Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kreteni na cesti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2011. 16:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

juhu super tema!
evo sto sam ja dozivio prosli tjedan.

Vozim obilaznicom prema porti, u suprotnom smjeru stvorena kolona, prvi auto dao sva 4 i tako svi oni stoje.
auto iz daljine izgleda novo i jos si mislim kako te i novi auto moze izdati na cesti, pomislio da je pokvaren..
kad sam se priblizio - sok!

Sto je bilo?
automobil ZG tablica, gospodin i gospodja u autu rasirili onu ogromnu hercovu kartu i gledaju kuda moraju ici...

Ajd kad vec radis takvu ludost, makni se u stranu koliko mozes..ali nista!stoji po sred trake!

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Coca Cola
Offline
Avatar

Ukupno postova: 394
Lokacija: n'djamena
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 1
Post Postano: 22.09.2011. 16:50 
Naslov:  Re: Kreteni na cesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›


Da nisam vidjela svojim očima nebi vjerovala. Voze ko luđaci, naspram ovoga promet u Osijeku i Zagrebu je pjesma Put

I svi vi kojima smeta kad se netko ne pomakne lijevo dok skreće ( unatoč tome što nema mjesta )baš me zanima kako bi se snašli ovdje Question

Ma to je super tu se mozes samo kvrcnuti s nekim i nema opasnosti po zivot kod nas nema naravno toliko guzvi i vozis se 60km/h sa pravom prolaska kroz raskizje a sa druge strane lik koji vozi 100km/h ishod znas Smile ja bi prije izabrao takav promet ko na tvom prilozenom primjeru nego ovaj kod nas gdje svi jurcaju ko muhe bez glave i svi misle da su u pravu..

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
francika
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2791
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 22.09.2011. 16:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

!nnovation je napisao/la (Pogledaj post): › juhu super tema!
evo sto sam ja dozivio prosli tjedan.

Vozim obilaznicom prema porti, u suprotnom smjeru stvorena kolona, prvi auto dao sva 4 i tako svi oni stoje.
auto iz daljine izgleda novo i jos si mislim kako te i novi auto moze izdati na cesti, pomislio da je pokvaren..
kad sam se priblizio - sok!

Sto je bilo?
automobil ZG tablica, gospodin i gospodja u autu rasirili onu ogromnu hercovu kartu i gledaju kuda moraju ici...

Ajd kad vec radis takvu ludost, makni se u stranu koliko mozes..ali nista!stoji po sred trake!

E jbg, nemaju oni u Zagrebu dobru regulaciju prometa kao mi u Osijeku pa se ne snalaze baš najbolje!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 17:19 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Mene živciraju ovi taxisti, pogotovo Cammeo, staju di god žele, na sred ceste ispred tramavaja frajer ladno stane i kupi putnike...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.09.2011. 20:42 
Naslov:  Re: Kreteni na cesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›


Da nisam vidjela svojim očima nebi vjerovala. Voze ko luđaci, naspram ovoga promet u Osijeku i Zagrebu je pjesma Put

I svi vi kojima smeta kad se netko ne pomakne lijevo dok skreće ( unatoč tome što nema mjesta )baš me zanima kako bi se snašli u Kairu Question


Ne moraš se pomaknuti lijevo, već samo malo ući u križanje tako da te se može zaobići s desne strane..gdje god je to moguće dakako.
Nije neka mudrost, isto kao i ubaciti u brzinu za vrijeme žutog svijetla i krenuti na zeleno Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2011. 21:01 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Boost je napisao/la: ›
trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): ›


Da nisam vidjela svojim očima nebi vjerovala. Voze ko luđaci, naspram ovoga promet u Osijeku i Zagrebu je pjesma Put

I svi vi kojima smeta kad se netko ne pomakne lijevo dok skreće ( unatoč tome što nema mjesta )baš me zanima kako bi se snašli u Kairu Question


Ne moraš se pomaknuti lijevo, već samo malo ući u križanje tako da te se može zaobići s desne strane..gdje god je to moguće dakako.
Nije neka mudrost, isto kao i ubaciti u brzinu za vrijeme žutog svijetla i krenuti na zeleno Wink



Muškarci.. uvijek sve znaju Rolling Eyes

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2011. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozdrav svim kretenima koji u ranu zoru po magluštini pretiču sve žive....

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 18.11.2011. 9:25 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav svim kretenima koji u ranu zoru po magluštini pretiču sve žive....


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2011. 19:14 
Naslov:  Re: Kreteni na cesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Tek sam sad vidio da ima prikladan topic!! osijek031.com smile Razz
Dana 10. 12. 2011. godine gospodnje u 09.30 sati....idem Ulicom Leopolda Mandića...u smijeru grada...vozim se normalno...odjednom pokraj mene CRVENI Volkswagen Passat ..cca 2003-2005 godište OS244?? ili OS422??..nisam sad više siguran u registarsku pločicu ....prolijeće ...zvuk je wuuuušššššš, poput simplon expresa...bez ikakvog znaka upozorenja...pretječe me i doslovno ugrožava vozače iz suprotnog smijera...aj reko dobro čovjek žuri...međutim vozač crvenog Passata ide u još jedno pretjecanje....pa još jedno i to sve doslovno poput Ivice Kostelića na slalomu....pratim ga pogledom...ide redom i pretječe...a promet iz suprotnog smijera intenzivan...!!
Razmišljam se da li da zovem 192 ili ne..ajde neću.. tko zna čovjek možda ima stvarno hitna slučaj, možda ide na hitnu pomoć...pratim ga samo pogledom i na trenutak mi se gubi iz vida...međutim zapažam ga ..znate gdje?? Evil or Very Mad Question

Gospodin je skrenuo prema Avenue Mall-u..valjda je neka rasprodaja bila u tijeku pa se žurio....pritom je ugrožavao javni promet i živote svih nas, živote jedne majke i djeteta koje sam sreo uz samu cestu!!
Gospodina iz crvenog passata to ne brine..jer on je frajer...on žuri u Avenue Mall!!
Gospodine iz crvenog passata...poručujem vam da sam danas pogriješio što nisam otipkao 192..ali budite uvjereni da ću ako vas slijedeći puta uočim sa guštom nazvati muriju i sačekati da posvjedočim pred sudom, Bogom, Alahom, Manituom...pa makar se izložio i neugodnostima..potražite si hitno psih.....u pomoć..dok nekoga niste ubili u prometu!! Evil or Very Mad Ratata... evo ti!

Info: http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=35535#ixzz1gRKHIkEV

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Monstrum
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6541
Lokacija: a gdje se VI to točno nalazite
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2011. 19:44 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

fear of the dark je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav svim kretenima koji u ranu zoru po magluštini pretiču sve žive....


a sereš da sam te obišo Very Happy osijek031.com smile

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Anastazija
Offline
Ukupno postova: 689
Lokacija: Osijek
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 14.12.2011. 12:55 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

U 15 min vožnje:
Vozim obilaznicom (nekh 90 km/h), u suptornom smjeru kolona, nekih 5-6 vozila i jedan kreten obilazi kolonu. Blicam i turbim, ništa. Da nisam usporila na 50, sudarili bismo se.
Vozim dalje i tako odjednom ispred mene kamiončić, vozi 50 km/h. Ok, vozimo se tako neko vrijeme i nastane kolona iza, podugačka. Popidzim i zovem policiju. Je, razumiju oni, ali on ne čini prekršaj jer ne vozi sporije od 40 km/h.
Dolazim do okretišta tramvaja u Višnjevcu, silasim s obilaznice i pali mi se zeleno na semaforu, krećem, kad kreće i tramvaj preko ceste. Njemu je bilo crveno tj. vodoravna crta na semaforu. I to se redovito događa s tramvajem tamo. Što bi bilo da nisam stala? I zašto to rade?

_________________
Anastazija
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 14.12.2011. 19:12 
Naslov:  Re: Kreteni na cesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedna stvar koju sam uočio....posebno na obilaznici!!! Primjetio sam da ima vozača koji uopće nemaju pojma za čega služi prometna traka za ubrzavanje, odnosno uključivanje u promet..na kolnik obilaznice!! Jasno mi je da je problem sa uključivanjem na mjestima gdje takve trake nema uz obilaznicu ali sam neki dan doživio osobno takav slučaj kad sam iz Kirove izlazio na obilaznicu...frajer stao ispred nas na samom ulazu na kolnik i čeka da se uključi..uopće ne koristi traku za ubrzavanje..gdje se možemo svi posložit i izlazit jedan po jedan!! Sutra dan sam to osobno vidio...idem obilaznicom a žena izlazi iz Trpimirove na obilaznicu i čeka da se uključi..kolona iza nje..gdje ti ljudi polažu vozački ispit!!! Question Shocked

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 14.12.2011. 19:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nisam ja majke mi:D
ima svakakvih ljudi al najviše volim kad me nadrlanci obilaze u svakojakim govnima i krševima...

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: