[FOTO] Imamo zlato! Brevisice su (ponovno) najbolje!
23.02.2016. 19:56
Danas, 23. veljače 2016. godine oko 17 sati imali smo čast dočekati djevojke iz Vokalnog ansambla BREVIS koje su, podsjećamo, osvojile prvo mjesto na 3. Svjetskom prvenstvu mladih pjevačkih zborova u St. Peterburgu u Rusiji.
Brevisice su, predvođene dirigenticom Antoanetom Radočaj Jerković i klavirskim suradnikom Davorom Dedićem, dobile i posebnu nagradu žirija za zvijezde prvenstva. Na prestižnom svjetskom natjecanju, koje se održavalo od 17. do 21. veljače, sudjelovalo je 38 vrhunskih zborova.
Gradonačelnik Vrkić je sa suradnicima dočekao naše zlatne djevojke i njihovo stručno vodstvo, te im čestitao na ovom velikom uspjehu te uručio poklon od 20.000 kuna.
Kako je bilo na ovom dočeku prepunom emocija i suza radosnica (uključujući autora teksta/fotografija koji je pravi obožavatelj) provjerite u našoj galeriji!
Redakcija portala Osijek031.com Vam od srca čestita!
Galerija 031: Arheološki muzej: Doček zlatnih Brevisica
[Foto: Dalibor Bauernfrajnd][Arheološki muzej, 23.2.2016.]
Napomena: Fotke pregledavate KLIKOM na fotku ili strelicama lijevo-desno, kao na Facebooku ;-)
Najava 031: Arheološki muzej: Svečani doček članova Vokalnog ansambla Brevis
Objavio: Foto 031 |
Komentari (2)






