Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Divljanje u prometu!!

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2011. 10:30 
Naslov:  Divljanje u prometu!!
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Nisam mogao odolit da ne otvorim ovakvu temu...ako sam pogriješio mjesto neka admin briše, premješta..nadam se da će imati razumjevanja!!
Daklem svakodnevno se zgražamo nad teškim nesrećama u prometu..nedavno sam sudjelovao u raspravama oko prometnih nesreća kod onog podvožnjaka prema Vukovaru....svi smo se čudili, mudrijali, iznosili svoja stajališta i pitali kako spriječiti takve stvari...!!
Ja sam najosjetljiviji na prometne nesreće gdje ginu djeca..to me pogodi u svakom slučaju...!!
Zašto sam danas otvorio temu...??
Danas 10. 12. 2011. godine gospodnje u 09.30 sati....idem Ulicom Leopolda Mandića...u smijeru grada...vozim se normalno...odjednom pokraj mene CRVENI Volkswagen Passat ..cca 2003-2005 godište OS244?? ili OS422??..nisam sad više siguran u registarsku pločicu ....prolijeće ...zvuk je wuuuušššššš, poput simplon expresa...bez ikakvog znaka upozorenja...pretječe me i doslovno ugrožava vozače iz suprotnog smijera...aj reko dobro čovjek žuri...međutim vozač crvenog Passata ide u još jedno pretjecanje....pa još jedno i to sve doslovno poput Ivice Kostelića na slalomu....pratim ga pogledom...ide redom i pretječe...a promet iz suprotnog smijera intenzivan...!!
Razmišljam se da li da zovem 192 ili ne..ajde neću.. tko zna čovjek možda ima stvarno hitna slučaj, možda ide na hitnu pomoć...pratim ga samo pogledom i na trenutak mi se gubi iz vida...međutim zapažam ga ..znate gdje?? Evil or Very Mad Question

Gospodin je skrenuo prema Avenue Mall-u..valjda je neka rasprodaja bila u tijeku pa se žurio....pritom je ugrožavao javni promet i živote svih nas, živote jedne majke i djeteta koje sam sreo uz samu cestu!!
Gospodina iz crvenog passata to ne brine..jer on je frajer...on žuri u Avenue Mall!!
Gospodine iz crvenog passata...poručujem vam da sam danas pogriješio što nisam otipkao 192..ali budite uvjereni da ću ako vas slijedeći puta uočim sa guštom nazvati muriju i sačekati da posvjedočim pred sudom, Bogom, Alahom, Manituom...pa makar se izložio i neugodnostima..potražite si hitno psih.....u pomoć..dok nekoga niste ubili u prometu!! Evil or Very Mad Ratata... evo ti!

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
simo031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6329
Lokacija: Ludoland
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2011. 12:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

 Nažalost divljanje po cestama je učestala pojava.
Najviše divljaju vozači Taxi Camea i dostavljači pica i ostale brze hrane.

_________________
http://essekeri.hr/svi-essekeri
Veži konja gdje ti gazda kaže, osobito ako ti je konj gazda.
Živim kao pas, a zamjeraju mi kad lajem.
Djecu učimo da budu iskrena, vrijedna i poštena. Sjeća li se tko zašto?
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2011. 14:08 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Definitivno postoji vrijeme i mjesto za isprobavanje mogućnosti automobila, za povećavanje vlastite sposobnosti i znanja vožnje, no to definitino nije jurcanje po ravnoj ulici i ugrožavanje drugih sudionika u prometu.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 10.12.2011. 15:20 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Još jedan pasatdžija...
Moram reći da nemam predrasude u prometu, sve dok ne vidim VW Passat na cesti; tada znam da mogu očekivati divljanje, nekulturu i nepoštivanje propisa.
Eh, a da nije slučajno 422 EK? Nekako mi to poznato...

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 10.12.2011. 16:46 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Pozvat ćeš muriju, oni će ga naći, izrukovat se i izljubit s likom, pitat kako žena djeca rodbina, kad će naić na pivo ili rakijicu i svatko svojim putem.


Nemoj se uopće zamarati, dok se to leglo korupcije ne preokrene - nema smisla.

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
tamna strana
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3515
Lokacija: Čepin
Spol: Muško Muško
Post Postano: 10.12.2011. 18:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Frost je napisao/la: ›
Pozvat ćeš muriju, oni će ga naći, izrukovat se i izljubit s likom, pitat kako žena djeca rodbina, kad će naić na pivo ili rakijicu i svatko svojim putem.


Nemoj se uopće zamarati, dok se to leglo korupcije ne preokrene - nema smisla.


mogao bi se složiti s ovim...ali

obzirom da preko dana provedem i do 8 sati za volanom...ovakve slucajeve susrecem mali milion puta...i mogu reći da sam vec odavno bez imalo grižnje savjesti....poceo redovito za svaku pizdariju nazivati 92 ili sad po novom 192...
i to standardnom pricom...
policija....izvolite
ja : dobar dan....zovem se xxxxxx na cesti toj i to...u to i to vrijeme...vozilo to i to napravilo je to i to....hvala lijepo....
policija : uredu provjerit cemo doticnog vozaca....

iskreno...nemam pojma što naprave....al barem imam zadovoljstvo što sam prijavio kretena idiota mamlaza koji stvara pizdarije....

e sad...možda doticni vozac drugi put razmisli prije nego nešto napravi...jer zna da ga netko može prijaviti...

uglavnom...po mom mišljenju treba sve prijavljivati...bez imalo straha....

_________________
najbolje je biti glup, gluh, nijem i lijep osijek031.com smile

U duši sam dijete koje ne zna da mrzi...
U životu sam putnik koji uvijek pronađe pogrešan put...
A u stvarnosti sam budala koja uzalud VOLI.....
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kobac
Offline
Ukupno postova: 106
Lokacija: Čepin
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2011. 0:33 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Crveni passat OS 244 GD...ako je taj ne bih se uopće čudila. Lik nije mlad, rastavljen, dijete, cijela obitelj disfunkcionalna, inače vozač po struci, kamionđija,...možda je i bratu posudio auto koji se prošlog ljeta hvalio kako on po livani vozi i 150 km/h jer je on iskusan vozač (ima možda 20-21 god)
Passat se može vidjeti u Čepinu u neposrednoj blizini Lion puba

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2011. 7:35 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Budaletina svaki dan koliko voliš.....prednjače BM, DJ, VU, VK registracije...smuči mi se kad jedno od tih vidim ispred sebe...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
!nnovation
Offline
Ukupno postova: 304
Lokacija: Osijek
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.12.2011. 13:52 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

nema smisla od prijave jer ne postoji dokaz o pocinjenju prekrsaja.
Svakako ce ga policija skinuti negdje, ako tako divlja stalno.

_________________
D3S!gn47!0N
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
slavonija
Offline
Ukupno postova: 315
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 13.12.2011. 17:34 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kobac je napisao/la (Pogledaj post): › Crveni passat OS 244 GD...ako je taj ne bih se uopće čudila. Lik nije mlad, rastavljen, dijete, cijela obitelj disfunkcionalna, inače vozač po struci, kamionđija,...možda je i bratu posudio auto koji se prošlog ljeta hvalio kako on po livani vozi i 150 km/h jer je on iskusan vozač (ima možda 20-21 god)
Passat se može vidjeti u Čepinu u neposrednoj blizini Lion puba


Nisam siguran...prošao je kraj mene kao siflon, odmah krenuo u pretjecanje automobila ispred mene...znam samo da je passat crveni sa tim nekim brojkama, kombinacija OS 244 ili 422 i zadnja svijetla mislim da su malo drugačija..u odnosu na tu seriju passata...pretekao me je negdje u livani..i od te točke do avenue-a obavio je najmanje 7-8 pretjecanja od toga su se tri mogla računat kao rizična...brzina cca..neću lagat sigurno 80-100...ograničenje je 50 uz svu onu gužvu..izgubio sam ga negdje kod autopijace...i onda sam ga uočio gdje ode u avenue na parkiralište vanjsko ...žurilo mu se jako valjda je imao "razloge"..uglavnom da sam murija uzo bi mu ja mjeru.. Twisted Evil

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
alex os
Offline
Ukupno postova: 312
Spol: Muško Muško
Post Postano: 01.08.2012. 11:07 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

vukovarska, štrosa...ljeto, između 23-03h ako prelazite cestu gdje nema prometa, ali u daljini čujete motor....NE PRELAZI !!! NEĆEŠ STIĆI !!!...idioti skinu tablice i špricaj !!! 300 km/h voze oni jadnici koji nemaju jače motore....a preko dana i navečer dođu sa tim motorima pred trgovine i smiju se glupanima sa tablicama....jedan stanuje u retfali, motor stoji vani, a većinom je pokriven ceradom....šta policija tu može učiniti ?

_________________
osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
rodaroda
Offline
Avatar

Ukupno postova: 177
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 01.08.2012. 19:57 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alex os je napisao/la: ›
vukovarska, štrosa...ljeto, između 23-03h ako prelazite cestu gdje nema prometa, ali u daljini čujete motor....NE PRELAZI !!! NEĆEŠ STIĆI !!!...idioti skinu tablice i špricaj !!! 300 km/h voze oni jadnici koji nemaju jače motore....a preko dana i navečer dođu sa tim motorima pred trgovine i smiju se glupanima sa tablicama....jedan stanuje u retfali, motor stoji vani, a većinom je pokriven ceradom....šta policija tu može učiniti ?

Nadam se da će ovo pročitati i poduzeti nešto...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Provokator
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1500
Lokacija: US and A
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 01.08.2012. 21:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

alex os je napisao/la: ›
vukovarska, štrosa...ljeto, između 23-03h ako prelazite cestu gdje nema prometa, ali u daljini čujete motor....NE PRELAZI !!! NEĆEŠ STIĆI !!!...idioti skinu tablice i špricaj !!! 300 km/h voze oni jadnici koji nemaju jače motore....a preko dana i navečer dođu sa tim motorima pred trgovine i smiju se glupanima sa tablicama....jedan stanuje u retfali, motor stoji vani, a većinom je pokriven ceradom....šta policija tu može učiniti ?


Nazovi i prijavi

_________________
... za bunt je potreban um
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 02.08.2012. 1:54 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

sad po ljeti poslije ponoci ima kretena koji se utrkuju od bille do merkatora, ne znam zasto policija ne reagira? koliko sam cuo ljudi su to vec vise puta prijavljivali...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
oggy031
Offline
Ukupno postova: 125
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 02.08.2012. 7:58 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

slavonija je napisao/la: ›
kobac je napisao/la (Pogledaj post): › Crveni passat OS 244 GD...ako je taj ne bih se uopće čudila. Lik nije mlad, rastavljen, dijete, cijela obitelj disfunkcionalna, inače vozač po struci, kamionđija,...možda je i bratu posudio auto koji se prošlog ljeta hvalio kako on po livani vozi i 150 km/h jer je on iskusan vozač (ima možda 20-21 god)
Passat se može vidjeti u Čepinu u neposrednoj blizini Lion puba


Nisam siguran...prošao je kraj mene kao siflon, odmah krenuo u pretjecanje automobila ispred mene...znam samo da je passat crveni sa tim nekim brojkama, kombinacija OS 244 ili 422 i zadnja svijetla mislim da su malo drugačija..u odnosu na tu seriju passata...pretekao me je negdje u livani..i od te točke do avenue-a obavio je najmanje 7-8 pretjecanja od toga su se tri mogla računat kao rizična...brzina cca..neću lagat sigurno 80-100...ograničenje je 50 uz svu onu gužvu..izgubio sam ga negdje kod autopijace...i onda sam ga uočio gdje ode u avenue na parkiralište vanjsko ...žurilo mu se jako valjda je imao "razloge"..uglavnom da sam murija uzo bi mu ja mjeru.. Twisted Evil


1. kroz livanu je dozvoljeno 70 (osim nekih 200-injak metara ako se ne varam kod crkve), 50 km/h je tek na otvorenoj cesti kad izađeš iz cvjetnog naselja... (nema logike, al ajd...)
2. skretanje za AM je ispred autopije... mal si sj*bo situaciju...

3. ne podržavam divljanje, ali isto tako ne podržavam ni likove koji voze ispod dozvoljenog... tipa idem obilaznicom da izbjegnem gradsku gužvu kad naletim na kolonu.... i već sav uzrujan uz cijelu "koloniju" psovki zbog "nesreće" što svaki puta naletim na kamion, dolazim do problema... gospođica se vozika sa svojim malim polom 60 km/h... onak WTF??? odi u grad pa vozi 60 km/h... krenem obilaziti i trubim kad ona meni maše i nešt tamo psuje....

moje mišljenje je da je veći rizik na cesti ona koja vozi 60 gdje je dozvoljeno 90 (pošto čini nervoznima i ljutima hrpetinu vozača) nego netko kome se žuri na "rasprodaju".... da ne bude zabune, ne podržavam ovog u passatu i ne kažem da nije rizično to što je radio, ali ovo mi je puno gore nego da me neko obiđe sa prekoračenom brzinom...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: