Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 21:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

josephine01 je napisao/la: ›
ne ti osobno, mali ivice... Razz
joj joj, sram te bilo Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VAGABOND
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.09.2008. 22:38 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Žalosno bi bilo odustati kod prve prepreke ili poraza. To ujedno ne znači biti manijakalno dosadan i salijetati curu(djevojku) ukoliko postoje jasni pokazatelji nezainteresiranosti.
Moram priznati da bih se ja osobno zapitao kakva je to cura koja u takvim okolnostima večernjeg izlaska bez ikakvih barijera stupa u slobodnu konverzaciju s nepoznatim muškarcem. Doziranost i pristojan odmak su bolja odluka u prvom kontaktu, jer time oslobađamo prostor djevojci za kvalitetnijom procjenom i omogučujemo priliku drugom susretu, koji je objektivno uvijek manjih tenzija, misleći prvenstveno na osobno doživljavanje.
Napominjem da u ovoj temi iznosim stavove, dijelom izgrađeni i na osobnom iskustvu, a dijelom i analizirajući druge pojedince u pojedinim situacijama okarakteriziranih ovom tematikom, objedinjene u slučaju kada se pokušava pristupiti djevojci zbog iskrenog simpatiziranja, a ne samo površnog doživljaja, u kojemu prevladavaju hormonski faktori.
Dijelomično iskrivljena slika kod nastupa u Os. je i sindrom male sredine, gdje dominiraju malograđanski maniri, u gradu u kojem se o bilo kome može saznati sve u jednom popodnevu, gdje se reg. oznake automobila pamte kao jedna od bitnih stavki i mnoge slične stvari.
Mišljenja sam da i sami muškarci (dečki) iskrivljuju percepciju djevojaka namečući im se raznoraznim hvalospjevima o "bogatstvu" koje posjeduju ne bi li impresionirali djevojku, a sve to zbog pogrešno poredanih prioriteta u cijelome društvu. Ujedno i oni siromašniji, zaraženi virusom truleži ljudskog društva, iskompleksirani vlastitom situacijom izgube želju za pristupom jer su zbog predrasuda osudili nastup na poraz prije nego li su i pokušali nešto, a i osjećaj manje vrijednosti svakako se ne smije zanemariti.
Također, slično ima i večina (prosječnih) djevojaka sociološki prihvatljivog načina razmišljanja i ponašanje, jer kodekse odjevanja i izgled nametnut od manjeg, ali nažalost dominatnijeg broja djevojaka doprinosi generaliziranju.
Možda će mnogi oponirati ili ismijati tezu problematike u ostvarivanju kontakta, ali ako ste bili ili ev. pogledali odnose kod ljudi u društveno bogatijim (čitaj naprednijim) sredinama ili samo u poredbi sa većim gradom od Osijeka, tada možete shvatiti ono što sam napisao u prethodnom i u ovom postu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 8:27 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VAGABOND je napisao/la (Pogledaj post): › Žalosno bi bilo odustati kod prve prepreke ili poraza. To ujedno ne znači biti manijakalno dosadan i salijetati curu(djevojku) ukoliko postoje jasni pokazatelji nezainteresiranosti.
Moram priznati da bih se ja osobno zapitao kakva je to cura koja u takvim okolnostima večernjeg izlaska bez ikakvih barijera stupa u slobodnu konverzaciju s nepoznatim muškarcem. Doziranost i pristojan odmak su bolja odluka u prvom kontaktu, jer time oslobađamo prostor djevojci za kvalitetnijom procjenom i omogučujemo priliku drugom susretu, koji je objektivno uvijek manjih tenzija, misleći prvenstveno na osobno doživljavanje.
Napominjem da u ovoj temi iznosim stavove, dijelom izgrađeni i na osobnom iskustvu, a dijelom i analizirajući druge pojedince u pojedinim situacijama okarakteriziranih ovom tematikom, objedinjene u slučaju kada se pokušava pristupiti djevojci zbog iskrenog simpatiziranja, a ne samo površnog doživljaja, u kojemu prevladavaju hormonski faktori.
Dijelomično iskrivljena slika kod nastupa u Os. je i sindrom male sredine, gdje dominiraju malograđanski maniri, u gradu u kojem se o bilo kome može saznati sve u jednom popodnevu, gdje se reg. oznake automobila pamte kao jedna od bitnih stavki i mnoge slične stvari.
Mišljenja sam da i sami muškarci (dečki) iskrivljuju percepciju djevojaka namečući im se raznoraznim hvalospjevima o "bogatstvu" koje posjeduju ne bi li impresionirali djevojku, a sve to zbog pogrešno poredanih prioriteta u cijelome društvu. Ujedno i oni siromašniji, zaraženi virusom truleži ljudskog društva, iskompleksirani vlastitom situacijom izgube želju za pristupom jer su zbog predrasuda osudili nastup na poraz prije nego li su i pokušali nešto, a i osjećaj manje vrijednosti svakako se ne smije zanemariti.
Također, slično ima i večina (prosječnih) djevojaka sociološki prihvatljivog načina razmišljanja i ponašanje, jer kodekse odjevanja i izgled nametnut od manjeg, ali nažalost dominatnijeg broja djevojaka doprinosi generaliziranju.
Možda će mnogi oponirati ili ismijati tezu problematike u ostvarivanju kontakta, ali ako ste bili ili ev. pogledali odnose kod ljudi u društveno bogatijim (čitaj naprednijim) sredinama ili samo u poredbi sa većim gradom od Osijeka, tada možete shvatiti ono što sam napisao u prethodnom i u ovom postu.



Čekaj samo malo...sanjam li ja to,,,da li ti uistinu postojiš? Molim vas neka me netko uštipne kako bih vidjela da ne sanjam,,,

Samo ću se lijepo i uljudno zahvaliti u svoje ime i ime svih žena koje su se osjećale degradirane šovinstičkim izjavama od strane pojedinaca..

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
axe
Offline
Ukupno postova: 326
Spol: Muško Muško
Zabranjen pristup
Post Postano: 02.09.2008. 8:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing


ma taj lik je samo jedan rijetki izuzetak,ne gajite nadu Very Happy

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
mali_ivica
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2703
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2008. 10:47 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fairy je napisao/la: ›
,,da li ti uistinu postojiš?,,

Samo ću se lijepo i uljudno zahvaliti u svoje ime i ime svih žena koje su se osjećale degradirane šovinstičkim izjavama od strane pojedinaca..

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing


1) Postoji, a prema pisanju rekao bih da postoji i njegova supruga.... Very Happy
2) Maco.... izgubljeno je! Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fairy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1955
Lokacija: Ššššššume
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.09.2008. 12:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

mali_ivica je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la: ›
,,da li ti uistinu postojiš?,,

Samo ću se lijepo i uljudno zahvaliti u svoje ime i ime svih žena koje su se osjećale degradirane šovinstičkim izjavama od strane pojedinaca..

Maco....ipak nije sve izgubljeno... Laughing Laughing


1) Postoji, a prema pisanju rekao bih da postoji i njegova supruga.... Very Happy
2) Maco.... izgubljeno je! Laughing


A ne dragi mali ivice,,krivo si shvatio,,,ništa takve konotacije,,,samo razmišljanje jednog muškarca,,,

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.09.2008. 17:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ovaj Vagabond ne zbori tako loše, samo mene jaako nervira kad neko napiše "večina" ili "uspijeh". Takvima ne vjerujem. Nego cure, tko se prije više desetaka godina počeo prema kompletnom suprotnom spolu odnositi kao prema neprijatelju?! Članice tog pokreta su uvažavane i citirane. Zašto Mungosu i Kopiletu odričete pravo na nešto slično? Hm?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 02.09.2008. 18:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

danone je napisao/la: ›
Ovaj Vagabond ne zbori tako loše, samo mene jaako nervira kad neko napiše "večina" ili "uspijeh". Takvima ne vjerujem. Nego cure, tko se prije više desetaka godina počeo prema kompletnom suprotnom spolu odnositi kao prema neprijatelju?! Članice tog pokreta su uvažavane i citirane. Zašto Mungosu i Kopiletu odričete pravo na nešto slično? Hm?
Zato što su licemjerne.Opet ponavljam, sve što sam naveo se odnosi isključivo na djevojke koje na nešto liče,koje su u teškoj manjini.Tako da mi iziritiranost nekih djevojaka nije jasna.Nisam vam ja kriv što ste estetski hendikepirane.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
josephine01
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2125
Lokacija: ispred ogledala
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 02.09.2008. 23:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

stajem uz bok malom ivici i izjavljujem da ne vidim uopće problem o cijeloj priči... čitajući neke postove imam dojam da osijekom vlada neki virus.. a ja se, hvala na pitanju, osjećam sasvim zdravo

_________________
Za mene je svinja kralj životinja dok ne probam lava.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
VAGABOND
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Spol: Muško Muško
Post Postano: 04.09.2008. 18:37 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hvala pojedincima, obraćajući se prvenstveno damama ovog foruma, na uvažavanju pojedinih izjava citirajući ih u svojim postovima.
S druge strane tužno je za pročitati kako pojedinci brzopletim i neselektivnim izjavama u trenu srozaju svoj ugled, misleći na ovaj virtualni, i relativiziraju odnose i pojedine napise. Žalosno je za pročitati kako pojedine jedinke ovog foruma ne poštujući pravo pogreške ili sličnog, poput "kobca" čekaju svoju žrtvu, misleći o sebi u superlativu, dopuštajući si slobodu korekcije tuđeg posta. Spuštajući se na tu razinu razgovora, takav pojedinac najviše govori o sebi, jer tražeći tuđe pogreške, pokušava prikriti svoje. Slabić u ruhu intelektualca...
Također, brzopleto zaključivanje i donošenje mišljenja o nekome na osnovu DVA napisana posta smatram apsolutno životno nezrelo i pomalo umišljeno.
Pokušavajući kroz svoje postove, a ujedno iščitavajući tuđe, poštujući svačije mišljenje, ukazati kako poraz u glavnini situacija ne postoji. Zamislite samo idealnu situaciju 100 postotnog učinka bez obzira na način uleta. Zemaljskom kuglom bi hodala bedušna erektilna tijela, pokušavajući zabrtviti svaku rupu koja bi im se našla na putu. Kaotično!!
Ljepota svakog uleta je u njegovoj nepredvidivosti. Zbog čega praviti famu oko toga, izdizajući to kao problem drugačiji od drugih.
Doživljavajući "poraz" na svom samoodgojnom putu izgrađujemo svoj lik. Ulažući u kreativnost i štiteći svou individualnost unaprijeđujemo sami sebe i stvaramo idealnije prilike u međuljudskim i međuspolnim odnosima, ukratko rećeno sazrijevamo.
Neznatno mali broj ljudi u svom životu ne uspije naći životnog partnera, govoreći isključivo o hetroseksualnim brakovima.
Svi u konačnici nađu nekoga, i ipak žive zadovoljni. Ne treba nešto/nekoga željeti pod svaku cijenu, osim u slućaju kada su osjećaji obostrani. Isključivost je također osobina nemaštovitih i gubitnika, jer ponekad treba osim slušati i gledati, treba uključiti i srce i pokušati osjećati.
Za savršenu vezu ne treba puno truda, treba samo jako voljeti i dozvoliti biti voljen!


Zadnja promjena: VAGABOND; 07.09.2008. 15:52; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kurbla
Offline
Avatar

Ukupno postova: 230
Spol: Muško Muško
Post Postano: 05.09.2008. 20:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

VAGABOND je napisao/la: ›

Također, brzopleto zaključivanje i donošenje mišljenja o nekome na osnovu DVA napisana posta smatram apsolutno životno nezrelo i pomalo umišljeno.



Apsolutno točno. Ja sam napisao da ne vjerujem onima koji prave takve pravopisne greške, bez obzira bilo to neznanje ili tipfeler. Govorio sam u svoje ime, čak sam na početku posta i pohvalio Vagabonda!
Nakon koliko postova sam postao slabić u ruhu intelektualca? Dva. Nakon koliko postova su "dame" počele govoriti u superlativima o Vagabondu? Dva. Dakle?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
1step2far
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3262
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 05.09.2008. 21:03 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Kriva percepcija zbog utjecaja alkohola na razum i prosuđivanje su najveći problem.

_________________
Gola sisa je dobra sisa.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Drobimir
Offline
Avatar

Ukupno postova: 32
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 07.09.2008. 6:02 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

muškarčev največi problem pri prilaženju djevojci? mozak. kad uletiš ribi bez mozganja onda nemaš problema dal češ ispast glup, jadan, nametljiv, sjeban, ružan, siromašan itd...etc...tbc...thc. jer, BINGO! nemoš bit ništ od toga jer si došo bez mozga i to te čupa. dakle, samo hrabro bez mozga. e sad, ak se svidiš ribi takav, bez mozga i nasmješi ti se, onda odi po mozak jer ak te bez mozga popušila, kak će te tek zinut kad dofuraš mozak. Mislim ono, WOOOOOW.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: