Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
ICE TEA
Offline
Ukupno postova: 4
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 21.08.2008. 23:42 
Naslov: Oh yes ! Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Shocked sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
eldiablo
Offline
Avatar

Ukupno postova: 713
Lokacija: so high
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 8:25 
Naslov: Oh yes ! Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ICE TEA je napisao/la (Pogledaj post): › Shocked sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci


jes ti neki slovenac? Laughing

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
water
Offline
Avatar

Ukupno postova: 140
Lokacija: osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2008. 8:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

šta? neka te otepla pa si došao ovamo cmizdriti...bit će pametnih savjeta, ne sumnjam...

_________________
If I had a world of my own, everything would be nonsense. Nothing would be what it is, because everything would be what it isn't. And contrary wise, what is, it wouldn't be. And what it wouldn't be, it would. You see?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tux
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2376
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 9:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema problema i tocka.jednostavno nema problema i kakvo je to pitanje osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
DonQuijote
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4291
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 10:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ICE TEA je napisao/la: ›
shock sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci

tvoj je problem strah od neuspjeha.

sljedeći!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
la čupakabra
Offline
Avatar

Ukupno postova: 208
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2008. 11:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kompleksi....

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

ICE TEA je napisao/la: › shock sta je za nas muske naj problem kada se trreba da pridjemo djevojci
Tesko je reci koji je najveci. Svatko ima svoj spektar problema. Problemi su k'o debeli svezanj kljuceva u dzepu, samo sto ne grebu jaja, nego se nakace na mozak pa te jebu u njega.Ali i da nemas nikakvih problema i da si siguran u sebe k'o Ron Jeremy - dzaba ti sve...

Elem, ozbiljan problem u prilaznju ribama je nepostojanje racionalnog razloga zapocinjanja razgovora s potpuno stranom osobom u polumraku zadimljenog i alkoholom uparenog prostora.

Oni gladni picke su zbog toga izmislili pojam "uleta", pa je pocela era fingiranja razloga za razgovor, ali se pojavilo drugo sranje - paradoks lova.

Kad pridjes nekoj ribi, u konktekstu koji je predvidjen za takav prilazak ribama (disco, pijana birtija i sl.), onda velika vecina riba pretpostavlja da nesto od njih ocekujes/zelis. Time si automatski stavljen u podredjeni polozaj - polozaj onoga koji moli. I tu nastaje paradoks lova. Iz dominantne pozicije lovca, sakupljaca i biraca, spasio si na obicnog pijacarskog zhicarosha.

Sjecam se kad sam kao pican promatrao levate bez ocitih kvaliteta i notorne muske drloge kako ispod ruku vodaju atraktivne pice. Pitao sam se kako im to uspijeva, mislio sam da je razlog tome lezi u standardnoj zenskoj povrsnosti, losoj procjeni, zasljepljenosti. A onda mi je, u trenucima pijanog mrljanja po njenom tijelu, jedna od takvih odgovorila - "Tko ne pita - taj ne dobije!".

As fucking simple as that!

Dakle, takve ribe ne da su povrsne, nego su plitke i jednostavne beyond any comprehensible simplicity. Jednostavne su ne k'o pravac, nego kao tocka. Bezdimenzionalna bica s vaginom.

Pitanje koje bi s svaki muskarac trebao postaviti prije nego mu se rodi zelja za prilazenjem nekoj ribi u birtiji je ne ono: "hoce li me odjebati ili nece?" jer se odgovor ionako ne temelji na icemu racionalnom, vec pitanje: "zelim li imati posla s bezdimenzionalnom vaginom i uz to se spustiti na najnize moguce grane i svesti sebe i svoj ego na molecavog zhicera?"

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2008. 13:48 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@mungos Krajnje pronicljivo i dubokoumno objašnjenje s kojim se u potpunosti slažem.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2008. 13:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Leteci mungos je napisao/la: ›
Dakle, takve ribe ne da su povrsne, nego su plitke i jednostavne beyond any comprehensible simplicity. Jednostavne su ne k'o pravac, nego kao tocka. Bezdimenzionalna bica s vaginom.


Zašto imam filing da ovako razmišljaju samo dečki koji nemaju uspjeha kod cura.

Lakše vam je kad obezvrijedite ono što vam je nedostižno?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2008. 14:04 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

A kako nisu površne i plitke ako završe sa klingonima koje je mungos naveo?

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.08.2008. 14:12 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Poppy je napisao/la: › Zašto imam filing da ovako razmišljaju samo dečki koji nemaju uspjeha kod cura. Lakše vam je kad obezvrijedite ono što vam je nedostižno?
Ne znam. Zasto?!

Imam osjecaj da nisi najbolje razumjela sto sam napisao. Evo, procitao sam jos jednom i vidim da ne bi trebalo biti problematicno za razumjevanje.

Ili mislis da ces ad hominem nagadjanjem (i mogucim totalnim promasajem) postici nesto sto ce pobiti iznesene teze?

Ili ocekujes da bi osobe koje ne prilaze ribama u birtijama trebale bubnuti neku cifru, ili sto?! Apsolutan score? Relativan score po formuli pokusano/dobiveno?

Kako ti definiras "uspjeh kod zena"?

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
deer_hunter
Offline
Avatar

Ukupno postova: 478
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.08.2008. 14:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

la čupakabra je napisao/la: ›
kompleksi....

osijek031.com smile osijek031.com smile

al slažem se.... i dodala bih da imaš preslatki avatar Smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
euchrid
Offline
Avatar

Ukupno postova: 511
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 14:26 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

deer_hunter je napisao/la: ›
la čupakabra je napisao/la: ›
kompleksi....

osijek031.com smile osijek031.com smile

al slažem se.... i dodala bih da imaš preslatki avatar Smile



jel to neki ulet Smile))

_________________
__________________________________
Stojim uz to što sam jučer rekao. Ne znam doduše što sam rekao, no znam, što mislim, a mislim točno ono što sam rekao!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
donidoda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 4
Lokacija: Bilje
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.08.2008. 14:48 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Hihi... potpuno se slažem sa glodavcem, sada će mu krenuti vrijeđanja na konto muškosti, kompleksa, idi u pedere i slično.... uglavnom predvidljive ženske taktike... isto paradoks iskustva... ako nisi podero 5 pički do 18.rođoša kažu jebem te neuspješnog ali tu se postavlja pitanje što je tu tako posebno u svakoj sljedećoj a ultimativan san je kroćenje neukrotivog jebača jer sam ja posebna pa si malo gradim ego hihi treba se cura malo i zabaviti prije nego što se uda hihi

Inflacija pičića u opticaju vodi do pada vrijednosti, žene su si same izbile iz ruku najveći adut ali to se obično i dešava kad im društvo da previše moći. Nisu ti muslići na kraju krajeva tako ni glupi, a mi na zapadu smo kao superiorni u svojoj silnoj liberalnosti.

Pa jebote normalno da će tip prije biti emotivniji sa muškim prijateljem, jer što bi se otvaro nekoj tuki što ju je vrlo već izgledno izjebala četa kromanjonaca pa da me još sprda s frendicama na nekoj kavi. Paradoks emocija. Hoći biti jednaka i emancipirana snažna žena ali hoću i da se za mene brini i štiti me neko jači jer sam mala i krhka hihi. Ona sirota ne mora ništa a muško mora biti jak jer dobiva pičke pa šta bi on još htio haha

Ah pa gdje su nestali džentlmeni! :povikaše žene! A gdje su nestale dame? Vjerojatno leže mrtve pijane u vlastitoj rigotini iza kauča hihi.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.08.2008. 15:50 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

donidoda je napisao/la: ›
... A gdje su nestale dame? ...


Ide mi na kurac to prilaženje curama i sve to gonim u tri pizde materine. Zašto? Zato što se većinom puta razočaram u djevojku koja nema intelekta, gleda me kao da sam je došao moliti za seks, postavi se previsoko, umišljeno. O jebem ti sve živo koji kurac, sve nešto tko je cool tko nije cool, više manje cool i neki kurac, šta izigravate???

Prošli vikend, u big benu počeo sam priču curi koja je bila pored mene , pila je neko exxtra pićence pa je zapitah šta to piješ, i tako je počela neka priča....i sve super smijemo se i sve 5, mala apsolventica, ja apsolvent, sve super, i mala ode 2 metra od mene, KAO DA SMRDIM, jebote grom odma mi se zgadilo sve po 65 put.

Zgodan sam vrlo ( nije umišljeno -ma) , 192 visok, oči zelene , pametan vrlo -malo do menze, imam stil odjevanja i koji kanter pička dinamo?

issss

_________________
Right now i'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: