Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kreteni na cesti

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2011. 23:56 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

PEGY je napisao/la: ›
daj boost ne davi

Easyyyyy girl Wink

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 22.07.2011. 23:59 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la: ›
Nisam rekla da mi terba dugo da krenem nego inače to radim, stojim na semaforu u leru, kad se upali zeleno ubacim u prvu i krenem... treba 2-3 sekunde sve skupa da krenem. Skrenuli ste s teme btw Smile

Ništa zlonamjerno nisam mislio, a stajanje u leru se podrazumijeva, uistinu nema smisla držati stisnuto kvačilo.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2011. 10:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

tms123 je napisao/la (Pogledaj post): › Prometne kulture više nema, ona je postala nepoznat pojam. Nigdje nije bajna prometna situacija, ali najgora koju sam ja vidio a i proživio je u Varaždinu. Ja ne znam je li mi ikad auto stao prije pješačkog a vidim me sa 5 km da imam namjeru proći


Slažem se, meni je u Zagrebu bilo katastrofa.....na pješačkom se znalo čekati po 10 minuta...jer nema šanse da bi ti itko stao,a cesta je preširoka i nikako nemožeš uhvatiti tren da pretrčiš...općenito promet u Zg je katastrofa..
kad moja prijateljica iz Zg dođe u Osijek kaže-Bože me sačuvaj al se vučete po cesti...spori ste katastrofa...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Boost
Offline
Ukupno postova: 765
Lokacija: Osijek
Spol: Muško Muško
Post Postano: 23.07.2011. 10:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Samo skupiš hrabrosti i iskoristiš svoje zakonsko pravo, a to je da pješak ima prednost na pješačkom prijelazu. Vjeruj mi, čim kreneš prelaziti, auti će stati Very Happy
Naravno, ne mislim ovdje na istrčavanje pred nekoga ili neko bahaćenje.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.07.2011. 11:30 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

e ja sam vozio masu puta u zagrebu..to su mitovi da oni svi kreću u isto vrijeme de molim te... voze isto kao i mi.. samo što oni nemaju nikakvu kulturu..žmigavac je nepoznat pojam, ubacuju se kao kreteni.. to nije jerje zagreb veeeeeliki grad, jer je prčija..nego zato što nemaju kulture.. nisam vidio u londonu i parizu da tako voze..samo u zagrebu

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
fear of the dark
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1099
Lokacija: iza ćoška
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2011. 12:27 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ja osobno ni ne mislim da oni voze bolje od nas....čak naprotiv ono tamo je ko divlji zapad....
a što se tiče uloge pješaka....ja bome desetore oči otvaram....i nikad ne istrčavam na pješački već sačekam da auto stane...zato mi strašno idu na živce oni koji misle da su bogomdani...istrčavaju i ni ne pogledaju mogu li prijeći...
zasigurno je meni lakše stati nego nekome zaustaviti auto...
ali eto to sam samo ja...
a najgore mi je kad se po parkiralištima guze pogotovo kad vide da se netko želi uparkirati ili isparkirati....razumijem da se negdje mora proći..ali ono malo malo tolerancije stvarno nebi nikome škodilo...

_________________
......mama zar si lagala kad si govorila da dobro uvijek pobjeđuje
i kad ne znaš kojim putem treba putem ljubavi
i da smo ispred Boga isti svi.......
osijek031.com smile osijek031.com smile
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
PEGY
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2664
Lokacija: Seychelles
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2011. 13:13 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › e ja sam vozio masu puta u zagrebu..to su mitovi da oni svi kreću u isto vrijeme de molim te... voze isto kao i mi.. samo što oni nemaju nikakvu kulturu..žmigavac je nepoznat pojam, ubacuju se kao kreteni.. to nije jerje zagreb veeeeeliki grad, jer je prčija..nego zato što nemaju kulture.. nisam vidio u londonu i parizu da tako voze..samo u zagrebu


ma to si ti sigurno naletio na bosance i ercegovce, a ne pravu zagrebačku gospodu Mr. Green el tako francika?
francika je napisao/la (Pogledaj post): ›
Commander je napisao/la (Pogledaj post): › Izvor svih problema kod nas, a i u cijeloj Hrvatskoj je JEDINO NAŠ BALKANSKI MENTALITET. Izvinite svi ali to je u Osijeku pogotovo izraženo zbog Bosanaca i Hercegovaca koji su taj mentalitet i donijeli i kojih u Osijeku ima pun klinac; i znamo svi da je jako rijetke od njih briga za ovaj grad i Slavoniju nego su tu samo da bi se obogatili. Kad gradom zavladaju Slavonci- pošteni i marljivi ljudi e onda ce Osijek procvijetat- al to se nece dogodit- barem ne u narednih 50 godina!!!!

Uz Bosance i Hercegovce si zaboravio spomenuti Srbe, ali bojim se da zbog globalizacije Osijek nikada neće biti Osijek.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
nemosvjerovat
Offline
Ukupno postova: 161
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 23.07.2011. 15:28 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › nisam vidio u londonu i parizu da tako voze..samo u zagrebu


Možda zato što nikada nisi bio u Londonu i Parizu?
da jesi, ne bi takvu glupost izvalio.
Što je Grad veći i promet gušći, to je kultura vozača manja.
Svatko tko u takvim uvjetima očekuje nekakvo slijepo pridržavanje propisa, kulturu vožnje i sl. neka ne sjeda u automobil.
Pariz je, recimo, blagi užas za voziti.
Prag i Munchen također.
U Londonu nisam bio ali sam siguran da i on ulazi u obrazac.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 23.07.2011. 16:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

lega ja sam bio na mjestima koje ti na google earthu ne možeš pronaći.. stoga bolje šuti... Naravno da je gužva, ali je 0.001% kretena koji voze kao da su sami

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
dino_bno
Offline
Avatar

Ukupno postova: 1157
Spol: Muško Muško
Post Postano: 24.07.2011. 4:08 
Naslov:  Re: Kreteni na cesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

eno neke budale se sad dobrano slupale na sakuntali park. dam se kladit da je zbog brzine

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
audiworld
Offline
Avatar

Ukupno postova: 2078
Spol: Nebitno Nebitno
Upozorenja : 2Upozorenja : 2
Post Postano: 24.07.2011. 10:02 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

treba i to znati....

_________________
.... alergičan na seljačine, primitivce, podobne i ine..... volim i ocvale studente.. alergičan na marijuanu... tu travu treba tretirat pesticidima
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kazein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 18:29 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ima i neznanja koje se može nazvati kretenlukom, npr: kada prvi auto na semaforu skreće lijevo, a nema posebna traka za nalijevo, pa onda dok propusti sve aute iz suprotnog smjera stoji na mjestu i blokira sve aute iza sebe koji idu ravno ili desno umjesto da ode na sredinu križanja tako da ga auti koji idu ravno ili desno mogu zaobići sa desne strane...tako se često dogodi da na zeleno svjetlo prođe samo taj jedan auto.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 21.09.2011. 19:18 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

kazein je napisao/la: ›
Ima i neznanja koje se može nazvati kretenlukom, npr: kada prvi auto na semaforu skreće lijevo, a nema posebna traka za nalijevo, pa onda dok propusti sve aute iz suprotnog smjera stoji na mjestu i blokira sve aute iza sebe koji idu ravno ili desno umjesto da ode na sredinu križanja tako da ga auti koji idu ravno ili desno mogu zaobići sa desne strane...tako se često dogodi da na zeleno svjetlo prođe samo taj jedan auto.


Nema uvijek mjesta za pomaknuti se...

_________________
Um caruje, a Dundo Maroje! Mr. Green
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
kazein
Offline
Avatar

Ukupno postova: 28
Spol: Muško Muško
Post Postano: 21.09.2011. 19:23 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

trauma_os je napisao/la (Pogledaj post): › Nema uvijek mjesta za pomaknuti se...

Može se uvijek otići na sredinu križanja ili skroz do bijele crte, ali u većini slučajeva ima i više nego dovoljno mjesta.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
trauma_os
Offline
Avatar

Ukupno postova: 816
Lokacija: Pa na poslu !!!
Spol: Žensko Žensko
Post Postano: 22.09.2011. 16:04 
Naslov:  Re: Kreteni na cesti
Citirajte i odgovorite[Vrh] 




Da nisam vidjela svojim očima nebi vjerovala. Voze ko luđaci, naspram ovoga promet u Osijeku i Zagrebu je pjesma Put

I svi vi kojima smeta kad se netko ne pomakne lijevo dok skreće ( unatoč tome što nema mjesta )baš me zanima kako bi se snašli u Kairu Question


Zadnja promjena: trauma_os; 22.09.2011. 19:49; ukupno mijenjano 1 put.

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: