Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 12:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ako se smijem ubacit .. mislim da nema problema... mislim da ima jednakbroj glupana i glupača, isfrustriranih žena i muškaraca.. problem nastaje kad nisi selektivan/selektivna i uletavaš svakoj/svakom koji se pojavi na vratima...

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 13:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
ako se smijem ubacit .. mislim da nema problema... mislim da ima jednakbroj glupana i glupača, isfrustriranih žena i muškaraca.. problem nastaje kad nisi selektivan/selektivna i uletavaš svakoj/svakom koji se pojavi na vratima...


da... jedino što se meni čini da baš ta naša (ženska) selektivnost muči neke muške na ovom forumu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2008. 14:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes


oh bože, teška je misija sarkazam u pisanom obliku...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 15:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › da... jedino što se meni čini da baš ta naša (ženska) selektivnost muči neke muške na ovom forumu.

muči nas jedino kad nema smisla Wink

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 18:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): ›
Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes


oh bože, teška je misija sarkazam u pisanom obliku...


ti to najbolje znaš. lijepo da još nisi krepala od smijeha... Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 31.08.2008. 23:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la: › stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink


Nisam prozivao ponaosob, ali debelo je u zabludi osoba koja stoji za sankom u birtiji i misli da netko s njom zapocinje razgovor zbog njenih realnih unutarnjih kvaliteta i sposobnosti. Zapocinje zato sto vidi priliku za score (a tek onda mozda nesto vise). Mimoilazenje pogleda, tajanstveni smjesak ili kakav drugi ohrabrujuci signal nisu znakovi koji govore o necijem pogledu na zivot i sustavu vrijednosti - vec eventualno uletacu mogu biti znakovi vece vjerojatnosti za score.

Ne sumnjam da mnogim ljudima (pa cak i meni) laska cinjenica da je potpuni stranac od svih ljudi u birtiji izabrao bas njih za razgovor. Od siline napuhivanja ega zasigurno je vrlo tesko priznati samom sebi da su jedina mjerila biraca bila - dostupnost i vanjstina (uvjetno receno vanjstina, jer cesto dostupnost mnogostruko kompenzira vanjstinu - citaj: lik ce uletiti i polugaboru, ako mu je vjerojatnost scorea s njom znatno veca od uleta nekoj "krasotici" - naravno, niti jedan koji to ucini sutra nece nikome to priznati ;-)).

Prihvacanjem ovakvog izostanka realnih kvalitativnih mjerila pri necijem sudu o meni - prihvacam vlastitu bezdimenzionalnost [pisem u prvom licu jednine kako bi ego onih koje bi se prepoznale ostao neteknut].

Situacija je vrlo slicna onoj kad bi ribe nakon prvovecernjeg koitusa, hladjenja masine i budjenja savjesti, govorile kako one to (seks s potpunim neznancem) inace nikada ne rade, ali eto, ja sam im bio poseban. Yeah, right! (naravno da ne rade i naravno da sam poseban)

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VAGABOND
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 0:45 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Zanimljivi pristupi, analize i obrazloženja pojedinaca uspjela su me, nadasve "slučajnog prolaznika" i pasivnog promatrača, aktivno uključiti u "vašu" raspravu.
Pogreška je u samom razmušljanju o postojanju problema koji u zbilji uopće ne postoji.
Pojednostavljeno, to je imaginaran način kako opravdati vlastiti neuspijeh, pokušaj minoriziranja vlastitih kompleksa, i po principu psihologije mase iskazati to kao generalizirani problem muškaraca s jedne strane i žena s druge.
Iako složeno i mnogima izgledom nemoguća misija, tajna uspjeha leži u svakome od nas i odabiru pravog trenutka.
Na žalost ne postoji univerzalna formula koju bi svatko od nas "loosera" ili "osvajača" mogao primjeniti. Upravo ta nepredvidivost je glavni pokretač zbog kojega pokušavamo zavesti i osvojiti nekoga, tj. pronaći idealnog partnera. Sve su to fiziološki procesi koje smo usavršavali tijekom evolucije.
Ovisno o kutu iz kojeg promatramo pojedine poteze i način kako ih interpretiramo, pokazujemo drugima i samima sebi kakvi smo u stvari. Ono što te ne uništi, osnaži te!
Ovisno o pristupu s pozitivnim ili negativnim predznakom ovisiti će i uspijeh. Podcjenjivajući osobu kojoj smo pristupili s bezuspješnim ishodom, podcjenjujemo i sami sebe. Bez obzira na sve, u svakom trenutku presudno je zadržati dostojanstvo i kulturu ponašanja, jer time pokazujemo da ne funkcioniramo nagonski, već kao zrele osobe.
Skeptici će zasigurno reći da je stvarnost okrutnija i funkcionira po složenijem principu. Da, to je istina, ako smo puni predrasuda i kočnica kojim umanjujemo izglede svog uspjeha.
Kategoriziranjem i objedinjavanjem žena u skupine pokazujemo svoju primitivnost.
Pridavanje važnosti osobnosti pojedinca ili primarno njegovim asesoarima, apsolutno je pravo svake žene u odabiru idealnog partnera. Naša je sloboda izbora u tome smeta li nam to ili ne.
I u konačnici pravilo je da nema pravila; biti aktivan, ili čekati da se jednostavno dogodi kada se najmanje nadamo, dilema koju je nemoguće razrješiti.
Najbolji recept za prave odluke u bezidejnom stanju je činiti što ti poslovice kažu, i zasigurno nećeš pogriješiti. Provjereno!!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
toni
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2180
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 0:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VAGABOND je napisao/la: ›
Pogreška je u samom razmušljanju o postojanju problema koji u zbilji uopće ne postoji.


klap-klap.

ne vidim problem, amabas, nigdje. eto.. cak bi se iznenadili koliko su pristupacne, cak pune inicijative one zgodne macke kojih se kao tzv. muskarci boje.. jer oma sebe vide kao pushijonicara..

zato momci, samo hrabro.. na prave pićone... one su nesretne.. njima treba nasa paznja.. one nas vole.. pa makar samo jednu noć Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 01.09.2008. 11:03 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VAGABOND je napisao/la: ›

Pridavanje važnosti osobnosti pojedinca ili primarno njegovim asesoarima, apsolutno je pravo svake žene u odabiru idealnog partnera. Naša je sloboda izbora u tome smeta li nam to ili ne.

Nije toliki problem to čemu one pridaju važnost,nego je problem u licemjerju što to ne žele priznati.
toni je napisao/la: ›

ne vidim problem, amabas, nigdje. eto.. cak bi se iznenadili koliko su pristupacne, cak pune inicijative one zgodne macke kojih se kao tzv. muskarci boje.. jer oma sebe vide kao pushijonicara..

Kako prema kome,kako prema kome.Moja iskustva i iskustva mojih prijatelja i poznanika su dijametralno suprotna.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2008. 11:06 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Kako prema kome,kako prema kome.Moja iskustva i iskustva mojih prijatelja i poznanika su dijametralno suprotna.


nadam se da ne radiš u marketingu. Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 16:59 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VAGABOND je napisao/la (Pogledaj post): › Ono što te ne uništi, osnaži te!


Ne bih rekao. Ono što te ne uništi, to te osakati Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2008. 21:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nikad nisam izlazila subotm/četvrtkom van da bih našla dečka.. ako netko s tim pristupom ide van, bolje da ostane kući gledat dobar hrvatski film hehe! ako ima malo manje apetite (čitaj: ako ne želi istu noć pronać curu ili otvoreno dat do znanja da želi neku macu stavit pod jaja) onda nek ne bude dosadan sa komentarima kako je dotična zgodna, lijepa i slično... dečići moji, stvar je u doziranju...

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 21:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
nikad nisam izlazila subotm/četvrtkom van da bih našla dečka.. ako netko s tim pristupom ide van, bolje da ostane kući gledat dobar hrvatski film hehe! ako ima malo manje apetite (čitaj: ako ne želi istu noć pronać curu ili otvoreno dat do znanja da želi neku macu stavit pod jaja) onda nek ne bude dosadan sa komentarima kako je dotična zgodna, lijepa i slično... dečići moji, stvar je u doziranju...
Pa iz ovog teksta se vidi da nisi izlazila van s ciljem da nađeš dečka, nego da on nađe tebe...
Ova tema je pomalo i blesava ako smijem tako reči...
Koliko se god jedna strana trudila ovaj put su u pitanju dečki ... toliko i ona druga strana (ovaj puta čitaj cure) moraju biti spremne dati u datom trenutku signal dečku da je simpatičan ... i tako to...
Naravno može biti i obrnuto ... (čitaj. djevojka je na prvom potezu) jer evo primjer... dosta sam cura vidio kako prijateljicama govore tja i taj mi se sviđa i onda ga gledaju ... što je najgore stoje deset metara dalje i frajer im je okrenut leđima... kako da on to zna ... (to što vi trenutno mislite...) dakle?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 01.09.2008. 21:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nemam pojma kako su onda toliko dečki uspjeli naći svoje bolje polovice i obratno... ako ne možeš naći curu u neko normalno vrijeme dana kada većina nije polupijana i narajcana, onda sumnjam da ćeš ju moći naći subotom vani... ne ti osobno, mali ivice... Razz

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 21:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
nemam pojma kako su onda toliko dečki uspjeli naći svoje bolje polovice i obratno... ako ne možeš naći curu u neko normalno vrijeme dana kada većina nije polupijana i narajcana, onda sumnjam da ćeš ju moći naći subotom vani... ne ti osobno, mali ivice... Razz
Nekažem, nego sam se javio samo zato što je naslov teme pomalo tumpav...
Ja nekažem da smo svi muškarci krasni i tako to...
Samo kažem da nije sve na dečkima kada smo več kod tzv. uletavanja...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: