiji?

Mislim da ova ekipa zaslužuje priliku - treba mobilizirati mlade Osijeka, pa čak i one koji nikad nisu izašli na izbore.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: