Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 28.08.2008. 23:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

evo brzi odgovor... na ovo topic pitanje, jel ...

ahm.... nemamo mi problema , govorim za sebe u mnoštvu, naprosto jako sam pedantan i biram kojoj ću prići.


wendy , Presumpcijski ne seri.

p.s. e sad će ona neki esej o ovoj rečenici napisat.
z

_________________
Right now i'm having amnesia and deja vu at the same time. I think I've forgotten this before...
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
zlusch
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2038
Lokacija: Sjenjak
Spol: Muško Muško
Post Postano: 29.08.2008. 1:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la: ›
Zašto neprivlačan muškarac nebi mogao komentirati izgled bilo koje djevojke,

I meni je to smiješno kad čujem... naravno da svatko može komentirati što hoće i kome hoće. Na kraju krajeva, žene i nas komentiraju i to ne baš na način koji bi mi htjeli čuti.

Nekom će se nekad posrećiti, nekome neće... ez simpl ez det.

_________________
Lega, nije ti dumina što praviš diklića od butre kraj kondora u treski.... a ti Anonymous dođi k sebi dok još imaš kome!

47! Još se trese na udici.... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 8:42 
Naslov:  Re: Muskarcev najveci problem pri prilazenju djevojci?
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

donidoda je napisao/la (Pogledaj post): › Bravo cure! Meni se nije dalo objašnjavati sa ženomrscima ubijenima od raznih kompleksa i trauma, ima ih i u stvarnom životu dovoljno. Imala sam i ja jednom dečka koji je nakon što se dva puta razočarao sa krivim ženama, poslije toga nije vidio one prave, za njega je svaka bila "ista". Još uvijek je sam, odnosno, mijenja partnerice, bliži se četrdesetima, i mislim da je taj njegov stav obrambeni zid jednog krhkog i nesigurnog stvorenja, koje nikad neće odrasti ni sazrijeti.

Kako bi on to trebao odrasti ili sazrijeti? Lako je "tuđim klincem gloginje mlatiti" i tražiti od drugih hrabrost, strpljenje, razumijevanje... whatever. Kruta životna realnost je da ako dovoljno puta dobiješ brutalno po pički više jednostavno nisi isti. Bunar jednostavno presuši. Žene uvijek mogu okriviti tipa jer nije bio ovo ili ono, a i ona je sirota bila zavedena, nije znala da je on takva budala... oh pobogu, ništa zato, lets move on! Već će negdje naići pravi ( "prave osobe" inače imaju običaj da spontano rastu na drveću ).

Imala sam najbolju volju uložiti puno ljubavi, truda i vremena u njega, ali iscrpio me je do te mjere da više nisam mogla.

Sve je to fino i krasno do onog trenutka kada više nije fino i krasno.

Kao da me kažnjavao što ga volim.
"MY LOVE WILL CHANGE HIM" ALERT!!!
Ma da si ga baš toliko voljela otišla bi poslije tog neuspjeha u karmelićanke razočarana u muškarce haha

Samo on je valjao, a cijeli svijet nije. E, pa tu nešto ne štima, trgnite se malo, izađite iz svojih bunara i pogledajte malo oko sebe.


Gledaj brate, gledaj... imaš šta za gledati... hihi


Nisi uopće skužio poantu, vidim da si i ti jedan od ogorčenih, s obzirom na tvoja dva posta. O tome se i radi, opustite se malo, i nemojte gledati sve crno. Što vi uopće hoćete, to vi ni sami ne znate. Hvala bogu, ja sam sada sretna sa prekrasnim Ljudskim Bićem s kojim jesam, i nemam takvih problema kako si ti to sebi zamislio. Također, nemam zašto tuđim kurcem gloginje mlatiti, jer ne tražim od drugih ljubav, strpljenje i razumijevanje, ako i sama zauzvrat ne pružam i sto puta toliko ako treba, ali zašto bih ja morala nakon svakog razočarenja biti "drugačija", tj. kažnjavati svakog slijedećeg muškarca zato što je onaj prije njega bio đubre?
Ajd, kad sam već započela s ovim primjerom, kad je sve već bilo gotovo, on je pokušao sve učiniti da me vrati nazad, ali bilo mu je prekasno. Shvatite već jednom, da sve što se dešava u našim životima polazi od nas samih, i da je stvar i u vama, a ne samo u tim zlim mrskim ženskim neprijateljima, koji samo čekaju da vas zajebu, iskoriste, prevare, ostave, poliju benzinom i zapale na spavanju...
Ah, da, glede tvog patetičnog citata, nisam ga pokušala promijeniti, jer to je nemoguće, kao što ni mene nitko ne može promijeniti, nego baš suprotno, ja sam tolerirala njegovo pravo na osobnu slobodu i prostor, što je on zloupotrebljavao na beskrajno sebičan način, ne mareći pri tome da li će me povrijediti svojim ponašanjem.
Uostalom, zašto se i trudim, teško da ćeš nešto od toga i shvatiti...

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2008. 11:17 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pumpkin je napisao/la: ›

Što vi uopće hoćete, to vi ni sami ne znate.
Ovo sam neznam koliko puta dosada čuo od žena,a to pitanje tj teza je toliko glupo da fizički boli.Vjeruj mi da mi svi itekako dobro znamo što hoćemo.Ta teza je zapravo krajnje uvredljiva.A što se tiče razočarenja ja nisam mislio na razočarenja u vezi,nego sam mislio na razočarenja zbog nedobijanja inicijalne šanse,a to je zapravo temelj svega.Kako netko može uopće išta znati o meni ako mi uopće neda šansu.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
wendy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1104
Lokacija: suicide machine
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bezveze_netko je napisao/la (Pogledaj post): › wendy , Presumpcijski ne seri.
p.s. e sad će ona neki esej o ovoj rečenici napisat.


Vidi, vidi, pored sve te silne pameti i ljepote, još je i simpatičan. Buci - buci, ljubi ga deda. Začepi, lepi, kad nemaš ništa pametno za reći.


zlusch je napisao/la (Pogledaj post): ›
kopile je napisao/la: ›
Zašto neprivlačan muškarac nebi mogao komentirati izgled bilo koje djevojke,

I meni je to smiješno kad čujem... naravno da svatko može komentirati što hoće i kome hoće. Na kraju krajeva, žene i nas komentiraju i to ne baš na način koji bi mi htjeli čuti.


Nisam ni rekla da se to ne može ili ne smije. Wink Kažem da je to, u najmanju ruku, apsurdno. Osim što je površno. Osobito u slučaju kad netko tko i sam "nije nikakav" pljuje po drugome zbog iste stvari.

_________________
“Some people never go crazy. What truly horrible lives they must live”
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 29.08.2008. 13:43 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

pa površno je tkogod koga da komentira

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
pumpkin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 978
Lokacija: od ćoška na pol puta
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 29.08.2008. 15:32 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kopile je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›

Što vi uopće hoćete, to vi ni sami ne znate.
Ovo sam neznam koliko puta dosada čuo od žena,a to pitanje tj teza je toliko glupo da fizički boli.Vjeruj mi da mi svi itekako dobro znamo što hoćemo.Ta teza je zapravo krajnje uvredljiva.A što se tiče razočarenja ja nisam mislio na razočarenja u vezi,nego sam mislio na razočarenja zbog nedobijanja inicijalne šanse,a to je zapravo temelj svega.Kako netko može uopće išta znati o meni ako mi uopće neda šansu.


Netko zna što hoće, ali netko bogami i ne. Očito ima i takvih koji izgovor za svoje neuspjehe, ili pretjerana očekivanja traže u onoj drugoj strani. Zar ne misliš da fizički bole i tvoje izjave koje se odnose na ženski rod općenito, u vrlo vrlo negativnom kontekstu, ali dobro, ti znaš najbolje uzrok toga. Ja nemam problema s ljudima, i mislim da to nije samo zato što sam žensko pa mi je nešto lakše u životu.
Ne znam s kakvim si ti stvorenjima općio u svojoj priči, ali po tvojoj reakciji, ti si onda nalijetao na same ženske kretene, kao da nema normalnih pripadnika ženskog roda. Ne znam, i zato ne želim suditi o tebi, samo mislim da tvoj stav nije dobar za tebe, prije svega.

_________________
Always remember you're unique, just like everyone else.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bezveze_netko
Offline
Avatar

Ukupno postova: 103
Lokacija: Os
Spol: Muško Muško
Post Postano: 30.08.2008. 7:36 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Vidi, vidi, pored sve te silne pameti i ljepote, još je i simpatičan. Buci - buci, ljubi ga deda. Začepi, lepi, kad nemaš ništa pametno za reći.


pusa i tebi

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Delfin
Offline
Avatar

Ukupno postova: 505
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2008. 17:09 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Vidi ih još uvijek raspravljate o ovoj temi. Sad ću ja vama reci pravu istinu. NEMA PROBLEMA ima samo GLUPIH pojedinaca koji kvare prosjek. Muškarci nemaju problema s uletima samo su malo stidljivi (što je simpa) a žene vole da im se uletava osim ak imaju dečka i izašle su samo radi zabave( koja ne uključuje nove muškarce).
Pravite dramu gdje je nema!!!!!

_________________
...MOJ OSIJEK PUN JE SUNCA... osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kopile
Offline
Avatar

Ukupno postova: 655
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 30.08.2008. 19:16 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@delfin Kada si tako pametna,ajde ti nama objasni na koju foru bi ja trebao razlikovati te dvije skupine žena.

_________________
Kill'em all let god sort'em out
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
CAROLINE
Offline
Avatar

Ukupno postova: 139
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 30.08.2008. 23:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

uistinu, vi još uvijek raprsvljate o ovome?

ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

ps. ako ovo sad povuce daljne rasprave u stilu pobijanja teza, hipoteza, protuteza, antiteza (you name it) i komentarima tipa 'da si malo bolje procitala moj post vidjela bi da se nije odnosio na sve zene bla bla bla', onda cu UISTINU krepat od smjeha.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Svebor
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1672
Spol: Muško Muško
Post Postano: 31.08.2008. 0:16 
Naslov:  sama pamet....
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Dambix
Offline
Avatar

Ukupno postova: 137
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 31.08.2008. 9:21 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

me ej nema tu puno filozofije, ak ide ide, ak ne ide ne ide.. i gotovo na tebi je dali si sposoban popričat sa ženskom..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
insomnia
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2665
Lokacija: Osijek-finally!!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 12:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes

Slažem se..ja svakako ne želim da me se smatra bezdimenzionalnim bicem s vaginom..
Pa ja ne znam što bih na ovo sve komentirala.. Ja osobno nisam nikad imala problema s tim da mi tipovi uletavaju (ok, o kvaliteti uleta bih mogla svašta reći, i ne tako pozitivne stvari, al ajd..) Ne vjerujem da muškarci imaju problema sa prilaženjem djevojci, ber ne oni koji nisu baš jaaako stidljivi.. Šta ja znam, tip će prići curi ako mu se sviđa.. a sad kako će on to izvesti, i da li će imati uspjeha, ovisi baš o tom njegovom pristupu, u kojem je, po mom mišljenju, ključna stavka uspjeha najobičnija pristojnost, i ikakva sposobnost od strane tipa da normalno komunicira.

_________________
Da se bojim skakavaca, ne bih bosa po livadi hodala!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Poppy
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2988
Lokacija: u snovima
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 31.08.2008. 12:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Svebor je napisao/la: ›
CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › ma dajte cure, pa nisu oni ogorceni. stvar je u tome da smo mi 'Bezdimenzionalna bica s vaginom' Wink

nitko nije rekao da su sve žene "bezdimenzionalna bica s vaginom" ali kako se ti osjećaš prozvanom bilo bi lijepo da u tu kategoriju ne uvlačiš i ostatak ženskog roda... Rolling Eyes

a kad ne razumijete naše šale, reći ćete da nemamo smisla za humor?! Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: